Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

barag
27. lis 2007

hm to je blbý, no hlavně jestli jsou obě v pořádku a jejich dětem se daří dobře.

dasty
27. lis 2007

holky tak jsem tu. 😉
S těma císařema je to tak,že já měla epidural asi po 8hodinách porodních bolestí a jelikož už jsem epidural měla-tak se běžně dělá,že pokud to nejde a vy se neotvíráte a epidural byl podán tak mě bylo vysvětleno,že se jde automaticky na částečně při vědomí s epiduralem.Tak druhý jsem dostala 20minut před císařem.Ale pokud vám epidural nebyl podán a miminko je už dlouho bez plodovky a bojí se o miminko tak jdete na celkovou narkozu.Ale lepší pro miminko je při vědomí,císař při plném uspání to už je špatný.Alespoň tak mě to doktor vysvětlil.
Jinak určo holky když mě císař udělaj ,hned řeknu,že mám špatnou zkušenost/jsem držkatá 😀 😀 /
Tak zatím papapa jenom,že jste měly holky pravdu obě.Dobrou noc berušky 😉

barag
27. lis 2007

dasty teď máš do toho ještě daleko, tak si užívej jinejch věcí, na tohle se vyprdni.užívej toho pocitu být těhulka šťastná, ten císař je právě pro to mimi šetrnější, ségra nakonec měla taky císaře, protože porod trval asi 23 hodin - nechápu, že ji nechali tak dlouho trápit - a hlavně mrňouse, ve chvíli kdy jí přešly porodní bolesti, tak vyčerpáním začala usínat, a najednou se snažili. No klouček je teď už zdravej prvňák, ale já vím ze svý profesní zkušenosti, že pro děťátko nejsou takový prodloužený porody žádným dobrým vkladem do života, když to riziko u Tebe je, tak aspoň budeš mít porod rychle za sebou a ty se z toho zberkáš hodně rychle, protože už budeš mít svýho malýho (malou) u sebe.

anysek1
28. lis 2007

hojky sojky!tak si predstavte ze mi ovulka prisla teda pekne brzo!jako jeste nikdy jsem s tim nejak nepocitala takze bude snazilkovani az dalsi cyklus no!vsak se juknete http://www.fertilityfriend.com/home/1bbb91 jeste ze jsem si to ze zvedavosti merila jinak bych tomu hlenu a cipku neverila! 😀

extravaganca
28. lis 2007

Ahojky berušky,kde všechny jste ☹ ?

anysek1
28. lis 2007

ja jsem tady

zelvik
28. lis 2007

Ahojky, já jsem tu taky a brzo vytáhnu červenou vlajku☹ Opět konec nadějím...No, za týden nám už snad řeknou v CARu víc. Holky, nevíte, jak to tam chodí? Už mi dochází Utroš, tak jestli mi ho můžou předepsat i tam? Nebo se zase musím táhnout k mojí Dr.?
http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6

anýsku, no vidíš, aspoň víš, že ovu chodí a příště budeš mít náskok...

Teda, já mám dneska tak šílenou bolest v pravým spánku - aůůůů 😠 jako migrénu, ale jen na jedné straně.....

anysek1
28. lis 2007

zelviku neves hlavu povede se to priste!ted se uklidni a rekni si ze vam pomuzou v caru!utrac ti myslim napisou i tam!tak tu bolest ti nezavidim!ja minule v praci mela takovou bolest hlavy ze jsem zvracela pul dne

zelvik
28. lis 2007

A to jsem teď braní těch prášků flákala - brala jsme jen 1 Utroš místo dvou a stejně má mrcha zpoždění, myslela jsem, že dorazí zase 28DC...

Co myslíte - mám ještě pokračovat v "léčbě" (i když je nanic) mám zase vzít clostil, když jdeme za týden už do Caru? Nebo to teď vynechat úplně?

barag
28. lis 2007

anysku tak to je škoda, jestli máš takhle brzy ovulku, tak se teda nedivím, že ste nestihli nic, mě teda po mršce snažilkování neba, protože to docela bolí, jak sem taková "vysušená"

ale třeba na tebe něco leze a teplotky odpovídají tomu...uvidíš jak se to vyvine, snažilkuj podle chuti

jo a jak si mi psala o tom spg, tak se ještě dnes popídím po netu, kde co a jak tady na táborsku nebo pelhřimovsku, sestřička se neozývá, jak slíbila, jsme celé 4 páry na spg a oni prý že až někdy únor...celý se mi to zdá divný

barag
28. lis 2007

týjo, tak teď si přišel šéf půjčit flashku od PC a já si neuvědomila, že to mám shodit z obrazovky, tak si asi počet, jak za mnou stál...týjo, se picnu

barag
28. lis 2007

zelviku a nebylo by lepší se poradit přímo v tom CARu? zavolat jim, oni vědí čím a jak Tě budou dopovat, třeba začnou až po další mršce, ale aby zbytečně nebyl další měsíc v tahu poblbnutou stimulací. já bych se jich přeptala, že mám od gyndaře ten a ten lék a jestli to začít brát.

zelvik
28. lis 2007

Ahoj Barag - no, pozdravuj šéfa 😀
Já nevím, já už tam volala jednou, že jsem chtěla, aby šel manža na spg dřív, než tam půjdem - aby už byly výsledky a trochu se to hnulo. a řekli mi, že s námi nejdřív chtějí mluvit a vyšetřit mě...Tak mi asi na dalku neporadí ani s lékama...Asi je vynechám teď úplně a uvidíme...
Těším se na vánoce, ale kvůli tomu CARu ne, protože díky svátkům to bude všechno zdlouhavý, než se někam dobereme výsledku.

