Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

zelvik
31. srp 2007

Ach jo, to je teď u všech tak napjatý...Já jsem dneska 26.DC, sice s Utrošem...ale teplota se mi drží na 37.1
Dneska mě i bolí hlava a cítím na sobě teplotu, tak nevim...

anysek1
31. srp 2007

zelviku taky me boli hlava a jsem unavena a teplotka je 37.0 takze vis jak no musime jen cekat...ja jeste dlouhych 10 dni ☹

zelvik
31. srp 2007

Hmm, tak to já se ortel dozvím v pondělí, jestli dostanu nebo nedostanu mrchu 😖 Takže mám čekání kratší, ale nevím co je horší. Myslet si, že to vyšlo a nebo mít jistotu že ne 😔 ta nevědomost je zatím docela sladká...ale pak?

anysek1
31. srp 2007

pak nastane kruta realita mas tady nekde odkat na bt?bych se jukla.jeje ty to mas za par!ale co ja??ja si pockam!

lussi
31. srp 2007

holky to čekání je nejhorší co? ☹ Kdyby to šlo vědět hned "po", to by bylo super. Fakt vám moc držím palečky 😉
anysku jestli ten dotaz na tu modelku patřil mě, tak ..nebláááázni 😀

anysek1
31. srp 2007

lussi jo patril tobe 😀 jsi fakt kocka!jo to cekani je nekonecne ale co nadelas...ach jo jeste 10 dni

dasty
31. srp 2007

čus bus holky.. 😀
Před chvilkou jsem se vrátila s ultrazvuku a pan doktor se mnou i žertoval 😀 😀 Tak v pondělí v 11.45 na mě myslete jde se na to-naše první IUI. 😝
Folik vyrostl,ale stejně si moc šancí nedávám 😠
Teď tu montujeme komodu pro Paťouška a skříně.Vše na´fotím a pošlu,ale až to bude v cajku.
jinak anýsku Robinovi přeju aby se tam dostal. 😉

anysek1
31. srp 2007

dasty s robinem to jde ke dnu kazdej tam chce tu cuzu nancy☹
uvidis ze to vyjde budu na tebe myslet i kdyz nevim jestli se pak dostanu na net..no kazdopadne vecer jak dojdu z nakupu a brigosky tak sem najuknu co je noveho 😉

lussi
31. srp 2007

Dastíku držííííím palce už teď🙂
jdu se psékama, ať stihnu vyvolené a udělat večeři🙂
anysku...nooo fotky dost zkreslují 🙂

dasty
31. srp 2007

lusiku díky mooooooooooc,holky předemnou jdou všechny ženský co byli v čekárně na pondělí na IUI,nás tam bude pěknej babinec🙂)))
Anýsku:viděj černošku a můžou se poooooooooooo

lussi
31. srp 2007

noooooooooooooo já jsem na tu pipinku dneska dost zvědavá 😀
jo a nás na IUI taky bylo strašně moc. Tak holky krásný večer 😉

zelvik
31. srp 2007

Dasty - skvělý zprávy, v pondělí na tebe budu moc myslet!!!

Anýsku - tady je můj grafík http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6 ale ber ho asi s rezervou, dneska končím s Utrošem a v neděli teplota může jít fofrem dolů 😒

anysek1
1. zář 2007

ahojte holky je vy se mate ze uz jdede na IUI aspon nejakej pokrok 😀

zelviku krasnej grafik je ty ho beres jak ja?od 15DC po dobu 11dni?

jinak ta opice to vyhrala zjistila jsme to kdyz mi prisla rano ve dve sms od robina ze se mi moc omlouva ze to nevyhral(uplne se mi chce brecet) a pritom kdyz sel do studia tak vedl o 200 hlasu a pak vyhraje ta pizda!jsem nasrana!kurna to neni mozne!jeste ze jsem se na to nedivala a radsi sla spat bo to bych nespala a dnes bych tady asi tech 12 hodin nevydrzela☹

gabrlinka
1. zář 2007

Ahoj holky, držím vám všem palečky, aby vám to konečně vyšlo 😉
Dasty: budu na tebe v pondělí myslet a držet moc,moc pěstičky
Já zítra ráno beru první clostil, konečně!!!!!!!!

