Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

extravaganca
15. říj 2007

Krásné dopoledne 😵
Cosi v poslední době nestíhám...šéf je už skoro 2 měsíce marod,tak makám i za něj.Na jednu stranu jsem ráda,že mám klid ale na druhou stranu i daleko víc práce...

anýsku,přeji ať jsi brzo OK

gabrlinko:Psala jsem Ti IP 😉

želviku:Leze sice pomalinku,ale přece 😉

fidorko:Pokud Ti před MS teplota klesla,tak je těhu test naprosto zbytečný.Kdybys byla těhu i přes MS,tak by teplota před MS neklesla,takže navrhuju netestovat.

chiwule:Každá berem utroš jinak.Já např.nezavádím,ale polikám.Bere se většinu po dobu 10 dnů a pak do dvou dnů od dobrání dorazí MS.Bolest podbřišku je vedlejší účinek utroše.Mám to taky.A jak poznáš jestli si těhu?Tak,že když dobereš tu dávku,tak MS nedorazí a pokud si měříš BT,tak teplota neklesne.

extravaganca
15. říj 2007
chiwule
15. říj 2007

holky, díky moc za rady!
v jednom balení je 30 tablet, takže já nejdřív myslela, že je budu brát 15 dní (1-0-1) 😒
jsem z toho zmatená, od dr jsem se toho moc nedozvěděla a co mi řekla, tak jsem půlku zapoměla 😒 a to, že se má utrouš brát 10dní mi vůbec neřekla! to máte všechny těch 10 dní? 😕

fidorka81
15. říj 2007

Chiwule, ona ti dr. neřekla, jak to máš brát? Já beru 15-26, tedy 12 dní. Radši jí ještě zavolej.

Extro, jak jsem psala - jsem na vážkách, ale pořád se přikláním k tomu, že to dělat nebudu. V každým případě jdu ve čtvrtek na gyndu, tak uvidíme.

extravaganca
15. říj 2007

chiwule:Tak jí zavolej,jak dlouho ho máš brát.Každá ho berem jinak.Já ho třeba beru od 16.DC do 26.DC (0-0-2).Důležité info.Pokud bys po dobrání dávky zjistila na testu //,tak nasaď utroš 2 tabletky večer.To mi říkala moje doktorka,když jsem se ji na to ptala.

chiwule
15. říj 2007

fidorko, díky za odpověď, to je teda chaoz 😖 tak to já jim do CARu raději zavolám...

extravaganca
15. říj 2007

fidorko,tak vdrž do čtvrtka a kdybys byla těhu,tak se to od doktorky dozvíš 😉

fidorka81
15. říj 2007

extro, to bych byla v TAKOVÝM šoku, že bych zapoměla kde bydlím a plno jiných věcí 😀 Ale nevěřím tomu. Teploty sice klesly jen o 0,2°C, ale pokles to byl, takže opravdu tomu nevěřím, že bych byla.

Chiwul, přesně, radši si tam zavolej! 🙂

gabrlinka
15. říj 2007

Ahoj holky, nevíte některá, co znamená takový pokles 19.dc? 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/1be3ac

extravaganca
15. říj 2007

Ahoj sluní 😵
Já Ti neporadím,sama tomu svému grafu nerozumím..to není graf,ale krtičinec ☹

zelvik
15. říj 2007

Ahoj Gab,
no já nevím, ale co když se zadařilo a právě máš implantační pokles? Pokud ano, ráno ti zase vyletí.jinak nevím.

Gab - jinak jsi v pohodě? Mně se zase vrátily ty bolesti, co jsme měly těsně po clostilu...Uvidím, co to udělá a jinak mažu k Dr. 😒

monikapa
16. říj 2007

Milé snažilky, tak jsem tu dnes asi naposled, protože se mi mimísek ukázal včera na ultrazvuku a podle krevních testů hezky prospívá... 🙂 jen mě dr ještě řekla, že mám cystu na vaječníku a nějakou tekutinu(ona mi špatný zprávy sdělí vždy jen tak mimochodem-vlastně jsem za to ráda. Věřím, že celých devět měsíců proběhne bez komplikací a pak bude mít můj mišánek sourozenečka 🙂 Děkuji Vám, že jste mě podržely, když jsem to potřebovala a přeji Vám brzké // 😉

motylek
16. říj 2007

Ahoj berušky,
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

Tak já vypadám takto 😉.

