Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

lussi
26. srp 2007

Dasty tak to bych taky koukala jako blázen 😀

dasty
26. srp 2007

no Lussi,ještě,že mě neřekla,že jdu rovnou rodit.Ale pomalu jsem se tak cítila 😀 😀
Proto ještě neházej flintu do žita a vyčkej do úterka ,moc moc držím lussiku pěstičky ať tam ty dvě fajfka v plné síle jsou 😉 😀 Hlavně sem pak písni jak si dopadla,nebo tě dopadnu na jiný diskuzičce 😀 😀 😀

lussi
26. srp 2007

díky moc dastíku 😉 No tak je fakt, že i zázraky se dějí, tak ta možnost tady je. A neboj, já určitě napíšu.

anysek1
27. srp 2007

ahoj holky,
tak jsem zase tady a mam dojem ze ovu probehla schvalne juknete co si o tom myslite http://www.fertilityfriend.com/home/1bbb91 no a dnes jsem zacla zase s utracem ach jo no tak uvidime snad to ted konecne vyjde... 😅

anysek1
27. srp 2007

ahoj holky kde to dnes vazne to mate tolik prace?no teda teda 😀

fidorka81
27. srp 2007

Ahojky holky, tak co říkáte mýmu grafu? Bych řekla, že ovu proběhla 11. nebo 13DC, ale jistá si tím nejsem. http://www.fertilityfriend.com/home/18ef55

anysek1
27. srp 2007

ahoj fidorko no taky mam ten dojem jak ty bud a nebo..a co byl manza doma?zapracovali jste?my jo!pekne jsme na to hupli 10,12,a 14 DC a 14DC byla nejspis ovu tak nevim no...kez by se nam zadarilo...to by bylo mimi v kvetnu ne? 😀

fidorka81
27. srp 2007

Ahojky Anýsku, tak držím palce! 🙂 Přítel přijel v pátek, ale jestli byla ovu, tak jak byla, tak jsme to nestihli. Snažilkovali jsme se 11,15,16 a 18DC. Takže si myslím, že tenhle měsíc z toho nic nebude 😖

anysek1
27. srp 2007

no ja myslim ze jo oni rikaj ze staci den pred ovu a klidne i den po ni vcera jsem to studovala🙂kurna babi mi donesla kanadske svestky a jsou velke jak hruska ale vyborne!no ja budu drzet pesti tobe, jo!nikdy nevis...kolikrat se zadari v tak nesmyslnou dobu ze to nikdo nechape napr ma kamoska nemohla otehotnet 3 roky tak se objednali na umele jeli na dovcu a tam nemela ovu a prijela stejne tehotna takze nikdy nevis

fidorka81
27. srp 2007

aný, jsem četla, že spermijky vydrží v příznivém prostředí 2-3 dny. NO uvidíme, co z toho bude, já tomu nevěřím. Teď mi říkala ljd v měření BT, že spíš vidí ovu na 13,14DC. Uvidíme, jak mi vylezou teplůtky.
Ale tobě to pěkně vylítlo!! To by bylo, aby aspoň jedna nebyla těhule 😀
Nedívala ses náhodou v pátek na ČT2 na ten pořad o prenutálním vývoji dítěte? Bylo to úžasný 🙂

anysek1
27. srp 2007

ne☹ nedivala to jsem byla u tchyne a tahala drevo 😖 a dom jsme dojeli az kolem 9 vecer!no vylitlo mi to pekne a samo bez utrace takze jsem celkem v klidu ale bojim se abych nemela nepruchozi vejcovody☹myslis ze to na utz poznaj?dr se na ne divala a rikala ze maj normalni velikost i tvar ...

mkps
27. srp 2007

ahojky holky, uz jsem se tu jednou ptala, ale odpoved zatim nikde, mozna jste to prehlidli, tak radeji jeste jednou. picha vam nekterym doktor agofollin?

anysek1
27. srp 2007

mkps ne nic takoveho mi nepichala ani nevim na co to je. 😒

fidorka81
27. srp 2007

anýsku, myslím, že by to na UTZ měli poznat, ale držím, pěstičky (MOC MOC MOC), aby vám to vyšlo 🙂

mkps, mě taky nic nepíchá, beru jen Utroš a Clostil.

anysek1
27. srp 2007

fidorko no ani nevis jak jsi me uklidnila no snad to vyslo nejradsi bych na to pro jistotu hupla jeste dnes!vis jak🙂)no uvidime u more jestli to tam dostanu nebo ne...kez by ne!to by bylo stesti!asi bych se zblaznila.

fidorka81
27. srp 2007

anýsku, ty pocity znám 😀 Už si přeju zažít ten pocit, až objevím na TT // 🙂 Co prožiju potom, si ani nedovedu představit 😀

mkps
27. srp 2007

je to pry hormon prvni faze cyklu. prvni 2 mesice mi daval jen utros, treti a ctvrty pak pridal hned po ms jeste injekci agofollinu. byla to reakce na to, ze to mivam jen dva dny a slabe. pokud jsem dobre porozumnela, je to na rust delozni sliznice.

