Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

apet
12. črc 2007

Gabrlinko, posílám........ 😅...Teď ti přistál na bříšku... 😀
Posílám ho všem snažilkám... 🙂 Jsem zvědavá, za jak dlouho zabere,bacilák jeden.. 🙂

gabrlinka
12. črc 2007

Děkuju moc, snad zabere, nějak se mi vyhýbá (už rok )☹ ale už se dějou aspoň všelijaká vyšetření, tak uvidíme

zanetik
autor
12. črc 2007

Motýlku mě se to stalo 2x a normálně jsem ho dobrala, ale asi na tom zas tak nezáleží, možná kolik ti jich zbývá a jestli nemáš jinak s MS problémy...
Zdravím Dasty 😉

gabrlinka
12. črc 2007

Ahoj Zanetiku, jak se máš? Co nového u Tebe? 😉

apet
12. črc 2007

Gabrlinko, my jsme se taky snažili rok, prošli všemi vyšetřeními, naštěstí byly ok, jen jsem měla málo estrogenu, tak mi napsal clostibegyt a 2 měsíc užívání jsem otěhotněla. Ale začala jsem užívat i kapky gynex a chtěla bych vám je holky doporučit, myslím, že mi k těhu taky pomohl...Kamarádka je brala taky, měsíc jako já, a hned otěhotněla...Mrkněte na internet, tam o něm píší vše, při jakých obtížích je dobrý... 🙂

zelvik
12. črc 2007

Já chcííí takýýýý bacil těhuláček 😲
Dasty: co bys řekla? Mrcha dorazila jak hodinky, úplně přesně 😒 . Potvora. Ale zítra budu mít premiéru s Clostilem, tak uvidíme...
Motýlku: to je divný, já myslela, že Utroš je na to, aby MS oddálil, že to dostaneš až po dobrání. Nemáš slabou dávku?

dasty
12. črc 2007

žanetíku ahoj..... 🙂 🙂 🙂žanetíku tak jak to u tebe vypadá???
želvíku:tak máte alespoň další tuleníčko jistý.
Holky ms má přijít 18.7.,ale už teď tuším,že příjde.
Gabrlinko to mě je líto s těma problémama,neboj to přejde.Já měla 2měsíce před prvním těhu taky problémy a 3 měsíc hurá Páťa.
Holky musím letět,honěj mě kluci ven ,budu tu večer ppaaaaaaaaaa

gabrlinka
13. črc 2007

Ahoj Dasty, myslíš,že to přejde samo ty problémy? Já piju čistící čaj a myju se emulzí Lactacyd Femina, je to na ty intimní místa. Zatím problémy nemám. To je mi líto, že začínáš cítit tu škaredou ms. Ale hodně jsem slyšela, že měly holky podobné příznaky na ms, a pak to byly těhu příznaky. No, tak uvidíš. Já si taky myslím, že ji dostanu. To už je normál u mně. 😀

Ahoj Apet, tak to je super, že Ti pomohl Clostilbegyt. Já si myslím, že mám spíš opačný problém, že mám málo progesteronu, ale uvidíme, jak dopadnou výsledky. A díky za radu, mrknu na ty kapky, a když tak je začnu používat další nový cyklus, kdybych teď nebyla těhu. ☹ Jinak berem s přítelem vitamín E, ten prý taky hodně pomáhá.

frufrunka
13. črc 2007

Ahoj holky! Prrrrrsk! Posílám vám prskbacila takyyy! Jsem se sem dostala až teď. A ještě prsk, na vás všechny (kromě apet, aby z toho jednoho mimi ještě nebyly dvě)... 😉 Tak snad to pomůže! Prrrsk!

extravaganca
13. črc 2007

Ahojky všem 🙂

frufrunka:Děkujeme za poprskání 😀 Kéž by nám to pomohlo 😉

apet:Mrkla jsem na net na ten gynex a asi fakt bude super,protože jsem četla k němu i diskuzi a holky to tam moc chválily.Tak jak bude výplatka na účtě,tak si ho hned pořídím.Těch problémů,na které by mi mohl pomoc je víc,takže fakt super typ.Moc za něj děkuji 🙂

dasty:Tak jak sleduju,tak toho máš taky dost.Ale co,aspoň nemáme čas myslet na blbiny 😀 Jinak nám ve středu dovezli sedačku a je náááádherná.Když si představím,že za měsíc touto dobou už budeme přestěhování,tak se mi tomu nechce ani věřit.