Monikapa: Gratuluji a přeji pohodové těhulkovaní.

zelvik
16. říj 2007

ahojky,
tady je to samá pěkná zpráva -
Motýlku, ty vypadáš taky pěkně 😉

Monikapa: taky děkujem, že jsi tu s námi byla a gratuluju, že jsi mohla tak brzo odejít do těhulek!!!Moc si to užívej a přeju všechno NEJ...

Jinak já jdu pomalu, ale jistě nahoru. Bolesti jsem měla 9.DC a pak včera. Tak vím houby, kdy byla ovu☹
http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6

motylek
16. říj 2007

Zelviku ahoj, já bych řekla, že jsi měla ovu 12 DC, max. 13 DC 😉 . Koukám, že jste snažilkovali v ten správnej okamžik, tak teď už jenom čekat 😉 😉 😉 😉 😉 😉

fidorka81
16. říj 2007

Ahojky holky,

gabi, to může být implantační pokles, tady se nedá nic dělat, než čekat 😉 😀

moniko, držím pěsti a užij si to ve zdraví 🙂

Jinak holky, mě včera večer začalo píchat v levém vaječníku, a začala jsem mít bílkovitej hlen. Takže ovu dorazila dřív než jsem čekala a přítel není doma. Zase nevyužitá šance. 😖 Dneska mě ráno pobolíval i podbřišek a sem tam zabolí v pravém vaječníku. No jo no.

berina
16. říj 2007

Ahoj holky.
Moni: hodně štěstí at všechno proběhne v pořádku,držím pěstičky.Hezky si to užívej. 😉 .

Motýlku:Pěknej grafík,jsem zvědavá copak se Ti z toho vyklube 🙂 .
Želvík:Ovu určo 12-13.
Fid:Teda, takhle propásnout ovulku,měla jsiho zajet znásilnit. 😀
A ještě zdravím sluníčko extru 😵 .

fidorka81
16. říj 2007

Beri 😀 Kdyby to bylo TAK jednoduchý 😀 Pracuje se svým tátou a sdílejí spolu i pokoj na ubytovně (často jich je na pokoji i více). Hihi, nevím jak by to přijal, že jsem přijela jeho syna kvůli ovulaci znásilnit 😀 😀

berina
16. říj 2007

😀 Jé tak to by byla sranda ne?Bude se muset hodit marod aby moch být s tebou celej měsíc doma.To je přece škoda takhle to promarnit. 🙂

sah
16. říj 2007

Ahoj holky, koukám, že tady všici tabulkujete. No jsem se k tomu nerozhoupala, ale dneska mi přijdou ovu testy, tak budu testovat. Včera jsem si volala mému gyndařovi, tak mi řekl, že Duphík nemám dobrat, tak jak mi radil primář, že to mám nechat být, abych nebyla předopovaná a začít 15 DC. Takže čekám. Ptala jsem se ho, zda je možné, abych vůbec měla ovulaci, když to mám takto rozhozené, a když jsem to teď měla po 20 dnech. Tak prý ovulka nejspíš byla, nebo mohla být. Takže budu testovat a uvidíme. Máte někdo s ovu testy zkušenosti?? Dneska jsem 4 DC, ještě špiním, ale už se těším na snažilkování 😀 . Sice cítím, jak mě pobolívá krk, možná na mě něco leze, uvidíme.

Monikapa: moooc gratuluju, hlavně se opatrujte. Hodně štěstí!!!!!

berina
16. říj 2007

Sah.Já si ještě ovu test nedělala tak nevím.Ale přemýšlím že to taky prubnu.

extravaganca
16. říj 2007

Ahoj sluníčka 😵

monikapa:Gratuluji a přeji příjemné těhulkování 😵

motýlku,vypadá to nádherně 😵 A jak Ti je?Už jsi zdravá?

