Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

berina
5. zář 2007

Tuk,tuk.Myslím že je to asi zbytečné ale radší pssst 🤐 .

berina
5. zář 2007

Tak jo,jdu něco dělat,mám pocit že co jsem objevila tyhle stránky nedělám nic jiného než sedím u pc.Ono je to fajn si pokecat s lidma kteří mají stejné problémi.Tak zatím čau,možná večer 😀 .

fidorka81
5. zář 2007

beri, jen ať si to vytrpí 😀 Já absolvuju různý vyšetření od ledna, od května beru Utroš a v tomhle cyklu i Clostil a tak může, kromě krásnýho snažilkování udělat taky něco jinýho 🙂 Já vím, jsem mrcha 😀 Navíc není jistý, že jsem těhule a on je objednanej už 2 měsíce a navíc jestli nejsem těhule, tak on nemá jindy možnost si na spermio dojít, páč pracuje mimo město na tohle má spešl dovču a chlapům nakecal, že jde k zubaři 😀
Jinak k tý chuti na sex. Právě mi kolegyně řekla, že když byla poprvý těhotná a ještě to nevěděla, že je, tak měla strašnou chuť na sex a chuděra nevěděla co se s ní děje 🙂
Tak páčko!

anysek1
5. zář 2007

diky uz jsem myslela ze budete doma my odjizidime az za dve hod...uz chci mit ten odjezd za sebou.ty bacilky mi teda schovej!doufam ze ti to vyjde tak tfuj tfuj

fidorka81
5. zář 2007

Anýsku, děkuju :o) Já jsem tu až do šesti a jestli tu neusnu na pultě, tak budu fakt skvělá! 😅 Jestli u Tebe MS dorazí, tak se tam dej dopořádku a pořádně si tam odpočiň a vyčisti hlavu, abys v dalším cyklu už otěhotněla 🙂

extravaganca
6. zář 2007

Krásné ráno 🙂
fidorko,tak jak jsi na tom?Co teplota?Jsem napnutá jak kšandy 😀 Nemůžu ani pořádně dělat 😀

berina:K tomu měření odpoledne....to bys musela měřit celý cyklus odpoledne,aby to mělo aspoň trochu cenu...protože když měříš ráno a pak ještě odpoledne a odpoledne máš vyšší teplotu než ráno,tak je to jasný...protože jsi už pochodovala po bytě...byla v práci atd.Proto se má měřit hned ráno ještě než vylezeš z postele 😉

fidorka81
6. zář 2007

Ahojky holky, grafík sem vložit nemůžu, protože mi nějak nejdou pustit stárnky FF, ale teplota pořád na 37°C. Včera večer mě pobolíval podbřišek, ale já si myslím, že to mám z toho, že mi byla večer zima, občas se mi to stává. No dneska bych MS měla oficiálně dostat, tak uvidíme 🙂

extravaganca
6. zář 2007

Tak to je po kránu krásná zpráva...myslím tím,to,že se teplota drží 🙂 To je fakt super,takže dál držím palečky,aby to dobře dopadlo 😵

fidorka81
6. zář 2007

Extro, děkuju moc 🙂 Pokud MS nedorazí, tak chci testovat nejdřív v pondělí, takže si počkejte, zítra mám dovču a jdem na ten spermio a podepisovat další smlouvy na byteček.

extravaganca
6. zář 2007

No páni,tak to já budu čekat až do pondělka než se něco dozvím???No tak to mě snad i klepně 😀 Přeji vám,aby spermio dopadl dobře 😉

fidorka81
6. zář 2007

extro, no mě taky švihne jestli MS nepřijde a jestli se v pondělí objeví //. 😀 Ale to moc předbíhám, asi začnu být nervní. 😅

fidorka81
6. zář 2007

Začíná mě pobolívat, docela hodně, podbřišek. Myslím, že z toho nic nebude a MS přijde ☹

lussi
6. zář 2007

fidorko nestraš ☹

fidorka81
6. zář 2007

lussi, tak zase nic. Asi to bylo z nastydnutí, protože v ČB už od půlnoci dost vydatně prší a já jsem ráno dost zmokla (džíny jsem měla mokrý až po lejtka). Teď je mi zase OK. Chjo, tohle čekání je HROZNÝ!!! 😠

