Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

berina
12. pro 2007

Ahoj sluníčka 😵
Tak s tím měřením naprosto souhlasím.Taky už neměřím! 😠 Je to zvláštní ale doktor mi jasně řekl že tento měsíc se vajíčko neuvolnilo a já přesto ve skritu duše doufala že by to možná mohlo vyjít. No a když jsem dnes naměřila o dva stupně níž je mi už jasný co mě čeká.Kdybych tu blbou teplotu neměřila tak můžu ještě chvíli doufat 😒 Jsem rozhodnuta v lednu vemu clomhexal nechám si píchnout pregnyl a jdu na IUI a to by nebylo aby nebylo 😲

berina
12. pro 2007

Nechcete upéct něco i pro mě,když vás to tak baví 😀

berina
12. pro 2007

Chtěla bych to udělat ještě ted ale vyjde to tak blbě že bych musela na tu folikulometrii asi kolem 24-25.Pochybuju že se to dělá ve svátky.Tak to nechám na leden.

berina
12. pro 2007

Teda to není ani možný.Když se tu objevím tak všichni utečou ☹

extravaganca
12. pro 2007

Beri,já nikam neutekla 😀 Achoooj zlatí 😵
K rozhodnutí gratuluju a nejpozději v únoru prosím o hlášení o // 😀

Fid,no bylo mi zle,ale v momentě,kdy zabral ibalgin,tak jsem vlítla k troubě a upekla kokosové kolečka a vanilkové rohlíčky a pak zas bylo zle a když zas bylo díky ibalginu trochu dobře,tak jsem to obalovala v cukru a slepovala linecké 😀 No ale krom dodělání těch alpských dortíčků a udělání ještě jedné várky vanilkových už taky nic dělat nebudu.Dostanu cukroví od mamky a od tchýně,tak ať toho nemám moc 😀

berina
12. pro 2007

No ahoj extruško,teda na tebe narazit to je teda dřina 😀 Ty jo kdo to bude všehno jíst to cukroví 🙂 Taky bych měla něco sesmolit no uvidíme. Od pátku až do 6.1. mám volno heč 🙂 Už se těším na tu pohodu a hlavně na lyžování.

extravaganca
12. pro 2007

No přeci já 😀 ,ale i miláček a taky náštěvy 😀
Páni,tak to se máš.to mě čeká volno od 21.12. do 6.1. a potom ještě týden v lednu nebo v únoru...pojedeme na chatu do Jeseníků,aby si miláček zalyžoval 😵 Takže já to musím ještě týden a něco v práci vydržet 😎

berina
12. pro 2007

Tak to už zvládneš ten týden.Ty nelyžuješ?

extravaganca
12. pro 2007

Já jsem lyžovala,pak po pádu v Itálii už jsem lyžovala míň(začala jsem se bát),ale já teď nesmím sportovat,kvůli ruce...už jsem to tu kdysi rozebírala...byla jsem vloni na 2 operacích,po té druhé mám nesrostlou kost(odmítla jsem 3 operaci a sešroubování),tak teď musím čekat,až se kolem kosti vytviří svaly,které "zkostnatí" a já budu redy

berina
12. pro 2007

Aha tak to jsem nevěděla.To se ani nedivím že si se začala bát.Nic budu muset jít dole mi knučí 2 dětičky ty víš které 😀 Musím si s nima trošku pohrát než půjdu do práce.Extruško měj hezký den a s pečením to nepřeháněj 😉 Určo se tu brzy zase potkáme ju tak pa. 😵

extravaganca
12. pro 2007

Beri,tak se měj krásně a pozdravuj ty 2 lumpíky 😀 Pa

fidorka81
12. pro 2007

exi, to máš teda štěstí, páč už bych tě stejně nepředhonila a cítila bych se akorát zahanbená 😉 😀

extravaganca
12. pro 2007

fid,ale nepřeháněj 😀 Ale je fakt,že mi udělalo strašnou radost,že mi pochválila cukroví tchýně(ta asi ze slušnosti),ale i moje maminka...a ta jentak ze slušnosti nechválí...tak si chrochtám blahem 😀 😵 Ale když si vzpomenu na sobotu,kdy málem mlýnek letěl z okna,kdy se těsta drolila,jak jsem seděla na podlaze a brečela jak želva,kdy jsem několikrát volala miláčkovi a předváděla mu hysterické výlevy hodné oskara 😀 tak musím říct,že to stálo zato 😀 Ale ponaučení pro příště...NIKDY NEPÉCT V DOBĚ OČEKÁVÁNÍ PŘÍCHODU MRCHY! 😀 😀

fidorka81
12. pro 2007

exi, myslíš, že tchýně by to nezhanila, kdyby to bylo nepoživatelný? 😀 No já pekla až po mrše a docela se mi dařilo 😀 Ale ty jsi dělala i těsto z mlejnku?? To jsi dobrá, klobouk dolů. Ten já doma ani nemám 😅

extravaganca
12. pro 2007

fid,no nedělala ....mi to těsto přez ten mlýnek nešlo 😠 jsem byla úplně na nervy...dokážeš si představit,že narveš těsto do mlýnku a nakonec to z něho nejde nebo jde,ale totálně se to drolí...a takto jsem to zkoušela asi 4x,než mi totálně ruply nervy....
Já dnes udělám jen těsto..to snad při mrše zvládnu 😀 no a v sobotu už snad nebude,nebo už bude na odchodu,tak snad vanilkové zvládnu...no,ikdyž já mám ještě lipit to jedno cukroví,které se navíc polévá čokoládou a zdobí cukrářskýma kolečkama...no,tak to bych mrše doporučovala,aby odkráčela,jinak bych opravdu přišla o nervy 😀

fidorka81
12. pro 2007

ex, tak to bych ho taky vyhodila. To by mě fakt naštvalo. Neřekla TI mamka, proč se nedařilo?

