Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

zelvik
8. lis 2007

Ahoj holky moje zlatý 🙂
vy jedete, já vás nestíhám. Tak taky dám grafík http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6 - čekám na ovulku, ale nic mě nebolí, ani necítím, že by se blížila 😒

Dasty - s malováním - nám teď dodělali okna (fakt to měli za den hotový).Obývák máme vymalovaný v barvě něco jako kafe s mlíkem a ložnici budeme dělat na světle zelenou (ale ne brčálovou, spíš takovou borovicovou - jako když tmavě zelenou naředíš s bílou).Jsem na to zvědavá.
😅

Taky už se musím podívat po dárečcích k vánocům.

Zatím mějte príma den a já se zase ukážu. Papa

fidorka81
8. lis 2007

Ahojky holky,

extro, to máš pravdu (s tím, že chlapi dokážou bejt silný), ale na toho mýho je toho v poslední době moc a vím, že tímhle bych mu ublížila 😒 Jinak - co vyšíváš za obrázek? Já teď na to nějak nemám čas. 🙄 Ale před cca 5ti lety jsem taky asi půl roku bláznila do vyšívání a pak mě to najednou přestalo bavit. Ale v tý době jsem byla schopná vyšívat všecko 😀

fidorka81
8. lis 2007

Dasty k tomu říkání pohlaví - já ti nevím. Když o tom přemýšlím, tak jednou je to tak, že bych si to nechala říct a za chvíli zase, že bych to chtěla vědět. Takže stále je to 50/50 😀

dasty
8. lis 2007

holky jsem tu jen na skok,uklizeno-teď jedu pro prcka a nějaký chlebíčky atd...už tu návštěvu chci mít za sebou.jak já tohle nesnáším,ještě je kdyžtak k večeru poblinkám-je mě zle jen večer 😀 😀 😀
Jani EX:neblázni,já mám dva bráchy,moje teta syna,moji bráchové včetně mě mají po jednom synovi a ty mě chceš tvrdit,že máte kluky v rodině 😀 😀 😀 Kdepak já tobě bych tu malou Janičku přála ze srdce 😉 🙂 Co fotky líbilo se ti to??
Želvíku :ahoooooooooooj,no já bych chtěla jako ty buď světle zelenou nebo světle modrou,ale nejsem ještě rozhodnutá.Líbějí se mě obě.Mě se líbí i jak psaly holky,ale u nás by to bylo už jak pěst na oko.Už teď se tomu mýmu do malování nechce,musí dát nové garnyže,natřít topení,namontovat zašupovačky a u už teď je nabublanej.
Fid:ahoooooooooj holky jste dobré s tím vyšíváním klobouk dolů,já jsem na ruční práce trdlo ☹ Jinak s tím pohlavím jsem na tom jak ty,chvilku jo chvilku ne.Je to lepší pro věcičky,ale já to zažila když mě vezli na sál a anesteziolog se ptal zda vím co to bude a jestli se těším,tak říkám ´kluk a on třeba ne,já mu povídám vím to na 100% byl tam pinďik.A v tý době mě došlo jak by bylo hezký kdybych s napětím čekala-řekně kluk nebo holka.Fakt nevím je to pokušení 😀 😀 😀
Jsem se rozepsala a sedím tu ještě s natáčkama,tak páček večer nebo ránosi vás počtu páááááááááááááá

extravaganca
8. lis 2007

Verunko,mě nic nedošlo ☹ Furt sleduju mailík a ono nic ☹ Ach jo ☹

fidorko,tak já vyšívám medvídka Pú s písmenkem P (jako Přemek..miláček).Zatím mám jen základnu písmenka a nějaké kytičky..teprve jsem začala...až to bude hotové,tak to nafotím a dám do alba,abyste se mohly mrknout 🙂

želviku ahojky,myslím,že ovulka přijde brzo 😉

sah
8. lis 2007

Nazdárek Utrogestanky 😉

Mám dotaz a nikdo mi nechce odpovědět 😒 , tak to zkusím tady. Dneska jsem 27 DC, do 24 DC jsem brala ten Duphaston. Od té doby mám, hm jak to říct co nejlíp, no prostě zvýšenou poševní sekreci, a že jí je někdy fakt dost, o bolesti v podbřišku nemluvě, hlavně v klidu a ty bradavky jak bolí, tak to je mazec, to vůbec neznám, nikdy před MS mě neboleli.A těhu test dneska negativní. Taky to tak máte před MS při tom Utrogestanu? Jsem z toho trochu vykolejená, tohle jsem fakt nečekala. A MS samozřejmě zatím nikde 😠 .