lussi
6. zář 2007

no tak to je super, že je ti ok 😉 kdo si počká, ten se dočká 😉

fidorka81
6. zář 2007

lussi, no ale znáš to. To čekání a nakonec přijde akorát ta mrcha. 😅

berina
6. zář 2007

Čau holky.Tak jsem tu.Právě jsem dojela od gyn.A jsem na tom úplně stejně než jsem tam šla.Řekla mi že je na to ještě brzy,že to nepozná.Podle teplot to prý vypadá nadějně ale nebude předbíhat.Mám počkat do příštího čtvrtka,jestli to nedostanu tak jdu na ultrazvuk.Mám zkusit ještě testík,ale až tak v pondělí.Takže moje čekání pokračuje,to je horor 😒 .Jinak teplota pořád 37.

Fidorko:To čekání nás asi zabije 🙂 .Prubnem v pondělí testík a uvidíme ju?

fidorka81
6. zář 2007

beri, ježiš, to je v čudu!! No tak v pondělí jdem na to a počůráme tyčinku 😀

berina
6. zář 2007

To čekání je hrozný.Jak Ti dnes je fidorko.Já cítím takový mírný tlak v podbřišku i v prsou.Pořád chodím čůrat.Třeba je to nachlazení.Ale to by zase při čůrání bolelo ne?

berina
6. zář 2007

extro:To měření odpoledne to byla jen taková zkouška právě z předešlími cykli.Nikdy nevytoupla na 37.A to bt měřím 5 cyklus.

fidorka81
6. zář 2007

beri, jsem pořád unavená a ospalá, a mastí se mi poslední cyklus vlasy. Ale hrozně. Dřív mi vydržely 2 dny a dneska vypadám, jak kdybych tejden nemyla, blééé, už se těším domů, až to umeju. Drobet mě pobolíval podbřišek, ale to je asi z nastydnutí, protože tady od půlnoci vydatně prší a já ráno skvěle zmokla. Jinak nic, žádný tlaky. Jo vlastně - nemám chuť k jídlu, ani hlad. Oběd jsem snědla jen proto, že mi ho bylo líto vyhodit. A to je u mě divný 😅

berina
6. zář 2007

Teda fidorko.ty jsi jasná.To já unavená nejsem.Už mi z toho hraboší.Pořád se pozoruju.Měla bych se ta to vykašlat a nechat to volně,ale copak to jde?Už vidím jak se mi v pondělí hlásíš že jsi těhu a já 😢 .Ale co, budu mít radost za tebe. 😉 .

fidorka81
6. zář 2007

Beri, nesmutni, dokud nedorazila MS šance je vždycky. VOlně to nechat projít taky nejde, zvlášť když si tohle všecky strašně moc přejeme. 🙂 To čekání na tom je opravdu to nejhorší. Jo a taky mě neustále něco rozpláče. Stačí maličko a mám mokrý oči, jestli jsem fakt těhu, tak prořvu celý těhotenství, bude ze mě citlivka 😀 A občas se mi lehounce zhoupne žaludek, ale už mám pocit, že se moc pozoruju (ale ono to opravdu jinak nejde 😠 )
Se mnou to v pondělí asi švihne, když objevim //. 😀

berina
6. zář 2007

Určitě to ořveš to je jasný.Kolikátý jsi vlastně DC?

fidorka81
6. zář 2007

Dneska 27DC, dneska čekám MS.

fidorka81
6. zář 2007
berina
6. zář 2007

Já jsem 29DC ale čekala jsem 24-25,protože tak byla poslední 2 cylli.Gyn mi ale řekla že mám počítat že měla přijít 28Dc,to nechápu. 😖 .

fidorka81
6. zář 2007

NO já měla první dva cykly právě dlouhý 27dní a ten poslední 34dní. Tak nevím co mám čekat teďko. Je to celý nějaký divný. Jak bereš utroš?

berina
6. zář 2007

Utroš beru 15 den cyklu 2* deně 1 tabletu po dobu 10dní.

fidorka81
6. zář 2007

Takže ti MS přicházela poslední den braní?
To je divný, většinou to holkám chodí po dobrání.