anysek1
1. zář 2007

gabrlinko no vidis hned to nakopne ze kdyz vis ze se neco deje!
Dasty urcite to vyjde fakt!a pak nas nakaz jo?

zelvik
1. zář 2007

AHoj, Anýsku - já ho beru od 17.dne do 25. Včera jsem skončila večer posledním.
Ale nic nečekám, ráno jsme vstala a bez snídaně šla do města, teď jsem se vrátila a prvním jídlem bude za chvíli oběd.Říkám si, že kdybych byla těhu, tak už mi dávno muselo být špatně 😒

anysek1
1. zář 2007

zelvik to neni pravidlo nekomu neni vubec spatne napr moje mamka nezvracela ani u me ani u brachy ale tetka zase zvracela jen u jednoho a dalsi u obou takze muzes byt zrovna ta co zvracet nebude vis?! 😀

anysek1
2. zář 2007

ahoj holky tak dalsi krusne rano uz posledni dobou mam problem se probudit ☹ a uz jsem se celkem radovala kdyz jsem rano vstala a nic mi nebylo ale jak jsem vencila psa tak se mi udelalo soufl a zatim to neprestalo☹(uz mi to leze na mozek..porad si rikam jenom nezvracet!

gabrlinka
2. zář 2007

Ahoj holky, taky čekám, až mně budete moct některá nakazit těhu bacilkem, já si před chvíli vzala první clostil, tak čekám, co to se mnou udělá. Bojím se trošku těch vedlejších účinků, ale co by člověk neudělal pro miminko,že? 😉 Já si tak moc přeju být těhotná, ani nevíte jak moc, až se mi chce z toho brečet.

anysek1
2. zář 2007

gabrlinko neboj to prijde!tech vedlejsich ucinku se neboj me taky kazdej rikal jak mi bude z utrace zle a je mi dobre!takze zadne vedlejsi ucinky to na tebe mit nemusi!no vsechny cekame kdo tady tu smulu prorazi a pak nas vsechny nakazi!

gabrlinka
2. zář 2007

Anysku, je mi líto, že máš takové nevolnosti ☹ Ale snad to brzy přejde. Snad to budeš Ty, kdo to tu už konečně prolomí 🙂

anysek1
2. zář 2007

gabrlinko no to bych byla rada kdybych to prolomila aspon bych vas vsechny hodne rychle nakazila, ale nedoufam...uz jsem si nejak zvykla ze je test stale negativni...

gabrlinka
2. zář 2007

No, to Ti věřím. Já už taky radši nedoufám, pořád vidím na testu jen jednu / kdybych tam viděla // tak mně asi odvezou hned do blázince 😀
Anýsku, prosím Tě, jak sem vložím svůj grafík z fertility?

anysek1
2. zář 2007

nejdes si na svuj ff odkaz a tam je v leve liste sharing nebo neco na "s" tak tam klepnes na home page setup a pod your charting home mas svuj odkaz ten si zkopirujes pres ctrl c a klepnes sem a das ctrl v ale to asi vis 😀

gabrlinka
2. zář 2007

děkuji moc, jsi sluníčko
já si to tu zkušebně zkusím poslat, jestli to nebude vadit

anysek1
2. zář 2007

ne klidne si to sem posli aspon se juknu jak na tom jsi ja jsem na tom takhle http://www.fertilityfriend.com/home/1bbb91

gabrlinka
2. zář 2007

já nemůžu najít your charting home, prosím,prosím...jsem asi slepá ☹

gabrlinka
2. zář 2007

máš pěkný graf, já jsem teprve na začátku, 5.dc

anysek1
2. zář 2007

v menu sesty radek je sharing a tak na to klepni a hned druhej radek to taky rozklepni