Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

berina
8. zář 2007

Ahoj holky.Jsem hotova,dnes přišla mrcha. ☹ ☹ ☹ .A začíná to znova. 😢 😢 😢 .

motylek
9. zář 2007

Tak to je celkem ok, já jsem čekala, že to budou nějaký horentní sumy 😀 , to víš, já bych to samozřejmě zvládla, nijak se toho nebojím, ale na to je u mě ještě brzo, mě doufám hned udělá horm.profil a pokud ne a bude mi zase cpát ANT, tak ji pošlu někam a půjdu jinam. Má totiž obavu, že se mi zase na tom levým vaječníků udělala cysta. Dost mě to tam bolí, přesně tak jako v tom lednu. No uvidíme, třeba odejde s MS.

Když ti zavádějí jenom ty spermoše, který oplodňují, tak to určitě zatýden budeš oplodněná. Neboj, jjá myslím, že mrcha ti už nedorazí. Jinak by to fakt byla MRCHA 😀 😀 😀 . A co Páťa, už ví, že bude mít bratříčka nebo sestřičku (radši sestřičku, co?)? Jak se těší??? Já vím, že když mi bylo pět, tak jsem mámě řekla, že bych chtěla bráchu nebo ségru. /plně živě to vidím, no a brácha má za týden 18. To je hrůza, jak to letí. No prostě otřesný.

Beri, to mě mrzí, že ta sviňucha přišla, ale nezoufej, jednou se někde zapomene 😝

Tak pa pa pa a Dasty držím pěsti a jsem možná netrpělivější než ty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gabrlinka
9. zář 2007

Ahoj holky, tak vás všechny zdravím po dlouhé době, vůbec nestíhám, hodně práce, vyřizování atd.
Dasty: moc držím palečky, aby vám to konečně vyšlo!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉
Já jsem taky celá napjatá, jestli se nám to tento měsíc s tím clostilem taky podaří. Byl by to zázrak, kdyby se to povedlo hned napoprvé. 🙂

berina
9. zář 2007

Fidorka:Doufám že se to podaří alespon tobě.Hned v pondělí napisinkej ja k Ti dopadl ten testík.Moc moc Ti držím pěstičky!!!!

Anysek a zelvík:Holky myslím na Vás jak jste asi dopadli,já ☹ .Ale já to nevzdám!!!

Motylek:Taky doufám že se ta svina zapomene!!Ale kdyyy???

lussi
9. zář 2007

ahojky 🙂
Dasty na laparku jdu v pátek, ve čtvrtek nastupuju do nemocnice. Hned jak budu u netu tak napíšu jaké to bylo 🙂
beri, nic jiného než nevzdávat to nám stejně nezbývá, viď 😒

berina
9. zář 2007

Já vím.Už to ale vypadalo tak nadějně,pak to zklamání to je příšerný. ☹ .Ale na tom jsme tady asi všechny stejně.

lussi
9. zář 2007

no já už nebývám ani zklamaná, ale spíš dost nas.aná 😠

lussi
9. zář 2007

obzvláště když vidím romskou rodinu s deseti dětmi jak probírají popelnice nebo zprávě, že zase nějaká osoba nechala mimčo v babyboxu....a my lítáme po doktorech, ve finále beztak utratíme peněz za umělé oplodnění a o tech nervech kolem ani nemluvě. No je to děs.

berina
9. zář 2007

To máš pravdu,je to opravdu na nasr.Když tak člověk nad tím přemýšlí tak je to tak.Romky rodí děti jak na běžícím páse a my musíme takhle bojovat.Ale neboj nám se taky zadaří.Myslím že až to nebudeme tak moc řešit,tak to příjde ani nebudeme vědět jak.Jenomže ono to nejde neřešit. ☹ .

berina
9. zář 2007

Jsem moc zvědavá na naše holky čekatelky,anýska želvika a fidorku,Kéž by to vyšlo alespon jim.Potěšilo by mě to a dalo třeba naději že budu brzy taky těhu.

lussi
9. zář 2007

no to jo, já mám taky radost, že se to tady někomu vždycky povede, zvedne to krapec náladu 🙂 No a myslet a neřešit to , to se moc dobře nedá, já na to nemyslela dva roky a teď na to myslím rok, takže dohromady tři roky je to k ničem tak i tak 😀

berina
9. zář 2007

Lussi to mi ani neříkej 3 roky!!!No to je hrůza.My se teprve pokoušíme 6 měsíců.No to jsou teda vyhlídky.Můžu se tě zeptat kolik je Ti let?

