Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

lussi
13. srp 2007

ahoj holky, můžu se přidat? 🙂 Já se teď taky cpu utrošem.

fidorka81
13. srp 2007

Lussi, vítej mezi námi 🙂 Jak ho máš brát a jak dlouho ho už bereš?

lussi
13. srp 2007

ahojky, mám teď po druhé IUI, takže ho beru po zákroku, což je od pátku a brát budu do konce měsíce, jeslti bude test negativní tak zase vysadím a trefí mě šlak 😀

fidorka81
13. srp 2007

Lussi, to znám. 😀 Teda s tím šlakem, ten se o mě pokouší každej měsíc, i když my ještě nejsme po IUI ani IVF. A snad k tomu ani nedojde 🙂

lussi
13. srp 2007

fidorko ono to je stejně jedno, buď se zblázním jednou toho, že tam ty čárky nejsou a nebo z toho, že je tam jednou objevím 😀

fidorka81
13. srp 2007

Lussi, tak tohle mě taky napadlo!!! Jak zareaguju, až objevím na testu // 😀 Asi mě samou radostí odvezou! Jéžiš, kéž by to už bylo, viď? 🙂

lussi
13. srp 2007

kdyby to bylo tento měsíc, tak se nech převézt do Bohnic, budeme spolu na pokoji 😀 😀 😀

fidorka81
13. srp 2007

Dobře, zkusím si to zařídit. 😀 Ale bylo by to až v září, mám teprve 4DC.

lussi
13. srp 2007

jo táááák, tak já ti tam kdyžtak podrřžím fleka 😀

anysek1
13. srp 2007

tak jsem tady ...musela jsem jit makat...no ne ...jednou mi dr napsal injekce na ovu a folik byl na UZ ale tehu jsem nebyla a ted to vypadalo na tehu del sliznice 18mm a mala dupka ale kramy dosly no...
mam teprve utrac bo jsem prestoupila k nove dr vis tak zaciname od zacatku... 😖 asi me picne ted jsem pocitala dny a kramy mi vyjdou na 5 den co budu u more takze pul dovci je v kelu 😠

fidorka81
13. srp 2007

Lussi, je dobrý vědět, že tam nebudem samy 😀

Anýsku, nevěš hlavu, třeba MS pak už nedorazí. Nebo vy snad jedete už tenhle víkend?

anysek1
13. srp 2007

ne ne az za 22dni ale ja to dostanu 29den ☹ no treba jo ale nemyslim ze bych otehotnela zrovna ted...kurna a to jsem se tak omezovala v sexu abych nahodou kdyby nahodou a nahoda se nekonala 😢 takze tento mesic to prdim a budu sexovat kdy bude chut...jezis zase jsem si spravovala nervy sladkym a asi je mi zle teda asi urcite! 🤐

fidorka81
13. srp 2007

anýsku, hihi, tos mi měla kousek poslat 😀 Já tu nemám nic a taky bych si něco dala 🙂 Správnej přístup - sexovat podle chuti a ne podle toho jak Ti to teploměr nařídí 😉

anysek1
13. srp 2007

no to jo!ja sezrala ale doslova sezrala chlebicek na to jsem si dala laskonku a zajedla to arasidama v jogurtu asi 10dkg jsem desne prase nenazrane! 😝 ale co no uz se stalo a zvracet se mi to moc nechce kdyz uz jsem to snedla 😀

fidorka81
13. srp 2007

anýsku, jednou za čas to neuškodí. Já mívám mlsnou o víkendu. V práci mě teda honí taky, ale to tu jednak nic nemám a jednak bych musela pro něco dobrýho ven a na to jsem moc lenivá 😀
Rozhodně to nezvracej, to je škoda peněz a určitě sis na tom pochutnala. Jen zhluboka dýchej a bude OK 🙂

anysek1
13. srp 2007

no to jo asi se pujdu podivat co je potreba udelat na pokojich atd
no o vikendu me taky honi bo ja makam i o vikendu ale ve druhe praci ma na me dobrej vliv kolegine a tak tam jime jen salatky ale tady kde jsem sama kdyz me chytne zrava neznam bratra a jim na co prijdu! 😝

fidorka81
13. srp 2007

Joj, koukám, že je to všude stejný. KOlikrát večer ležím v posteli, nadávám si, piju mátovej čaj a cucám Tums, jak mě bolí žaludek!! 😅

Já se pro dnešek loučím, musím jít ještě něco dělat, než půjdu dom, tak se měj zatím hezky!

lussi
13. srp 2007

já se taky loučím, papa 😉

dasty
13. srp 2007

čau holky.. 😀 😀
Ahoj Lussi,držím pěsti a´t to čekání je poslední.Nás čeká 1 IUI koncem srpna,teď čekám poprvé na mrchu a až příjde hurá na to 😀 😀 😀
Fid:byla jsi u tý doktorky???
anýsku:co u tebe novýho??
želvíku a gabrlinko,žanetíku kdepak jste???

gabrlinka
13. srp 2007

Ahojky Dasty, nestíhám, celé dny lítám, už za pět dní budu mladá paní.Budu vám držet palečky ať se vám to podaří, zasloužíte si to. My poctivě dodržujem sex.půst, ale začínají se nám z toho dělat beďáry 😀 to budu opravdu krásná nevěsta!!!!!!!

motylek
13. srp 2007

Ahoj holky, tak jsem po druhé dávce utroše, teplota šla dneska dolů, takže zítra ji očekávám, mrchu jednu. Břicho mě bolí už třetí den, takže zase nic.

