Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

alik30
28. říj 2007

Ahoj Zelviku, treba to vydrzi 😉 Ja cekam na ovulku http://www.fertilityfriend.com/home/1b3c5f

chiwule
28. říj 2007

ahoj holky, vy jste asi zkušenejší v braní utrogestanu, tak se chci zeptat, jak silnou jste měli MS po utrogestanu? úplně stejnou, nebo míň nebo víc?

alik30
28. říj 2007

ahoj chiw, ja v podstate stejnou, jako kdyz jsem jej nebrala.

extravaganca
29. říj 2007

Ahojky berušky,nemám teď čas vás číst,ale hásím,že máme za sebou to spermio a asi dopadlo dobře.Z těh čísel nejsme moudří,ale bylo tam zaškrtnuté normospermie,takže asi dobré.Dnes odpoledne jdu k doktorce a ta mi řekne víc.
Hned jak budu mít čásek,tak sem mrknu a přečtu si co jste naplkaly 😀

zelvik
29. říj 2007

Ahoj holky,tak nevím, jestli je to tou změnou času, že mi tam dělá binec ta jedna hodina, taky nevím, jak velký výkyv by byl v měření o hodinu dýl nebo míň, ale dnešní teplota mě každopádně překvapila.
Tak nevím, jestli má vliv to, že jindy spím v noční košli (tedy "větrám") a na dnešek jsem si vzala i spodní kalhotky, prootže jsem čekala v noci příchod mrchy.Tak jestli tam nebylo tepleji.... 😒
No uvidíme, břicho mě bolí ale jak na mrchu, tak si myslím, že si to se mnou zase pěkně zahrává.
http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6

Jinak Chiw - já s Utrošem beru i Clostil a mrchu mám po něm první den až dva silnější a pak už skoro jen špinění.Zato s většíma bolestma... 😠

Extro - jsem na vás zvědavá, držím palce, ať je to OK!!!!!!!!
Já bych chtěla, aby nám to spremio udělali taky do vánoc, chci mít jednu jistotu....

fidorka81
29. říj 2007

Ahojky holky, včera jsem si užila hlídání malýho Honzíka (bratránkovo syn, pár fotek ve fotogalerii). 2 hodiny jsem ho vozila okolo řeky. Úžasná romantika. Barevný stromy, duha (lehce pršelo a svítilo sluníčko). No tak jsem se tak zasnila a užívala kočárkování. Malýmu je 16měsíců a je úžasenej. Měla jsem ho skoro 6 hodin a ten bordel co po něm zbyl.... 😀 Dokonce mi dal 3 pusy (uslintaný 😀) a dělal mazlíky. Byl moooooooooc hodnej a slaďoučkej. Bála jsem se, že bude plakat, protože u nás byl naposledy v 7mi měsících a to si nemůže pamatovat a on nic. Jen sem tam volal mámu, ale když jsme ho zabavili, tak byl zase zlaťoučkej.

Jo a dneska jsem dostala menzes, 26DC, bez Utgrogestanu.

fidorka81
29. říj 2007

Zelvíku, teda ty se krásně držíš!! Jen tak dál! Jak es Ti měřilo u babičky s maminou v pokoji? 🙂

Extro, gratuluju k dobrým výsledkům! Co manža? Jak se mu tam líbilo? 🙂

Chiw, to je taky různý. Jendou jsem krvácela hodně, pak jsem jen 3 dny více špinila.

zelvik
29. říj 2007

Ahoj Fid - no tak to jsi si užila s prckem🙂
Ale jo, měřilo se docela dobře - mamča naštěstí pokaždý spala a já byla potichu jak myška. Nic nepoznala. No jsem zvědavá, co bude dál. Pořád břicho bolí, tak uvidíme....

fidorka81
29. říj 2007

zelvíku a bolí stejně jako na MS? Pěkně nás napínáš 🙂
Jeníčka jsem si fakt užila. Kočárkování je parádní věc. Večer jsem byla z tý chůze na čerstvým chladným vzduchu utahaná, že jsem v 9 usnula jak špalek. Přítel si taky užil - když jsme ho oblíkali, že půjdu s Jéňou ven, tak mu chtěl oblíct čepici a Honzík mu utíkal a přítel za ním lítal po celým bytě. 😀 A když ho chytil, tak nevěděl, jak čepici nandat 😀

zelvik
29. říj 2007

Fid - já nevím, včera bolelo stejně jako na MS, dneska je to spíš takový popíchávání...Prsa jsou citlivý pořád...
Jééé, no jo chlapi - čepici by nasadili na nohy🙂🙂🙂Však oni se to taky naučej🙂

fidorka81
29. říj 2007

Zelvíku, tak držím pěsti 🙂
Mrzelo mě, že nechtěl jít ven s námi - to víš noviny Sport jsou důležitější 😅

zelvik
29. říj 2007

Drž, jsem na to zvědavá. Spíš se bojím, že kdyby to vyšlo, tak že se to neudrží, když jsem se ládovala Clostilem ☹K Dr. by se mi hned utíkat nechtělo - a nasadit si sama Utroš? Mohla bych?

