Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

anysek1
20. zář 2007

aha ja nerada volam cizim lidem 😖 ach jo hm no ale to je fuk nechces mi to cislo poslat?

extravaganca
20. zář 2007

Máš ho v IP 😉
Nic,já valím na tu angličtinu.Tak se tu mějte a zítra vám zahlásím,jak jsem na tom s teplotou...snad to bude veselejší než dnes 🙂

anysek1
20. zář 2007

extro diky moc tak se mej a smej jo ?a pekne speakuj!

gabrlinka
20. zář 2007

Ahoj holky, to co vám napíšu jsem dnes slyšela od jedné starší zkušenější kolegyně. Přišla za mnou a zeptala se:" Jaký máš vztah s matkou?" A já ji říkám, že nejsme už léta spolu v kontaktu, díky jejímu alkoholismu (jsem pak byla v děcáku). A ta kolegyně říkala, že v jedné knize píšou, že ženy, které nemohou otěhotnět, nebo mají problémy s otěhotněním mají prý nějaký konflikt se svou matkou a že jestli chci otěhotnět, tak se mi to podaří tehdy, až já matce odpustím. Sama uvnitř v sobě stačí. To zní blbě, co jsem teď napsala, ale snad mi rozumíte. Co si o tom myslíte? Jo, a v pondělí mi donese cviky podle Mojžíšové.
Extro: s tou Ťafkou máš pravdu, asi mně předbehneš, mně zase asi bude čekat vyvolávačka ☹ mně když mrcha dorazí sama od sebe, tak to je zázrak, i když tento měsíc asi přijde, když jsem měla ovu, no uvidíme, ale zase na druhou stranu by taky nemusela přijít a mohlo by přijít konečně to mimi
Holky, najela jsem náhodou na netové stránky, kde byla tabulka, nahoře byl věk matky a na boku měsíc početí a uprostřed co se vám narodí, na září mi vyšel kluk a na říjen holčička....prý je to na 99% podle nějakého čínského....ale mně je to jedno, jak už jste tady psaly, že si holky vybírají pohlaví, hlavně, aby už to mimi přišlo a bylo zdravé,že? ale musím se přiznat, že bych fakt radši holčičku 😉
dnes se mi teplotka zvýšila na 36,9, což je u mně zázrak 😀

zelvik
20. zář 2007

Ahojky,
Extro - blbost to možná je, ale já už se k takovým věcem upínala několikrát.Někdy to vyšlo, někdy ne, ale stejně si myslím, že existují lidé, kteří nějakým (pro nás záhadným) způsobem vědí a vidí víc než ostatní...
Září ještě neskončilo a v úteý už mrcha (někde jsem tu četla i termín LadyM) NEDORAZÍ 😎

Gab. - i na tom něco může být, ale já mám s mamkou naprosto pohodový a výborný vztah a vidíš - taky se nedaří.

extravaganca
21. zář 2007

Krásné ráno 🙂
gabrlinko,tak toto jsem četla i já a je to něco,čemu věřím na 100%.Když jsem měla velké problémy se slinivkou a pak se k tomu přidala vážná operace ruky,tak jsem naštívila homeopata...je vyhlášený a jezdí k němu i naši sportovci.Ten mě tenkrát taky dostal...řekla jsem mu,že mám problémy se slinivkou a že jsem po operaci ruky a on na mě vybafnul...a ještě nemůžete otěhotnět a hodně vás to trápí...to už jsem začala mít ¨na krajíčku...pak řekl...někdo vám hodně blízký vám hrozně ubližuje,ale vůbec si to neuvědomuje...to už jsem zadržovala pláč...ten člověk vás hodně sráží na kolena....a vy ho i přesto strašně milujete...vy máte problémy s matkou.Ve mě by se krve nedořezal.Byla to taková pravda,že mi to až vzalo dech...Co řekl o mojí mamce jsem věděla,ale nějak jsem si odmítala připustit,že mi mi vlastní máma mohla tak ubližovat.No a celé to završil tím,že řekl,že právě mamka je důvod,proč nemůžu otěhotnět...Jela jsem od něj s brekem.I teď mám oči zalité slzama...Původně jsem jí to odmítla říct...přece nemůžu vlastní mamku obvinit z toho,že se mi nedaří...ale jednou,když měla "formu" a řekla mi,že jsem nevyspělá a že je dobře,že ještě nemáme děti,tak jsem to na ni vybalila...od té doby jsme se k tomu nikdy nevrátili,ale je fakt,že tyto řeči už nikdy nevedla...Možná proto taťkovi ta léčitelka říkala,že je dobře,že se od nich stěhujeme a že nám to pomůže i ve snaze o miminko...

