Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

anysek1
18. srp 2007

zelviku ja vycetla i dr mi rekla ze normalni rozmer je 5-10mm kdyz je to vic uz to vypada na tehu...teda tak mi to rekla dr a v knizce z gynekologie je to same,,,

dasty
18. srp 2007

no já si myslím,že měla podezření ,že jsi těhu viď???Já si myslím Anýsku,že v tom je možná zakopaný pes,že to máš i dost dlouho.My jsme byli v Sanusu a doktor se ptal zda mám menses 5dnhů a jak.Tři dny hodně,potom špinění.
Anebo Anýsku se ti to dostává do normálu,myslím mrchu.Měla by být kolem 3dnů hodně a pak jen špinění 😉 Jinak doktorů se ptej na všechno,ta moje gyndařka jak já říkám veterinářka měla na vše dost času.Po druhém balení clostilu kdy sem měla vše v pořádku jsem se naštvala volala kamrádce,ta nás objednala na spermio.A tam byl zakopaný pes,hlavně když jsem se ptala od března doktorky zda nemůže jít nejdřív chlap na řadu než začnu brát hormony tak je to prý zbytečné.Nyní jsme v Sanusu a na druhýho potomka bychom s přístupem doktorky čekali pěkně dlouho.Pěkně se Anýsku ptej a neboj 😉

anysek1
18. srp 2007

no pritel se sam dobrovolne objednal do fertimedu a ten je zdravej takze je to na me no...je to mozne ja proste nevim co si mam o tom myslet tt si delat nechci zas jak uvidim jen / tak zas to obulim...cetla jsem ze se stava ze nektere zeny maji silnou ms i kdyz jsou tehu ale ja ten pripad nejsem tak se soustredim na dovcu ale tam taky dostanu ms ach jo... 😖

dasty
18. srp 2007

anýsku já jsem měla ms když jsem čekala Patrička,ale jen jeden den a velikou bolest břicha jako při krámech a další den už nic-to jsem se vztekala,že už ani ty krámy nemám,že to byla jediná jistota ,že jsem v pořádku a ono ejhle mimísek 😀 😀 Mě se totiž ta sliznice zdá fakt hodně.Zkus za týden ,já vím já ty testy dřív taky obulela,ale od února už si žádný nekupuju dopředu a taky od tý doby mám ms na den přesně a hned ráno 😒

anysek1
18. srp 2007

dasty myslis ze bych mohla byt jako tehu???ted jsem hledala jestli ma nekdo stejny problem a nasla jsem dost zenskych co mely ms normalni(coz nechapu me se aspon zkratila o pulku)a byly tehule ale nevim nemit tak nafoukle bricho a nebyt mi zle a ten tlak dole tak nad tim neuvazuju...je fakt ze jak jsem mela tu sliznici 18mm a dostala ms tak byla slabsi nez normalne tady ta byla taky slabsi ale jen o fous ale dr me po prvni ms ani ultrazvuk nedelala ....tak nevim ...musim se smat kdyz ctu ze se tehulim zvetsuji prsa bo me rostou snad co hodinu uz mi jsou vsechny podprdy male pritel to uz nechape!k mori nemam ani plavky bo velikost D az E fakt nikde nemaj ☹ navic moc nejim a porad kynu no hnus

dasty
18. srp 2007

anýsku nejsem gynekolog,ale zkusila bych to.Mě se např.těhotenství s Patričkem ukázAlo na tt až skoro v 8týdnu.Zkus ještě odběr krve to ti řeknou hned jestli jsi těhu,no i s těma prsama.Já to právě poznala až když jsem si u moře koupila plavky a vršek jsem nemohla druhý den dopnout přes prsa a den před tím mě byl.Anýsku zkus jít ráno do laborky v nemocnici a budeš to vědět hne.My byli v Itálii a tam se mě to neobjevilo a když jsem přijela už se mě na tt ukázali dvě čárky za 14dní jsem šla k doktorce a ta mě řekla,že jsem ve 12tt jsem na ní koukala jak z jara 😀 😀

anysek1
18. srp 2007

je tak to je pekne ale ja asi takove stesti nemam ...ale prsa jako fakt hnus navic uz mi se mi zatezi delaj strie na prsach to je hnusne a sama mala zilecka jde videt a desne me svedi... ☹ mam ja to ale zivot...no zitra bych sla ale musim zase do prace muzu az pristi tyden v sobotu to mam nejdriv volno jinak chodim kazdej den na 7 do prace takze o ctvrt na 7 vychazi a to nikde nejsou

anysek1
18. srp 2007

jo a jeste neco me zarazi mam po ms a tak bych ted mela mit suche dny ze?ale ja mam porad pocit vlhka a vytok je takovej mazlavejsi a bilej ale nesvedi nic to moje telo asi sili nebo co

zelvik
19. srp 2007

Anýsku - jediné řešení ja návštěva Dr.Takhle nejsi v nejistotě jen ty🙂 Třeba jsi těhu a my to nevíme. Konečně by se tot u někomu povedlo!!!!!!!!!!

