Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

extravaganca
12. lis 2007

Pantoflíčky...to se z těsta udělají kolečka,naplní se krémem,přehne se to a upeče.Proč tomu říkají pantoflíček netuším...někdo tomu říká peřinka..to je asi trefnější...upečené se to obaluju v moučkovém a vanilkovém cukru.
Tak pokud je to piplačka,tak to dělat nebudu 😀 Na piplačky já nemám nervy 😀

fidorka81
12. lis 2007

tak, ani peřinka mi nic neříká. Ani jak to popisuješ, tak nic 🙂 naše máma nemá ráda při pečení novoty, takže máme každej rok furt to samý 😒

extravaganca
12. lis 2007

Naše mamča taky dělá furt to samé,ale zase má jistotu,že peče to,co se dá jíst...což já letost tu jistotu určo mít nebudu 😀

motylek
12. lis 2007

Jestli jsou ty pantoflíčky, co já myslím, tak u nás (Praha) se tomu říká pusinky, co jsem v Brně, tak jsem ještě nezjistila, jak se tomu říká tady 😀 😀 😀 . To jen tak na okraj.

Jinak všechny zdravím.

Ex, třeba nedorazí, budu ti to moc přát, ale pokud se tak dobře znáš, tak je to asi zbytečný. Ale i tak, co kdyby náhodou 😉 😉 😉 .

Fid, a kde jste byli nakupovat nábytek??? A co jsi si pořídila?

extravaganca
12. lis 2007

Ahoj motýlku těhulko 😵
Jo,bylo by to krásné,ale znám se,tak vím a ani si s tou myšlenkou nepohrávám...zbytečně bych trápila sama sebe,ale jsi hodná 😉

Toto je recept na ty pantoflíčky
280 g hl. mouky, 250 g tuku, 1 vejce, 1 lžíce vody, ml. cukr s vanilkovým na obalení. Náplň: 110 g ml. cukru, 140 g ml. ořechů, 1 vejce. Vypracujeme těsto, rozválíme a vykrajujeme kolečka, naplníme je nádivkou, přeložíme a na okrajích přitiskneme. Pečeme při mírné teplotě. Po upečení obalíme v mletém a van. cukru.
Je to to samé?A co jsou ty pusinky?Hledeám inspiračku kde se dá 😀 Chci miláčka letos překvapit,že mu napeču 🙂

motylek
12. lis 2007

Ex, ty pusinky budou jedno to a to samý, jako ty pantoflíčky. Výborný jsou košíčky s karamelovým krémem (recept z Apetitu), brambory a kuličky z bílé čokolády, mňam. Pokud budete chtít recept, naskenuju a pošlu na maily 😀 😀 😀 . Je to moc dlouhý na psaní ☹

extravaganca
12. lis 2007

motýlku,tak jsem Ti do IP napsala můj mailík 😉 Díky,budu vděčná za každý recept,který je osvědčený a dobrý 🙂 Jo a jsou ty pusinky(pantoflíčky)dobré?

motylek
12. lis 2007

Tak bys to tam měla mít 😉 😉 😉

extravaganca
12. lis 2007

Zatím mi nic nedošlo,tak snad dojde 🙂

extravaganca
12. lis 2007

Už to došlo 🙂 Díky moc

motylek
12. lis 2007

nemáš zač 😉

fidorka81
13. lis 2007

Dobré ránko holky!

Extro, díky za recept, možná si letos taky něco upeču, uvidím, jak budeme zabydlený.
Jo a první info k Duphíku - nejspíš mě po něm bolí hlava. Jinak nevím z čeho to může být. Max. ze změny počasí, jsem občas jak rosnička 🙄

Motýlku, kupovali jsme ho v Möbelixu. Je to něco jako Roller. Brácha nám jako truhlář (hodně kritickej truhlář) tuhle sestavu i kvalitu schválil, tak jsme jen čekali, až bude čas a pak jsme vyrazili. Je to barva NOCE (taková tmavší) se smetanovýma dvířkama a šuplíkama (jedna vitrínka prosklená), sedačku máme modrou (to je ona: http://www.italiainterier.cz/index.php?art=cata... ), koberec bude do hněda a stěny smetanový. 🙂

Jinak holky hlásím, že o víkendu 24-25.11, nejpozději v pondělí 26.11. bude byteček už definitivně náš!! To se vám dneska tak klidně spalo 🙂 Byla jsem připravená na bojovnou náladu a ono to bylo OK a moc mě potěšila! Jupííííííííííí 😀

extravaganca
13. lis 2007

Krásné ráno 😵
Tak poslušně hlásím,že mrcha včera večer dorazila a dnes od ráno mi ukazuje svou sílu ☹ Bříško bolí jak čert a o hlavě ani nemluvím,ale to bude změnou tlaku či co...páč je nás v práci s bolící hlavou víc...Takže ve čtvrtek začínám brát clostil.Raději si o něm nic nečtu,abych si vedlejší účinky nepřivolala 😀

fidorko,tak to je super,to už je jen týden 😵 Tak to je fakt super.Vidíš,já Ti říkala že je to¨bude v pohodě 🙂 Sedačka je moc hezká 🙂