želviku,září sice ještě neskončilo,ale po dnešním ránu mé naděje na mimi v tomto cyklu spadla k bodu mrazu...teplota šla opět dolů 😢
http://www.fertilityfriend.com/home/190380

anysek1
21. zář 2007

holky tak madar v kukurici je o proti mejm teplotam jeste bridil teploty si skacou jak kdyby si dali lajnu nebo co se sami juknete http://www.fertilityfriend.com/home/1bbb91 nejak uz me to prestava bavit fakt..kurna dnes jsem se zas nevyspala asi me supne!takze dnes se sem juknu az vecer jo bo jdu zas do druhe prace ☹ uplne horim nedockavosti zas cucet kolik je kocarku a tehuli jo mimochodem vcera sjem pocitala ze na 500m jsem potklala 7 kocarku dobre co?

extravaganca
21. zář 2007

anýsku,opět jsi mě pobavila...maďar v kukuřici je břídil 😀 Super...asi si ty hlášky budu někam zapisovat 😀

zelvik
21. zář 2007

Pěkné ránko, kočky🙂
Extro - a nemůže být hnízdění teprve teď? Ale to už je asi moc dlouhá doba, viď? 😒 No třeba se ještě vzpamatuje. Já stagnuju, už 3.den mám 36,9...

Anýsku - 😀 fakt boduješ - teda s těma hláškama, jinak s teplotama se tady můžem jít zahrabat všechny 3

berina
21. zář 2007

Dobré ráno holky.
Teda vy jste toho teda stihli od včerejška.Už i věštkyně. 🙂 No já tady těm věcem věřím.Musim se přidat.V květnu jsem byla u kartářky,musím dodat že je naprosto úžasná a zatím vše sedí jak na prdel.Nemusím jí vůbec nic o sobě říkat a ona mluví a mě lezou oči z důlku.Řekla mi že se snažíme o mimi a že ta touha je obrovská.Prý to vidí do 3-4 měsíců.Prý to bude krásnej zdravej klučina.No byl to květen tak tento měsíc je čtvrtej,tak uvidíme.Doposud mi všechno vyšlo.

Anýsku:Horská dráha je proti Tobě uplný prd.Pěkně Ti to lítá.No i když já včera 36.2dnes 36.5.Tak opravdu nevím.Nechám tomu volný průběh.

zelvik
21. zář 2007

No vida, takže žádný grafy, žádný ovulace/neovulace, žádný doktoři - kartářky a věštkyně se nám o mimi postarají🙂
Taky bych potřebovala takovouhle naději...

berina
21. zář 2007

Zelviku:Já samozdřejmě nedoufám že to tak bude,vždy radši počítám z horší variantou ale malinenká nádějka tam přece jenom je.Bylo by to neuvěřitelné.

extravaganca
21. zář 2007

želvik,naděje to jakási je,ale to sklamání,když to nevyjde...
Já nevím so se semnou děje...ještě jsem si říkala,že mi ty teploty kolem 37 mohly vyletět kvůli tomu,že jsem od neděle měla slušný zánět nosohltanu a ž ve středu mi bylo líp...ale to jsou už takové úvahy,které zavání tím,že si holt nechci připustit,že to opět nevyšlo ☹

No že by beri byla žhavý adept na // 😉

berina
21. zář 2007

Holky koukali jste na téma,prstová metoda?Myslím že musíme zkusit všechno. 😒 .

extravaganca
21. zář 2007

beri:A Ty jsi na tom vlastně jak?
Tak holky,kde máte grafy?Dejte se některá nějaký...všechny budou lepší než ten můj...

zelvik
21. zář 2007

Beri se bojí, že ji zbijem, tak si vymýšlí 😀 😀 😀 - né, samozřejmě bych ti BERI, ty // vytoužený moc a moc přála!!!!!!!

