Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

anysek1
3. zář 2007

ahojte holky,

tak dnes sla teplotka jeste dolu ☹ o 0,2 na 36.7 takze to nadejne nevidim.normalne jsem totalne na nervy...ve stredu odjizdime a ten nas pes to citi ze jedem tak ji mam porad za zadkem a vcera si zalezla pod postel a knucela tak sjem ji vytahla a ona normalne brecela tekly ji slzy ale jakmile jsem ji dala k sobe pod perinu tak byla v minute mrtvolka takze se bojim ze bude doma strasne tesknit...

delam recepcni a ve volnu jeste prodavam v obchode jako napr dnes.vubec se mi nikam nechce celou noc jsem nespala jak me palila ta blba zaha.

dasty tak z tech injekci mam lepa jak blazen kdyz vidim jehlu tak omdlivam! ☹ dnes se na vas juknu az vecer takze pekne si popovidejte..

jo muj graf http://www.fertilityfriend.com/home/1bbb91 sami uznejte moc nadejne to neni 😢

zelvik
3. zář 2007

Ahojky kočky, jen v rychlosti - jsem v práci a nemám čas - test jsem nezkoušela - nemá to cenu - teplota šla zase o stupínek dolů ☹ ☹ ☹ na 36,9 a bolí mě břicho, takže mrcha na tuty dorazí...

anysek1
3. zář 2007

je ted me napadlo myslite ze tu teplotu muze ovlivnit to ze jsem si vcera rano zapomela vzit utrac a vzala si ho az odpoledne?asi ne co?uz jsem jako smirena ze mrcha prijde ale porad je tam ta mala nadejicka a te se nejak drzim... 😅

zelvik
3. zář 2007

To nevim,
já jsem z toho taky vedle sebe, celou dobu graf jak z učebnice a pak NIC 😒

anysek1
3. zář 2007

zelviku treba nedorazi uvidime musi to klesnout prece vic ne jen o jeden stupinek jukni na me me to pada rovnou po dvou! ☹

extravaganca
3. zář 2007

Krásné ráno 🙂

Tak já hlásím,že mrcha se u mě v pátek rozjela,takže těhu opět nejsem,ale jelikož mi MS už pomalu končí,tak se už moc těším na další snažilkování.

zelviku,nebuď smutná...dokud MS nedorazí,naděje tu pořád je...a kdyby přeci dorazila,tak se můžeš stejně jako já těšit na další snažilkování 😉

fid,jak to vypadá u Tebe?

anýsku,je Ti už líp?Já Ti nevím..nejsi fakt těhu?

dasty:Verunko,strašlivě vám držím palečky a budu na vás dnes moooooc myslet 😉

anysek1
3. zář 2007

extro nevim mozna jo ale ty teploty me desi ze jdou dolu ☹

fidorka81
3. zář 2007

Dobré ránko holky!

Tak mě se teploty drží nahoře, ale FF mi změnil ovulaci. Tentokrát s ním nesouhlasím, protože mě ten 15DC, kdy mi to ukázal minule, strašně bolely vaječníky, teď už mě desátým dnem pobolívá podbřišek a když si lehnu v posteli na břicho, tak mě to hrozně bolí. To se mi nikdy nestalo, bolí to, jako kdybych to měla namožený a přitom jsem nic těžkýho netahala ani jsem necvičila (teda já chodím cvičit, ale břicho jsem neposilovala).

http://www.fertilityfriend.com/home/18ef55

No smlouvy máme podepsaný, jen přítel je z toho na prášky, protože nečekal okolo toho tolik běhání. A to ho ještě v pátek čeká spermio 😅 Jsem se rozhodla, že ho pak pozvu na oběd, za to jakej je to štramák a že to zvládnul 😀 (kéž by mě někdo pozval na oběd, když pravidelně podstupuju vyšetření a měsíčně polykám hrti hormonů 😒 )

No ale na vánoce už budem bydlet ve svým 😀

fidorka81
3. zář 2007

Tak mám zase chvíli času, od rána jsem se nezastavila a teprve teď jsem si přečetla, co jste všechno nakecaly 🙂

Anýsku, to může být klidně implantační pokles, nevěš hlavu!! 🙂 MS ještě nedorazila, tak naděje je! Jak je ti, ještě pořád zvracíš?

Extro, správnej přístup 😀

pajca
3. zář 2007

Ahojky, nevěste hlavu, ja ani nemám možnost si nějaký graf dělat.Dělám na směny a střídají se mi denní a noční.
Jaká pravděpodosbnost je že jsem těhu kdyz jsem mela MS.Je mi ale porad divne.

fidorka81
3. zář 2007

Pajco, vitam Te mezi námi. To je škoda, že se nemůžeš měřit, ono je to občas dobrodružství. Těhu i když jsi měla MS být klidně můžeš, už sis dělala test?

extravaganca
3. zář 2007

fid,no bych řekla 😀 Ještě štěstí,že to snažilkování je tak příjemné 😀

pajca:Možné to je,ale je to velmi málo pravděpodobné.....

pajca
3. zář 2007

test jsem si nedelala.Navim co to je ale od skonceni MS mam porad tlak v podbrisku.

fidorka81
3. zář 2007

Pajco, tak si radši udělej test, abys nic nezanedbala. Když by byl negativní a stejně bolest přetrvávala, tak si radši dojdi k dr.

extro, to máš pravdu, my se dneska budeme tulit naposledy, v pátek jdem na spermio a musíme mít čtyřdenní půst 😒

extravaganca
3. zář 2007

fid,já musím čekat na tulení až do středy....teď jsem to měla a dnes miláček odjel do práce a uvidíme se až ve středu...už teď se moc na středu těším 🙂 Ten půst určo není fajn,ale zas je to kvůli dobré věci,tak se to dá přežít,ne?

