Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

dasty
25. zář 2007

No to jsem si Gábi dělala prču-myslela jsem,že konečně někdo známý i když bych si raději s váma psala na těhulkách,jak je nám špatně ,jak se nemůžeme hýbat apod 😀 😀
Já nevím proč Ex Janďa to vidí zle a i kdyby to náhodou dostala zase to nic neznamená.Patriček náš je toho důkazem 😀 😀

gabrlinka
25. zář 2007

Extro 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dasty
25. zář 2007

Moni a jo koukám do pasu,promiň-Moni neboj alespoň vidíš,že nekecám,že i když člověk jedno mimi má tak při depce jde vše strannou viď??
Moni a jak se dlouho snažíte??

extravaganca
25. zář 2007

Děvčata...nechejte toho laskavě,nebo vám uteču a vrátím se až budu těhu...a při mém štěstí by to bylo za pěkně dlouho...takže opakuju...nedrážděte kobru bosou nohou 😀

dasty
25. zář 2007

Vždyť říkám,že tam budeš mít čárky /// a neopij se po těch bonbonech,chudák ta malá co když tam je 😀 😀 😀 😀

gabrlinka
25. zář 2007

Aháááááááá, tak už to chápu 😀 Holky, vy mně tu rozesmíváte, vypadám tu jak debil u toho počítače, furt se tu směju
Mně je špatně i bez těhu, asi mi praskne hlava a šleně mně bolí páteř, tak si to půjdu asi hodit a nic mně bolet nebude....on totiž nikdo nechce se mnou jít na bazén 😢

monikapa
25. zář 2007

dasty - to jo, když vidím jak kouká na kočárky a říká mimi mimi, tak mě z toho pěkně bolí srdíčko, snažíme se od března, ale Mišánek se nám povedl po dvou letech (ovšem bez pomoci)... co Ty?

extravaganca
25. zář 2007

gabrlinko,já teda nevím,čemu se tak směješ 😀
Šak ona vás ta sranda zítra přejde,až vám tu napíšu,že mrcha dorazila...z toho budete hotové víc než já a to se teprv uvideí,kdo se bude smát 😀

Verunko,sluníčko,jak se po pondělku cítíš?Hele...jsem nám tu na příští měsíc naplánovala holčičku,tak Tobě ji plánuji taky...to jen abys věděla 😀

zelvik
25. zář 2007

ahooooj holky, koukám na Ordinaci, ale vás zvládnu taky. Jen manža hudruje, že jsem mu sebrala pc a ještě u toho koukám na TV 🙂 (no jo, chudák, chlapi nezvládaj 2 věci najednou, tak závidí🙂

moje kámoška přišla jednoho krásnýho dne domů, nas...á z práce a řekla svýmu manželovi, že hcce dítě. no a je z toho krásná holčička...no jo

Extro - a budeš měřit ráno?

dasty
25. zář 2007

Já se taky tlemím a to jsem šla na skok,malej tu chrní,dokonce i pes a tátu máme na fotbálku,dneska vrtal jak o život až zlomil šroub v díře-juj ten nadával/co jsem si to vymyslela/no chlap.
Holky normálně jak jsem byla v pondělí na IUI,víte co toho mýho napadlo,že by byla prča kdyby ten laborant promíchal spermiema a mě se narodila dvojčátka a ještě k tomu černý.no nevymyslí tohle chlap???
Je vidět,že by potřeboval aby ten katetr strkali jim 😀 ,by je ty roupy přešli 😀 😀 😀

gabrlinka
25. zář 2007

Dasty, Ty si koleduješ u Extry 😀 Holky tu do ní rýpaly celý den a my dvě ji zlobíme celý večer 😀 chudák malá

