Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

gabrlinka
19. zář 2007

Ahoj Extro, já dostanu dřív ťafku 😀 já jsem 21 dc

gabrlinka
19. zář 2007

já už ani nevím, který den jsem, oprava: jsem 22.dc 😅

fidorka81
20. zář 2007

Ahojky holky!

Teda tady se normálně rozběhla politika!! Imunitu, prej!! Hahááááá 😀

Tak já hlásím včerejšek. Snažilkovali jsme se až večer, protože jsem se zapoměla v jednom obchodním domě a pak přilítla domů, že lehce posvačím a půjdu do bazénu se synovečkem a jeho maminou. No jenže jsem si ani nesundala bundu a píšou mi, že za 10 minut budou na smluveným místě. Takže jsem vypadla a vrátila se za 2 hodiny, hladová a utahaná jako kotě. Jeník teda řval jako tur, ale cca po 15ti minutovým uklidňování začal ukazovat do vody, tak jsme to zkusily znova a sice už tolik neprotestoval a musely jsme dělat všelijaký blbosti, aby se usmál a neřval (v tom bazénu se to ale rozlíhá!!!).

Jinak teplůtka mi klesla, ale jen o 0,1°C tak to nic nebude. Jen mě včera večer zase trochu pobolíval podbřišek a lehce pravej vaječník. Dneska ráno zase lehounce ten levej. Joooo, asi je to opravdu ovu 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/18ef55

sarii
20. zář 2007

Ahoj holky, ráda bych věděla, za jak dlouho po dobrání UTROGESTANU mám čekat MS???

fidorka81
20. zář 2007

sarii, to je různý, některý ho dostávají i během braní, já osobně jsem jí první 2 měsíce dostávala druhý den po dobrání, předminulý cyklus až týden po dobrání a minulý cyklus 5. den po dobrání.

sarii
20. zář 2007

Dík... 😉

anysek1
20. zář 2007

ahoj holky me ty teploty skacou jak madar v krovi ☹ se kouknete http://www.fertilityfriend.com/home/1bbb91 no tento cyklus je fakt divnej.

sari ja to mam vetsinou druhej den po vysazeni presne jak hodinky.

sarii
20. zář 2007

Díky za info... beru ho 2 cyklus... První jsem nestačila ani vybrat a teď už 4.den čekám... A TT negativní... 😢

extravaganca
20. zář 2007

Krásné ráno 🙂
Fidorko,tak já bych se tak moc nesmála 😀 Raději pěkně snažilkuj,aby nepřileťela ťafka 😀 No jo....někde tu politickou kariéru udělat musíme 😀
Jinak v tom bazénu to muselo být supr,co 😉 Živě si dokážu představit,jak se tam dětský křik rozléhá 😀

sarii:Já to dostávám už během braní,jen jednou se mi stalo,že jsem to dostala den po dobrání..

Jinak včera večer a dnes ráno mě pobolívá levý vaječník a teplota mi klesla ☹ A navíc mě štve ta vodorovná čára,protože 36,9 je u mě vysoká teplota...ach jo..ještě že mám tu imunitu...jsem velmi žhavý kandidát na ťafku ☹

gabrlinko:To že jsi dnes 23.DC (já 21.DC)ještě neznamená,že budeš první kdo dostane ťafku...Tě klíďo můžu předběhnout...no ikdyž ... já mám tu imunitu,takže nic 😀

Můj neslavně vypadající grafík 😢
http://www.fertilityfriend.com/home/190380

anysek1
20. zář 2007

extro je to osmej den po ovulce to snizeni teploty muze byt zahnizdovani takze klidecek jo!drzim pesti 😀

berina
20. zář 2007

Čauky snažilky přeji všem krásné ráno. 🙂

FID:Dnes hlásím velký pokles ze včerejších 36.6 na 36,2 to je nejmín co mám.Tak ted by to mělo vyletět nahoru ne?Jinak taky jsme se včera snažilkovali,ale nevím jestli to nebylo ještě brzy.

extravaganca
20. zář 2007

anýsku,taky mě to napadlo,ale při mém "štěstí" nevím,nevím....Na začátku cyklu jsem odmítala doufat,že by to mohlo vyjít...když mi ff vyznačil ovu na 13.DC,tak jsem si šla málem hodit mašlu...pak holky argumentovaly,ukazovaly grafy...že mě přresvědčili,že doufat klidně můžu no a teď začínám šílet přesně jako minulý měsíc 😀 No jsem fakt zralá na blázinec 😀

extravaganca
20. zář 2007

beri,ahojky 🙂 Pokud máš dens tak prudký pokles,tak by mohla být dnes ovu....já být Tebou tak zasnažilkuju 😉

berina
20. zář 2007

Holky neblázněte.Musíme být v klídku. 🙂 .

extro:Žádný šílení,vše bude ok,naděje umírá poslední. 😉 .
Anysku:Co včerejší relax proběhl?

berina
20. zář 2007

No jo,my snažilkovali včera,i když vlastně už dnes protože to bylo po půlnoci.To taky platí ne 😀 .

extravaganca
20. zář 2007

beri,určitě to platí 😀
No já vím..jsem děsná 😀 vyšiluju a zatím nemám proč... S miláčkem jsme si na neděli domluvili výlet do Brna na nákupy a příští týden ve čtvrtek do Olomouce na nákupy a pak do Zlína do ZOO,tak snad budu případný neúspěch nést líp...