extravaganca
12. pro 2007

jo,prý jsem tam měla málo másla...což u lineckého a u alpských byla pravda,ale vanilkáče a to kokosové těsto bylo v pohodě,když jsem ho vyválele a vykrajovala kolečka a rohlíčky..holt ne každé těsto jde přez mlýnek...

fidorka81
12. pro 2007

tak to já jsem na recepty přesná. Když napíšou 253,5g másla, tak tam dám tolik 😀 😀

extravaganca
12. pro 2007

já taky valila podle receptu,ale holt není recept,jako recept...navíc mi holky v práci poradily,abych válele těsto přez mikrotenový sáček...páni,to byl nápad...se to dělalo samo 😀

barag
12. pro 2007

holky vy pečete jak o život, já sem se teď rozhodla, že letos na to kašlu, teď zjišťuju jak brutálně nestíhám školu, přeci jen s tou prací mi to moc nejde, do toho se po odpolednech autoškolím,navíc sem líná lemplice, takže letos cukroví nee....stejně mi vždycky nandá cukrovího přítelova i moje máti, tak na to asi prdim
ale vy ste teda včelky

extravaganca
12. pro 2007

barag,ale jaké flákání..škola,práce,autoškola...to já mám jen práci,pečení,vyšívání,praní,žehlení,uklízení,vaření 😀

fidorka81
12. pro 2007

ex, fááákt? To nevím, díky za radu 😀 Co se člověk všechno nedozví 🙂

barag, já letos sama pekla poprvý, jinak u našich. Takže u mě to byl pokus, který naštěstí vyšel 🙂 Ale kdybych neměla čas, tak to taky nedělám 🙂

extravaganca
12. pro 2007

fid,no fakt...taky bych nevěřila,ale fakt to funguje,škoda,že jsem to nevěděla už v sobotu..bych si ušetřila nervy i slzy 😀
Já se rozhodla,že péct budu...vyzkouším si pár druhů...a ty nejlepší(nejchutnější a ty co mi nejlíp půjdou),tak ty budu dělat každý rok...ale s počtem druhů to nebudu přehánět...zatím vedou vanilkáče a linecké...ikdyž ty kokosové kolečka taky nejsou špatné...tý jo,já si až teď vzpomněla,že jsem chtěla dělat rafaelo 😀 no tak to fakt nevím,nevím...příští týden toho mám moc...v pondělí jdu na nehty,v úterý na vánoční babinec,ve středu k holičovi,ve čtvrtek se budu psychicky připravovat na pátek,v pátek se budu psychicky připravovat na sobotní balení dárků,v sobotu po balení dárků se budu psychiscky připravovat na nedělní zodbení stromečku a v neděli po ozdobení stromečku se budu psychicky připravovat na Ježíška 😀 No uznejte,že to už na pečení nebude čááás 😀

barag
12. pro 2007

no navíc máme doma nějakou starou plynovou troubu a dost z těch buchétek co sem pekla nějak vytvrdly - teda už když sem je vyndala, tak to byly takový krekry, teda ne pokaždý, ale dost často na to, aby mě to otrávilo. tak si říkám, že příští rok.aspoň tady s Váma peču teoreticky a příští rok by mi i dva druhy mohly vyjít 😀 😀

fidorka81
12. pro 2007

ex, joooo některý rady jsou často platný, jak mrtvýmu zimník 😀

extravaganca
12. pro 2007

😀 to bylo trefné fid,ale mě ta rada pomohla při těch kokosových a vanilkáčích,takže až tak marné to nebylo 😀

fidorka81
13. pro 2007

ex, ale zase mě se taková rada hodí pro příště 🙂

Dobréééé rááánko 🙂
Teda, tady bylo včera mrtvolno 😵

dasty
13. pro 2007

ahoj berušky,dneska na mě myslete jdu na genetiku,brrrrrrrrrr bojim bojim,tak zatím páček a večer napíšu,ale výsledky stejně ještě nebudu vědět, 😉

hulda
13. pro 2007

Ahoj holky, tady u vás je pravá předvánoční atmosféra 🙂 . Chci se zeptat na něco, co bych se tady někde výše možná dočetla, ale nezvládla bych to všechno pročíst. Je tady někdo, kdo si zavádí utroš 2-0-2 jako já? Jak to snášíte? A co vám to dělá s BT? Mně stoupá do neuvěřitelných výšin 🙂 . Ale bohužel mi taky způsobuje silný migrény ☹

len
13. pro 2007

Huldo, jak tě tu vidím, musím se sem taky vetřít 😀 Beru Utr. v naprosto stejný dávce jako ty, s BT to vůbec nic nedělá (je vysoko tak, jak bývala vždycky), akorát jsem dneska poslední den své obvyklé luteální fáze a pořád se to drží (jindy už to bylo dole), takže předpokládám, že se to bude takhle držet až do vysazení... ale jinak už po třech dnech braní to se mnou vyvádělo jiný věci - hrozný psychický výkyvy, bolavý prsa, podrážděný žaludek... 😝 Ale to už se docela srovnalo, zůstala akorát ta prsa a zhoršila se mi pleť. Docela i těhupříznaky, až na to, že je mám už od 5.DPO 😉