Extro - to je dost možný, že stačí malý nachlazení a teplota se zblázní☹

berina
21. zář 2007

Extro:Já mám grafík na Wunschkinder.Ale na stránce je nějaká chyba a nejde to zkopírovat,nevím co to je.

extravaganca
21. zář 2007

No ne,holky...já jsem úplně marná....prostě čekám mrchu každým dnem...já věděla,proč si naplánovat ty nákupy....to jediné mě nějak drží nad vodou....

Já na tu prstečkovou metodu taky narazila...vyzkoušela a výsledek znáte ☹

extravaganca
21. zář 2007

želvíku,hoď sem graf,ať se mám čím pokochat 🙂

zelvik
21. zář 2007

🙂🙂 včera jsem prstečkovou taky vyzkoušela, no moc tomu nedávám, ovu stejně necítím, ani jsem necítila...

extravaganca
21. zář 2007

želviku,já ovu málo kdy cítím...kdybych neměřila,tak ani netuším,kdy zhruba ji mám 😀

berina
21. zář 2007

No já mám pocit že jsem ovu taky ještě neměla.Přitom byla vždy 11 dc.Zítra začínám brát utroš.5 měsíců ho polykám ale ted ho začnu zavádět,myslíte že to ničemu nevadí?

extravaganca
21. zář 2007

beri,já si myslím že ne,ale už ho musíš zavádět celý cyklus...

zelvik
21. zář 2007

Beri, já ho taky zítra začnu brát a taky jsem ho polykala, ale teď ho zavedu.Dasty mi taky poradila, že sliznice krásně narpste - dostane se to vlastně přímo, než když to polknem - tam už to je zprostředkovaný...

fidorka81
21. zář 2007

Ahojky holky, teda, vy jste mi zase připravily čteního 😀

Hned hlásím, že jsme se včera nesnažilkovali, protože drahouš měl teplotu a opravdu nevypadal dobře, tak jsme na to vlítli dneska ráno 😀 Teploty jsou následující: http://www.fertilityfriend.com/home/18ef55

Včera mě pobolíval dost podbřišek a pravej vaječník, tak doufám, že jsme to stihli. 😅

Beri, tak to by bylo, aby nebylo, když Ti to kartářka předpověděla!! Tak tfuj tfuj tfuj, ať to vyjde a konečně to tu prolomíš!! 🙂

Extro, moc mě mrzá ta teplůtka ☹ ☹ ☹

extravaganca
21. zář 2007

Ach jo...vy začněte a já budu pomalu končit...a pokud mrcha dorazí dřív jak v úterý,tak ani nedoberu dávku...což si myslím,že vzhledem k teplotám je víc než jasné 😠

zelvik
21. zář 2007

Holky, jdu pracovat, abych tu při pátku nemusela vysedávat do pozdního odpoledne. Večer zaskočím.
Přeju príma den.

extravaganca
21. zář 2007

fidorko,ahojky 🙂
Děkuji,ale já věděla,že při mém štěstí to zas nedopadne...no co se dá dělat...

Myslím zavolám té kartářce,aby vrátila licenci 😠 Kde mám tu holčičku počatou v září?

fidorka81
21. zář 2007

extro, neboj, já taky musím jít makat. Dneska mám do šesti, tak se na to vůůůůbec netěším 😒

zelvíku, tobě taky krásný den! 🙂

zelvik
21. zář 2007

Holky, tak ještě poznámka - právě jsem polkla první dávku Jeřábu ptačího. Neodvažovala jsem se to dát do vody, ale použia jsem trochu čaje. No nic moc, teda. Trochu to připomíná Švédské kapky, jestli jste někdo někdy polkly. Ale co by pro mimi človek neudělal. A to se to má brát 3x denně.
A pěkně to smrdí 😝