holky, držte mi palečky zítra - jdu ráno k Dr., i když výsledek asi vím už teď - že ovu zase nebude. Zítra je to 14DC a teplota pořád nízká, hlen nikde, ach jooooooooo...

dasty
20. srp 2007

ahoj holky.... 😉
Anýsku tak jak,??Je ti líp???Anýsku ten výtok nevím opravdu,mívám ho taky ,ale až po ovulce 😖
želvíku koukej dát vědět jak jsi u doktora dopadla 😀 😀 Želvíku pokud nebyl hlen já bych to tak negativně neviděla/já ho taky něměla jen jednou a ovulka byla od doktorky potvrzená 😉 Vždyť nemusíš mít ovulku 14den,můžeš jí mít dýl-želviku žádný stresy.
😅 🙄
Holky kde jste všechny 😀 😝

fidorka81
20. srp 2007

Dobré ránko holky, zdravím jen v rychlosti, za chvíli otevíráme, tak to tu musím připravit. Ale přijdu, těšte se 😉 😀

extravaganca
20. srp 2007

Krásné ráno 🙂
Ahoj Verunko,tak jak je po víkendu?Už se Ti to blíží co 😉 Moc na Tebe myslím a pevně věřím,že tu budeš brzo hlásit,že jsi objevila // 😵

Anýsku,já být Tebeou,tak v první řadě naklušu k doktorce.Toto fakt není sranda...abys něco nezanedbala ☹

fidorko...rychle to tam připrav a spěchej za námi...a neboj,těšíme se 😉

zelvíku...jsme tu celé netrpělivé a držíme moc palečky,tak jak budeš něco vědět,tak hned pisni 😉

fidorka81
20. srp 2007

Tak jsem zpátky.

Anýsku, super, že je Ti už lépe, ale radši si k nějakýmu dr. dojdi, jestliže máš ještě bolesti. Tvoje dr. nemá v akutních případech domluvenej záskok?

Gabrlinko, tak jak?? Dopadlo to všecko dobře?? ANO jste řekli obá 😉 😀

Želvíku, držím pěsti u dr. pak se hnedka ozvi!

Jinak, mě je už druhým dnem ouvej. Celkově mi není dobře, občas je mi na zvracení, nemám chuť k jídlu a nic mě nebaví. Nevím co mi zase je. Zrovna teď neberu žádný prášky, Clostil jsem dopapkala ve čtvrtek a Utroš na mě čeká tenhle pátek. Pořád mě něco dojímá, včera jsme třeba koukali na Nikdo není dokonalý a Goťák tam zpíval a já měla slzy na krajíčku. Já brečela u Goťáka, no prostě neuvěřitelný!!! 😲

zelvik
20. srp 2007

AHoj holky,
děkuju vám za podporu a palečky, ale můžete je pustit. Vypravila jsem se k dr. A ona měla neplánovaný operačná den.-( Takže jsem si nemohla dovolit tam čekat, jestli přijde za 3 hodiny, odpoledne, nebo vůbec☹
Jinak - teplota pořád stejná, ale od rána mě už pěkně bolí bříško, tak s nadějí myslím, že by ovulka mohla přeci jen být. Večer na to musme s manžou skočit 😝

Fidorko - copak to čtu? Že by těhu? Ale to by bylo na příznaky brzo, ne?
Dasty - možná už jsi mi to psala, ale já hlava děravá - nevíš prosím, jak to funguje? Když mě dneska ráno začlo bolet břicho, kdy asi tak nastupuje ovu? Jak dlouho je ta vhodná doba?
děkuju moc!!!!

extravaganca
20. srp 2007

zelvik:Tak to mě mrzí,že to dnes s doktorkou nedopadlo.