Co vy Utrogestanky??

motylek
8. lis 2007

Extro a kde jsi na to vzala předlohu??? Že bych se na to taky vrhla 😀 😀 😀 . Když jsem byla malá, tak jsem s babičkou vyšívala 😀 😀 😀

motylek
8. lis 2007

No Sah, já to nikdy neměla, ale začalo mi až když jsem byla těhu 😉 . To jsem si pořád myslela, že už jsem to dostala, teklo to ze mě fakt hodně, takovej bílej výtok. Prý je to normál, třeba máš ještě málo hcg. Já jsem dělala test 33DC a druhá čárka byla ouplně slaboulinká, tak třeba se ti ještě vybarví.

Ex, a ještě mi řekni, jak vyšíváš, jako křížkovou????

sah
8. lis 2007

Motýlku, no kéž bys měla pravdu. Jsem trochu pesimista, ale zaráží mě ty bradavky, páč to je u mě fakt novinka. ŽE by za ty bradavky mohl ten Duphaston? Tak moc je silný 😒 ? No já nevím, uvidíme. I když pokud mám pravdu a vím, který den jsem otěhotněla s Honzíkem, tak první test mi vyšel přesně po měsíci styku, tak nevím, jestli to je možný. Uvidíme, volala jsem si totiž taky na gyndu, jestli nemůžu mít zánět, když mám takový výtok a tam mi sestřička řekla, že ne, že to je normální, ale nikdo kdo bere Duphík mi nic o tom nepíše. Jsem z toho fakt jelen a štve mě to ☹

motylek
8. lis 2007

Jo prsa mě taky bolely a to se mi nikdy nestávalo, ani s utrošem ani bez něj. Jakej si dělala test???

sah
8. lis 2007

Předevčírem mamatest, ale ten má nízkou citlivost,má 25. No a dneska s testem z levnetesty.cz, ten má citlivost 20

extravaganca
8. lis 2007

Ahoj motýlku těhulko 😵
http://picasaweb.google.com/makadasch/WtPCo2
Tak tady je ta abeceda ze které vyšívám to písmeno P 🙂 a vyšívám křížkovou.

sah:já neporadím...vůbec nevím ☹

motylek
8. lis 2007

Mamatest je dobrej, kvalitní. Ale jak říkám, možná je brzo, pokud ti nedorazí MS, tak bych počkala aspoň na 30Dc a pak bych zkusila znovu. Teď nezbývá než čekat. Je to hrůza, pořád na něco čekat, ale nedá se nic dělat. 😉

motylek
8. lis 2007

Jééééééééééééééé to je klása, že bych se na to taky vrhla 😀 😀 😀 . A vyšíváš na kanavu, panavu nebo jak se tomu nadává 😀

extravaganca
8. lis 2007

Vyšívám na kanvu,ale celkem hustou...ta řídká je nanic 😀

extravaganca
8. lis 2007

Je to naprosto v pohodě...celkem jsem se toho bála,ale když jsem se do toho včera pustila,byla jsem sama překvapená,jak to šlo.Kdyžtak je tu diskuze Křížkové vyšívání(ve volné diskuzi) a tam jsou super holky co Ti poradí a háží tam plno předloh na vše možné 🙂

motylek
8. lis 2007

Tak na to se půjdou mrknout. Jak jsem doma, tak se celkem nudím 😉

extravaganca
8. lis 2007

Tak u tohoto by ses fakt nenudila 😉 Mě to teda moooc chytla...se strašně těším domů,až se na to vrhnu 😀

fidorka81
8. lis 2007

Extro, určo to sem nafotť 🙂 Mě to taky hrozně bavilo a kdo ví, třeba se k tomu zase někdy vrátím 🙂 dokonce jsem do toho chvíli i segru zblbla 😀 Ty obrázky medvídků jsou krásný. Až budu těhule a nebudu makat, tak budu vyšívat 😵

Dasty, no právě. Chtěla bych zažít to překvápko po porodu, ale zároveň si nakoupit barevný věci pro určitýho človíčka 😀

gabi78
8. lis 2007

Zdravím utrošky, přeji pohodový večer 😉
Extro: pěkné vyšívání, až budu jednou na mateřské, taky se do toho asi pustím 😀 No je to škoda, že už na tom nejsme stejně 😖
Želviku: neboj, ovu dojde 😉
Já jsem takto:http://www.fertilityfriend.com/home/1be3ac
Nějak se těm mým teplotám nechce nahoru, ale jak už sem předtím psala, tento měsíc tomu nevěřím a letím k dr. Asi příští týden, no ještě uvidím.