dasty
9. zář 2007

Lusi budu na tebe myslet,ale pozitivní je,že je to zase kousek blíž cesty k mimču,držím moc pěsti a písni jak to probíhalo 😉
Motýlku:jsi hodná a já jsem absoutně v klidu,naopak mrchu očekávám každým dnem.Páťovi ŕaději nic neříkáme,měl období tak 4 měsíce kdy nás skoro prosil na kolenou o sourozence a to zklamání je fakt hrozný,ani ne tak pro nás jako pro tu malou dušičku ☹ Motýlku ještě je tu clostil,po něm můžeš taky otěhotnět a pak bych volila IUI.Já po třetím dobrání clostilu a 9 měsíců čekání se zdravě n... a šli jsme na spermiogram a tam byl zakopaný pes.Přitom před 4 rokama v poho na 3 pokus.Moc držím taky pěsťule ať to výjde.Jinak kdyby se zadařilo je mě to úplně jedno,hlavně zdravé.
Známá teď přišla v 6 měsící o miminko a je to fakt hrůza.Vůbec kolem mě je to děs,umřela mě sestřenka nechala po sobě 9 letýho syna a mojí nejlepší kamarádce/tak její kamarádce se zabilo jediný dítě v autě/Během 3 neděl,fakt pozitiva ☹

dasty
9. zář 2007

Gabrlinko:neboj zázraky se diví a ty máš za sebou laparku,to budeš jak pohnojený pole 😀 😀 😀 Tfuj ,tfuj ať je to na to šup 😀 😀
Holky Ex,želvíku píšu konečně do IP.
Fid:tak nenapínej co spermiogram a co mrcha??Nebo chceš ať pukneme zvědavostí 😀 😀
Anýsku:ty jsi na dovče viď?? 😀 😀

romi.r
9. zář 2007

Ahojky, nevíte náhodou, jestli mám pokračovat v utrogestanu? Dnes jsem 21 DC a začala jsem krvácet.Utroš mám přitom brát do 25 DC.díky

extravaganca
10. zář 2007

Krásné ráno 🙂

berina:moc mě mrzí,že mrcha dorazila ☹ Nevěš hlavu...příště to už určo vyjde 😉

dasty:Verunko,díky za IP.Už jsem Ti i odpověděla 😉

Jsem zvědavá jak je na tom fidorka,želvik a anýsek...holky nenapínejte nás ☹

lussi:Držím palečky,abys to zvládla 😉

fidorka81
10. zář 2007

Ahojky holky!

Tak MS dorazila včera, ale já jí čekala, protože mi rapidně klesla teplota. V sobotu jsem k večeru začala špinit no a včera se to drobet víc rozjelo ☹
Spermio dopadl dobře, sestřička tam neměla doktora, tak nám řekla, jen že má lehce sníženou pohyblivost a nižší leukocyty (ani nevím co to je), ale že prej je to v dnešní době normální. Aspoň jedna dobrá zpráva. O přesný výsledky budu volat doktorce ve čtvrtek.

Beri, tak ty taky? To je mi moc líto ☹

Přečtu si vás a napíšu později, mám práci, zatím páčko!

extravaganca
10. zář 2007

fidorko to je mi moc líto,že mrcha jedna mrchovatá dorazila ☹ A tak to vypadalo nadějně 😢 Ach jo...alespoň že vám dobře dopadlo spermio....

berina
10. zář 2007

fidorko tak u tebe jsem to teda nečekala.Je mi to líto.Říkala jsem si, že se budu těšit alespon z tvého úspěchu ☹ ale nám se určitě jednou zadaří,to přijde!Copak ale želvík s anýskem.

fidorka81
10. zář 2007

Beri, jak jsem psala, MS jsem čekala hned v sobotu, protože v pátek mi teplota klesla ze 37,0 na 36,9 (což ještě nemuselo nic znamenat) a v sobotu hned na 36,6 takže jsem na tu hnusnou mrchu byla připravena. No další měsíc před námi a snad už bude po 14ti měsících úspěšný 😒
Tak ještě tu máme pořád další dvě potenciální maminy, tak snad nás nakazí aspoň ony 🙂

extravaganca
10. zář 2007

fidorko nevěš hlavu...já na // čekám už 24 měsíců ☹

extravaganca
10. zář 2007

fidorko a jak vlastně dopadl páteční obídek,který měl Tvůj za odměnu za spermio?Určitě jste si to užili,co 😉 A co smlouvy?Podepsáno?