No,jinak já jsem na tom asi tak,že je mi úúúplně jasné,že MS velmi brzo dorazí.

dasty
13. črc 2007

ahoj utrošky... 🙂 🙂
HOlky jsem pozadu jaký kapky??? 😕
Gabrlinko:já jsem lítala k doktorce a ta mě dávala nějaký vaginální antibiotika.Normálně jsem žádný problémy neměla,ale vysadila jsem HA a dva měsíce pořád dokola a hlavně musíte dodržovat nesexování a třetí měsíc s tý abstinence byl náš synek Patriček 😀 Pokud nemáš obtíže tak to co píšeš podle mě stačí,ale pokud půjdeš v nejbližší době na gyndu-zeptej se doktorky.
Jinak MS mám dostat ve čtvrtek a určitě příjde na čas potvora.
Dneska jsem potkala kamarádku a docela mě mnakrkla:"už jsi v tom" a to jsem ráda,že jsem obě děti měla do půl roku co jsme se snažili.Fakt mě bylo mizerně.
Extravagance::Jani ahojda,dostala jsi IP??Jani jsme nátom podobně,taky si myslím,že ms dorazí a hned se dorazím já 😀
Tak příjemný stěhování,pokud to jde a hlavně brzo horovo.My budeme v těch vedrech malovat a ty pos... podlahy dělat.FAKT HUSTY 😅
Frufrunko:jsi hodná,snažila jsem se nachytat alespoň dva,tak moc moc díky těhulko snad to bude co platný.
želvíku kdepak jsi???Co novýho??
Žanetíku a ty????

terezita
13. črc 2007

tak nezavisle na vasi diskuzi jsem si dneska gynex objednala pres internet.. 😀 no jsem na nej taky zvedava. jsou to jen bylinky, tak to snad uskodit nemuze.. 🙂

zanetik
autor
13. črc 2007

Ahojky Dasty u mě zatím nic nového dostala jsem svou druhou MS po laparce (aspoň bez Utroše) i když je taková divná úplně sejná jako ta minulá, začaly v sobotu pak byly v neděli pondělí nic a od úterý do sobotu špiním 😖
Takže nám začíná nový cyklus pokusím se pravidelně měřit 😅 a uvidíme jestli podle teplot nebude ovu volám dr...

zelvik
13. črc 2007

Ahoj holky,
nejdřív díky za poprskání těhu bacilem...
No, já mám klid - kromě mě, manžela🙂 a nejlepší kámošky NIKDO neví, že se snažíme (teda a ještě vy na Koníkovi 😉 )Takže máme klid a nikdo nás nebombarduje otázkama.Mamka si myslí, že pořád beru HA...
To malování vám Dasty nezávidím, my malovali jak byly ty vedra v červnu, ale aspoň to pěkně schlo. A pak přišla taky nová sedačka - jééé, v ní se to válí...
MS přišla načas, jak už jsem psala - ve středu. Teď už mám skoro po ní.Takže zase byla taková nijaká a teď budu zase nejmíň 3 dny špinit...Jsem 3.DC a spolkla jsme první Clostil, tak uvidíme, co se tam vevnitř začne dít.
Terezitko: určitě gynex neuškodí. bereš něco jinýho? aby se to mohlo kombinovat...

dasty
13. črc 2007

ahoj žanetíku ,hele dobrý na tom je,že bez utroše,Žanetíku a zase tě chtěj cpát hormonama,??nebo by se mělo zadařit i bez hormonů???Já si myslím,že mě ta laparka taky nemine 😒žanetíku s tím měřením super nápad a uvažujete i o umělém???Moc bych ti přála aby po tý laparce hned alespoň 2mimísky byli.Hltala jsem tě na clostilkách a na utroši když jsem obojí začala brát a pročetla vaše diskuze od začátku a moc bych ti to ze srdce přála.
Držím pěsti ať ovulka naskočí a cesta k mimi je tu hnedddddddddd 🙂 😵

zanetik
autor
13. črc 2007

Dasty jsi moc hodná, abych řekla pravdu do teď mi to bylo nějak šumák, tak nějak jsem si říkala po laparce s teď už bych chtěla aby se povedlo už není na co čekat jen problém asi je ta ovu, minulý měsíc jsem měřila a byl anovu, takže bych možná chtěla zkusit na 2-3měsíce Clostil pak IVI a nakonec UO 😒 Jinak dr. říkal, že 3měsíce po laparce je největší úspěšnost, ale četla jsem že do půl roku, jo a stačit mě bude jedno při mé výšce 155cm a váze 47kg by mě musely vozit 😀

zanetik
autor
13. črc 2007

Jo a poku jsi byla na UZ na folíky, tak to by dr. viděla hned 😉

dasty
13. črc 2007

žanetíku fakt jsi mě pobavila s tím vožením.Jsi drobeček,ale neboj to by sji zvládla,mám dvě kamarádky asi jako ty obě dvojčátka mají a jsou spokojený.
Jinak pro povzbuzení kamarádce se po laparce zadařilo sice 6 měsíc,ale zadařilo tak žanetíku nezoufej,vaječníky si holt dávaj na čas,ale ty je probudíš.
😵 😉

terezita
13. črc 2007

zelviku, beru utros. tak to snad bude v poho. ale radsi se stejne jeste poptam.. 😀

dasty
14. črc 2007

žanetíku ona by to poznala i 13den???Já měla folik 22mm,ale stejně nepoznám,že prasknul a proto jsem se bála,že to bude pak cysta.