A kde se nám toulají děvčata?želvik,Gábinka,beri,dasty?Kde jsou holky naše ušatý 😎

fidorka81
13. lis 2007

jestli někde nezapadly sněhem 😉 Takže moje bolení hlavy asi nebude od Duphíku, ale od počasí, to je ta druhá možnost. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál.
Jojo, sedačka je krásná, ty polštáře budeme mít 3 a jsou na nich 3 cik-cak čáry ve třch barvách. Ještě jsme si objednali 2 bobíky, protože tahle sedačka nemá křeslo. A představ si, že původní cena je necelýchy 24tis. a my jí dostali za 15tis 😀 Brácha v tý firmě dělá, tak dostal víc jak 30% slevu 😵
Vedlejší účinky Clostilu fakt nečti. Já je četla asi 3x a pořád jsem se sledovala... 😖 Tož, ať Tě mrcha moc nezlobí a hlavně - ať už je poslední 🙂

extravaganca
13. lis 2007

Páni,tak to je slušná sleva..tak až něco budem potřebovat,tak se ozvu ju 😀
A s tím sledováním se...bych byla úplně to samé,se znám,tak proto to nečtu 😀 Jo a mrchu už fakt nakopu do péééérdele,aby už nechodila 😀 šak o ni nikdo nestojí,tak kam se ta trapka furt cpe...mě už by to teda bylo dávno trpané 😀

fidorka81
13. lis 2007

extro, viď?? Nikdo jí tu nechce a stejně pořád votravuje, vopruz jeden hnusnej červenej 😀 Nezvanej host a pořád prudí, pche, holt se umí někdo vtírnout 😀
No taky jsme na tu slevu koukali jak blázni. Má všecko snímatelný a prací, takže když ušpiníme, tak sundáme a necháme vyčistit, což je naprostej ideál 🙂

extravaganca
13. lis 2007

Tak to je super,když jde takto perfektně vyčistit...tak z takového kupu musíš mít radost jak blázen,co 😀

zelvik
13. lis 2007

Ahojky,
já vás sleduju zpovzdálí, nebojte 😉

K tomu pečení - pantoflíčky nebo pusinky s eu nás jmenují škebličky 😀 Protože to kolečko z těsta vykrajujeme takovým "zubatým" vykrajovátkem a když se to přehne, vypadá to jako zavřená škeblička...
Je to dobrý, jen se to nesmí přepéct, jinak ta ořechová nádivka ztvrdne na kámen...

Já budu dělat perníčky (s těma už začnu asi za týden), pak linecká kolečka, loni jsem dělala i medová kolečka (to byla mňamka). No a pak se podělíme s mamkou, která udělá vanilkové rohlíčky, vosí hnízda a určitě ještě něco🙂To si zase zapatlám kuchyň - včera jsem dodělala komplet úklid po oknech a vymalování a je to tam jak v muzeu🙂

Jinak - koukám, že už jsme na mrchu nějak rezignovaly, co? Já brala teď clostil jen 1x denně a asi k ničemu, ovu ještě nebyla a asi ani nebude (teplota se možná začne zvedat, ale jak jsem se dočetla, to není směrodatné, protože ta se zvedá díky hormonům a ne jestli praskne folík nebo nepraskne).A mně nic nebolí, žádné ovu příznaky...http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6

fidorka81
13. lis 2007

Extro, to si piš, ale větší mám z toho, že příští víkend, už budeme měnit zámky u bytu a bude to definitivně naše 😀

Zelvíku, teda, to je v čudu! Já myslela, že když se bere Clostil, tak je ovulka zaručená a ono prdlajs 😲 No asi jsi ho brala málo. Mě ho tenkrát dr. dala 3-7DC 2x1.

extravaganca
13. lis 2007

Ahoj želvííku 😵 Teda ty jsi šikulka šikovná,že máš za sebou už i úklid.Já se do něj pustím příští víkend.Ikdyž já to nebudu u nás nějak přehánět,protože máme vše novučké a díky mé uklízecí mánii i furt čisté a naleštěné,takže jen umyju okna a vyperu záclony a vánoční úklid mám tím pádem z krku.Ale pojedu uklízet i k našim.Mamča je na celý barák sama,tak jí pomůžu 🙂
Já taky myslela,že když bereš clostil,že ovula je jistá 😲

fidorko,přesně vím jak Ti je...já když šla prvně do "našeho" nového bytečku,tak jsem byla v 7 nebi 🙂