berina
20. zář 2007

Tak to je fajn,aspon budeš myslet na něco jiného.Něco hezkého si koupíš,uděláte si radost.A hned bude lepší nalada. 😉

fidorka81
20. zář 2007

anýsku, výraz "maďar ve křoví" je naprosto úžasnej!!! Díky za zvednutí nálady 😀 😀 😀

Extro, jojo v bazénu to bylo úžasný, jsem Jéňovo mamině říkala, že musíme s ním do bazénu častějc, aby si zvyknul, pak se mu to už líbilo 🙂
Ťafky se bojím, tož dneska odpoledne na to zase s drahoušem vlítnem 😀 😀 Jinak - nemůže to být zahnizďování? Ten pokles není tak velkej, a ještě nejsi přeci na konci cyklu, ne? Nevěš hlavu!! 🙂

Beri, mě to taky dneska kleslo, o pár příspěvků výš je můj graf. Sice ne tolik jako Tobě, ale taky kleslo. No uvidíme, jak se budeme vyvíjet dál 🙂

extravaganca
20. zář 2007

No,hodlám miláčkovi "trochu"provětrat peněženku 😀 Budu si kupovat džíny,boty...chci koně,potom kabelku a v Brně ve Futuru mám v Alpine Pro volný nákup za 1000,- (dostala jsem dárkový kupón od švagrů k narozeninám),tak tam taky něco pořídím 😀 Tak snad ta nálada nebude až tak smutná

berina
20. zář 2007

Holky já už dnes musím letět.povinosti volají.Ale ještě sem během dne kuknu.
fid:Na graf jsem koukala,uvidíme nebudem to hrotit 🙂 .Zatím pá.

berina
20. zář 2007

Extro:Ještě dobrý tip na ty koně.Brno Olympia daichmann.Ale vlastně kdekoliv i ve Vankovce.Pěkný acenově taky dobrý.Tak já letím,nechce se mi.

extravaganca
20. zář 2007

fidorko,no to je správný přístup...bojíš se ťafky,tak na to s miláčkem vlítnete...super!!!!Máš obrovskou pochvalu...přesně tohoto jsme naší politikou chtěly dosáhnout 😀 Páni...ještě nevládnem ani 24 hodin a už takové úspěchy 😀 No,myslím,že s želvikem půjdem rovnou na hrad 😀 😀

Já vím,že ještě nejsem na konci cyklu a že naděje umírá poslední...aspoň mě ta dnešní teplota vrátila ze snění zpět na zem,tak případné zklamání nebude až tak veliké....

sarii
20. zář 2007

TÝ JÓ... já chci taky nakupovat... 😵

extravaganca
20. zář 2007

beri,díky za tip,ale koně mám vyhlídlé v Olomouci v Olimpii...je tam italská prodejna obuvi a ty koně co tam měli byly naprosto bezkonkurenční...sice jsem se nedívala na cenu...ale byly boží 😵

sarii:Šak já se taky pěkně těším 😀 Nejsem nakupovací typ..nesnáším obchody,ale když něco potřebuju a přidá se k tomu chuť nakupovat,tak to pak stojí za to...je fakt,že miláček má v tomto směru semnou štěstí...velice si nic nekupuju a tyto mánie mám tak jednou za rok až dva...

fidorka81
20. zář 2007

Extro, ale teď jsem ve stresu z tý ťafky!!!! A já jako snažilka v plodném období přeci musím být v klidu 😀 😀 A z tý teploty si nic nedělej, klela mě, Tobě, berině a bůhví komu ještě 😉 Třeba je něco ve vzduchu 😀

A hlásím, že drahouš dneska dostal antibiotika, budu ho mít ještě příští týden doma a hlásil, že dneska nic nebude, ale já ho zkusím přemluvit (i když pochybuju, že se mi to podaří). 😒

fidorka81
20. zář 2007

Jdu makat, zatím páčko! 🙂

extravaganca
20. zář 2007

fidorko,žádný přemlouvání!!!Vyzas všechny své ženské zbraně a uvidíš,jak bude on přemlouvat Tebe 😀 A je super,že ho budeš mít doma ještě příští týden...sice není fajn,že není OK,ale on brzo bude 😉 Znáš to..nejlíp se potí na cizím těle..ikdyž to cizí,není v Tvém případě tak přesné 😀

fidorka81
20. zář 2007

přesně tak, to jsem mu taky říkala, no ale zbraně budou! 😀

extravaganca
20. zář 2007

Chválím fidorku za velmi zodpovědný přístup k věci 😀

zelvik
20. zář 2007

Ahojky holky,
Anýsek mě "maďarem" taky pobavil 😀 😀 😀

Jinak já včera po práci jela za kámoškou, má 4měsíční holčičku, tak se tam vždycky jezdím "nakazit". Malá je beruška, kouzelná. A já tam byla za hvězdu - protože malá začíná mít období, kdy brečí na každýho, kromě mámy. A u mně vydržela celý večer a ani nekníkla...
Holky, s tímhle talentem, přece MUSÍM mít jednou vlastní 😉

Manža pak pro mě přijel, taky se pokochal spícím miminkem. Jenže jsme dorazili domu až o půlnoci a já už byla mrtvá, takže žádné snažilkování nebylo.