Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

extravaganca
25. zář 2007

želvíku,tak to odevzdávám imunitu dobrovolně už teď...já fakt netestnu 😀

Tak mě je celkem jedno kde kojí,ale souhlasím s fidorkou,že by mohly být trochu soudné v tom,kde se to hodí a kde ne...
Moje švagrová na mojí svatbě klidně vytasilo prso a kojila u stolu,ikdyž jsem ji porosila,aby chodila kojit vedle do místnosti,kde byl klid...ale ona ne,musela se tam předvádět a stahovat na sebe pozornost...holt jsem nechtěla její malou jako družičku,tak mi to prostě nějak musela vrátit...no děs..

fidorka81
25. zář 2007

zelvíku, přesně. Já jsem o tom jednou taky uvažovala, jestli bych dokázala si někde v parku sednout, vytáhnout prso a kojit. Nevím. Doma možná, ale na veřejnosti? Netuším. Je fakt, že nemůžu na 100% tvrdit, že po porodu budu stejná. A pokud se někam vydám a vím, že mimčo bude za 2-3 hodiny chtít najíst, tak si to naplánuju tak, abych to domu stihla. Ale jak říkám, nemůžu teď něco tvrdit, že to budu po porodu dělat jinak je možnost 50-50.

Extro - nojooooooooooooo, ťafku dostneš! KOukej se ráno testnout! 😀

fidorka81
25. zář 2007

extro, to je taky drsný. Ne každej tohle snese. ZVlášť ta starší generace, jako naše babičky apod. si myslim, že se na tohle nekoukaj zrovna nadšeně.

Ještě upřesním - jak jsem v předchozím příspěvku psala, že DOMA MOŽNÁ, hihi, doma určitě 😀 😀 😀 Chuděra mimino by umřelo hlady! 🤐

extravaganca
25. zář 2007

fidorko,našim to taky vadilo a to tak staří nejsou...taťka ji několikrát prosil,aby u nich kojila v jiné místnosti...když jsme se tam slezli všichni na náštěvu a seděli jsme v obyváku ,tak klíďo se vyprsila,ani si přes prso nedala plinku....přišlo mi to nevhodné a kór když věděla,jak to našim vadí...ona je prostě taková jiná 😀

fidorka81
25. zář 2007

extro, koukám, že sestra je drobet jiná. Co na to říká její manžel? To si taky myslím, že ne všichni chlapi to snesou.

extravaganca
25. zář 2007

ona není moje sestra,ale švagrová!Brácha jí neřekne nic...raději,by dostal kartáč

fidorka81
25. zář 2007

aha, zase blbě čtu. Bráška je takovej malej podpantoflák, co 😉 😀

extravaganca
25. zář 2007

No to je..bohužel ☹

Že já blbá do té diskuze něco psala...jakmile máte trochu jíný názor než většina,tak vás sežerou...bože a to jsou matky od dětí ☹

Jsem vyléčená psát někam jinam než sem a na měření BT...No a mám po náladě 😠

fidorka81
25. zář 2007

přesně, proto já do některých diskuzí ani nevstupuju. Sice si to přečtu, ale radši nic nepíšu, neříkám. Dej si něco dobrýho 😉

extravaganca
25. zář 2007

Když já nemám absolutně na nic chuť a navíc tu ani nic nemám a do obchodu se mi nechce,páč mi je jasné,že bych zabrousila i do lékárny pro ten těhu test...

fidorka81
25. zář 2007

haháááááááááááá už jsme tě nalomily 😀 Nemáš jeden doma v rezervě? Já většinou jo 🙂

extravaganca
25. zář 2007

fidorko,no nalomily 😀 A test doma nemám...
Ale teď zas vážně děvčata.Uděláme dohodu.Já přestanu chtít po vás nějakou naději na těhu,protože je opravdu víc než jasné,že mrcha co chvíla dojde.A já vám na oplátku slíbím,že pokud to bude takto pokračovat dál,tak o víkendu dám vědět jak jsem dopadla.Souhlasíte??

fidorka81
25. zář 2007

extro, já ale o víkendu nemám přístup na net! POslední možnost, kdy můžu je ve čtvrtek 17:55 🙂

Tak já se pro dnešek loučím, mějte krásný zbytek dne 🙂

extravaganca
25. zář 2007

Tak bych teda testla ve čtvrtek ráno 😉
Měj se taky krásně 🙂

zelvik
25. zář 2007

Extro - vypr..i se na ně, jsou to kozy Rózy 🙂 Já taky toho tady přečtu dost, ale radši se do ničeho nemotám...