gabi78
8. lis 2007

Tak jsem si tak dlouho hrála, až se mi naše svatební fotky podařilo zmenšit a hodit si tady do albíčka, tak kdo se chcete mrknout, tak jukněte 😉

fidorka81
9. lis 2007

Gabi, vypadá to, že OVUlka skutečně proběhla, tož držím pěsti 🙂
A ty fotky - dala jsi je tam opravdu? Ikonku fotťáku máš nevytmavenou a tzn, že tam nic není 😉

Holky, dneska ráno jsem špinila. Tak jsem běžela k MS kalendáři a mám 12DC. Uvidím, jak se to bude vyvíjet během dne. Na OVU mám ještě brzy a navíc je mi dneska dost šoufl. Při cesttě do práce jsem se málem pozvracela. Musela jsem to zhluboka rozdejchávat, brrr. 😒

extravaganca
9. lis 2007

Krásné ráno 😵
Tak už mám skoro hotové písmenko P 🙂 Jedu jak drak 😀

Gábi,ovulka asi proběhla,tak snad to dopadne // 😵 Jinak taky bych se ráda podívala na fotky,ale nevím kde je najít ☹

fidorko,tak to je mi líto,že Ti není dobře ☹ Uvař si nějaký čajík a hned bude líp,uvidíš 😉 Jinak nevím co by mohlo být to špinění...12.DC jsem to nikdy nezažila.

fidorka81
9. lis 2007

Extro, ještě mi prozraď, jak je to veliký. To co je na netu odpovídá skutečnosti?
A k tomu špinění. Jak nad tím přemýšlím - buď ovu přišla dřív (vzpoměla jsem si, že mě včera k večeru střídavě bolely oba vaječníky) a nebo je to tím, že jsem minulej cyklus byla bez Utroše a teď mi to dělá neplechu. Jinak nevím jak si to vysvětlit. Už je mi fajn, ale to ráno bylo opravdu kritický. Ještě že v půl 7 ráno člověk nepotká moc lidí na ulici... 😀

anysek1
9. lis 2007

ahoj holky tak mam dalsi news!ted jsem si dopsala vypoved a hned jak sem prijde sefka tak ji ji predam juhuuuu!vypada to ze mam i novou praci ale jeste to neni jiste jesli na me budou cekat 2 mesice ale i kdyby ne tak to je fuk nebudu tady sedet a nervovat se!uz ani nemerim teplotu proste se mi uz nechce!nechala jsem se nove ostrihat a nabarvit takze se snazim vse zmenit!usmirila jsem se s brachovou holkou takze uz se desne tesim na miminko!dnes se jeste chci objednat k jedne cvicitelce mojzisove takze snad mi to uvolni zada bo me boli jak blazen!

fidorka81
9. lis 2007

Anýsku, zrovna jsem si na tebe vzpoměla a chtěla jsem sem hodit poznámku, že jsme tě dlouho neviděly 🙂
Tak to jsou samý dobrý zprávy!! Gratulace ke všem rozhodnutí (já už taky neměřím 2 cykly a jsem v naprostý POHODĚ 😀). Co máš za novou práci? Pamatuju si, že jsi psala, že táta chce koupit hotel a že bys tam dělala, uskutečnilo se to? 🙂

anysek1
9. lis 2007

ahoj fidus ne to neklaplo bo to bylo v silenem stavu!ale ted budu nejspis delat v obchodte time out ale kdyz me nevezmou tak si najdu neco jineho!tady uz mam takove nervy ze vecer nespim a zvracim tak to jsem si uz rekla dost a šlus jinak neotehonim nikdy!taky si myslim ze je lepsi nemerit je pak vetsi klid!akorat by me zajimalo kdy to dostanu bo jsem to mela dostat 4.11 a porad nic ale asi se to posunulo tou laparkou

fidorka81
9. lis 2007

anýsku, to je dobře, že ses konečně rozhodla s tím seknout. Opravdu MEGAgratulace 🙂 Hmmm, dělat mezi hadrama by mě bavilo. Strašně ráda oblejzám krámy s oblečením i když si třeba zrovna nic koupit nechci 🙂
Ještě s menzes vydrž, asi to bude tou laparkou, a když nepřijde do středy, asi bych volala dr.

extravaganca
9. lis 2007

fidorko,je to o něco menší...podle toho jak malé děláš křížky.Já je dělám celkem drobné...

anýsku,tak to jsou super novinky 🙂

fidorka81
9. lis 2007

extro, stejně je to krásný. 🙂