Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

extravaganca
26. zář 2007

no tak s tím snažilkováním jsi mě potěšila..to jsi jasná,můžeš rovnou testovat 😀
No já si včera chtělá dát čokoládové kuličky,co jsem si dovezla z Brna,ale nevšimla jsem si,že jsou s alkoholem...a ten já jaksi nesmím,tak jsem měla po náladě..a takovou chuť jsem na ně měla ☹

fidorka81
26. zář 2007

jojo, to jsem četla. To je v čudu, musíš holt znova do Brnáá 😉
V těch dnech 11-15DC jsem měla šílenou chuťovku na snažilkování, tak jsem prostě drahouše přemlouvala a prostě nakonec to dopadlo takhle 😀 No ono mýho drahouše jde přemlouvat hodně lehce. To už mu musí být hodně špatně, když nechce.

zelvik
26. zář 2007

Dobré ránko,vy jste se zase rozjely 🙂 . Já měla včera večer strach, že nejde Koník jen mně a že mi utečete s povídáním...

Extro - no dobře, no, tak já ti přecijen už věřím 😒
Extro - toho alkoholu v té čokoládě nebude zase tolik, ne?

Ááááá - máme tu další oběť - Fidorko...znáš to - ne do roka a do dne, ale do 14 dnů zahlásíš // 😀

fidorka81
26. zář 2007

zelvíku, ahojky 😀 Jsem zrovna ráno říkala, jak jste se rozjely 😀 Kdo to má po vás všecko číst, aby mu něco neuniklo 😉 😀

do roka a do dne už chcu mít bejby u sebe, tak doufám, že se tentokrát opravdu zadařilo 🙂 No držte mi palce, to je taky velká práce 😀

fidorka81
26. zář 2007

Tak já jdu zase makat, nějak se mi motá už třetím dnem dopoledne hlava, tak si jdu uvařit smrťáka 😀

extravaganca
26. zář 2007

želvíku,zdááár 😀
Blblo to všem,takže jsme už nic neprovedly 😀 Ale je to škoda..měly jsme to hezky rozjeté,co 😀
A co ten smutný obličej????Jápřece říkala,že žádný litování ani smutnění..že jsem si na příští cyklus naplánovala holčičku 😀

Já vám úplně zapomněla říct,co se mi zdálo 😀 Asi se na mě nějak podepsala naše večerní debata o holčičkách,protože mě se zdálo,že jsem porodila krásnou holčičku a to jsem ani nevěděla,že jsem těhotná..a ještě mi doktor před porodem dělala ultrazvuk a pak mi dával fotku mimi z bříška a říkal něco v tom smyslu,že jsem se o ty fotečky připravila,když jsem netušila,že jsem těhu..najednou jsem měla břicho jak balvan a pak najednou mi strčili malou do náručí..jo,to že je to holka jsem poznala z zé fotky...bylo to jasne vidět...no šílené 😀 Já už se s vámi večer asi nebudu raději bavit 😀 😀

zelvik
26. zář 2007

Práce? Já ti dám práce - příjemný to je 😀 Teda myslím ta samotná výroba 😉 to dlouhé čekání už tolik ne, to chápu 😠

extravaganca
26. zář 2007

Jo a v těch kuličkách moc alkoholu není,ale já nesmím absolutně žádný..nesmím ani kapky proti kašli...

zelvik
26. zář 2007

no Extro - to bys nám neudělala 😉 Nám by tu bez tebe bylo smutno...

Aha, to jsem nevěděla. Aspoň se v těhu nemusíš hlídat, abys nevypila sklničku alkoholu.

Holky, já dnes vypadám takhle http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6, ale pořád říkám, že tenhle graf neberu vážně vzhledem k tomu vyšetření u Dr. minué pondělí. Spíš mě začlo hlodat něco jiného - od včerejšího večera mě bolí břicho, jak před mrchou a i trochu prsa. Že by ovu?Logický by to bylo, když jsem před týdnem měla velikost 6 a 7 mm a rostou 2mm denně, tak by dneska měly tu správnou velikost a praskly (aspoň jeden). Copak o to, to by bylo super, ale ne 22.DC ☹ ☹ ☹ Za týden čekám mrchu, tak by to přece nešlo... co si o tom myslíte?

