Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

extravaganca
29. srp 2007

Fid,Já říkala,že to mám složité 😀 Určitě s testováním počkám....na špatné zprávy je času vždy dost....zítra ráno budu opět měřit,tak bych řekla,že pokud to dnes nedostanu,tak zítřejší teploty zas cosi napoví..pokud zase klesne je to jasné..mrcha přijde a pokud zůstane,tak mě bude čekat další den,kdy se budu děsit každé náštěvy WC...Toto čekání nečekání na mrchu nesnáším...když tuleníčko neproběhne v době ovulace,tak jsem v klidu,ale teď tuleníčko bylo v době ovu,takže jsem na nervy....

fidorka81
29. srp 2007

To máš pravdu. Taky nemám ráda to meškání a nestálé návštěvy WC, jestli už a nebo ještě ne. No hrůza 😖

extravaganca
29. srp 2007

Už jsem si včera večer říkala,že by snad bylo lepší aby už mrchla přišla..pokud má dojít,tak ať dode co nejdřív ať už vím na čem jsem...to čekání je děsivé...

fidorka81
29. srp 2007

Přesně. ty nervy za ot nestojí. Chci prožít meškání, ale když bude to UŽ!!

extravaganca
29. srp 2007

Mluvíš mi z duše 🙂 Když meškání tak už jen to završené po 9 měsících mimíškem.

fidorka81
29. srp 2007

Přesně. Ale to asi mluvíme z duše všem přítomným netěhotným dušičkám. Už aby to bylo 🙄

dasty
29. srp 2007

holky jsem tu ale jen na skok zase se jdu pomazlit s ultazvukem 😀 😀
Anýsku:ty brďo bud koukat a pěkně napnutě 😀 😀 ,pošlu i sms,když je to tvůj příbuzný 😀 😀
Ex.ani:večer napíšu,ale pokud vejce nepovyrostlo tak celkem nebude co,ale něco sesmolím ať se pobavíme 😀 😀 😀
Fid:no právě ,já nemyslela jen ruku-ty jsi živel vnímavý 😀 😀 😀 Stejně je to baba.Mě dneska zase jedna mažoretka v důchodu /důchodkyně/ povídá:jestli se malej dobře nasnídal zadarmo.Přitom jsme byli na nákupu v ruce měl suchej rohlík a pití.Kráva-povídám jí,že jí je po tom houby a´t se stará kde jsou levný banány.Přitom holky´,malej příjde k pokladně vše hlásí,máme schovanou i flaštičku od pití a takováhle důra. ☹
Lussi:to víš,že musíš průběžně informovat.Moc bych ti to už přála,ale neboj jenom ta laparka a jsi těhule jak hrom 😀 😀
želvíku a Gabrlinko:ty jo holky,tak která z vás to rozsekne,podám hlášení večer,ale já to určo nebudu ☹ ☹
Gabrlinko ty máš za sebou laparku viď??želvíku napíšu a nejdeš ty teď v září k doktorce.
Holky ta Veronika byla včera fakt hustá-sice kočka,ale když promluvila normálně jsem se za ní styděla 😒
Loučím se jdu se vydrbat a zušlechtit páááááááááááááááá

fidorka81
29. srp 2007

dasty, tak hodně štěstí na UTZ!
Teda, to je síla! Některý lidi se staraj o co nemají. Hovada 😠
živel? Tak to já někdy jsem 😀 😀 😀

dasty
29. srp 2007

tak holky jsem tu 😀 😀 😀
Tak panu doktorovi se tak moc líbím,že jdu ještě v pátek,chybí mě na inseminaci2,8mm-se na to 😀 😀 Tak zas bude sex jen s katetrem.Holky trapas,nejdřív jsem přišla o hodinu dýl/fakt jsem magor ale já slyšela v 14.45/potom když jsem šla do kabinky se převlíknout ujela mě noha a před doktorem jsem letěla po tlamě 😀 😀 Já už tam nechci,vypadám jak když před návštěvou něco fetuju nebo kouřím 😀 😀 😀
Tak holky dám vědět v pátek večer,pokud nevyroste -dá mě od příštího měsíce clostil aby mě rostl rychleji 😀 😀

anysek1
29. srp 2007

ahoj holky tak dnesek zabiji.v praci jsem malem hodila savli ale pak jsem to rozchodila po praci jsme jeli ke kamosce a me tam zaclo byt zle sotva jsme dojeli pred barak uz jsem si drzela pusu a doma to letelo uz sjsem nezvracela ani nepamatuju a vubec mi to nechybelo! ☹ a vypada to ze pujdu nejspis zas☹ doufam ze to neni nejakej bacil ted pred dovcou!