Neboj, až to bude jeho vlastní, bude s ním venku pořád 😉

fidorka81
29. říj 2007

zelvíku, holky to tu sice radily, ale asi bych taky váhala jako ty. Nerada si ordinuju prášky sama. Clostil je právě k otěhotnění, takže se neboj, že by se mimísovi nelíbilo. Tohohle bych se nebála. Vydrž a zatím budu palečky mačkat 🙂
Zatím se loučím, ale odpoledne se zase objevím 🙂

lendiiik
29. říj 2007

Ahoj Utrogestanky, potřebovala bych poradit. Stalo se Vám některý, že by vám Utrogestan opozdil menstruaci? Já už od ČT (ještě před termínem MS 27DC) špiním, ale jen minimálně, jako kdyby si MS nemohla prorazit cestu. Jakmile jsem na velký a trochu zatlačím, tak ze mě jde krev, ale jinak mám vložku skoro čistou. Dneska už jsem 31DC. Už se mi to stalo podruhý. Přece nebudu ještě před menstruací každý měsíc špinit, když jsem to předtím nikdy neměla. To abych nosila vložky pomalu 14 dní, protože na tampony to nemá cenu.

fidorka81
29. říj 2007

Lendi, tak tohle se mi ještě nestalo (s tím špiněním), ale MS jednou dorazila až 34DC. Ještě počkej do 35DC a pak volej dr. Aspoň to mi říkala moje doktorka, že mi po 35DC přidá nějaký hormon. A nemůžeš být těhotná?

lendiiik
29. říj 2007

Pravděpodobně nebudu. Mělo jsem to samý už jednou a taky jsem si myslela, že jsem těhotná. Tenkrát mi spletli i testy v nemocnici a tvrdili mi fakt, že jsem těhu. Ale na to radši nevzpomínat nebo se zas začnu rozčilovat. 😢
Test jsem si dělala 27DC a nic. Asi nemá cenu ho dělat. ☹ ALe nevím co to má znamenat.

fidorka81
29. říj 2007

Lendi, vydrž do toho 35DC, testni a když si nebudeš jistá, tak radši volej dr, ta je moudřejší 🙂

zelvik
29. říj 2007

Lendi - to si děláš srandu? Ach jo, věř doktorům 😠

no já taky zatím čekám, běhám na WC a nic...a trochu cítím teplotu - ale máme v kanclu dusno, tak to bude tím...

motylek
29. říj 2007

Zelviku, já bych už testovala 😀 😀 😀

fidorka81
29. říj 2007

Motýlku, nějak mi vypadlo - kdy jdeš k dr, aby potvrdil těhu? 🙂

dasty
29. říj 2007

ahoj sluníčka.... 😉
Jani Ex:už jsem ti psala IP-velký gratulace a jsem zvědavá jak to popíšeš 😀 😀
Fid:ty už nacičuješ 😀 😀 Já chci taky takovou švagrovou???? 😝 😅
Anýsku díky za gratulace ,ale i motýlek je těhu 😉
Motýlku:blbě je mě tak od minulýho týdne když jsem začínala 7tt a ještě teď bleju jak šakal.Dneska jsem absolvovala nákup v Kaufu a rozdejchávala u regálu koření až na mě paní koukala,jestli nebudu rodit. 😀 😀
Zelvíku:držím pěstičky moooooooooooooooc a napínáš,jen pojď za náma 😉 😉

gabrlinka
29. říj 2007

Ahoj utrošky, zdravím 🙂 Jak se máte, sluníčka?
Želviku : držím všechno, co jde 😀 zatím to vypadá nadějně 😉 tak se drž!!!
Já dnes byla u dr,která tam nebyla z důvodu nemoci, takže sme se sestrou dohodly, že tento měsíc budu bez clostilu, což jsem moc ráda!!!! Aspoň jeden měsíc bez bolestí, a sestra říkala, že to není dobré, když jsou bolesti po clostilu, tak sem zvědavá, co vymyslíme s dr. Mám jít za ní nějak před ms.Takže času dost, jsem teprve 5.dc. Jinak si popíjím sušené seno 😀 😀 jak říká Želvik, pro ostatní tj. kontryhel a prý pomáhá růstu děložní sliznice, tak uvidím. 🙂

motylek
29. říj 2007

Fid, jdu teď ve středu. už teď mám strach, jenom po telefonu už byla dr. velmi příjemná, cituji: No jako já teď odjíždím na kongres, máte nějaké potíže??? Ne, nemám. No tak fajn, takže ve středu 30. přijďte. Nebudeme dělat žádný vyšetření, nic, jenom se koukneme ultrazvukem jestli je v děloze. Takže nashledanou.
No byla jsem dost vykulená, nestačila jsem říct ani Ň. Takže uvidím jak se bude chovat ve středu, a pokud bude debilní, tak beru nohy na ramena a zdrhám o sto šest.