zelvik
14. črc 2007

Holky, ty cysty se tvoří při Clostilu nějak víc? Já když četla ten příbalový leták, tak se mi do toho ani za mák nechtělo. Mám brát 2 denně - naordinovala jsem si jen jeden. Uvidíme.
Dasty - ty jsi měla 13.den folik tak krásně velikej?No to je paráda!!! To já byla na 16mm.To bych řekla, že prasknout musel...nebo nemusel? Pořád žiju v nějaké naivitě, že všechno funguje tak, jak o tom píšou v knížkách...a pka zjišťuju, co je všemožných NEnormálních věcí ☹

dasty
14. črc 2007

čauky želvíku ty taky žiješ??? 😀
želvíku já konkrétně jsem četla clostilky a tam právě žanetík a pár dalších psaly o cystách.J8 žádný obtíže nemám,ale jak poznám,že to vajíčko prasklo-nebo že je to cysta.
želvíku já si myslím,že prasknout právě nemusí a pokud nepraskne zraje dál a je z něj cysta.Teď mě psala jedna holčina,že si můžeš říct o injekci na prasknutí toho vajíčka/platí za ní,to mě vůbec neva/ale musím vyzjistit jestli ti ji dá i gyndařka.Právě by mě jí mohla prdnout ten 13den a víš,že k ovulce došlo/takhle vím kulový/
žanetíku tyvíš jak to je,neměla jsi prosím ten myslím,že se to jmenuje pregnyl???
želvíku já co se nedozvím na netu,tak mě rozhodně gyndařka neřekne,musím být vždy u ní napřed a vědět co mě může dát a pak se nezdráhá/jinak by mě snad opravdu dala antikoncepci/ 😀
Ve čtvrtek se dozvím ortel ,ale určitě mrcha příjde.JInak u toho clostilu jsi prý náchylnější k cystám.želvíku klidně začni na jednom prášku uvidíš jak ti to zabere.Já od příštího měsíce dva,prý abych měla více vajíček-že by jesle?? 😀
Holky večer sem juknu,snad tu nebude tak prázdno páčekkkkkkkk 😀 😀

zelvik
14. črc 2007

Ahoj
Dasty - no jo žiju, ale nějak nestíhám. Přes týden v práci od nevidim do nevidim a o víkendu doháním doma to, co nestíhám v týdnu...Dnes bylo krádně, tak jsme vyrazili na výlet a svezli se i parním vláčkem. Teď jsem dorazila domů (grilovali jsme se známýma masíčko🙂 a jdu spolknout clostil.
No tak cysty by mi ještě tak chyběly k tomu všemu...
A ta tvoje Dr. je taky vtipná - léčit problémy po Ha práve další HA 😝
S tou injekcí je to dobý nápad, to by chtělo zjistit. Máš pravdu, takhle bychom aspoň měly jistotu, než se spoléhat a řídit nějkaými příznaky/nepříznaky. Dovnitř sebe nevidíme, tak ať nám něco pomůže...
Dasty, ty taky bereš teď jen jeden clostil a utroš taky? (ty beru 2). Já víc vajíček nechci, mně zatím postačí jedno, ale pořádný🙂Já spíš u sebe vidím jiný problém - vajíčko nejspíš dozrává až někdy kolem 20. - 22.dne (teda to si myslím já) a pak už nemá šanci - ta druhá fáze je krátká. Je i k tomuhle dobrý clostil?
Holky, dobrou noc všem.Pa

dasty
15. črc 2007

Ahoj želvíku... 🙂
Moje doktorka je opravdu vtipná,ta injekce se jmenuje pregnyl a hned pokud to dostanu-chci injekci a basta 😀
S tím doháněním to znám a včera v tom vedru jsme jeli kupovat barvy na malování a všelijaký doplňky.Fakt hustý v tom vedru ☹
Jinak uzrává vajíčko 20-22mm mě taky a dostávám to přesně na den 28den a to si myslím,že stačí.Utroš želvíku není na oddálení menstr.to je utroš.Já beru od 3-7 dne clostil pak mám 14den ovulku maxim.15 a pak od 19dne do26 utroš dvakrát denně,nic jinýho.Jak bereš želvíku ty,že si myslíš,že máš krátkou fázy???Já chci hafooo vajíček jsem hamoun,/ne vážně nám by dvojčátka nevadila,tak budu ráda za víc vajíček 😀 /
Zatím papapap a hezkou neděli všem 🙄 😵