Kdo ví jak dopadla dasty...moc jsem na ni myslela...už aby sem přifrčela a napsala zážitky 😉

pajca
3. zář 2007

asi jo jeste tu bolest pridavam k tomu ze mam jedenácty den cyklu tak by to mohla byt ovulace.Mam 37

zelvik
3. zář 2007

No holky, zatím se držím, pořád běhám na WC a zatím NIC...
No ale jsem pořád ještě 28.DC, tak může dorazit kdykoli...

extravaganca
3. zář 2007

zelvik,nevěš hlavu..dokud nedorazí,tak tu fakt naděje je....úplně vím,jak se cítíš...když jsem byla 25.DC,tak jsem byla šíleně nervózní,protože 25.DC bez utroše u mě prostě nikdy nebyl,tak jsem si říkala co když to konečně vyjde...jak jsem dopadla víme,ale to není Tvůj případ...věřím,že budeš brzo hlásit // 😉

pajca
3. zář 2007

Budu drzet palecky, moc ti to preju.Moje kamaradka kdyz mela pozitivni test, tak neverila ze funguji a tak ho dala pocurat i mamce.

fidorka81
3. zář 2007

extro, no já ho přes týden normálně nemívám doma, protože pracuje mimo město, ale tentokrát do práce dojíždí kousek za ČB, tak ho mám doma a jako naschvál nic mít spolu nemůžem 😒 Ale je to pro dobrou věc, tak se to dá přežít 🙂

Pajco, tak to je taky možný.

Zelvíku, držím pěstíííííííííííí 😀

fidorka81
3. zář 2007

pajco, to je dobrý 😀 😀 😀

extravaganca
3. zář 2007

pajco,tak to je nářez 😀 Kdybych byla na jejím místě,tak bych s testem musela letět za našim psem,aby ho počural 😀 Já totiž do 3 měsíce nechci(teda pokud to půjde)rodině oznamovat těhotenství...kdyby se náhodou neco nevyvedlo...věděl by o tom jen miláček.Ikdyž jak nás znám,tak to za tepla všem vyžvaníme.Bysme byli schopni za jeden den objet celou rodinu a všem to povykládat 😀 😀

pajca
3. zář 2007

Tak to my jsme na tom stejne.Ja bych ho dala pocurat manzelovi.
Ja bych tak strasne rada na to nemyslela ale vbec to nejde.

fidorka81
3. zář 2007

Pajco, to je normální, každá každej měsíc čeká a čeká a když už to vypadá nadějně, tak MS stejně dorazí. 😒

Holky, já se pro dnešek loučím, mějte krásný zbytek dne a zítra páčko!

extravaganca
3. zář 2007

pajca,tak já to manželovi chci oznámit v momentě,až to budu mít potvrzené od doktorky,takže u mě padá v úvahu jen ten pes...ale asi bych si na to půjčila psa od sousedky,protože než bych dojela k našim,kde jsme díky stěhování museli našeho miláčka nechat,tak by mě určitě kleplo 😀

berina
3. zář 2007

Čau holky.Ted jsem dorazila z práce.Je mi pěkně divně mám takoví závratě.Teplota ráno o půl 5 byla 36,9.Přes den je až 37,5.Mám chut jít udělat testík ale hrozně se bojím že tam bude zase jen /.Anýsku jak dlouho už čekáš na tu mršku?Ty jsi dělala nějaký testík???Máš nějaké příznaky?

berina
3. zář 2007

Želvíku moc Ti držím pěstičky.Určitě to vyjde!!Ta teplota 36,9 to je ok!!!

berina
3. zář 2007

Tak jsem to holky nevydržela a udělala jsem si testík,samozdřejmě ☹ .Ta potvora má spoždění teprve 3 den tak nevím.Ale je možný že mi bývá zle a bolí mě prsa,břicho mám jak balon,teplota 37.a na testíku by to poznat nebylo.To je mi divný.Asi teda těhulka nebudu 😒 .Už mi z toho pěkně hraboší.Jo ono se řekne.nemysli na to,ale proboha vždyt to nejde!!!!!

anysek1
3. zář 2007

fidorko je mi porad zle dnes jsem sebou v praci malem sekla jak se mi tocila hlava byla jsem celej den totalne zelena a tak me z prace pustili driv.boli me bricho jak pred ms des ale nejhorsi je ten zaludek a ty zavrate! ☹ jsem uz zoufala bo to je desne...mam co delat abych nezvracela. 😒

berina
3. zář 2007

anysku já to mám podobné.Ale už fakt nevím.Co testík?