Dasty, já bych taky měla být na začátku 7 tt, ale nic mi nejni. Tak doufám, že to nebude předzvěst něčeho špatnýho ☹ . ale snad ne.

Zelvík vážně vypadá moc dobře, jsem zvědavá na zítra, se ani snad nedočkám.

Gabi, třeba to teď vyjde, já jsem taky rezignovala na všechny hormony a bum, bylo to hned 😀 😀 😀

gabrlinka
29. říj 2007

Motýlku, uvidíme, ale ráda bych tě následovala 😉
To si neříkej, takové věci jako předzvěst něčeho špatnýho atd. raduj se z toho, že jsi těhu 😉 a ono bude vše v pořádku, neboj a jak píšeš o své dr. brrrrrr 😝 já bych asi zdrhala hned

motylek
29. říj 2007

No říkám, když bude nepříjemná, jdu pryč. Sice ji mám hned vedle baráku, ale za ten stres s ní mi to nestojí. Neboj, jednou za náma půjdeš. Já pak dám hned vědět, jak jsem dopadla ve středu, dneska mě začalo nějak bolet břicho, jako na MS, tak možná má mimís málo místa nebo nevím. No necháme to osudu.

gabrlinka
29. říj 2007

Držím palečky, ať je vše v pořádku. 😉

fidorka81
30. říj 2007

Dasty jojo, nacvičuju. On ho neměl kdo hlídat a bratránek se ženou si potřebovali něco zařídit a tak mi ho dali, moooooc dobře ví, že já pohlídám velmi ráda 🙂

Motýlku, to je drsný!!! 😲 Ty jsi u ní ještě nebyla? Tak držím pěsti, ať to není stejná ježibaba jako po telefonu!

Já se včera chtěla objednat na listopad na gyndu. Sestřička mi řekla, že se teď zase neobjednává, že mám přijít zítra (říkám, mám menzes, chtěla jsem až v listopadu) a ona, že 2-26.11. tam budou pouze PO a ČT 12-15:30 a budou brát bez objednání, pak už normálně denně. Nebát se změnit doktora, tak utíkám, páč když jsem tam šla před 14ti dněma, tak malovala. Od srpna tam není tak jak by měla a tentokrát je tam zase jinak. Podezírám jí z toho, že předává ordinaci jiné doktorce, protože ona už je stará (cca 65) a měla teď nějaký zdravotní potíže. No půjdu tam v pondělí a uvidím.

zelvik
30. říj 2007

Ahoj holky,
tak se můžete hodit do klidu, je to v háji, jdu dolů ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6
I tak díky za podporu...a jedem znova. Co jsem ale vypozorovala, že když beru JEN Utroš, přijde mrcha na hodinu přesně po 28 dnech. ALe jakmile vezmu předtím i Clostil a poctivě, tak má zpoždění a mám velký bolesti...Tak nevím.

Motýlku - v klidu. A klidně i Dr. změň - na to máš právo a musí být TOBĚ a mimískovi nejlíp!!!!!!!!!!!!!!!!

fidorka81
30. říj 2007

zelvíku, to je mi líto ☹ Mě MS přišla včera, tak budem v tomto cyklu soutěžit kdo z koho 😉 😀

sah
30. říj 2007

Ahojda, tak po nějaké době zase nakukuju, vy teda jedete 😉 .

Tak já dneska čtvrtým dnem baštím Duphaston, zatím bez špinění a bez MS, ŤUK, ŤUK. Protože kdybych to měla dostat zase 20 DC jako posledně, tak by mě už kleplo. Snažíme se poctivě, to jo 😀 , tak uvidíme. Koukala jsem, že přes ten Duphík holky těhotní, tak snad nebudu vyjímka. Dneska jsem 18 DC. Děsně se to vleče.

Motýlku, změnit doktora máš právo a obzvlášť, když jsi těhulka. To teprve potřebuješ někoho, komu budeš důvěřovat a kdo se o vás dobře postará. Neváhej!!

No asi mě začínají pobolívat prsa, tak to snad nebude jako vedlešjí přiznak braní Duphastonu. Nikdy jsem na to netrpěla, ani před MS. Ale možná jsem v noci jen blbě spala 😅 .

Zelvik, jak dlouho se o to pokoušíte vy? Já se ve vás vůbec nevyznám. Utroš a pak ten Clostil, to si ordinujete sami nebo co 😀 ? No už jste snad na půl doktorky. Já jsem z toho Duphíku pěkně vyjukaná 😕 😅