fidorko,já to mám úplně stejně...v posledních měsících bulím i u reklam 😀 Kolikrát mi připadá,že si to těhu chci vsugerovat 😠

fidorka81
20. srp 2007

Zelvíku, tak to je v čudu. Kdy tam půjdeš příště? Na těhu příznaky je ještě brzy, ale teď mi jedna snažilka řekla, že to je typickej Clostil. Sice ho už neberu, ale vedlejší účinky přetrvávají a já si říkala, že jsem Clostil přežila bez těch ošklivých vedlejších účinků ☹

Extra, no nápodobně. Někdo řekne něco hezkýho a mě se chce brečet. Ale nemám pocit, že bych si něco vsugerovávala. No asi mi z toho všeho už hrabe 😅

zelvik
20. srp 2007

Ahoj,
Fidorko - nevím, kdy tam půjdu příště. Asi další měsíc - ideálně, abych tam byla tak na tu půlku cyklu. Copak o to, zase tolik mě to netrápí, takhle si můžu ještě myslet, že se to může podařit. Ale kdyby mi řekla, že jsou folíky malé a tak podobně, tak bych měla zase po náladě 😖 Spíš ve mně hlodá červík, aby se mi třeba neudělaly po Clostilu cysty. ALe to bych asi taky poznala, že mi něco je, nebo ne? Co myslíš?

Extra: a ty jsi na tom jak? že by byla naděje na //....

dasty
20. srp 2007

ahoj holky měla jsem obíhání a jsem tu ,ale jen na skok mám odpolko prac.schůzku 😀 😀
Ext.Jani:zatím nic novýho příští pondělí jdu na ten ultrazvuk,ale Pa´tulka je nachcípanej a bojím bojím a´t to od něj nechytnu.Jinak v pokojíčku spí,ale ještě nepřišel zbytek nábytku,už mě fakt s... 😀 To víš,že písnu Ip až budu něco novýho.
FiD:že by těhulka,mě v těhotenství dojímal i večerníček?? 😀 😀Fid jak to,že jsi bez clostilu 😒
Gabrlinko:ty jo kde jsi novomanželko a pěkně napiš jaký to bylo 😝 😅
želvíku:já měla ovu bolesti asi den před ovulkou a někdy i ten den.Tak pěkně hupky dupky na snaženíčko-chceme vidět malý želvátko 😀 😀 😀
Jinak mě taky v Sanusu řekl,že by dal teď přestávku po 3měsících clostilu kvůli cystám.Tak jsem te´d bez něj a pokud tam te´d folik nebuude tak mě ho dá uvidíme.
Holky už abychom se raději bavily ne o mrše,ale o tom jak nám je blbě a jak nám rostou bříška apod. 😀 😀

fidorka81
20. srp 2007

Zelvíku, tak to netuším. S tímhle nemám zkušenost.

Dasty, já jsem Clostil už dobrala. Měla jsem ho brát 3-7DC a teď už jsem 11DC. A těhu že jsem to si nemyslím, dyť jsem normálně menstruovala. NO normálně. 4 dny slabý a pak jeden silnej a konec.

motylek
20. srp 2007

Zelvíku, cysty pozná jak kdo, mě se udělaly i bez clostilu, ale bolel mě vaječník, tak jsem věděla, že něco není ok. Ale i tak jsem to zjistila asi až měsíc nebo dva. Ale třeba mamka, tak ta to nevěděla asi půl roku, jenom ji občas píchlo v břichu a když už ty bolesti byly nesnesitelný, tak jí měla osmilitrovou
a jen tak tak, že jí nepraskla, protože jinak by měla okamžitou otravu krve a konec. Tak je lepší, pokud máš podezření, rychle utíkat k Dr. ať se ti tam podívá. Mě ji rozehnala hormonama, takže jsem ani nemusela jít pod kudlu, byla ještě poměrně malá. Takže čím dřív, tím líp 😉 😉 😉

zelvik
20. srp 2007

Motýlku, díky za zkušenost - a pobolívalo tě to pořád nebo jen občas? Mně teda bolí břicho jen dneska a už teď je to lepší než ráno. Takže bych radši věřila tomu, že s ehlásí ovu🙂

nejbe
20. srp 2007

Tak jsem po týdnu sehnala Utrogestan a navíc jsem dostala v lékárně vynadáno, že mám od včerejška propadlý recept. Takovej keců a nakonec mi ho vydal s tím, že oni ho dostali včera. Tam zas někdy půjdu - do tý lékárny ☹ .
Zelvíku, mě bolelo břicho den, dva před ovu a pak ještě tak dva dny.
Je tu, nebo byl tu, vůbec někdo, komu Utrogestan pomohl k těhotenství?