Dasty, určitě vám IUI vyjde hnedka napoprvé, věřím ti, že to dáš 😀 😀 😀 . Už to máš za chvilku. Ty se máš.

Gabrlinka, před měsícem jsem na tom byla stejně a taky se mi udělalo pár pupínečků, ale dobrý make-up to spraví. Po tom půstu si aspoň pořádně užijete svatební noc, néééééééééééééé???? 😉 😉 😉

Fid, třeba s tím Clostilem budeš těhulka hned, já jdu na gyndu za měsíc, tak doufám, že mi taky dá něco na podporu vajíček. Nevím jestli mi vůbec prasknou. Ale to asi musí sledovat UTZ. Uvidíme, co se mnou udělá, ale ty jsi zase aspoň o kousek blíž k Nunínkovi 😀 😀 😀

Holky, tak jsem začala pít kontryhel (je dobrý 😝 ) a přemýšlím nad tím Jeřábem. Nezkoušela jste to některá??? Stojí to pár korun, tak si říkám, že mě to nezrujnuje, i kdyby to bylo na prd.

fidorka81
14. srp 2007

Dasty u dr. jsem nebyla. Odpoledne se mi MS rozběhla až je mi to nepříjemný. Jsem myslela, že už budu končit a místo toho jsem začala víc krvácet 🙄
Jinak držím pěsti aby se IUI povedlo!!

Motýlku, kéž by kéž by. Hlavně musí být doma přítel. Zatím nám to krásně vycházelo na ovulaci, že byl doma, ale teď jim hrozí Slovenskem a to by se vraceli jednou za 14dní a zrovna ten víkend, kterej bysme podle dr. potřebovali, by byl v čudu. 😖
Dr. mi minule říkala, že podle teplot mi vajíčka taky neprasknou.
Jinak k jeřábu, několik holek to tu zkoušelo. Jedný po tom bylo DOST špatně (zvracela, teplota, průjem) a další dvě to nesly dobře. Takže je to idividuální. Dyžtak to zkus a jakmile se nebudeš cítit dobře, tak to přestaň brát, aby Ti to ještě neublížilo. Jinak žádná ještě s jeho pomocí neotěhotněla 😒 Po MS taky začnu pít čaj pro lepší otěhotnění 🙂 Tenkrát ho radili v pořadu Pod pokličkou a já toho mám doma ještě pořádnej balík 😅

anysek1
14. srp 2007

ahojte holky.
tak mrcha se rozjela jak blazen!akorat me teda boli bricho jak nikdy! 😖 no kazdopadne at uz to je za mnou bo me to fakt nebavi co pul hod na wc 😒

taky se vam nechce tak makat jak me?ja bych spala az bych brecela!jeste ze zitra jdu na 9 a ve ctvrtek az na 10 ale pa so ne me zas ceka prace na 7 ach jo..ale pak uz jen 16dni a jedem k mori tak aspon neco pozitivniho ze? 😀

fidorka81
14. srp 2007

Anýsku, jo to já bych taky spala jak dudek!! Ale až se stydím, protože spím denně 8 hodin a to je mi málo. Už jsem vzhůru od 5:20 a ještě jsem to nerozdejchala. Chjo. 😠

anysek1
14. srp 2007

ahoj fidusko ja to tady taky jeste rozedejchavam...ja nechapu jak nemuzu otehotnet kdyz mam sliznici jak blazen (podle ms) 😒 ach jo...holky ja chcu mimi!!!!at konecne muzu vypadnout z prace bo ta tyranie co tady vladne je hnus...

lussi
14. srp 2007

ahoj holky.
anysku vím o čem mluvíš, kdybych neplánovala otěhotnět tak bych dala v práci dávno výpověď, ale takhle to nemá smysl, když to může přijít každým měsícem, i když to už si říkám 3 roky.

anysek1
14. srp 2007

lussi no tak to jsme na tom stejne ale zacinam uvazovat o podnikani ale jeste nevim no...kazdopadne je to v kelu ze si to clovek rika a porad nic ze?mozna to prave je tim ze jsme nezmenili praci...kdo vi..vis jak vetsinou to prijde v nejmin vhodnou chvili

fidorka81
14. srp 2007

Holky, to je naprostá pravda. Ani nevíte, jak mi to tu už přerůstá přes hlavu. Kolegyně na zabití (2 z 4, to je hroznej průměr). Taky - neplánovat těhu, tak odcházím. Snad se to podaří už teďko s tím Clostilem.

lussi
14. srp 2007

já chci taky podnikat, ale jen něco malého a při mateřské. Je to děs a já si říkám, že už to fakt může být čímkoliv. Vsadím se, že kdybychom skončili pod mostem tak jsem v tom okamžitě 😀

fidorka81
14. srp 2007

Nojo,ale kvůli otěhotnění měnit práci? Jsem státní zaměstnanec a tady mi nehrozí, že by mi zrušili místo, když budu na mateřský, takže se budu mít kam vrátit.