A když si vzpomenu, jak jsem loni (přesně před rokem jsem vysadila HA)říkala, že snažilkovat budem do ledna a pak zase pořádně až v létě, protože nechci mít mimi narozené v zimě...Jak jsem si naivně myslela, že si to krásně naplánuju 😠 Prd🙂

barag
28. lis 2007

no to si člověk plánuje, já to chtěla stihnout před výpovědí kvůli penězům..hahaha

no jenže u těch léků mi to přijde důležitý - co ty víš, jestli je lepší vynechat jeden měsíc za to riziko si rozhodit hormonální hladiny nebo jestli by to naopak nebylo navíc, když by do tebe něco chtěli cpát oni...jenže to asi ještě nebudou viď - nejdřív vyš. a pokec

ale třeba sem moc velkej plašan, já bych se zeptala

anysek1
28. lis 2007

barag tak s tim sefem to je sranda!ja to nastesti stihla shodit pokazde!je to fakt blbina aby se za spermac platilo tolik!ja myslim ze to proplaci pojistovna!

zelviku ja se ze zacatku na to moc neupinala proste to bylo spis tak ze jsem bydlela v praze a nejak jsem si nestihla zajet pro recept na HA a tak jsem rekla ze pak a pak uz nebylo a tak se jelo na ostro no!ale po pul roce mi to prislo divne a jako to prave snazeni uz trva temer rok a pul!hnus co?

extravaganca
28. lis 2007

Ahoj želviku,neber nic a v caru vám poradí.Výsledky spermiogramu jsou za pár hodin..to můžete zvládnout do svátků 🙂 Neboj,oni vám určo pomůžou 😉

barag:A co říkal šéf?

anýsku já taky měla jednou ovluko dost brzo,ale i jak brzo přišla ovu,tak brzo přišla mrcha..takže příchod mrchy bych na Tvém místě taky čekala dřív než normálně

anysek1
28. lis 2007

extro asi mas pravdu uvidime kdy prijde!je mi to celkem fuk jestli prijde driv nebo jak ma. 😉 bo pak nas stejne ceka nove snazilkovani! 😀

extravaganca
28. lis 2007

anýs,tak pokud máš vysledované,jak dlouhou máš luteální fázi,tak si lehce propočítáš,kdy přijde mrcha 😉

anysek1
28. lis 2007

extrus asi 11 dni ale nevim to jiste takze vis jak nic nehrotim ono telu stejne neporucis tak co se trapit co? 😀

fidorka81
28. lis 2007

Ahojky holky, zdravím jen v rychlosti, nestíhám doma ani v práci. 😒 Od zítra mám do úterka dovolenou, budu uklízet a zaklízet a prostě mě čeká práce nad hlavu. Předání bytu se neobešlo bez hádky a průšvihů, za což ale může realitka. 🙄
Hlásím, že v neděli přesně 28DC dorazila MS, takže těhule nejsem i když už jsem maličko doufala. NO tak snad příště.
Jo a novinka - v týdnu 8.2.-15.2.2008 letíme na týden do Londýna za skorošvagrovou, už se moc těším 😀

extravaganca
28. lis 2007

No ahoooj fid,já si fakt myslela,že jsi našla // a švihlo to s Tebou(jak vžy píšeš)..ach jo...škora,že realita je jiná...ale tak určo píště 😉
A copak se vám stalo při předání bytu?Ten úklid je opruz co...jsem si na to vyplácala taky pár dní dovolené ☹
Tak už máte přesně datum,tak to je super..pak určitě musíš poreferovat,jak bylo 😉

fidorka81
28. lis 2007

Achooooj ex, nebooooj, to bych hnedka po vzpamatování se nahlásila 😀 Ale, nenechali nám tam to, co slibovali a je to na dlouhý povídání a já jsem z toho špatná, protože to všecko vyřizuju já a už mi to začíná přerůstat přes hlavu. Příště (doufám, že už žádný nebude), až se budem stěhovat, tak budu trvat na tom, aby měl i přítel volno, protože skloubit práci, stěhování, uklízení, malíře, zařizování atd. atd. prostě nejde. ☹
Jojo, už mám doma letenky, do toho všeho zmatku jsem ještě kupovala letenky. To se taky neobešlo bez slz, prtoože přítel si to představoval drobet jinak a já tohle nikdá nekupovala.... Prostě se těším, až odevzdám klíče od podnájmu a budu mít na starost už jen 1 byt.