motylek
20. srp 2007

Zelviku, pobolívalo to občas, třeba když jsem dlouho seděla (třeba v autě), tak jsem si musela natáhnout nohu, aby mě to netlačilo na vaječník. Ale někdy to bolelo dost, i tak že jsem v noci vůbec nemohla spát, ale to bylo jenom asi jednou. Pokud čekáš ovu, tak to spíš opravdu bude to. Doufám, že to bude to. To by byla určitě příjemnější zpráva. 😉 😉 😉

zelvik
20. srp 2007

Nejbe - no to je teda príma. Oni v tom mají bordel a pak ještě vynadají chudákovi pacientovi, který se snaží sehnat si léky...
Myslím, že samotný Utroš k těhu nepomůže, že tam je téměř vždycky ještě něco jiného a TO se musí vyléčit. Utrošem asi jen podpoříme léčbu toho druhého a možná se tím zvýší šance na uhnízdění a udržení...Tolik můj názor...
Motýlku - ovu čekám, jsem 14.DC, tak to snad bude ono, protože jinak mě nic nebolí.To je dobře, že ty už to máš za sebou...

Holky dobrou - už se tu zase ozývá bouřka, tak to radši vypnu...

nejbe
20. srp 2007

Zelvíku, dík, tak potom nechápu proč to beru ☹. No asi proto, abych to vůbec dostávala. Fakt mě to nebaví a to ho beru teprve druhej měsíc.

extravaganca
21. srp 2007

Krásné ráno 🙂
zelvik:Naděje je,dokud nedorazí mrcha 😀 Ne,teď vážně...jsem 16.DC a MS bez utroše většinou dorazí kolem 23.DC,takže musím ještě chvíli počkat..příští týden budu moudřejší 😉 Ale tááák bych si to přála...máme 3.září 2.výročí svatby,tak by to byl krásný dáreček 😵 NO uvidíme...zatím se držím při zemi...

dasty:Verunko,je mi líto,že je malý nemocný a přeju brzské uzdravení.Musíš baštit hodně vitamínků,abys to od něj nechytla 😉 Jinak já posledních 5 dní jenom balím věci...už mám téměř vše zabalené.V pátek budem prvně spat na novém,tak doufám,že nás stěhování moc nezmůže...těším se totiž na první tulenkování v novém 😀

nejbe:Mě utroš taky přestal bavit,tak jsem se na něj vykašlala...teda aspoň přez léto jsem si ho vysadila...stejně mě na konci září čeká náštěva u Dr.,a s největší pravděpodobností dostanu i clostil,takže si užívám bez hormonů 😀

zelvik
21. srp 2007

Ahojky,
mně ten Utroš dali kvůli vysoké hladině testosteronu a že mi chybí progesteron.Clostil zase na to, že nemám ovulku 😒
Nejbe - asi ho máš fakt na vyvolání MS, k tomu se taky používá Provera, pokud je mi známo, tu jsem brávala na úpravu cyklu ještě před tím, než jsme vůbec kdy začala brát HA.Mívala jem MS skoro po 19 dnech, tak mi cyklus prodlužovali...

Dasty - jak je na tom ta tvoje kamarádka? Už není na JIP a bude v pořádku?

Extro - jůůůůů, to bude prííma, že už budete v novém, to to půjde jako po másle 😉

fidorka81
21. srp 2007

Extro, tak já se na stěhování těším. Zatím bydlíme v podnájmu,ale už přes půl roku hledáme vlastní. Bohužel bez úspěchu 😒

extravaganca
21. srp 2007

fidorko,my nejdem do vlastního...je to byt mých rodičů,který si koupili na stáří...ale spíš si myslím,že to viděli jako dobrou investici.Pochybuju,že se z domečku odstěhují,ale kdo ví... Byt je úplně nový,takže to tam všechno krásně voní a když do něj vejdu,jako by mě pohladilo teplo...strašlivě se tam těšíme 🙂 A jak se dneska máš?DOufám,že náladka už je dobrá nikoli smutná 😉

fidorka81
21. srp 2007

Ale i tak je to dobrý. My už bysme nejradši platili do vlastního, než cpát peníze někomu cizímu. Nový byty jsou krásný a moc se mi líbí jak to tam voní 🙂
Dneska je mi fajn. Únava a pocity na zvracení a mdlo je pryč. Jen jsem pořád ospalá 😅