anysek1
27. srp 2007

fidorko no tak to jsme dve ja jsem uz tak zvykla na / ze az uvidim // tak si asi pujdu precist navod co to znamena a temer stoprocentne to obrecim!porad se ujistuju ze to byla ovu bo kdyz jsem mela cyklus 28 dni tak ovu je 14DC a to mi ta teplota klesla a dnes je 15DC a teplota stoupla o 0.5°c takze snad to bylo vse v pohode a snad uz konecne...jen me depta ze zas budu cekat jak blazen jestli to prijde nebo ne..a to cekani je nekonecne!

fidorka81
27. srp 2007

mkps, zase o něco chytřejší 🙂 Zkuz založit novou skupinu na tohle téma, třeba se někdo chytne.

anysek1
27. srp 2007

no taky si myslim ze bude lepsi zalozit diskuzi na tohle tema bo vic holek se urcite ozve!

fidorka81
27. srp 2007

anýsku, já určitě budu řvát jak želva!! Možná pak radostí ani nebudu vědět co mám dělat. Volat na gyndu? Jít do práce? Jíst? Zvrace? Skákat? Ježišmarja, v každým případě to bude hoooodně zajímavý mě v ten okamžik pozorovat 😀 Čekání je na tomhle nejhorší, to máš pravdu.

anysek1
27. srp 2007

no hlavne ja z nudy hledam vse o ovu atd a kazdej servr pise o ovu neco jineho takze jsem z toho stejne jelen.na jednom psali ze del cipek musi byt mekky a otevreny a na druhem zase ze je nahore tvrdsi a otevreny pak zase ze po ovu mekne a zas ze po ovu tvrdne a zavira se v tom aby se prase vyznalo co?no myslim ze me u toho nekdo pozorovat tak se asi taky nasmeje.. 😀

lussi
27. srp 2007

holky já už jsem to někde psala, mě odvezou rovnou do blázince, pač až uvidím někdy // tak mi z toho prostě hrábne 😀

mkps
27. srp 2007

holky, diky moc za odpovedi.

anysek1
27. srp 2007

lussi no mam dojem ze to nas asi odvezou kolektivne 😀 co si myslis o mem grafu myslis ze byla ovu?kdyz cyklus je 28 dni? ☹

lussi
27. srp 2007

anysku já se v těch grafech moc nevyznám ☹ A při ovu má teplotka klesat nebo stoupat?

fidorka81
27. srp 2007

anýsku, prase by se v tom nevyznalo. Jednou je to tak a nemělo by to být jinak, ne?

Lussi, jojo, to jsme si psaly spolu 😀 Při ovulaci má být nižší a po ovulaci má stoupat a držet se nahoře.

extravaganca
27. srp 2007

Ahojky všem 🙂
Tak už jsme konečně přestěhovaní 🙂Stihli jsme to rychle...celý pátek jsme stěhovali a uklízeli a v sobotu jsme dolaďovali detaily a v neděli jsme v novém oslavili mé a tatínkovi narozeniny a spojili jsme to i s kolaudačkou.Snaženíčko v novém bytečku už taky proběhlo 😵
Jinak jsem dnes 22.DC což většinou už pomalu dostávám MS,nebo jsou nějaké náznaky MS,ale zatím nic....na závěry je příliš brzo...už se mi párkrát stalo,že MS o sobě nedávala vědět a pak během 2 hodin z ničeho nic přišla...takže teď je má každá náštěva na WC spojená s "nervozitou".Ještě nikdy u mě chození na záchod nebylo tak napínavé jako teď Kdyby to vyšlo,tak bych měla pro miláčka krásný dárel k 2.výročí svatby 😵 No ale jak říkám...držím se při zemi..MS může kdykoliv bez varování dojít...
A copak je tady nového?

anysek1
27. srp 2007

pri ovu kklesat a po ovu prudce stoupnout 😀 ty jo ted sjem se divala na jednu stranku svoboda volby a byli tam fotky miminek ale uz od tusim 7 tydne a pak tam byl odkaz na typy potratu a kdyz jsem to precetla tak se mi zvedl zaludek jak to nekdo muze udelat???http://svobodavolby.cz/?a=2&b=4&id=3&PHPSESSID=... schvalne se na to podivejte..

fidorka81
27. srp 2007

extro, tak to držím pěsti!! Už to tu fakt musí někdo spustit 😉 My jsme si už taky sehnali byteček, teď jen čekáme, co na to stavební spořitelna a jdem do něj. Takže jestli všecko dobře dopadne, tak se do měsíce stěhujééééém 😀