extravaganca
28. lis 2007

No jo,chlapi si všechno představují jak hurvínek válku a ženské pomalu musí být superman v sukni,aby všechno zvládly...a pak přijde chlap a začnš remcat..no na zabití 😀 My jsme naštěstí problémy se stěhováním neměli...šli jsme do bytu,který je mých rodičů,vše bylo komlet zařízené,takže jsme tam jen nastěhovali naše věci + jsme tam kupovali pračku,takže pohodka.Ale věci jsem vyskládávala sama...s miláčkem prostě nemůžem dělat něco dohromady...to je pak itálie.Jsem zvyklá dělat dobře a rychle..on pomalu a špatně 😀 Takže když jsme např.dělali minulý týden ten vánoční úklid,tak to u nás vypadalo jak před rozvodem 😀 Jsem "drobek" temperamentnější 😅 😀
Fid,vydr ještě chvilinko.Za chvíli budete přestěhovaní a budeš oblíkat byteček do vánočního,budeš péct a pak už si jen budeš užívat pohodu a vyhlížet Ježíška 😀

fidorka81
28. lis 2007

ex, no jsem na mrtvici. Ani jíst mi nechutná a to je u mě co říct 😔
Pro přítele to končí nedělí, protože v pondělí ráno na týden odjíždí a strašně se diví, když nadávám, když mi na víkend změní plány (zvlášť teď při tom stěhování, jinak je mi to šumák). Co já mu říkala, že je třeba přes víkend stihnout, abych to nemusela pak dělat sama... Myslíš, že to udělal? Ne. Takže musel nastoupit brácha, táta a jede to.
No tenhle týden drobet (myslím tím HODNĚ) depkařim, ale to je tím, že je toho moc. Na nějaký těhu jsem úplně zapoměla, to šlo na poslední kolej. Jen mi ta MS teď dost překáží a navíc to mám docela silný, což není příjemný 😖
Jo a s Duphíkem mi ta MS přišla 4. den po dobrání 🙂 Co ty a ovulka? Byla?

extravaganca
28. lis 2007

fid,ovulka asi byla 13.DC,dnes jsem 16.DC,ale ff mi ji ještě nevyznačil..počítám s tím,že mi ji vyznačí zítra.To by byla prča,kdybych bez clostilu měla ovu a s clostilem ne 😀 Ale podle teplot určo byla...dnes jsem ráno polkla první duphík,tak uvidíme.
http://www.fertilityfriend.com/home/190380
Hezký ne 😀

fidorka81
28. lis 2007

No tak to je bomba!!! Dokonce i snažilkování bylo 😀 Myslím, že zítra Ti jí FF vyznačí. Jestli Ti neklesne, tak tam budeš mít čáru výraznou jako měsíc posledních pár dní 😀 😀 😀

extravaganca
28. lis 2007

No snažilkování bylo a dokonce naprosto neplánovaně a haluzově 😀 odmítám snažilkovat podle ovu..buď se trfíme nebo ne,a ikdyž se trefíme,tak to ještě není záruka // takže nač to hrotit 😀 No kdyby toto četla moje gyndařka,tak by se orosila...ta její věta:"A snažte se" na nás nějak moc nefunguje 😀

fidorka81
28. lis 2007

ex, ono se stejně můžeš snažit jak splašená a je to na nic 😀

extravaganca
28. lis 2007

no přesně o tom mluvím 😀 tak proč to hrotit,co 😀

dasty
28. lis 2007

ahoj berušky... 😉
Barag:jsi hodná a už přísahám nebudu myslet na nesmysl/žádnýútak přísahám 😀 😀 😀
Fid:ahoooooooooooooj,neboj to stěhování zvládneš,já vím je to těžký za pochodu,my to měli taky tak a navíc to oddře vždy ženská.Ale pak si to už jen budeš zvelebovat a zvelebovat,
Janičko má EX:tak vidíš jak jste se trefili s miláčkem a bude ta holčička hned za mnou 😀 😀 😀
želvíku:já jsem šla do car a dobrala jsem prášky,dostala mens.a pak nic nebrala.Jinak utroš,clostil a vše ti tam napíšou,ale nejdřív jak dopadne spermiogram.Pokud dobře proklepnou tebe,pokud špatně jako u nás,zkusili nejdřív jak budu stimulovat bez hormonů a pokud tam bude dobrý folik -šli jsme hned ještě ten měsíc na IUI.Neboj se,jsou tam moc hodný 😉
anýsku:ahoooj jak je??
Holky my měli dneska bídnou noc,malej se dusil/štěkavý kašel,pískal,nemohl dýchat/Už to měl asi 5krát za svůj živůtek.Tak v noci jsme spali při otevřeným okně,každou chvilku byl vzhůru a ráno jsme šli k doktorce.Ta nám dala hafo prášků a jeli jsme do nemocnice na inhalace.Pokud se to nezlepší půjde si Paťoušek lehnout do nemocnice a budou mu tam ty inhalace dělat celý den.
Fakt toto pěkně začíná.No nic berušky,potřebuju vzpužit a nabít,tak si zítra zkusím vás přečíst,Papapapa berušky