jinak dekuju vsem kdo bude fandit robinovi! 😀 je symapatak to jo!

no snad kdyz ta ovu byla tak to vyslo.

no nic jdu radsi lehnout zitra se ozvu

zelvik
29. srp 2007

Ahoj,
DASTY: tak jsem se zasmála, trochu jsi tu pozvedla náladu 😀 😀 😀 , no co, humor za každých okolností, tak to má být... Počkej, v pátek už bude pár milimetrů přebývat 😵 - a když to bude v pátek akorát, můžete ještě na to IUI hned jít? To by bylo super.

ANYSKU: hele a jak jsi a tom ty?Začínám mít z tebe dojem, že jeidný bacil, který se tě chytil bude ten, na ktreý tu všechny čekáme 😝 Ne?

EXTRO: já budu v neděli taky 28.DC, ale po Utroši...a popláču si

zelvik
29. srp 2007

Jo, ještě jsem zaktualizovala grafík, tak držte palce ať to neklesne a vydrží i přes neděli
http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6

dasty
29. srp 2007

želvíku :fakt na mě jen tak nezapomenou anebo při inseminaci raději promíchají spermie s někým dobrým a´t už mě maj s krku.Jinak graf vypadá super,myslím ,že to vypadá na zahnízdění-teda želvík dobrý........ 😀 😀 😀
Holky já chytla tak bacil nemoce-se na to....Normálně já kliďas začínám ztrácet trpělivost.teď je to na každým kroku,Pergnerka těhotná/před rokem byla na potratu/Pártyšová,prostě otevřu noviny a hned vidím kdo rodil nebo kdo je těhotný.Jsem blázen nebo to vidíte taky ☹
Já se loučím zítra vstávám ve 3.00 asi umřu jdu dva dny do práce/bývalé práce/pomáhat taková sem já . 😝 😅

fidorka81
30. srp 2007

Ahojky holky, dneska mi vylezla teplota, a FF mi ukázal OVU, myslíte si to samé co on? (jestli jo, tak držte pěsti, protože tuleníčko v té době bylo 😀) http://www.fertilityfriend.com/home/18ef55

Dasty, teda ty jsi komik 😀 😀 Díky za pozvednutí nálady před půl sedmou raní 🙂 Tak v pátek žádný trapasy a folikul ať naroste!!
S těma těhulema se fakt roztrhl pytel. Vojtková taky porodila v neděli Pepovi mimino, no hrůza. Kam se koukneš, tak vidíš ať už v novinách a nebo na ulici těhuli nebo čerstvou maminku, já chcu takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý ☹

Anýsku, nejsi těhu??? 😲

zelvíku, neztrácej naději, dokud MS nedorazila, tak naděje je vždycky. Tobě se to drží krásně nahoře, co bych za takovejhle přesnej graf dala já. 😅

fidorka81
30. srp 2007

Holky, Pergnerová bere taky Utroše 😀 http://www.blesk.cz/Clanek83615.htm

Nezbejvá nám, než jí držet palce, tohle bych si nechtěla nikdy prožít 😖

zanetik
autor
30. srp 2007

Nazdárek Utrošky kontroluju co je nového..jinak Kykolka z vyvolených má od včera syna 😀

extravaganca
30. srp 2007

Ahoj holky 🙂
Tak ikdyž dnešní teplota byla opět 37 ,tak ráno jsem pidi midi malinko špinila...takže těhu nebudu...ach jo,a já tak chtěla dát miláčkovi tak krásný dárek k výročí ☹

zelvik,graf vypadá super,tak držím mooooc palečky 😉

anýsku,taky mě napadá,že jsi těhu 😉

dasty:Teda Verunko...co Ty to provádíš 😀 Si fakt bude pan doktor myslet,že hulíš 😀 škoda,že to nemáš natočená,ráda bych to viděla 😀 Zítra Ti budu určitě opět držet palečky 😉

fid,já si myslím,že by to mohlo odpovídat,jak to určil ff,ale nejsem odborník na BT

fidorka81
30. srp 2007

Zanetíku, teda to jsou zprávy, zase čerstvej rodič 😒 A my furt nic 🙄

extro, neztrácej naději, prej se může i při prvních měsících těhu lehce špinit v době předpokládané MS.

