Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

extravaganca
29. zář 2007

dobře,počkám 😉

gabrlinka
29. zář 2007

tak už sem tu 🙂 ani sem netušila, kolik ponožek vynosím 😀

gabrlinka
29. zář 2007

Extro, zajdi se mrknout na diskusi Měření bt, je tam asi jedna těhule, co to asi neví, ale má tam graf, tak sem ji to napsala

extravaganca
29. zář 2007

dobře..jdu tam 😉

gabrlinka
29. zář 2007

se někdo má,že? doufám Extro, že nám oběma to tento měsíc vyjde, když nám vychází ty holčičky 😉

extravaganca
29. zář 2007

to jo...vypadá to u ní fakt na těhu 😵 A když to nevyjde v říjnu,vyjde to jindy...uvidíš 😉

gabrlinka
29. zář 2007

jojo, já to vím a ten tvůj klid a rozvaha na mně působí nakažlivě, jsem dnes tak spokojená, vyrovnaná, dobrá nálada, pohoda, no super 🙂

gabrlinka
29. zář 2007

brala jsi nebo bereš Femigard? já si ho objednala, tak jsem zvědavá, jsou to bylinky (kapky) a prý srovnávají rozhozené hormonální hladiny, zmírňují bolesti ovu i mens., vypadávání vlasů a prý po něm otěhotnělo 3000 žen, tak proč to nezkusit,že?jen doufám, že mi v pondělí dojde, to začínám brát první clostil

extravaganca
29. zář 2007

gabrlinko,sama sobě se taky divím,kde ten klid beru..ještě před 2 měsíci jsem nervila a teď...nevím..prostě jsem se nějak uklidnila...přišlo to tak nějak samo...cítím,že až bude ten správný čas,tak to vyjde 😉 a pokud je můj klid nakažlivý,tak je to jen dobře 🙂
Já brala gynex...taky rostlinné hormony,které mají dát tělo do kupy...pomohly mi na PMS,jiné zlepšení nepozoruji...MS při nich byla velmi silná a bolestivá.V tomto je utroš naprosto zlatý 🙂 Krátná a téměř bezbolestná MS..můj sen.O bolestivosti při MS se chci pobavit i s doktorkou.Někde jsem četla,že bolestivá MS může znamenat nějaké problémy...tak uvidíme..fakt se k té doktorce dost těším 🙂

gabrlinka
29. zář 2007

tak já měla tento měsíc bezbolestnou,tak to je dobré znamení, to jsem ráda
ale slabá a krátká menstruace taky není dobrá, prý znamená nízkou děložní sliznici, to jsem měla po tom hnusném orgametrilu, prostě dr. mi měla udělat ten hormonální profil předtím, než sem to měla brát, protože orgametril se bere, když má někdo nízkou hladinu gestagenu a já měla nižší hladinu estrogenu, no blbákov prostě 😝 takže chudák moje tělo, je to pakárna, ale kdyby to člověk věděl,že? ona mi to napíše jen proto, že se rok čeká jestli otěhotníš přirozeně a až pak ti dělají různá vyšetření, takže já jsem vlastně celý rok neovulovala, tak zbytečně zabitý čas 😠

gabrlinka
29. zář 2007

píšu jak debil, omlouvám se, ale snad tomu rozumíš 😀

gabrlinka
29. zář 2007

musím jít opravovat písemné práce z JČ 😝 tak se loučím a možná večer nakouknu, měj se krásně a užívej hezkého odpoledne,papa 🙂

extravaganca
29. zář 2007

Mě dělala doktorka hormonální profil..nedopadl nejlíp,ale byla jsem z toho tak v šoku,že jsem se doktorky ani nezeptala,co to znamená..takže jak k ní teď půjdu,tak se jí znova na ty výsledky zeptám a zjistím co to vlastně pro mě znamená...moje doktorka když se dívala na mé grafy,tak se jí nějak nezdálo,jak mi ty teploty lítají...asi mi dá clostil,právě proto,aby má ovu byla jistější...a taky s ní proberu tu mou MS a pak vám poreferuju,co mi řekla...snad bude mít na mě dost času..ji zasypu dotazama..bych si měla dělat poznámky,abych na něco nezapomněla 😀

monikapa
29. zář 2007

ahoj, tak jsem slíbila, že se ozvu, jestli tedy nejsem těhotná - no mrška nedošla, ale zato na testu nic... tak čekám a čekám

zelvik
29. zář 2007

Ahojky,
Extro, mně dělali horm. profil hned v tom květnu - vyšla jsem z toho s vysokou hodnotou testosteronu, proto Utroš - je to žeský hormon.Clostil mám na vvyolání ovulace.Ale že by mi to zatím k něčemu bylo.
Teď jak mi dala Dr. s sebou tu zprávu por CAR, tak mi dala s sebou i ten snímek z UTZ a ten horm. profil.Moudrá z toho nejsem...

