Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

extravaganca
9. srp 2007

Krásné ráno 🙂
fidorka81:No ty nás opravdu napínáš jako kšandy 😀 Takže nadále si drtím palečky,aby na konci příběhu byly // 😉

dasty:Ahoj Verunko,děkuji za IP už jsem Ti i odpověděla 😉 Jsem ráda,že jsi v pohodě a těšíme se na brzzké zprávy o //.Pěkně s fidorkou načnete těhu epidemii a nakazíte všechny ostatní 😉

fidorka81
9. srp 2007

Extro, jsem sama napnutá jen vybouchnout. Chjo, jsem protivná sama sobě, už abych věděla na čem jsem 😠

anysek1
9. srp 2007

fidorka no myslim ze se tam neco klube 😀 drzim moc pesticky at tam jsou// jak vysite! 🙂 at zas my ostatni mame nadeji ze se to taky povede 😕

fidorka81
9. srp 2007

To doufám, to doufám!! Ježiš, holky, já bych byla úplně přešťastnej člověk (tady asi každá 😉 )

anysek1
9. srp 2007

fidorko no tak to ti verim...ja ted beru utros poprve a zitra mi konci brani v tomto cyklu tak jsem zvedava bt se zatim drzi na 37.0/37.1 a to jsem fakt nikdy nemivala tak ....no ale stejne si zas poplacu jak to dostanu

zelvik
9. srp 2007

Teda to je fakt napětí 😲 Věřím, že jak se to povede jedné, už to pjede jak na drátkách a za chvíli se budeme bavit jen o příjemných těhu záležitostech. Jen už aby to bylo 😖

anysek1
9. srp 2007

zelvik no to by bylo bozi ... je fakt snad kdyz to prolomi jedna tak nakazi ten zbytek 😀

fidorka81
9. srp 2007

holky, tak já nevím co si mám myslet. Před cca hoďkou na WC krev a teď zase už jen lehounce. Chjo, tohle je fakt šílená nejistota. Začínám se bát, že mi je něco jinýho než to co si přeju ☹

anysek1
9. srp 2007

fidorko a co myslis ze to je???nechces zajit k doktorovi?ten ti rekne presne co ti je!at se zbytecne nestresujes..

anysek1
9. srp 2007

jeste me napadlo jestli si meris bt podle toho by se to dalo poznat

fidorka81
9. srp 2007

Anysku měřím si jí ráno v 5:20 pravidelně. Graf je někde na předchozí stránce. Já chci s dr. počkat radši až do pondělka. To budu moudřejší.

anysek1
9. srp 2007

no ale koukam ze ovu byla az ted pred par dnama a tohle spineni muze znamenat nidaci(zahnizdovani)teda tak mi ro rekla dr...takze mozna se tam ten cervik jen vrta ...vetsinou to byva mezi 7-9dnem ale vis jak kazde telo je jine...nehlidej si ted ten zachod a trosku se uklidni abys nezacla krvacet ze stresu

fidorka81
9. srp 2007

anýsku, mě ani Len se nezdá, že by ovu byla až teď Len říká, že byla na 100% jen si není jistá kdy, ale rozhodně to nebylo před čtyřma dněma. Navíc FF je jen program... No uklidnit bych se každopádně měla, už mi to začíná lézt na mozek. Uvidím zítra.
Za chvíli jdu dom, tak hezký zbytek dne 🙂

anysek1
9. srp 2007

fidus no tak klid kup si cokoladku nebo melounka sedni k tv a klidek nozky hore a pohoda jazz ono se to uz nekdy proste povest musi ne??stres ti jen ublizi...takze zachod nech v praci a honem domu... 😀 zitra napis ja se na to juknu az vecer kazdopadne budu cekat a drzet ti pesti

gabrlinka
9. srp 2007

Ahoj holky, pěkný den přeji. Jak se máte? čtu tady, že Fidorka stále neví na čem je a napíná nás.
Fidorko: držím Ti moc palečky, aby Ti to vyšlo!!!!!!!! A koukala jsem na tvůj graf, tak si myslím, žes měla ovu 17.-18.dc, ale na 100% si jista nejsem. No, však uvidíš.

anysek1
9. srp 2007

ahoj gabrlinko tobe preji taky pekny den...no fidus nas napina jak trenky 😀 a ja taky cekam co z toho vyleze..jak to vypada u tebe?

gabrlinka
9. srp 2007

u mně to je román, na dlouhé povídání... před rokem vysazení antikoncepce, rok snažení a braní orgametrilu (podobné jako utroš) 1.8. laparka, zjistili mi jeden průchodný vejcovod, odstranili srůsty a mám polycystické vaječníky- nedozrávají vajíčka, 21.8. jdu k mé dr. tak snad mi napíše nějaké léky na ty vajíčka. jinak máme měsíční sex.půst, takže budu čekat až v září. A jak seš na tom Ty?

anysek1
9. srp 2007

no rok jsem cekala jen tak bo dr s tim nehodlal nic delat jen jednou mi pichl injekci na ovulaci ale nic se nedelo...a on to neresil...no tak jsem si nasla novou ddr a ta mi ted brala krev a zjistila ze mam vic testosteronu a malo progesteronu tak mi napsala utros no a min mesic to jsem jeste nebrala utros mi dr rekla ze mam del sliznici na 18 mm a ze je tam videt vacek tak jsme zacli slavit a za 6 dni bylo po vsem...tak ted beru utrak a modlim se at se to povede a udrzi

gabrlinka
9. srp 2007

taky Ti budu držet palečky, ať se to povede. mně naměřili sliznici jen 4mm 😖 tak snad jsou na to nějaké léky, jinak nevím, uvidím, co na to dr.

anysek1
9. srp 2007

jo je na to ten utros!co beru..no teplotky vypdaj nadejne...http://www.fertilityfriend.com/home/1bbb91 meris se?

gabrlinka
9. srp 2007

no, to máš pěkný skok, ti povím...pěkné moc pěkné, vypadá to nadějně Teď sem o tom měření psala na diskusi o měření bt

gabrlinka
9. srp 2007

Anysku, byla bys tak hodná a naučila mně taky zapisovat si to do grafu, prosím!!!!!!!!!!!!!

anysek1
9. srp 2007

jo jasne

gabrlinka
9. srp 2007

děkuji

anysek1
9. srp 2007

uz to mas zalozene na FF?nebo jeste ne?

gabrlinka
9. srp 2007

ne

gabrlinka
9. srp 2007

ale už sem si najela na ty stránky a je to v aj ☹

anysek1
9. srp 2007

jo ale na www.merenibt.xf.cz je to v cestine a tam mas primo postup jak a co a kdyz si nebudes vedet rady tak se ptej..jo a na te strance si najdi mereni bt a pod tim bude bud wunchkinder nebo tak nejak to je nemecky servr teda pokud umis lip nemecky ale pokud anglicky tak je to pod fertilitif...a tam si uz rozkliknes co a jak

gabrlinka
9. srp 2007

děkuji, jdu to zkoušet, zatím se měj hezky

anysek1
9. srp 2007

ok tak hodne stesti a pak dej vedet