Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

anysek1
27. srp 2007

extro no tak to by byl opravdu krasny darek 😀 takovej dozivotni ze?tak drzim pesti...

lussi
27. srp 2007

fidorko já už to zase zapomněla 😀
no tak v tom případě má anysek krásný grafík a ovulka byla ne? 😀

anysek1
27. srp 2007

lussi no taky si myslim ze byla a tuleni taky tak by to vyjit mohlo no uvidime..no jdu na obed takze za pul hod vas zkontroluju 😀

lussi
27. srp 2007

tak jsem koukala na ten odkaz a je to drsné!!!!!!!!!!!!! Mazec a zvedl se mi kufr. 😖

fidorka81
27. srp 2007

anýsku, já se bojím kouknout na to, co tam uvidím 😒

fidorka81
27. srp 2007

Teda Anýsku, je to humus!! Od rána mám v sobě půl krajíčku chleba s nízkotučnou lučinou a je mi na bléééé. Snad z toho nebudu mít zlý sny 😅

Lussi, vypadá to, že Anýsek má po ovulaci, teď jí musíme usilovně držet pěsti. Já mám tam taky grafík, ovu, podle všeho byla 13-14DC, ale v těch dnech snaženíčko nebylo (bylo 11,15,16,18), no ale uvidíme, moc nadějí sama sobě nedávám.

lussi
27. srp 2007

anysku dobrou chuť🙂
fidorko jeslti jsi slabé povahy tak na to ani nekoukej, jsou tam ručičky nožičky mrtvých miminek.

fidorka81
27. srp 2007

lussi, už jsem na to jukla, stačilo mi pár fotek a hned jsem to zase vypla. 🙄

Já jdu obědvat za 15 minut, ale v jednu jsem tu jak na koni, zatím páčko 🙂

/anýsku, taky dobrou chuť!/

lussi
27. srp 2007

fidorko no snad jste se trefili a spermijky se do vajíčka prokousaly 😉

anysek1
27. srp 2007

lussi no je to hnus fakt nechapu jak na to nekdo muze jit kdyz vi co to tomu prckovi udela ☹

no jinak taky doufam ze mrsky se tam dostali🙂)

lussi
27. srp 2007

no jo no ☹ Ale těžko říct, každopádně kdyby mi u miminka zjistili, že bude mrzáček tak tohle bych podstoupila taky ☹

anysek1
27. srp 2007

no to jo je pravda nez mu ten zivot stizit nebo aby jen prezivalo v ustavu☹je to tezke jen proste je lepsi to nevedet..

fidorka81
27. srp 2007

holky, máte pravdu. I když na ten zázrak čekám už přes rok, tak kdyby mi řekli, že má být jakkoli postižený, tak půjdu na potrat ☹

lussi
27. srp 2007

no právě, naše rodinná příbuzná od narození chlapečka věděli, že se dožije 20ti let, 3 roky zpátky umřel a ona je doteď na práškách.....je to hrozné vidět jak trpí to dítě i rodiče.. 😒

anysek1
27. srp 2007

jo je to desne...ale kdyz se nad tim zamyslite videli jste nekdy napr postizeneho roma nebo dite ze soc slabe rodiny?ja ne.mam dojem ze se to opravdu stava jen silnym lidem a tem hodnym..coz je desne nespravedlive...

a taky je nespravedlive ze jsem mela jet podporit bratranka do vyvolenych 3 v patek a nikam nejedu kvuli praci tak jsem z toho otravena bo jsem se tesila ze se zas podivam do prahy! ☹ no ale zas muzu mit dobrej pocit ze pracuju ze?

lussi
27. srp 2007

fakt jo? ONi vlastně budou teď vybírat adepty co? No tak to pak musíš napsat jestli jej vybrali 🙂 Moooc škoda, mohli jsme si dát sraz a kafčo 😒
s těmi postiženými dětmi máš pravdu, většinou lidé co můžou to děcko krásně zabezpečit apod. mají velkou smůlu 😒
Holky mám dotaz ještě...Jak dlouho po vysazení utroše klesá BT? Já brala poslední v pátek a teplotu mám 37,5 pořád ☹ a jsem z toho už magor 😠 Už chci mrchu ať se můžu objednat podle toho k Dr a místo toho čekám jak degoš.