extravaganca
26. zář 2007

želviku,já Ti teda nevím,ale mě přijde,že na ovu bys měla teloty nějak moc nahoře...nemyslíš?Ale kašly na ff..jsem zdárný důkaz,že možné je vše 😀 Tak dneska zasnažilkuj a příští týden budeš čekat něco úúplně jiného než mrchu 😀
A s tím večerním kecením bude stejně utrum...naši se v pondělí vrátí z dovolená a já pěkně poputuju domů a tam nemám net,tak s vámi budu klábosit jen v práci 😉

zelvik
26. zář 2007

Extro - já nevím, v teplotách už se vůbec nevyznám (a taky beru Utroš - třeba jsou nahoře kvůli němu). no snažilkování bude, ale pak bych ten Utroš radši měla brát i dál a nevysazovat, ne? Co kdyby se to uchytilo, tak aby se krátkou fází pak zase nevyplavilo - akhle plýtvat bych nechtěla 😒

jééé, to bude škoda, já to mám zase v práci omezené ☹A můžu kecat víc z domova...

fidorka81
26. zář 2007

zelvíku, ty jsi mnohem větší adept na těhuli než jsem já!!!! 😲 To jsem nějak přehlídla, že to máš takhle krásně rozjetý. Tož to ti držím palečky!

extro, úžasnej sen. Teda, takhle prožít těhotenství... No já bych si radši těch 9 měsíců počkala a těšila se 😉 😀

marki.la
26. zář 2007

Zdravím všechny snažilky, holky myslíte, že když dnes, to je 15 den cyklu začnu užívat Utrogestan, tak již nebudu mít ovulaci. Měla jsem velmi nepravidelný cyklus - 44 dní a to po injekci agofolinu, a nyní si dělám ovulační testy každý den (mám ten přístrojek Lady Q) a nic. Minulý měsíc jsem měla nízkou děl. sliznici, tak jsem šla teď na kontrolu a zase je nízká. Pořád dokola. O mimi se snažíme od ledna 2007, v červnu jsem zapadla a v zápjetí potratila, hned na počátku - 14 dní po vynechání mršky. Tak to teď rozjíždíme znova, ale jsem už zoufalá....navíc mi přišla obvodní, že mám asi poruchu štítné žlázy, tak neevím zda to nesouvilí i s tím..

extravaganca
26. zář 2007

marki.la:Porucha štítné žlázy má určo vliv na otěhotnění.Jinak mě doktorka nakázala měřit bazální teplotu,aby věděla kdy ovuluju,abych podle toho brala utroš...říká se,že když ho bereš před ovu,působí jako antikoncepce.Utroš Ti upraví cyklus a rozhodně ho budeš mít kratší než 44 dní.Ovu můžeš mít,ikdyž bereš utroš...Nezkoušela jsi raději měřit BT než používat ovu testy?

želviku,to je škoda,že to máme takto naopak,ale co se dá dělat...

fidrko,taky sem si ten sen hezky užívala...a to by bylo,aby po takovém snu nic nebylo 😀 Jsem příští měsíc jasná 😀 A taky si myslím,že želvik bude čekat příští týden úplně něco jiného než mrchu 😀

Holky moje zlaté,když to máte takto pěkně rozjeté,tak se opovažte hlásit mrchu...to by byl takový ťafanec 😀

marki.la
26. zář 2007

Extro, bazální teplotu neměřím, jsem z toho postupu jelen, ten test je dobrý, doktorka mi to schválila, dala jsem za to 500 Kč tak to teď musím zúročit. Doktorka řekla že ho mám nasadit vždy 15 den cyklu, tento měsíc teda bez ovu...Aspoň teda bude kratší cyklus, a snad to příjde příští měsíc.

zelvik
26. zář 2007

No já ťafanec nedostanu, i když přijde mrcha - mám přece imunitu, už jsi zapomněla? 😉

Fid - jen si to rýpání užij sama 😀 , mně nepřesvědčíš, že bych já byla adept. Vždyť jsem to dneska psala, že by to byl nesmysl. A nebo by mi nestačila ta krátká lut. fáze ☹
Takže příští týden najedu zase na Clostil (já ho tak nemám ráda)

extravaganca
26. zář 2007

želviku aha ..no já zapomněla 😀
Já si užiju ještě jeden cyklus bez clostilu a pak už ho budu brát taky...já jdu k doktorce totiž když budu nějaký 16.DC a to už clostil nemá smysl...