zelvik
15. črc 2007

Ahoj Dasty,
ty jsi koukám ranní ptáče🙂Třeba TO nedostaneš a žádné injekce už nebude třeba...
A jaký barvičky jste kupovali - my nedávno vymalovali obývák - něco jako hodně zředěný kafe🙂 a k tomu máme novou, hráškově zelenou sedačku - nejdřív jsme z těch barev měla strach, ale teď se nemůžu nabažit...
Dr. mi řekla, ať beru Clostil dvakrát denně 3.-7. den a Utroš taky dvakrát denně 17.-25.den.
Clostil jsem zatím nebrala, Utroš jsem poprvé brala podle Dr., ale přijde mi, že ovulka je u mně až někdy okolo toho 17.-18.dne a to se mi ten Utroš nechtělo začít brát, aby ovulku náhodou nestopnul.Tak jsem ho odsunula až na 19.den. Clostil vezmu na dny poctivě, jak mi předepsala, ale zatím jen 1 denně.Tak uvidím, jak to bude , třeba vajíčko dozraje dřív.
Pa a hezkou horkou neděli.

extravaganca
16. črc 2007

Krásné ráno 🙂
Tak poslušně hlásím,že o víkendu dorazila MS.Jinak jsem si též objednala na netu kapky gynex,tak jsem zvědavá,co to semnou udělá 🙂 Navíc si pohrávám s myšlenkou,že přestanu brát utroš.Jsem po něm děsně nateklá,kynu a o té šílené únavě ani nemluvím.Takto fungovat moc nejde.Za pár týdnů se stěhujeme do nového,taky plánujeme nějakou dovču,takže si to hodlám užít a nehodlám být otrokem utroše.Po prázdninách jdu na ženské,tak se s doktorkou domluvím na jiné variantě.

dasty:Tak u nás se o víkendu a dnes maluje,takže zítra naběhnu do bytu a budu uklízet po malířích.Pak ještě musím dát do pucu plovoucí podlahu,kterou tam máme a ke konci týdne tam naběhnou nábytkáři a pak hurá do úklidu a stěhování 🙂

gabrlinka
16. črc 2007

Ahoj, tak nám začaly fajné vedra,co? Sedíme doma, to se nedá být venku. 😝 Jinak sme dnes ráno odvezli spermijky na rozbor a do deseti dnů by měly přijít výsledky poštou. Mně už se to taky blíží, za 3 dny ten ultrazvuk na změření dělohy a snad už budu i vědět ty výsledky z té krve.

Dasty: Ty to máš všechno tak pěkně načasované, že to úplně vychází na to mimi, že by mohlo být (podle toho jak to tu píšeš) a máš to fajn, že to tak všechno víš, jak velké vajíčko a počet, kdy Ti dozraje a tak. Snad už to taky budu tak vědět jak Ty. Píšu jak pako, asi mi to v tom vedru nemyslí, ale snad mi budeš rozumět 😀 Držím palečky, ať už jsi těhu.papa

zelvik
16. črc 2007

ahoj holky,
to je šílený, to vedro, co? Navíc mám rýmu, takže mám hlavu jak balón a snad dvakrát takovou.
Gabrlinko: držím palečky, ať jsou spermijky v pořádku a všechno ostatní taky.Dej pak hned vědět!!!
Končím, jsem nějak mimo, teče mi z nosu a je mi vedro...príííma kombinace.Pa

terezita
16. črc 2007

ahojte holciny!
tak utros zase poctive dokonzumovany, mrska taky prisla.. uz me to nebavi.. 😖 mesic co mesic to same.. no, uz aby prislo to dlouho ocekavane zpestreni..

extravaganco, ja po utrosi zhubla. nevim, cim to bylo, ale mam ca 5kilo dole. nicemu jinemu to pripsat nemam, bo se hejbu porad stejne a jim furt stejne (ne)zdrave..

zelvik
16. črc 2007

ahoj Terezitko, to jsme na tom stejně, každý měsíc to samé 😠 Člověka už to skoro nebaví, to je fakt. Já teď navíc beru ten clostil - dneska čtvrtý a zítra poslední. No nevím jak jsem psala výše, mám rýmu a je mi všelijak, takže jestli je někde nějaký příznak něčeho jiného (co bych mohla připsat na vrub clostilu), tak to nepoznám.
ale za týden jedem na dovču, tak snad hodím starosti za hlavu a bude líp.