Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

extravaganca
25. zář 2007

Jéééé beri,ten je sladký 😵 Strašně Ti to s mimíškem sluší 😵 Budeš úžasná mamina 😵
No,blázen jsem 😀

gabrlinka
25. zář 2007

Beri, prosím, prosím, pošli mi taky tu fotečku 😨 gasam@centrum.cz

berina
25. zář 2007

Jé děkuju,já bych ho vždycky snědla broučka.Všechny budem úžasný maminy. 😉

extravaganca
25. zář 2007

Holky mrkněte na beremese na svatební album lenki.b(nebo tak nějak)je to čerstvě vložené album...má mezi fotkami vyřezaný meloun,který dělal můj miláček 😵

gabrlinko a co mám sníst já,když tu nic nemám 😅 A vlastně máááám...mám zásobu utroše,páč jsem ho v létě odmítla brát 😀

beri,tak to je jasné,že budem úžasné maminy...stačí na nás mrknout,a je všem jasné,že budem jedničky 😵

berina
25. zář 2007

Gab:Máš to tam 😉

extravaganca
25. zář 2007

Jdu zavřít to moje 4nohé mimino...za chíli jsem zpět 😉

gabrlinka
25. zář 2007

Beri, díky, jdu mrknout.
Extro, moc pěkný ten meloun, opravdu nádhera, to je veliký šikula, chválím 😉

berina
25. zář 2007

Ty jo extro dobrý ten meloun. 🙂

gabrlinka
25. zář 2007

moc vám to sluší, pěkné, opravdu 🙂

extravaganca
25. zář 2007

Tak jsem tu...malošek dostal nabaštit a může spát,ale jak ho znám,tak v noci chytne blbou a bude jezdit na misce po kotci 😀

děkuji za chválu na meloun...škoda jen,že ta fotka není víc kvalitní...ve skutečnosti byl mnohem hezčí...

berina
25. zář 2007

Dík gab.holky já frčím.Zítra se zase ukážu.Mějte se hezky,krásnou dobrou noc,hezké sny a vysoké teploty 😀 pá.

extravaganca
25. zář 2007

beri nápodobně 😵 Papa

extravaganca
25. zář 2007

tak gabrlinko,jsme tu sami..a obě jsme 13.DPO 😀

gabrlinka
25. zář 2007

taky se měj hezky, dobrou noc,papa 🙂

dasty
25. zář 2007

holky ty jo vy jste se ,ale pěkně rozepsaly 😀 😀 😀
jani Ex.držím pěsťule ať tam jsou // nebo raději ///,víš jak to říkají naši vietnamci čím víc pruhů-tím víc adidas 😀 😀 Tak moje verze čím víc čárek-tím víc dětí 😀 😝
Gabi ,želvíku anýsku nebláznětě na nás taky musí dojít a říkám do roka a do dne na těhulkách budeme 😀 😀
Loučím se a zase se tu objevím,doboru noc 😉

monikapa
25. zář 2007

ahoj, je tu někdo kdo mi dodá trošku optimismu do žil? asi ho moc potřebuju... ☹

extravaganca
25. zář 2007

Ahoj Verunko..ty jsi nečetla tu naši dohodu?O žádných // nemůže být ani řeč 😀 Mrška už ťuká na dveře 😒
Ale s těma /// a větnamcama jsi mě pobavila.Moc se těším,až zase za námi přijdeš...moc nám tu chybíš ☹ Pa 😵

gabrlinka
25. zář 2007

Ahoj Moni, co se stalo? 😕

monikapa
25. zář 2007

ale jedna moje kamarádka z rakouska přijela s krásným bříškem (6. měsíc), švagrová je podruhé těhotná - zase omylem... tak nějak jsem poslední dva dny s náladou u bodu mrazu... 😢

monikapa
25. zář 2007

jo a ještě jsem zapomněla dodat, že dostanu mrchu asi tak za dva dny... nějak mě to zase bere

extravaganca
25. zář 2007

ahoj Moni...úplně chápu jak Ti je...já v tomto směru měla děsné období v loni...v srpnu oznámila těhu manželka od miláčkového bratrance,v říjunu moje sestřenice a v listopadu moje švagrová...až jsem to obrečela ☹

dasty
25. zář 2007

Jani ještě tu jsem,já četla,ale myslím tím další měsíc to už do pr..musí sakra vyjít 😀 😀
Gábi ty jsi tu taky??No konečně další do páru 😀 😀
Moni:je to těžký a nejlepší je když potkáš kamarádku,která se tě ptá to ještě nečekáte druhý,ještě,že my jsme měli druhé do 3 měsíců.No nakopnout,utopit,zabít ☹
Tchýně mě zase vypráví jak o ní by se otřely trenky a je hned těhule-to samé nakopnout,zabít blééééééééé

monikapa
25. zář 2007

extravaganca - jo jo, stojí to za prd... no a teď na počasí ukazovali, že jsme měli v mém městě nejnižší teplotu v republice - tak to jsem s tou náladou odhadla dobře 🙄

gabrlinka
25. zář 2007

Moni, věř mi, nejsi sama, jsem na tom stejně jak Ty a už mně to začíná sr...t
taky čekám každým dnem mrchu, chjo 😖 😢

extravaganca
25. zář 2007

Verunko..tu Tvpoji tchýni ještě nikdo neodstřelil na měsíc? 😀
Jo aha...no já si na příští měsíc naplánovala holčičku 😀
a tady je důvod,proč jsem skeptická:
http://www.fertilityfriend.com/home/190380

monikapa
25. zář 2007

gabrlinka - díky za vlití trošky optimismu do žil, hodně jsem to potřebovala 🙂

gabrlinka
25. zář 2007

Ahoj Dasty 🙂 S kým jsem do páru? Asi jsem málo chápavá 😀
Řekni, prosím Tě Extře, že ten její graf vypadá hezky, ona mi nevěří, béééé, já budu brečet 😀

dasty
25. zář 2007

Jani ještě ne,Jani ještě neházej flintu do žita,jak jsem psala já jsem s Patričkem měla jednodenní silnou mrchu 😉
Moni i Gábi:holky taky mě to sere i když oproti vám mám alespoň prďouse,ale když má člověk depku jde vše bohužel strannou.ještě nás děsí tím IVF a myslela jsem si jak se do toho jde je úspěšnost 50% a ono houby 15-20% a 30.000kč.Na jedno by jsme možná měli,ale pokud se nezadaří máme prostě smůlu.

extravaganca
25. zář 2007

gabrlinko,Ty mě ale dneska večer zlobkáš 😀 Nezapomeň na mé zdejší politické postavení 😀 Nedráždi kobru bosou nohou 😀

Ach jo,koupila jsem si v Brně takové čokoládové kuličky a ony jsou plněné alkoholem,který já kvůli slinivce nesmím...ach jo a já se tak těšila,že si osladím život,když mě teda zítra čeká ta mrcha jedna blbá

monikapa
25. zář 2007

dasty - mám jednoho prďouska, snažím se mu o sourozenečka 😀