fidorka81
13. lis 2007

Extro, zároveň ale vím, že se mi po našem prvním společném bydlení bude stýskat. V podnájmu jsme bydleli přes 2 roky a když zapomenu na sousedy, tak to tam bylo úžasný. No ale tohle bude naše a budem si tam moct dělat svoje úpravy a všechno podle sebe. 🙂

extravaganca
13. lis 2007

fidorko,já si myslím,že jakmile se zabydlíte,tak velice ryhcle a rádi na podnájem zapomenete 😉

fidorka81
13. lis 2007

extro, asi jo. Potkala jsem včera pár lidí, co tam bydlí taky a vypadali sympaticky 😀

extravaganca
13. lis 2007

fidorka tak vidíš...to bude pohodka 🙂

gabi78
13. lis 2007

Ahoj holky, jak se máte? Už pečete? Vy jste šikulky. 😉 Já byla dnes u doktorky a zjistila mi kvasinky (a říkala, ty jsou přímo ukázové učebnicové 😠 ), ach jo, kdyby mi tak zjistila radši fazolku, fakt mně to nebaví ☹ 😖 😢 Když sem jí řekla, že sem měla po clostilu bolesti, tak se celá rozzářila, asi byla ráda, že jsem měla bolestivou ovu 😠 tak dále to bude vypadat tak, že pokud dostanu ms dřív nebo 22.11. tak mám přijít 4.12. (ovu) na UZV, podívat se jak jsou na tom folíky a asi mi něco dá, nevím dál nic neříkala, a pokud bude ms později jak 22.11(což myslím, že nebude) tak mám přijít 6.12. na UZV. Pak vám ještě před těmito dny napíšu, ať na mně aspoň někdo myslí a drží palečky 😉
Extruš: to mně mrzí, že zase ta sviňa jedna červená dorazila, ach jo, tobě ms, mně kvasinky 😠 si člověk fakt nevybere, a to mimi ne a ne přijít, mně z toho už asi picne normálně
Jo, a nejen, že mám problémy se spodkem, navíc mě bolí v krku teda už jako hodně a kašel taky. Hroutí se mi celý organismus 😖 Tak sem si postěžovala a hned je mi líp 😎 doufám, že to chápete a berete s rezervami 😉
Fid: to je moc dobře, že už máte nábytek a byteček, moc vám to přeji 😉

gabi78
13. lis 2007
extravaganca
14. lis 2007

Krásné ráno berušky 😵
Gábi,tak to je mi líto,že máš takové problémy,ale neboj,to bude dobrý 🙂 Ty sis postěžovala?Jsem si ani nevšimla 😀 Určo nám před těma dnama(to je češtin,co 😀 )dej vědět,budeme na Tebe všechny myslet 😵

barag
14. lis 2007

ahoj holky, taky užívám utrogestan, proto sem jukla do vaší diskuze

gabi, já na mykózy trpívala strašně (každý měsíc sem je měla, byl to dost děs), teď už je mám max. dvakrát do roka, zrovna minulý cyklus sem si přetrhla snažení, protože sem si svou blbostí zas jednu uhnala. jestli na ně trpíš, tak ne sladké, místo ovoce spíš zeleninku, ne rajče!, ale z ovoce je dobrej grepík, obsahuje nějaký antimykotický látky. pak ještě ne houby, co nejméně pečiva z pšeničné mouky (já třeba kupuju i nepšeničný těstoviny), pak alkohol podporuje růst kvasinek, jo a je dobrý si dát poctivou, aspoň měsíční kůru z laktobacila (pozor polykat, takže si koupit laktobacila co se polyká) a dávat si poctivě každý den. a taky mám odzkoušený čaj od firmy Valdemar Grešík, je to nějaká antimykotická směs.ten sem tenhle cyklus raději pila jen do ovulky, člověk nikdy neví. musím zaťukat, fakt sem v pohodě, tak přeju abys taky brzy byla. jo a drobnost: já sem se léčila s hyperfunkcí štítné žlázy - vzniklo to z toho, že se mi proti ní tvořily protilátky, takže imunita byla rozhašená a nestíhala se bránit tomuhle, hodně tomu pomohlo i to, že mi štítnou žlázu vyndaly. to jen na okraj, kdyby náhodou si se s tím léčila, tak to může mít souvislost - moudra mám z knih a taky od paní doktorky z imunologie. ale třeba na ně netrpíš a já střílím jen tak do prázdna

barag
14. lis 2007

jo a ještě zasílám svůj clostilový - utrogestanový garfík, ze kterého se zatím nedá nic poznat 🙂
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

barag
14. lis 2007

jo a můj gynekolog, když slyšel, jak sem si dopřávala sladkosti, když sem u něj byla kvůli tý mykoze mi řikal, že sladké snižuje imunitu ???? no ale asi měl pravdu, protože pár dnů na to sem byla doma na neschopence ještě s nachlazením