dasty
25. zář 2007

Ne já do ní nerýpu jen si dělám legrandu,cítím se asi Jani tak,že mrcha stejně příjde 😀 😀 😀
Je to mrcha a mrcha zůstane mrchou 😀 😀 ,já dneska perlím,to dělá asi to víno co tu mám u počítače.Mńam červený 😀 😀
Moni:my se snažíme teď je to rok a mě to povídej,malej od října každý měsíc prosil,že si bude uklízet hračky,nakukoval do kočárků no fakt depka.teď ho to přešlo,možná proto jsem trochu klidnější,ale to lítání do sanusu mě nepřidá.
Příjde mě ,že mé přirození kromě uklizečky viděl celej Sanus a to dost často 😀 😀
čauky želvíku

gabrlinka
25. zář 2007

to by byla největší prdel, kdybychom tu přišly za měsíc a čekaly všechny holčičky 😀 😀 😀

extravaganca
25. zář 2007

no konečně mě někdo polituje 😀

dasty,tak to je nářez..to fakt vymyslí jen chlap 😀

zelviku,budu...ale jak jsem psala odpoledne...vsadím se,že ráno mrcha dojde

zelvik
25. zář 2007

Dasty, aspoň že to svý IUI bereš s humorem, já si jdu ve čtvrtek k Dr. pro zprávu pro CAR a pak se objednám.Jsme zvědavá, jaká bude čekací doba...

monikapa
25. zář 2007

dasty - co je sanus??? 😕 uff to mě ještě nepotkalo - i když třeba potká 😖

gabrlinka
25. zář 2007

nové heslo: Je to mrcha, a mrcha zůstane vždy mrchou!!! 😀 😀 😀 😀
Dasty a Extro, fakt už se tu směju jak blázen, mám normálně slzy v očích a bolí mně panty (čelist)

extravaganca
25. zář 2007

gtabrlinko,tak to by byla prdel 😀 😀 😀 😀
Taky se tak u PC tlemíte jako já..no ještě štěstí,že jsem tu sama...chytají mě záchvaty smíchu...kdo by řekl,že čekám zítra mrchu 😀 😀 Šak on mě ten smích přejde 😀 Ale dnes si to chci s vámi ještě užít 😀

zelvik
25. zář 2007

Gab - vždyť jsme si včera přeci slíbily, že se všechny naráz přestěhujeme někam do těhu diskuse 😉
Tak bacha, aby nám NĚKDO neutekl dřív (on ten Nědko ví, o kom je řeč 😀 😀 😀

Dasty - a jaký tě čeká postup teď?

gabrlinka
25. zář 2007

Mně ten smích taky přejde, po smíchu přichází pláč, se říká.

gabrlinka
25. zář 2007

Želviku, slibovat můžu, ale moje vaječníky stávkují a poruč jim.
Holky, ale Teď bych fakt potřebovala otěhotnět, v práci mi naložili velké břemena a ve škole taky, tak se asi co nevidět brzo zhroutím.

zelvik
25. zář 2007

Gab - tobě stávkujou vaječníky a hlavně teď stávkuje Koník 😠 vztekám se tu u toho už 20 minut...

S pláčem ještě vydržíme, teď si budeme užívat smích 😉

Extro - jó, jen nám klidně věš bulíky o tvé mrše na nos 😀 stejně ti to teď hned z fleku neuvěříme...

fidorka81
26. zář 2007

Dobré ránko holky!!

Teda, vy jste toho nadrbaly 😀
Hned se vám musím pochlubit grafíkem - http://www.fertilityfriend.com/home/18ef55
Noooo, jen se na něj koukněte 😀