OK, dohodu beru, ale přidávám se k Fidorce - víkend je dlouhá doba - já sice na net přístup mám, ale kdybys testla ve čtvrtek ráno (to už bys byla kolikátý DC?) - tak by to bylo OK 😉

extravaganca
25. zář 2007

želviku,to bych byla 28.DC což jsem po vysazení HA ještě nikdy neměla 😀 a byl by to 15.DPO což jsem taky nikdy neměla 😀
Můj nejdelší cyklus trval 27 dní,ale ovu byla jasně 15.DC a luteální fáze přesně 12dní.
Já vás teda i nadále budu informovat o tom jak se to vyvíjí,ale už nebudeme mluvit o testování 😉 Protože i nadále si myslím,že mrcha dnes večer nebo zítra ráno dorazí...A když už musí dorazit,tak ať dorazí zítra...šak víte...moje výpočty na snaženíčko... 😀

berina
25. zář 2007

Čau holky snažilky,čekatelky,utrošky 🙂

Tak dnes z toho nejsem moudřejší,teplota na bodu mrazu,bolest na pravém vaječníku,mírná bolest břicha jak na ms. ☹

Grafík:http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=5028...

extravaganca
25. zář 2007

ahoj beri,tak z Tvého gravu nejsem moudrá ani já ☹ takže bohužel neporadím nic ☹ Mi něco o bolení podbřišku povídej,mě bolí už skoro týden a mrcha nikde

berina
25. zář 2007

To je dobré znamení 😲 .

extravaganca
25. zář 2007

beri,ale vůbec ne...vím,že mrcha dojde...navíc jsem se tu s holkama dohodla,že už nebudu chtít slova naděje a na oplátku budu pravidelně informovat a pokud bude tento stav stejný,tak ve čvrtek testnu...zatím mrcha nedorazila kvůli utroši

berina
25. zář 2007

Aha,ty ještě bereš utroš?Kdy dobíráš?Tak já už mlčím 😲 .

extravaganca
25. zář 2007

Jak správně len na měření BT poznamenala,beru utroš a díky němu můžu mít teplotu furt nahoře..ikdyž já si myslím,že je dole,ale tak to je jedno...pokud mrcha ještě dnes nedorazí,tak zítra ráno budu měřit a budeme víc moudřejší...dnes jsem se na měření vykašlala,páč jsem si byla 100%jistá,že to ráno dostanu,tak jsem se nechtěla otravovat s měřením a doteď mě to žere...už jsem mohla mít jasno..takto nic nevím 😠

extravaganca
25. zář 2007

beri v pohodě 😉 Já dnes beru poslední 2 tabletky..a tím končím mou 10 denní kůru

berina
25. zář 2007

Tak to by mě taky žralo. 🙂 .No uvidíš.Já jsem při braní utroše mšla teplotu vždy normál tak těch 36.6.Jen minulí měsíc to vylezlo nějak nahoru to jem měla dlouho 37.Myslela jsem že bude 😲 a ono prd.Každý měsíc je to jinak tak kdo se má v tom vyznat.Už mě to někdy deptá.

extravaganca
25. zář 2007

já valím domů,ale v podvečer se tu určo ukážu 🙂
Tak zatím papa

zelvik
25. zář 2007

Ahoj Beri,
tak jak jste včera oslavovali? 😉

Tvůj graf je pro mě taky španělská ves, já se v tom německém nějak vůbec neorientuju 😠
Extra to nerada slyší (a dobře že tu teď není 😉 ), ale já myslím, že je žhavý kandidát na 😲 .....lalalala - já jsem ale nic neřekla 🙂

berina
25. zář 2007

Čau zelvíku:Pssst 🤐 .Jinak nás extra zaškrtí.Jo oslavili jsme to zlehka aby jme mohli dělat 😲 .Tak sakra jsem zvědavá kdo první prolomí.Těším se až to tu někdo zahlásí. 😵

berina
25. zář 2007

Ty jo,ted jsem byla na snažilky=grafy a je tam příspěvek od lucia.Ona píše že si dělala test a že je těhu,vyšlo jim to hned první měsíc co se nechránila.Tak co na to chcete říct?

anysek1
25. zář 2007

berino no tak to je hnus jak na to nekdo muze vlitnout a byt hned tehu kdyz ja na to litam uz rok a pul a nic kurna to je na... no holky taky jsem zvedava kdo to prolomi bud extra nebo mozna lussi ted byla na laparce opravili ji vejcovody takze doufam ze se ji zadari
Doufam ze se zadari nam vsem a co nejdriv

extravaganca
25. zář 2007

Děvčata moje zlobivá 😀
želviku,ty jsi nenapravitelná optimistka...

Holky moje zlatý,vy snad budete víc zklamané než já až řeknu,že se mrcha rozjela...

Nemám žádné těhu příznaky...teploty jsou dole,špiním a břicho bolí úplně přesně jako před ms...vážně nic nečekejte,...