extravaganca
26. zář 2007

Jéé já to napsala bybě..při náštěvě doktorky budud 13.DC a to by měla být teoreticky ovulka 😵

zelvik
26. zář 2007

No počkej - já to tu s tebou upeču a ty bys slízla smetanu? 🙂 To ne, já mám imunitu taky 🙂🙂

A už jsi ten Clostil někdy měla?

extravaganca
26. zář 2007

Se ještě jednou omlouvám 😅
Ne,ještě ne,takže o tom vůbec nic nevím...tak mě napadlo,když budu u dr.13.DC a podle mě v ten den mám ovu,tak to by mohla na ultrazvuku nebo na nečem poznat,ne?

zelvik
26. zář 2007

😝
No to si piš, že to pozná. Teda aspoň určitě změří velikost folíků a jakmile budou kolem 20 mm, tak ovu čekej každou chvíli 😉

fidorka81
26. zář 2007

marki, je možný ale, že jsi ovulovala dřív.

želvoušku, nesmutni!! Žádnej Clostil už nebude, jediný co bude, tak za týden //!! Je nás tu hodně, tak na prolomení smůly je nás potřeba víc, tak zační baštit nějakej vitamín, jako kyselinu listovou a to by bylo aby jsi příští týden nenašla // 😉 😀
Tenhle měsíc jsme jasný my dvě a příště Extra 😉 😀

extravaganca
26. zář 2007

No jo,ale já k ní jdu v 13.DC a to je den mé ovulace...pozná i proběhlou ovu..asi jo,že..se zas ptám jak mimoň 😀

zelvik
26. zář 2007

Fid - kyselinou listovou se láduju denně, taky polykám ten Jeřáb ptačí, Utroš a Clostil a už mi z tý alchymie jde hlava kolem 😀

fidorka81
26. zář 2007

zelvíku, no vidíš. Já taky dlabu kyselinu a dneska si jdu koupit další, už jí mám jen do neděle. Taky jsem přestala polykat prášky na alergii, kdyby nááááhodou se povedlo (a to je pro mě utrpení - první tři dny bez antialergik trpím 😖) Utroš taky polykám, Clostil budu chtít v nejhorším případě až na zimu.

extro, tohle nevím, já ještě na UTZ nebyla 😠

zelvik
26. zář 2007

Hele, mimoni🙂, na 100 % mi nevěř (u mně zatím ovu v polovině cyklu nikdy neobjevili, ale myslím, že jsem někde četla, že by to poznat měli.Podle sliznice, nějaké tekutiny, která se uvolní společně apod....

extravaganca
26. zář 2007

želviku dík,tak já se nechám překvapit,co mi toho 9.10. řekne

zelvik
26. zář 2007

Není vůbec zač, třeba ti řekne, ať honem upaluješ domu skočit na drahouše 😀

extravaganca
26. zář 2007

To udělám i tak,protože bude mít volno a já budu díky náštěvě doktorky končit dřív a už se nebudu vracet do práce,tak toho přeci musíme nějak využít,ne 😀
Jinak mě tento cyklus už fakt štve...už 3.den špiním a nešpiním a mrcha se furt ne a ne rozjet a jde na mém tělíčku poznat,že mu to nedělá dobře...nafoukla jsem jak balón,oteklá jak šrek...a za to může ten blbý utroš 😠 kdybych ho včera už nebrala,tak už mám dnes mrchu jak vyšitou,sice by mě asi v tuto chvíli bolelo bříško,ale co...aspoň by už probíhala...ikdyž na druhou stranu..zítra mám volno a v pátek je svátek,takže se s mrchou nebudu muset trápit v práci...

zelvik
26. zář 2007

teda to mi nedělej - jsem v práci a nemůžu se tu válet smíchy 😀 Hláška Oteklá jak šrek mě dostala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Teď tu byla kolegyně s 15měsíčním chlapečkem - ten byl ale výstavní 🙂 Nádhernej...viděl mě poprvý v životě a hned se ke mně rozběhl a šel se mazlit - nechápala jsem.A ona už čeká druhý. Taď odešla a já mám depku....

Myslíš, že mám brát ten Utroš dýl? Mám s ním končit 25.DC, což je v sobotu a do 2 dnů vždycky dostávám mrchu. Kdybych měla ovu dneska, mám to zkusit uměle protáhnout? 😒