Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

kacka2
30. bře 2007

ahoj dasty, já beru utrogestan teď poprvý, vlastně ještě ne, teď estrogen a pak teprve utrog. Tak ať dorazí, pak napiš. 😉 Ať víme jestli to funguje..

mufy
30. bře 2007

Dasty mě přišla MS do 3 dnů od vynechání Utrogestanu.V pondělí jdu k doktorovi tak se ho zeptám,co je lepší, jestli polykat nebo zavádět. 🙂

juliet
30. bře 2007

ahoj Dasty, mě dorazila mrcha za 7 dní a další cyklus za 4 dny

dasty
30. bře 2007

ahoj holky tak už přišla kacko beru jako ty poprvý od 22dnedo 26dne a dnes přišla 29den.Holky myslíte,že díky tomu otěhotníme-já už začínám být pesimista ☹ ☹ Mufy zeptej se prosím a pak písni co poradil-já mám jít pokud neotěhotním po 3braní utroše k doktorce hned po menst.Doufám,že to zabere-četla jsem tuhle diskuzi od začátku a psaly tam holky ,že jim to pomohlo po 2dobrání utroše k těhotenství.Holky snad všem brzy se objeví //na testíku.Juliet ty jdeš do 3braní viď,??

pikusa
30. bře 2007

Ahojky,utroš beru taky,ted začnu 5.cyklus.Srovnal mi cyklus ale mimi zatím nikde.A po prvním balení jsem na MS čekala 12 dní,ted už je to lepší.Dostanu to tak 3 dny po dobrání.
Ale taky mi psala holčina,co jí pomohl k mimču,tak at vám to pomuže 🙂

dasty
30. bře 2007

pikusko:moc díky doufám,že i tobě brzy zabere snad se dočkáme 🙂 .Pikusko alespoň po těch 5cyklech s tebou něco dělá.např doktor zkoumal zda ovuluješ???Já jen aby mě po 3 měsících nezvedla dávku a nic jinýho se nedělo 😒

pikusa
30. bře 2007

Dasty,mi už se snažíme 19 měsícu a přešla jsem po roce k jiné dr.a ta teprve začala něco dělat.Hormonální profily a tak.Ovulaci mám,dělám si ovulační testy z moči.A když se do května nezadaří,tak jí mám zavolat a objedná nás do Prahy na kliniku.

juliet
30. bře 2007

Dasty no, včera jsem začla 3.cyklus. Beru i Clostilbegyta a píchají mi Pregnyl a 2 dny po Pregnylu začínám 10 dní brát Utroš. Ř íkají, že je napodporu těhotenství, tak doufám, že zabere. I když mám dost nízkou sliznici a nevm, jestli jí pomůže Utroš narůst. Nevíte někdo?

dasty
30. bře 2007

Pikusa:tak moc štěstíčka v tom snaženíčku a brzy // na testu-neboj jednou to přijít musí 🙂 🙂A hlavně,že je ovu .
Juliet:tfuj tfuj ať to dobře dopadne a ty napíšeš,že jsi těhule.Na podporu mě to doktorka taky říkala,že to je i snad na tu sliznici.Ale někde v poradnách na netu jsem četla,že kolikrát žena ani neví,že má nízkou sliznici a v pohodě otěhotní:hlavně,že s tebou něco dělaj.Já uvidím -synek byl 3 měsíc po Ha ani neví jak.A teď se snažíme vlastně jdeme do 7 měsíce a nic.Ale alespoň taky doktorka něco dělá.I když jsem jí trochu zalhala a řekla ,že 11měsíc.Taky bych chtěla pořídit synkovi sourozence a aby od sebe nebyli tak dlouho 🙂 Holky doufám,že některá z vás brzy napíše,že je těhu aby měl člověk hned lepší náladu.Mějte se hezky 😵

pikusa
31. bře 2007

Ahojky,tak utroš je na nárust sliznice.
Jinak vám taky přeji co nejdřív // a u Dasty co nejdřív sourozence 🙂

dasty
31. bře 2007

ahojky pikusko:já si to taky myslela ,ale nechtěla jsem šířit nějaký polopravdy,nevěděla jsem to na 100% s tou sliznicí.Jinak pikusko taky co nejdřív // tfuj tfuj pro štěstí-těhu bacil

pikusa
31. bře 2007

Dasty dííííkkkk a krásnou sobotu.A tu přeji samo všem 🙂

juliet
31. bře 2007

Dasty a Pikusa děkuji za odpověď. Budeme si držet palečky navzájem 😉

dasty
31. bře 2007

jasně holky budeme si všichni držet palečky,někdo tu smůlu musí prolomit 🙂 🙂 🙂

marcelana
1. dub 2007

Ahoj holky...
mě doktor napsal Utrogestan jakmile mi zjistil HCG v krvi...
Minulý rok jsem byla na kyretáži a tak mi jej dal na udržení,zitra jdu na první UTZ.

