Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

fidorka81
19. říj 2007

Leni, nevím. Já měla jít na gyndu včera, ale malovali, tak tam půjdu v další cyklu. Dneska jsem asi 16DC (přestala jsem měřit BT a tak nějak i sledovat, kolikátej den jsem 😀). Budu to směřovat na zimu, páč já přes týden nemám doma drahouška a tak je těžký se trefit a on bude v zimě doma 3 měsíce. Snažíme se 15měsíců. Drahouš má za sebou spermio, který dopadlo víceméně dobře (pro podrobný výsledky jsem právě šla včera 😠).

lenickan
19. říj 2007

Aha. Tak v zimě, to bude člověk v pelíšku pořád🙂
Nechci vyzvídat na Tobě jen tak nějak sonduju co by bylo kdyby s enám to třeba půl rok zase nedařilo i s práškama víš

fidorka81
19. říj 2007

Leni, je mi to jasný, byla jsem stejná. 😀 Stále ale doufám, že se nám zadaří bez větší pomoci doktorů. Uvidíme. Vy už máte po spermiu?

lenickan
19. říj 2007

Nene Snažíme se 6tý cyklus a já mám bordel v cyklech víš...srpnový jsem měla 47 dnů dlouhý ovu 33den ten zářijový cyklus byl 27dc díky utroši ale bez ovu no a ted uvidíme...
Doufám, že když mi to srovná tak to dopadne. Říkal mi že to necháme půl roku a pak budeme pokračovat dál v léčbě

fidorka81
19. říj 2007

Leni, to jsem právě měla v dubnu a proto mi nasadila Utroš. 47DC. Hrůza, už jsem myslela, že MS nedorazí, ale že bych byla těhu, to mě ani nenapadlo.
Tak Ti držím pěsti, aby se zadařilo co nejdřív! 🙂

lenickan
19. říj 2007

Děkuji já Tobě taky. Jdu domů...tak krásný víkend pa

fidorka81
19. říj 2007

Leni, díky, Tobě taky 🙂

zelvik
19. říj 2007

Ahojky,
asi vám nepovím nic nového, ale jistota je jistota. Teď jsem zkoumala účinky a komentáře k Utroši 🙂
Jak tu psala, myslím Extra (když se tak šikovně tenkrát vyptávala u Dr.), že kdybychom náhodou našly // (jejda, zbožné přání), tak hned nasadit 2xdenně Utroš.
Tak jsem se dočetla, že v těhotenství se má Utroš POUZE ZAVÁDĚT!!!!!!!!!!
Takže holy, až budou // (a ony jednou budou) - tak nepolykat 😉

Papa

gabrlinka
19. říj 2007

Ahoj, je tu ještě někdo? 😕

zelvik
19. říj 2007

Gabi, já tu jsem 🙂

gabrlinka
19. říj 2007

Jééééé, ahoj Želvičku 🙂 Jak se máš?

zelvik
19. říj 2007

ahojky,
no jsem ráda, že je pátek...Manža smrká jak o život, tak čekám, kdy to chytnu...Takže tuleníčko už dlouho nebylo a asi jsme to ani nestihli, když byla ovu... co ty?

gabrlinka
19. říj 2007

Já jen pasivně čekám, co mi taky zbývá 😠 za týden by měla přijít mrcha, ale správně neměla 😉 my tento měsíc moc,moc snažilkovali, ale ty teploty nemám nic moc vysoké, a dnes sem navíc měřila o půl páté, jinak měřím v 6.10.tak uvidím zítra, ale grafík od Motýlka mně povzbudil, taky neměla moc vysoké teploty, až pak se ji zvedly, když ji meškala mrcha a zjistila těhu. Ale radši počítám s mrchou, aby to zklamání zase nebylo tak obrovské.

zelvik
19. říj 2007

já taky čekám mrchu za týden.Asi v neděli...Dneska jsem polkla Utroš, takže teplota asi půjde díky němu nahoru.Jinak tvůj graf špatně nevypadá, hlavně aby to nekleslo za ten týden 🙂
Já ho taky nemám nejhorší, až na to mizerný snažilkování ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6

gabrlinka
19. říj 2007

no, mně nepřipadá zas tak mizerný to snažilkování, během ovu bylo 🙂
viděla jsem těhu grafy, a jedna tam měla jen dvě snažilkování před ovu
já mám akorát problémy poslední dny, že se mi někdy zamotá v palici, většinou odpoledne, jak nastává u mně únava, ale jak už jsem psala, radši si nedělám zbytečné naděje, znám ty falešné těhu příznaky, tak si je nepřipouštím, už jednou sem takhle naletěla, ale v hlavě se mi nemotalo, tak to je u mně novinka 😀
a tobě taky ať neklesnou po dobrání utroše, už to tu musíme některá probít 😀

gabrlinka
19. říj 2007

želviku, končím, už tu u toho usínám 😀 měla jsem dnes náročný cestovní den,víš? tak se možná uvidíme zítra, já tu mrknu dopoledne, pěknou noc přeji, papa

zelvik
19. říj 2007

No uvidíme - stejně jako ty si naděje nedávám, i když se mi chce pořád spát (ale aby ne, když pořád čučím do PC v práci a ráno je tma). A taky mě pořád pobolívá podbřišek jako před mrchou. Jenže to už tu bylo tolikrát tyhle příznaky...
A motaninu mám chvíli po polknutí Utroše...
Ještě k tomu beru ty hnusný kapky Jeřábu...Jestli to k něčemu je...kdoví?