Monikapa - a kolikátý DC jsi? držíme palce!!!!!!!!!!!!!!!!

anysek1
30. zář 2007

ahoj holky tak tady je dnesni zaznam!horska draha hadra!http://www.fertilityfriend.com/home/1bbb91

zelviku je tak to jsme na tom stejne ja ho dostala taky na testosteron!udajne by to prej mohl byt duvod netehu ale stejne to nezabira! 😖

Monikapa- snad to vyjde potrebujem nekoho kdo nas nakazi!

monikapa
30. zář 2007

ahoj holky no tak vás definitivně nenakazím 😖 mrška dorazila dneska... ale třebas ten příští měsíc hodím manžu do postele a dovolím mu odejít až těsně před utrošem 😀 to by bylo aby nebylo 😵 jen nevím, co bude celou dobu dělat můj syn 😉 😝

zelvik
30. zář 2007

Anýsku - mně taky skočila teplota dneska nahoru, takže http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6

Jóó, mně to taky nezabírá, vkládám teď naděje do toho Jeřábu...

Monikapa - snya dej k babičce a zalezte pod deku🙂

anysek1
30. zář 2007

no zelviku po utraci by ti mela jit teplota dolu a ne nahoru takze to vypada velmi slibne!

monikapa jeje tak to je mi lito ale snad dalsi mesic!

berina
30. zář 2007

Čau holky.Vkládám svůj zmatený graf.
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

Vůbec nevím co si o tom myslet.
Želvíku.graf vypadá dobře ale psssst!

zelvik
30. zář 2007

haoj holky,
Beri - že by ovu 17.den? Jinak se ti v tom moc neyznám, promiň 😒

No uvidíme, co u mně graf předvede zítra, spíš si myslím, že mi bylo tepleji pod peřinou.-)a proto byla teplota vyšší...

fidorka81
1. říj 2007

Ahojky holky, jen v rychlosti zdravím. A vkládám svůj nadějný graf 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/18ef55

Zelvíku, máš úžasnej graf! Ty jsi největší adept na těhuli. Říkala jsi, že Ti MS má dorazit v úterý, že jo?

Beri, teda, tak ovulka nakonec byla i když pozdě. Řekla bych, že to bylo 18DC.

zelvik
1. říj 2007

AHoj,
taky jen rychle, přes den se sem nedostanu. Fid - zatím dobrý, ne?

No já jdu pomalu dolů - ten dnešní čtvereček znamená, že jsem tan uvedla, že jsem blbě spala. Holky, já byla co půlhodinu vzhůru a nevím proč. Jestli z toho, že je zase pondělí a musím do práce - já nevím. Ale jsem nevyspalá a jak praštěná. Břicho začíná bolet, naopak prsa přestávaj, takže mrcha je za rohem...
http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6

fidorka81
1. říj 2007

Zelvíku, no dneska mi to kleslo, ale zase je to hodnota, kterou jsem po ovu už několikrát naměřila, tak snad to nebude katastrofický. Včera večer mě pobolíval podbřišek a ještě teď sem tam zabolí, tak nevím, co si mám myslet. Poslední týdem se mi strašně motá hlava. Motávala se mi, když se měnilo počasí, nebo na mě šla migréna, ale teď ani jedno a navíc to už trvá týden. V sobotu ráno to bylo úplně katastrofický, jestli to nepřejde, tak budu muset k dr. 😒 Navíc mám hodně citlivý bradavky a sem tam mě jakoby pne v prsou. Ale na závěry je moc brzy, ještě si takový týden musím počkat.
Zelvíku, ještě flintu do žita neházej, naděje je pořád 🙂

Anýsku, ty to máš taky pěkně rozlítaný, to jsem zvědavá, co se z tebe vyklube 😀

zelvik
1. říj 2007

Fid - no já nevím, myslím, že na to, abych byla těhule a aby se to tam pořádně uhnízdilo, by ten graf musel vypadat víc stabilněji - dost mi to tam taky lítá...
Fid - bereš něco? Mně se motá hlava po Utroši a z Clostilu mám zase návaly horka.
Prsa a podbřišek mě bolí už týden 😒

extravaganca
1. říj 2007

Krásný sluníčkový den všem 😵
V rámci zachování duševního zdraví jsem se rozhodla nenaštěvovat tyto stránky s takovou intenzitou jako dosud.Ale sledovat vás z povzdálí určitě budu 😉 Doufám,že na mě nezanevřete,když vám budu psát už jen občas 😉
Mám vás ráda a všem přeji brzké // 😵

berina
1. říj 2007

Ahoj holky.Tak dnes mi wunsch.konečně vyznačil ovu je to až pozdě ale je to přesně kdy jsem ji opravdu cítila.Tak nevím.Nechám tomu volný průběh.

Kuknite: http://www.wunschkiner.net/forum/zanzeige/useri...

zelvik a fid:Holky držte se 😉
extra: Uplně tě chápu,taky si někdy myslím jestli to nepřeháním.Ale občas si spknout taky není špatný.To je určitě nová taktika na 😲 že? 😀 .Ne vážně ráda Tě tu uvidím alespon občas 😉 .

berina
1. říj 2007

Jé pardon ten graf se tam neobjevil zkusím to znovu 🙂

jajicek
1. říj 2007

ahojky holky, také jsem dostala utrogestan, ale neví co od něj čekat, poradíte mi? S manželem se snažíme o mimi asi tak 2 měsíce..díky pa pa..