Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

extravaganca
19. říj 2007

lenickan:Já měla v jednom cyklus utrošem ovu 9.DC a určo byla.Jak podle teplot,tak podle ovu testu a taky podle luteální fáze,která seděla na den.Takže říkám,že je to možný..ovulovat tak brzo.Ale neboj,to se upraví.Příště(pokud nějaké bude)už bude později 😉

motýlku těhulko 😵
Plán je to náramný,ale bohužel,mrcha už je na půl vlezená u mě,takže tentokrát ji ještě pustím,ale slibuji,že ji po celou dobu náštěvy budu ignorovat a jí už bude trapné příště lozit 😀

želviku sluníčko 😵
Děkuji,že mě tentokrát necháš v klidu,protože víš jak mi to posledně nedělalo dobře 😉 Jsem ráda,že něco budem konečně vědět.A scénář máme jasný.Pokud spermio dopadne blbě,objednáme se na konzultaci a budou s námi něco dělat.Pokud spermio dopadne dobře(což předpokládám spíš),tak se objednáme na konzultaci a budou s námi něco dělat.Takže ať to dopadne tak či tak,tak v stejně se objednáme na konzultace,protože po 2 letech už nehodlám strácet čas dalšíma hokusama pokusama v podobě clostilu a já nevím čeho všeho.Ale opravdu zvažuji to,že do kolotoče po doktorech se vrchnem po Vánocích,ať si nekazíme náladu po Vánocích.Ikdyž takové // pod stromečkem by nebyly k zahození 😀

extravaganca
19. říj 2007

Jé odklepla jsem to dřív než jsem chtěla 😀
Ještě jsem chtěla napsat fidorce...fid,já bych ji příště nakopala do pr...e.No to se přeci nedělá tady toto 😠 Tak běž hned v pondělí,ať máme nějaké novinky 😉

lenickan
19. říj 2007

extra: děkuji za zprávu. Takže myslíš že by se to postupně mělo srovnat?

motylek
19. říj 2007

Leni, neboj to se srovná. Taky bych řekla, že jak se ti ty cykly zkrátí a srovnají, tak ti dr. dá Clostyl, aby si měla velký krásný zdravý vajíčka, z kterých budou krásný zdravý miminka (nebo jedno? 😀 😀 😀 ) . No mě by asi ranila mrtvice, kdybych došla k dr. (ještě jsem tam nebyla, asi se objednám až příští týden) a ta mi řekla, že čekám dvojčata. No mě by musela omývat 😀 😀 😀

extravaganca
19. říj 2007

leni,přesně jak píše motýlek,se Ti to srovná 🙂
motýlku,ze začátku jsem si taky říkala,že kdybych čekala dvojčata,že by mě omývalo,ale teď jsem už ve fázi,že budu vděčná i za dvojčata 😀

lenickan
19. říj 2007

A ty jsi měla Motylku jen utroš nebo i clostyl?

zelvik
19. říj 2007

Jejda, když už jste u těch dvojčat, nechci se rouhat, ale to bych fakt nechtěla....já si to mimi chci užít a ne lítat mezi dvěma 😒 A je i jedne z mnoha důvodů, proč mám s Clostilem problém - co kdyby účinkoval až moc...

motylek
19. říj 2007

No, kdybych měla čekat dvojčata, tak ti jedno dám. Fakt nevím jak bych to dělala. No ne, v žádným případě. Bych se zbláznila nebo bych si pořídila další dvě ruce 😀 😀 😀

lenickan
19. říj 2007

No ono dvojčata je ještě dobrej scénář🙂 ale co třeba 4čata🙂
No mám gyndr. profíka - na doporučení, takže snad to bude oK

lenickan
19. říj 2007

ještě mne holky čistě hypoteticky napadlo:
Ovulaci jsem měla 8dc což bylo 15.10. a 16.10. jsem měla tu šílenou "virozu" bolest břicha zvracení nemohlo by to mít něco společného s ovulací a ev. oplodněním?
Asi ne...