fidorka81
10. zář 2007

Extro, oběd byl prej výbornej, mě už pár dní nebylo nejlíp, tak jsem to jen ochutnala a zbytek dojedl přítel. Ale prej mu to moc chutnalo (obojí 😀 )
Smlouvy podepsaný, jenom majitel nám oznámil, že nemáme počítat s tím, že se odstěhujou dřív jak v listopadu. Ve smlouvě máme, že do 30.11. musí bejt odstěhovaný a pan majitel toho využije a já myslela, že se v klidu a v pohodě přestěhujem z podnájmu do vlastního, takhle budem fofrovat 😒

extravaganca
10. zář 2007

fidorko,přestěhovat se jde i za 1 den 😀 Já jsem doma týden balila věci a s miláčkem jsme pak všechno během jednoho dne převozili a dokonce i uklidili...takže neboj...zvládnete to 😉

fidorka81
10. zář 2007

extro, což to je mi jasný, ale já myslela že to bude v klidu a bez chvátání a prdlajs. V každým případě se už moc na to těším. Budu mít snad do vánoc uklizeno a bude to 🙂
Už jsme se pomalu dívali na ceny praček, ledniček a sedaček do obyvku. Tohle všecko máme v podnájmu půjčený 🙂

fidorka81
11. zář 2007

Dobré ránko holky, kde jste všecky? 🙂

extravaganca
11. zář 2007

Krásné ráno 🙂
fidorko,já jsem takdy 😉 Budeš kupovat pračku?My jsme taky kupovali novou pračku Bosch a jsem z ní nadšená...je to takový můj domácí mazlik 😀 A jak to,že jsi tu dnes tak brzy?A jak se cítíš?

fidorka81
11. zář 2007

extro, jojo, budem kupovat pračku i ledničku. Sporák a trouba tam je a prej nám tam nechají i nějakou starší myčku. Teda, my to pouze vyberem a zaplatí nám pračku přítelovo mamka a lednici přítelovo babička s tetou, takže o jednu starost míň. My budeme kupovat "akorát" koberce, záclony, kompletní obývák a lustry.
Kolik vás stála ta pračka? David nechce jít do nějaký extra drahý a já zase nechci nic moc levnýho, aby jsme to nemuseli za měsíc vracet. Takže se nedokážem domluvit. 😒
Mě je fajn, je to divný, ale i když jsem polykala ten Clostil, tak jsem si myslela, že obulim menzes, kterej přijde a ono nic. Minulej měsíc jsem byla na vraždu, to jsem řvala jak želva 2dny a měla ještě týden depku, ale tentokrát je mi na dušišce OK. V neděli mě teda pekelně bolel podbřišek, ale to jsem četla, že i ostatní holky po Clostilu, když přišela MS, tak to moc bolelo. Takhle mě to naposledy bolelo v pubertě, jsem odvykla 😅 No a už třetí den mě pobolívá hlava, ale oproti noci ze soboty na neděli to nic není, to byla migréna jak blbec, naštěstí jsem si prášek vzala včas, tak jsem ani nezvracela a neprobděla noc 😖
Kdy ty vlastně očekáváš MS?

extravaganca
11. zář 2007

Nás pračka stála 11.000,- taky jsem nechtěla nic moc drahého,ale taky ne moc levnou.I taťka mi říkal,že ty pračky kolem 11.000,- jsou už dobré..je lepší si prý připlatit...naše pračka normálně stojí 12.500,- ale našli jsme ji o 1.500,- levněji,tak jsme neváhali.
Já jsem dnes 12.DC takže MS čekám tak za 10-16 dnů..podle formy 😀 Šak víš že já to mám takové divoké,ale protože budu zas brát od neděle utroš,tak to čekám tak za těch kolem 24.9.
Jsem ráda,že se cítíš dobře 🙂 O bolesti v podbřišku mi ani nemluv ☹ každý měsíc si pěkně užívám,ikdyž je fakt,že teď co jsem začala brát ty kapky gynex,tak boles je menší,netrvá tak dlouho a PMS pomalu ani nevím co je 😀

fidorka81
11. zář 2007

Tak nějak bych si to představovala já. Do 11tis, víc už se mi dát nechce, ale taky nechci nic za 8,5 toho se bojím.
No vida, tak máme koho zase povzbuzovat 🙂 Těch pár dní uteče jako voda. Někdo už to tu fakticky musí prolomit!! 😉 Já jsem právě těm bolestem podbřišku při HA odvykla. Po vysazení HA mě pobolíval jen lehce a teď mě to fakt bolelo hodně a to jsem ten den ani moc nekrvácela.

Holky, jestli se chcete zasmát, tak koukněte na tohle: A je k tomu třeba zvuk http://www.myubo.cz/movie_detail.php?id=1895