pikusa
1. dub 2007

Marcelano,to je dobře,utroš pomáhá na udržení mimíska,právě proto,že narustá ta sliznice a prcek se má kde zaklubat a hezky rust.
Tak hodně stěstíčka a dopadne to dobře 🙂

marcelana
1. dub 2007

pikusa:Mocinky děkuji..... 🙂

pikusa
1. dub 2007

Marcelanko 🙂 není zač a jsem zvědavá na zprávičku z UTZ

marcelana
1. dub 2007

pikusko:každopádně dám vědět.... 🙂

marcelana
2. dub 2007

Ahojte holky...
Byla jsem dnes na prvním UTZ a Dr.viděl zatím pouze vajičko v děloze,ale tečičku zatím neviděl,prej je to ještě dost brzy,měla jsem mosledni MS 23.2.
Jsem moc ráda,měla jsem obavy,aby to nebylo mimoděložní,říkal,že to vidí dobře a že za 14 dní udělá znovu UTZ a tam už mimisek půjde vidět... 🙂

pikusa
2. dub 2007

Marcelanko,tak to jsou jen dobré zprávy,mimi je tam,kde má být a ted už tam jen poroste 🙂 Musíš být štastná vid,moc ti přeju,at je vše v pořádku.

dasty
2. dub 2007

marcelanko i já moc gratulace velký -hlavně ,že jste s mimískem v pořádku 🙂

dasty
2. dub 2007

pikusko,mufy,juliet,kačko-dneska jsem potkala kamarádku nemohla přijít taky do jinýho stavu.-měla menses po 45 dnech a dýl Doktorka jí dala utrogestań -za další měsíc něco na podporu těhu a za další měsíc byla těhu po 8 měsících snažení.U prvního to bylo hhned druhý měsíc.Tak holky hlavu vzhůru-to bylo jen povzbuzeníčko,že to jde a my to dokážem.Holky papapapap a někdo to už tady prolomte těhotenstvím 🙂 🙂 🙂 🙂

mufy
3. dub 2007

Dasty jás e na ten Utrogestan zapomněla včera zeptat,ale jdu tam i zítra,tak když bude čas se zeptat a zase nezapomenu,tak se poptám,jak ho zavádět.Včera tam byl strašnej frmol a doktor to bral hopem.
Tak že by ten Utroš pomáhal tak dobře k otěhotnění?No uvidíme.Já budu brát teprve podruhé,čeká mě to za 4 dny.A budu ho brát do 25.dne cyklu.Zítra by mi měli píchnout i Pregnyl a následně by měla být inseminace. 🙂

pavlina05
3. dub 2007

Ahoj hólky!!! Chtěla jsem se Vás moudrých zeptat. brala jsem Utrogestan 2 měsíce. Vždy od 11-25 dne cyklu. Po prvním dobrání jsem dostala MS 29 den. Teď jsem po druhém braní MS ještě nedostla!!! Už to bude 30 dnů. Kdy jste dostaly MS při braní Utroše?

dasty
3. dub 2007

mufy pokud není žádný jiný problém tak bys měla po utroši snadněji otěhotnět,alespoň tak mě to doktorka řekla.Ale pokud k tomu není ovulace apod.srovná ti to jen cykly.Já to mám zatím na srovnání a pokud do 3 měsíců neotěhotním zaměří se na ovu. 🙂 Já ho beru od 22dne do26.Na co je pregnyl???Prasknutí folykulu???Ptám se jako debžon viď,??Neboj kamarádka na inseminaci byla a teď má 3letýho hošíka-to dobře dopadne 🙂
PavlínkoO5:já za14dní jdu do druhýho měsíce utroše,ale poprvý jsem to dostala taky 29 den.Tak uvidím jak další měsíc.Třeba jsi těhule,nezkusila jsi BT???Mě říkala doktorka pokud budu mít po utroši v den očekáváané menstruace 37.7 nemúsím si ani dělat test a jsem těhu,ale někdo tu psal,že měl tak vysoké teploty a stejně nebyl -tak fakt taky nevím.Ale držím pěsti 🙂

kacka2
3. dub 2007

ahoj Pavli, já jsem tu četla, že pokud bereš Utroš před Ovu, těhu asi nebudeš, tak ještě vyčkej, holky tu na MS čekali taky pěkně dlouho.. 😒

dasty
3. dub 2007

ahoj Kačko tak jak ti je po utroši bereš jako já viď poprvý,???

kacka2
3. dub 2007

Mě je zatím fajn, nic nepozoruju, asi protože mám teď jiný věci. Ale teploty stále měřim a jsem zvědavá jak to bude, jeslti proběhne OVU.
Bylo by to fajn, kdyby nám to konečně vyšlo 🙂

dasty
3. dub 2007

Kačko to já se neměřím-doktorka tvrdila,že pokud neotěhotním sama si to ohlídá tu ovu asi k ní budu chodit na ultrazvuk.No mohlo by to vyjít a už jsi to dostala nebo teprve dobíráš ultroš 1měsíc.Mě to teď skončilo přesně 5dní a jak má být ms tak hned se mě jde do dalšího snaženíčka líp.Držím pěsti a už by to mohlo vyjít konečně 😵