dasty
26. zář 2007

Pěkné ráno... 😉
Koník nám včera tu naši debatu úřekazil ☹
Moni:Sanus je pro neplodné páry,většinou se tam dostaneš pokud do 41roku neotěhotníš,ale všude je to jiný.Někdo tam jde i déle,doktor říkal,že tam chodí i lidé po půl roce,alespoň u nás v tom sanusu neva.
želvíku postup následovný-doktor nám tvrdil,že mámešpatný spermio a jen tak se nezlepší,ale pokud by se zlepšilo z 11 na 17% tak bychom na umělý zatím nešli, no a světe div se nám se zlepšilo z 11% na 33% a dnešní norma je 30% u normálného páru.Tak pokud nebudu těhule,tak asi laparka a pak další pokusy IUI,pojiě´tovna jich proplácí 6ročně,jelikož je konec měsíce a máme za sebou 2pokusy tak ještě na 4 můžeme jít,ale to ani nestihneme.
Nejde tak ani o peníze kdyby člověk otěhotněl,ale je to pro ženskou veliká zátěž hormonální a vůbec,to IUI je jak pohlavní styk-jen propírají a zavádějí dobré spermíky 😉 Doufám,že želvíku jsem to trochu polopatě napsala 😀
Fid:pěknej grafík ,tak už jen pár dní čekání a šup //. 😉

extravaganca
26. zář 2007

Krásné ráno 🙂
fidorko,no včera se nám to nějak vymklo z rukou 😀 No hrabalo nám slušně 😀
Ten Tvůj grafík je krásný 😵 Já Ti říkala,že ovu bude 15.DC 😎 Takže máme nového adepta na // 😵 Aspoň mi už dáte pokoj 😀

Já vám taky ukážu krásný grafík,jo 😀 A nemůžu si odpustit větu....vidítě,já vám to říkala 😀 Jen prosím žádné litování...na příští cyklus mám naplánovanou holčičku,takže smutek není vůbec na místě 😵
http://www.fertilityfriend.com/home/190380

Jinka,já jsem se sem už večer pak nedostala...koník strašně zlobkal ☹ Ale stejně jsem si to s vámi holky moooocinky užila..byly jste skvělé 😀 A stále všechny jste..Mám vás ráda a jsem ráda,že tu můžu být s vámi 😵

fidorka81
26. zář 2007

Dasty, kéž by!! Už to tu konečně někdo musí prolomit a opravdu by mi bylo ctí, kdybych to byla já 😉 😀 😀

Extro, no však jsem to poctivě četla 😀 s ovu jsi měla pravdu, jsi šiškulka 😵 Výborně, takže teď do mě budete všici 14 dní rejt a nervovat a hecovat do testování 😉 (vtip, jo? 😀)
A k tvýmu brzkýmu menzes - OK nebudu po tobě chtít, aby jsi testla, ale aby jsi příští cyklus nahlásila //!!! 😀

extravaganca
26. zář 2007

Jééé,Verunko ahoooj 😵 Tebe jsem tu fakt nečekala...krásné překvápko 😵

fidorko,no tak to si piš,že do Tebe budeme rejt 😀 Si vzpomeň,jak jste ryly vy do mě 😀 To nemůže být bez odezvy 😀 Já se pokusím příští cyklus nahlásit //..dyť jsem si naplánovala tu holčičku,ne 😀

Doufám,že už jste díky mému grafu pochopily,že opravdu nemá cenu testovat a svou energii přesunete na figorku 😵

fidorka81
26. zář 2007

extro, joooo kdyby energii přesunuly na fiGorku, tak bych byla ráda a všechno to šlo kolem mě 😀 😀 😀
Jdu se nadopovat čokoládou, abych mohla v klidu a míru odrážet vaše "útoky" 😀

extravaganca
26. zář 2007

fidorko,já se moc omlouvám za ten překlep...není bohužel ani první a určitě ani ne poslední...snažím se psát ryhle,tak se mi tam ty překlepy prostě vloudí 😅 A tímto se teda omlouvám všem 😉

Jééé,tak ty se na nás tak krásně připravuješ 😀 Doufám,že jsi poslehla naši politickou kampaň a ten 15.DC poctivě snažilkovala 😎

fidorka81
26. zář 2007

extro, to je naprosto v pohodě, já se nezlobím, vždycky to u mě vyvolá úsměv 😀
snažilkování bylo 13,14,15, tak snad se nějaká potvůrka dokáže prokousat až dovnitř mýho vajíčka 😀 😀 😀 (přímo čokoládu tady nemám, ale ráno jsem si koupila marokánku, tu miluju 😀)