gabrlinka
19. říj 2007

mně taky sem tam pobolí jak kdyby měla ta sviňa dorazit a mám ho nafouklé a já beru kapky Femigard

zelvik
19. říj 2007

to pobolívání mi ani nevadí, ty křečovitý bolesti po clostilu (ten 9.DC) byly horší.Ty jsi je měla taky, viď?
Jak dlouho ten Femigard bereš?
Jo a nezapomeň -prolomil to tu Motýlek..takže asi máme na čas vybráno...

fidorka81
20. říj 2007

Ahojky holky, kdyby jste sem dneska nakoukly, tak tu dřepím do 12ti, páč jsem v práci ☹ Navíc ne ve svým oddělení, takže jsem z toho celá vyjukaná a budu se modlit, aby nikdo nepřišel, nebo aby někdo nechtěl něco o čem nebudu nic vědět 🙄

motylek
20. říj 2007

Ahoj Fid, to ti moc nezávidím, že musíš pracovat ☹. Ale do 12 ti to uteče, to není tak dlouho.

Zelviku, jak prolomil to tu motýlek, tak máme na čas vybráno???? To teda nééééé. Já jsem to tu prolomila tak, že teď budete těhu najednou všechny.

Přeji vám krásnou sobotu 😉

fidorka81
20. říj 2007

Ahojky Motýlku! Jak je Ti?
Doufám, že to rychle uteče. NO už mám za sebou 22 minut a nikdo tu nebyl, ale jak povídaly kolegyně - většinou začnou chodit až před 11tou. Komu by se v tomhle počasí taky chtělo ven 🙂

motylek
20. říj 2007

Je mi fajn, jenom mě pořád bolí ten zub a prsa. Jinak nic, kdybych si dneska neudělala další test, tak si myslím, že ani nejsem těhotná. Ale včera mi psala Lili, že jí začalo být blbě až v 7 nebo 8 týdnu, takže to mám ještě čas 😀 😀 😀. To u nás (Brno) se klube sluníčko. Ale lidem se nechce z postele a proto pak otravují až před zavíračkou. Co dneska děláš, když jsi na jiném oddělení 😖

fidorka81
20. říj 2007

Motýlku, v Brně jsou teď naši. Jeli na svatbu mýho nevlastního bratra. Bude na zámku Belcredi a tam v tom okolí jsou někde ubytováni.
Tady prší, mám z okna výhled na slepý rameno řeky Malše a krásně zbarvený stromy, aspoň něco pozitivního, když musím být v práci 🙂
A dneska jsem místo v mém domácím dětském odd. v hudebním odd. U mě je bohužel problém, že nerozeznám Smetanu od Dvořáka, opravdu sem nasadili tu pravou 😅
Kdy Ti budou spravovat ten zub?

POMOC ČLOVĚK!!!!

motylek
20. říj 2007

Tak to se jim to počasí pěkně klube. Budou mít krásně, pokud se to nepokazí. S tou hudbou jsem na tom stejně. Znám jenom to co poslouchám a jinak nemám absolutně přehled. Neboj to zvládneš.

Zub mi spravovat nebudou, já totiž k zubaři nepůjdu 😀 😀 😀 . Myslím, že je to od 8 a tu ještě nemám venku, takže by mě museli rozřezat hubu a to nejde bez umrtvení, aspoň teda u mě, já si nechám opíchávat hubu i při vrtání 😅 😅 😅 .

fidorka81
20. říj 2007

Aha, tak se zubařem mám stejnej problém. Naštěstí osmičku nemám venku žádnou, tak doufám, že ani nevylezou. 🙂

motylek
20. říj 2007

Tak to já mám horní venku bez problému, jako narostlý, a jednu osmičku dole mi právě vyrvali, z toho důvodu už do toho prostě nejdu. Po zkušenosti 🙄 🙄 🙄 . A ta poslední mrcha se rozhodla, že mě asi potrápí. Ale už tenkrát, když mě bolela ta co mi ji vytrhli, tak mi dr. říkal, že to bude to samý i stou na druhé straně. Akorát jsem nevěděla, že to bude tak rychle. Trhali mi ji v dubnu ☹

fidorka81
20. říj 2007

motýlku, to je teda rychlost 😖 Segře (je jí čerstvých 16) trhali v nemocnici pod umrtvením osmičku dole, její kořeny prorůstaly mezi ostatní kořeny zubů a chuděře to tahali když byly největší vedra a 2dny před svatbou bratránka. Byla oteklá jak vorvaň, prdel byla, že jakmile skončil obřad a bylo po obědě, tak otok začal splaskávat....

gabrlinka
20. říj 2007

No,Želviku, to teda nemáme vybráno, Tyty jedna, takhle nemluv 😉 Právě, že to tu motýlek prolomil a teď už to půjde jedna za druhou 😀 no, a když ne tento měsíc, tak ten další anebo ty ytoužené // dostaneš jako dárek pod stromeček, hlavně nezoufej
Já jsem včera vymrzla po tom cestování z Olomouce, dokonce sme tu měli ráno i sníh, ale hned roztál, no a já jsem nachcípaná ☹ a tak si myslím, že mi to i ovlivnilo bt, neboť sem dnes naměřila 37st. Tak popíjím horké čaje, beru Orofar na krk, ale už je mi trochu líp.
Skoro celý den mi nejel internet, snažila jsem se tu dostat dopoledne jak sem slíbila.