anysek1
27. srp 2007

do dvou dnu tusim ja hned druhy dne po vysazeni utrose dostala ms takze ten den mi klesla.pockej ale to mas vysokou teplotu!ty jsi tehule!takova teplota a po vysazeni utrace to fakt chodi hned druhej den!

jo jo je to na prd!v telce bude ted v pratek tak ja budu doma fandit urcite to obulim i kdyz postoupi i kdyz nepostoupi jsem posledni rok cita jak blazen orvala jsem to ze mi sestrenka maturovala to ze nevyhrala miss majales proste aspolutne mesuge!

fidorka81
27. srp 2007

Lussi, tak to je ještě horší případ. Když o dítěti ví, že zemře, tak je to opravdu sebetýrání. Čekat na ten den, kdy zemře. Brrrr. Hrůza.
S Utrošem netuším, já MS dostala do druhýho dne, minule jsem dostala MS 7. den po dobrání.

Anýsku, ať přemýšlím, jak přemýšlím, tak jsem viděla max. hluchoněmýho roma a to nejde předem odhalit. Postiženýho jsem neviděla nikdy.
A mohlas bejt třeba v telce!!! 😲 😀

Holky, držte pěstičky, zítra se na 100% rozhodne o koupi našeho bytu. Jestli přítelovi paní ze stavebka všecko dobře spočítá, tak byteček zítra rezervuju a do pár týdnů bude náš 😀

lussi
27. srp 2007

fidorko tak to budu držet palečky ať to vyjde 🙂

anysek1
27. srp 2007

fidus tak to vam preju hodne uspechu ja jsem rada ze uz bydlime v novem a vse uz je konecne v pohode a vyrizene jen ted platime jak mourovati 😒 ale co by clovek neudelal ze?

jo v telce bych byt mohla tak po castech bych se jim nevlezla na obrazovku porad pribiram uz jsem fakt desna sama sobe! ☹

jinak mi ted volal otec ze mi da asi penize na jeden muj vysnej kurz a ten je praze 😀 tak uvidime jestli se mi z toho kurzu ozvou schvalne juknete na www.decoma-servis.cz

anysek1
27. srp 2007

service tam ma byt 😉

lussi
27. srp 2007

mě to nejde spustit, máme to v práci bloklé 😠 ☹ Tak juknu až doma🙂

fidorka81
27. srp 2007

lussi, díky, budu průběžně informovat. Jestli to vyjde, tak nás čeká pěkný blázinec v následujících cca 2-3 měsících, ale už se na to těšííííím 😀

lussi
27. srp 2007

jj, ale je to hezký blázinec 🙂

anysek1
27. srp 2007

lussi no jak kdy je to pekny blazinec my jeste asi dva mesice po koupi jsme se hadali s byvalyma majitalama bytu takze jsem byla na prasky ale uz je klid ale to litani je taky na budku!hlavne nam hypoteku zarizoval jakejsi jouda co poradne neumel ani psat natoz pocitat takze se nam vyrizovani diky nemu protahlo na asi dva mesice a to jsme meli hypoexpres melo to byt vyrizeno udajne do 4 hodin-vtipalci 😀

lussi
27. srp 2007

tak to my měli hypo v pohodě, manža pracuje v bance 😉 Teď to budeme pronajímat a bereme si další hypo na barák, to bude teprve pecka a budeme žrát chleba se solí.

fidorka81
27. srp 2007

Anýsku, lepší bydlet ve svým, než to cpát někomu v drahým podnájmu. 🙂 Tak u nás to vypadá, že to proběhne bez problémů, realitka i majitelka bytu vstřícná a jelikož je to byt družstevní, tak na něj můžem jen přes stavební spoření a ta paní z "Lišky" je taky suprová.

Abyste věděly, přidala jsem si pár fotek do albíka, a rovnou jsem si změnila i ikonku. Změna je život 🙂

lussi
27. srp 2007

fidorko super vlásky!!!!!!Ta červená a sestřih je boží.

fidorka81
27. srp 2007

Lussi, díky. Jen jak svítilo sluníčko na mou krásně červenou hlavu, tak jsem zářila jak rudá záře na Kladnem 😀 Teď už to mám odrostlý a potřebuju to obarvit. Uvažovala jsem o klasickým melíru, ta červená se hrozně brzy vymeje (i když je to barva a ne šampon).

lussi
27. srp 2007

kamarádka měla do červeného světlé i tmavé proužky a vypadalo to super! Ale vím no, ta červená se vymývá, já to měla taky