extravaganca
19. říj 2007

leni,spíš by to mělo vliv ne teploty 🙂

lenickan
19. říj 2007

ext: ted promin nerozumim

lenickan
19. říj 2007

protože hned ještě 17.10 mi vylítla ráno teplota na 37.7

extravaganca
19. říj 2007

leni,pokud jsi měla nějakou virózu,tak to mohlo mít vliv na výšku teploty.Nemoc,nachlazení.léky apod.to vše ovlivňuje teploty tzn.že kdybys nebyla nachlazená,tak bys tu teplotu nemusela mít tak vysokou...

lenickan
19. říj 2007

ext: měla jsem jednodenní žaludeční virozu. Tak uvidíme co teploty dál. Ale něco se ve mně děje, protože mě bolí prsa, mám je nalitá

fidorka81
19. říj 2007

Zelvíku, já tam stála před dveřma do ordinace a tam byli 2 chlapi a malovali. No fakt k nasrání. Takže jsem bez Utrogestanu, páč mi už došel. Ale to je jedno. Už jsem se rozhodla, že ho tenhle cyklus nebudu brát a že tam půjdu až v příštím cyklu. Hned po skončení MS.

lenickan
19. říj 2007

fidor: a ty bereš utroš každý měsíc? Jak dlouho?

fidorka81
19. říj 2007

Leni, beru ho už od května a každý měsíc. A to 15-26DC 2xdenně 🙂

lenickan
19. říj 2007

Tolik? Já to mám naordinováno 2 kuličky do pochvy 20-24 dc

lenickan
19. říj 2007

A ovu ti funguje sama?

lenickan
19. říj 2007

Já měla ted první cyklus tak sem z toho zatím vyjevená. Uvidíme v příštím cyklu🙂
Srovnala se ti tím perioda a ještě nějaký účinek to mělo?

fidorka81
19. říj 2007

Teprve teď jsem dočetla, co jste nakecaly 🙂

Extro, tak fialovou jsem na hlavě ještě neměla 🙂 já nemůžu mít moc tmavnou základní barvu, prtože jsem bledá a vypadala bych jak smrtka 🙂
A k tomu Clostilu a Utroši - já to zatím brala dohromady jen jednou (3-7DC) a cyklus mi to nezkrátilo. Ovu mi to posunulo o cca 2dny dopředu 😉

fidorka81
19. říj 2007

Leni, záleží na dr. a na předchozích cyklech jak ti to naordinuje. Ovu mi chodí docela pravidelně kolem 15DC. Menzes jsem první 2 cykly měla 28DC, pak 34DC, pak 30DC a ten poslední přišel 26DC. 🙂

lenickan
19. říj 2007

jak ti bylo fidor dohromady při clostilu a utroši?

fidorka81
19. říj 2007

Leni, já je nebrala dohromady, clostil na začátku a utroš od 15DC. Po Clostilu mě při ovulaci bolely vaječníky a při MS mě šíleně bolel podbřišek. Naposledy mě takhle moc bolel v pubertě.

lenickan
19. říj 2007

fidor: já myslela najednou v jednom cyklu. Promin blbě jsem to napsala🙂
Takže se mám na co těšit. A co váha otékala jsi?

fidorka81
19. říj 2007

Leni, jo já Tě pochopila, ale nějak mi zvlášť divně nebo jinak nebylo. Jen ta bolest podbřišku a vaječníků.
S váhou nevím, mám nadváhu, takže jsem to nepozorovala 🙂

lenickan
19. říj 2007

tak to jsem fidor ráda...asi mne to čeká v příštím cyklu tak už vyzvídám dopředu co a jak...

fidorka81
19. říj 2007

Leni, neboj. Třeba to bude poprvé a naposledy, co ho budeš brát 🙂 Jo a moc si nečti v příbalovém letáku vedlejší účinky, enbo se budeš pořád pozorovat, jestli nááááhodou něco z toho nemáš.... No aspoň u mě to tak bylo a co vím, tak pár holek se taky vyděsilo 😒

lenickan
19. říj 2007

No právě já se toho letáku se děsím. Jsem takovej zkoumavej typ a nad vším spekuluju🙂
No ale nedá se nic dělat🙂
Kéž by to bylo poprvé a naposledy...🙂
A Tebe toto čeká ještě jak dlouho než budou zkoumat a dělat s tebou něco dál?