Jinak k těm mým teplotám - holky v Měření BT mi potvrdily, že si myslí to co FF, tak držte pěsi 😀

extravaganca
30. srp 2007

Já vím,že to tak může být,ale jaksi tomu v mém případě nevěřím....další hodiny ukáží víc...ale už počítám s tím,že se to opět nepovedlo ☹

fidorka81
30. srp 2007

extro, tak to je mi líto ☹ Obávám se, že já prožiju to samé za cca týden 😒

extravaganca
30. srp 2007

Fid,tak to teda ne!!!!!To že já prožívám sklamání,ještě nezunamená,že dopadneš stejně!Nedopadneš!Prostě ne 😉

fidorka81
30. srp 2007

extro, kéž by :o) asi by mě fakt štěstím odvezli. Já bych se asi zbláznila!!! 😀 (no však to znáte 😀)

anysek1
30. srp 2007

ahoj holky ja nevim myslim ze tim to nebude je to moc brzo ne?vzdyt nemuzu mit priznak hned po 4 dnech za chvilu vam poslu me teploty jo? 😀

anysek1
30. srp 2007

http://www.fertilityfriend.com/home/1bbb91 tak juknete a uznejte ze na tehu bacil je brzo nebo ne? 😝 je teda fakt ze jsem objimala wc az do pul desate a uz jsem myslela ze umru a dnes to neni o moc lepsi ale nevim no...kezby to bylo ono...

lussi
30. srp 2007

no to teda můůůůůůůůůůůůžeš mít příznak po 4 dnech 😉

anysek1
30. srp 2007

lussi fakt??? je fakt ze jsem nejedla ani nepila nic co by mi nekdy delalo zle! 😒 ale takove stesti no nevim...

gabrlinka
30. srp 2007

Ahoj holky, no Anysku to fakt vypadá nadějně 😉 držím moc palečky
Dasty: byla jsem na laparce 1.8. a včera jsem to dostala a je to dost bolestivé, tak jsem si musela vzít ibalgin, v neděli ráno beru první clostil, tak se už nemůžu dočkat, vkládám do něj velké naděje, ale bojím se trochu těch vedlejších příznaků. Teda Tys u toho dr. byla super. Já zas šla po chodbě v práci a zrovna u otevřených dveří, kde stál naproti ředitel, tak já začala dělat Jacksona, ta chodba hodně klouzala a ředitel nechápal a říkal mi, proč tam tančím 😀
Fid: děkuji, Ty vypadáš taky moc pěkně na ikonce 😉 a držím palečky, aby ta škaredá mrcha nedorazila

anysek1
30. srp 2007

fidorko ty mas ale krasnej graf to se musi nechat! 😀

gabrlinko no vypadat to muze ale byt nemusi... no uvidime ale reknu vam ze bych spala jak mimino od te doby co jsem vstala myslim jen na to az si zas lehnu! 😒 jinak ti drzim pesticky at ti to vyjde a ten clostil zabere jak ma!

gabrlinka
30. srp 2007

Anysku, Ty máš taky pěknej grafík. I Ty příznaky (i když jsou dřív) tak na to těhu ukazují. Děkuju, a Tobě taky ať to vyjde. Někdo to tu sakra musí už prolomit a nakazit nás 😀

anysek1
30. srp 2007

gabrlinko dekuju.no nevim po roce a pul uz asi ztracim nadeji ze by se to mohlo povest ale nadeje umira posledni.ale uz by zas nekdo mohl rict ze je tehu ze?hned by to zas ostatni nakoplo v tom snazeni