Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

zelvik
20. říj 2007

Ahojky Gab, já taky posmrkávám - je mi jasný, od koho to mám, docela se tu s manžou doplňujeme...
Já mám taky 37, ale asi po Utroši...
no, koukala jsem na tvůj grafík - kdyby to nebylo tím nachlazením, tak je to nádhera.Uvidíš, co dál.

Já pořád cítím podbřišek, půl odpoledne jsem prospala...
Teď zírám na bednu a asi to dlouho nevydržím. Nic pořádného nedávají, ke čtení už taky nic nemám. co ty?

kupska2
20. říj 2007

slavickova,autobusak,,270 vlakove nadrazi

kupska2
20. říj 2007

ty jo co jsem to sem napsala.pardon holky

zelvik
20. říj 2007

Kupska - nic se neděje 😉 sice jsem koukala, co to jako je 🙂🙂

kupska2
20. říj 2007

no ja jsem si psala adresu ze si ji opisu a ono to tam zustalo 😀 😀 😀

gabrlinka
20. říj 2007

Ahoj Želvičku, nevíš, jestli se musí špinit na zač. těhu?
Já taky cítím podbřišek, ale málokdy, spíš ho mám nafouklý a teplý. O tom spaní mi ani nemluv, já dnes spala do půl jedenácté, no hrůza. Já už šla spát v osm večer, ale furt mně budili, cikáni vyhrávali a tancovali až do jedné. A mně bylo tak zle.
Jinak u mně už je to lepší, asi to nachlazení bylo jen ze včerejška, už je mi líp. Piju ten teplý čaj, tak to asi pomohlo a jsem v teple.

gabrlinka
20. říj 2007

Už vím, že se špinit nemusí. No, já jsem strašně zvědavá, kolik mi zítra teploměr ukáže, asi jej budu hypnotizovat 😀 pokud bude vysoká, tak testnu, já to čekání nevydržím

zelvik
20. říj 2007

Ahojky Gab - podle mě se nutně špinit nemusí, ale někdo špiní (a někdo dokonce i má mrchu).Asi je to hodně individuální...Proč se ptáš - špiníš? 😒
U nás dělají výtahy i o víkendu, takže nás sbíječkou probrali už v 9 ráno.

jo a taky už mám 3.den pleť jak v pubertě. Jakmile se toho jednou na chvíli zbavím, za čas to vyraší znova...

gabrlinka
20. říj 2007

já mám jeden nahoře u vlasů, héč, před chvíli jsem ho mačkala 😀
ne, zatím nešpiním

zelvik
20. říj 2007

jo, tak já jak se v tom začnu rejpat, je to ještě horší, ale má ruce nenechavý a vždycky si myslím, že tomu pomůžu - jo, houby.... 😎 😎
Kdy tak normálně dostáváš mrchu? kolikátý den?

gabrlinka
20. říj 2007

25.10. nesmí přijít (to je 29.dc) a Ty?

zelvik
20. říj 2007

Jejda, tak to bude napětí, co?
no já ji dostávám pravidelně 28.dc, takže příští neděli je to jasný....

kupska2
20. říj 2007

je holky ja az po vas,31.10

zelvik
20. říj 2007

Ale že to jsou nervy, co?

gabrlinka
20. říj 2007

no, to mi povídej, už teď sem nervózní 😕
jenže se bojím, že se zítra začne snižovat a bude to v čoudu
minulý měsíc sem to měla skoro stejné :25.dc 37,0 a pak to šlo dolů postupně
a teď to mám 24.dc : 37,0 tak je pro mně ten zítřek důležitý. Budeš tu prosím zítra dopoledne, kdyby mi náhodou klesla, ať si můžu někde poplakat? Doufám, že mi pojede internet.

kupska2
20. říj 2007

ja tady budu muzes semnou,budu drzet palecky gab 😉

zelvik
20. říj 2007

Nemaluj čerta na zeď!!!!!!!!!!!!!! ano, určitě sem kouknu, až vylezu z pelíšku 🙂 , ale myslím, že žádný slzičky nebudou 😵

gabrlinka
20. říj 2007

holky, děkuju jste hodné 🙂

zelvik
20. říj 2007

Gabinko - tak držím všechny palečky a zítra jsem tu jak na koni.Zavírají se mi oči, tak to zabalím.Pa

gabrlinka
20. říj 2007

jdu se natáhnout k televizi, nějak už nezvládám sedět dlouho u pc, tak přeji dobrou noc a zítra se na vás moc těším,tak papa

kupska2
20. říj 2007

pa,pa,jdu papat 😔

zelvik
21. říj 2007

Ahoj,
Gab, tak kde tě mám? čekám na tvůj grafík? Já dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6
A víš co se mi stalo? Nějak jsem u toho měření začla usínat a vzpomněla si na teploměr až po 13 minutách.Až jsem se lekla, že ho ještě mám v sobě 😀

gabrlinka
21. říj 2007

Ahoj Želviku, už sem tu 🙂 byla jsem se ještě sprchovat. Mně se to taky stalo nedávno, že jsem usla s teploměrem a pak až po 10 minutách jej vytáhla 😀 tak nejsem sama
já nevím, já dnes měřila dvakrát, tak mi aspoň poraď, která teplota platí, ale obávám se, že mi poradíš tu 36.8,kterou sem naměřila něco po 6. hod. a pak sem naměřila 37.0 po sedmé hodině, nakonec sem nevydržela a testovala sem, kráva blbá, je to asi ještě brzo, samozřejmě mi vyšla / ☹
dala jsem si do grafu tu vyšší teplotu, takže: http://www.fertilityfriend.com/home/1be3ac

gabrlinka
21. říj 2007

Želvičku, kde jsi? 😕

motylek
21. říj 2007

Ahoj gabi, kolikátý jsi DC??? M2 se nechce otevřít FF, asi mají nějakej výpadek 😠

gabrlinka
21. říj 2007

Ahoj Motýlku, jsem 25.dc

motylek
21. říj 2007

Už se mi otevřel, i kdyby sis zapsala 36.8, tak je to pořád pěkný graf. A 25 DC je si myslím opravdu fakt moc brzo. Já jsem si dělala test až 33DC a byla ta čárka slabá.

gabrlinka
21. říj 2007

Děkuji. Nezbývá opravdu než jen čekat, ale jsem strašně netrpělivá, jsem hrozná. Motýlku, promiň, že se tak blbě ptám, ale proč nemáš u ikonky napsaný týden těhu?

motylek
21. říj 2007

Ještě je brzo to tam psát, až to budu mít potvrzený od dr. tak to tam asi doplním 😵 . A neptáš se blbě, voe 😀 😀 😀

gabrlinka
21. říj 2007

jééé, ale změnila sis ikonku 😀 aha, to já nevěděla, a kdy jdeš k dr.? co je to voe?snad ne vole 😀