želviku,já bych taky typla ovu na 12.DC 😉

fidorko,tak to je škoda,žes neměla miláčka u sebe...příště odvolat z terénu 😀

beri,ahojky...ty mě nikdy nezapomeneš pozdravit 😵 Je to mooc milé..děkuji 😉

extravaganca
16. říj 2007

Jsem ale popleta 😀 Jsem ještě chtěla napsat něco k těm ovu testům.Já je 2 cykly používala,ale nevím zda to bylo testama,ale nedokázala jsem pořádně odhadnout,kdy je ta druhá / stejně silná jako kontrolní a tak jsem se na to vyprdla.Každý měsíc mě to stálo 500,- a pro mě to byly jen vyhozené prachy.

berina
16. říj 2007

Ahoj extro. 😵
Jak se máš?Ajak jsi na tom?Jsi v práci?Já jsem doma na neschopence.Mám problémi s krční páteří.bolest mě vystřeluje až do hlavy.Moc nepříjenné.No co trénuju na to až budu těhu a budu užívat toho božského volna. 😀 .Na to se moc těším.

extravaganca
16. říj 2007

Beri,mám se hodně pracovně.Šéf je už skoro 2 měsíce doma a minimálně 14 dní ještě bude,tak makám i za něj 😠 Jinak já jsem teď v té nepopulární čekacím období a příští týden jdem na to spermio.Je mi líto že si marod,ale to božské volno bych taky brala..aspoň na týden 😅

berina
16. říj 2007

Je to opravdu pohoda být doma.Po pravdě už jsem to potřebovala.Hm,to čekání je hrůza.Já si to ted taky prošla.Ms příšla až 36 DC, to je zatím nejdelší.Tak vy jdete příští týden na spermio.No my jdem zrovna příští týden pro výsledky spermio.Po měsíci a něco.Bylo to na objednání,hrozně dlouhý čekání.Tak jsem zvědavá jak to dopadlo.Kdy jdete,my hned v pondělí.Je manža nervní?Asi jo že,blbá otázka. 😒

fidorka81
16. říj 2007

Beri, když on byl už marod v mém minulém cyklu. Holt si budem muset počkat na zimu, to by měl být doma cca 3 měsíce.
Ty marodíš? Jé jak já bych zůstala doma, i když s krční páteří bych zrovna marodit nechtěla 😒

Sah, já taky nemám s ovutestama zkušenosti, zdá se mi to škoda peněz. 🙂

Extro, to mi povídej. Navíc v neděli kvůli tý mý nevolnosti nebylo ani snažilkování, takže pochybuju, že ze sobotního večera ve mě nějaká ta mrška zbyla 😖 No holt si počkám na zimu a to do toho budem bušit jako slepý 😉 😀 😀

fidorka81
16. říj 2007

Beri - ke spermiu, ten můj byl nervní jak sáňky v létě, nespal, nejedl, hrůza. Jsem ho pak za odměnu musela pozvat na oběd. 😀

extravaganca
16. říj 2007

beri,jdeme až v pátek,takže je to ještě za dlouho.Abych pravdu řekla,tak není vůbec nervní 😀 Dnes si koupil nový foťák, na který dostal od rodičů a mé maličkosti k narozkám,takže má novou hračku a počítám,že ho ta nová hračka bude bavit až do příštího čtvrtka,kdy mu tak nějak dojde,že jde na druhý den na spermio...takže taky dobře 😉 U nás právě vůbecnebyla žádná čekačka.V klidu si mohl vybrat termín.Tak jsme to naplánovali tak,aby neabstinoval(sexuálně)v době ovulace.A výsledky budem mít do 1 hodiny od vyšetření,takže pak rovnou pavalíme k mojí doktorce s výsledkama.Vy vůbec netušíte jak jste dopadli?

berina
16. říj 2007

Bohužel vůbec nevíme.Tak ted už to do pondělka vydržíme.I když musím říct že jsme za ten měsíc ani o tom nějak nepřemýšleli ani nemluvili.Prostě se to napsalo do kalendáře a ted jsem zjistila že to bude v pondělí.Stejně tak jak to má být tak to bude a my stejně s tím nic nenaděláme.Bereme to v klidu. 🙂
Tak to extro držím pěstičky at je vše ok,budu na Vás myslet.Pak dej určo vědět 😉 .

Fid.Ten oběd si určitě zasloužil 🙂 .Vždyt oni pánové jsou takoví chudáčci tohle podstupoovat,takovou hrůzu 🙂 Teda oni si uleví a ještě dostanou dobrej oběd 😀 .