Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

gabrlinka
29. črc 2007

Ahoj holky, já byla na bazéně si po 100 letech zaplavat a byla jsem z toho tak dobitá, že jsem si musela po obědě zchrupnout a před chvíli sem si dopila kávu. 😎
Pupcok: to je mi líto, ale nezoufej, příště už nedorazí 😉

pupcok
29. črc 2007

gabrlinka, nezúfam, ale je mi to veľmi ľúto, naozaj veľmi 😔
keby nám všetkým snažilkám už dala mrcha mrchovatá konečne na tých 9mesiacov pokoj,to by bolo super 😉

gabrlinka
29. črc 2007

Já vkládám hodně nadějí, že po té laparoskopii (1.8.)se už konečně mimi zadaří. Zjistili mi anovulaci- viz má diskuze.

lendiiik
29. črc 2007

POMÓÓÓC!!! Tak už celý týden sháním Utrogestan a nikde ho nemají prý mají dlouhodobější výpadek. Mám ho brát od 13. srpna, takže zatím čas, recept prý taky platí když je ten výpadek, ale nevím kde ho seženu. 😅

terezita
29. črc 2007

aha, s tím jsem se ještě nesetkala. ale ja jsem v praze a tady ho maji v kazde druhe lekarne.. 😒

fidorka81
30. črc 2007

Ahojky Dasty, však já se nebojím, už jen netrpělivě každý měsíc očekávám MS. Mám 10DPO a v pátek nebo sobotu očekávám MS, tak uvidíme, co z toho bude: http://www.fertilityfriend.com/home/18ef55

Ve čtvrtek mě pěkně bolel podbřišek, jako kdybych to měla dostat, ale ve čtvrtek to bylo ještě týden do MS, tak jsem radši ani nešla cvičit. NEvím co to bylo, ale bolelo to pekelně. Teď už je mi dobře, jen bych pořád spala - ať žije Utroš 🙄

Je mi jasný, že kdyby se nám narodily dvojčata, tak to budu muset nějak zvládnout, ale měla bych z toho strach. Přítel je přes týden pořád pryč (vrací se v pátek odpoledne a v pondělí brzy ráno odjíždí), takže bych na ně byla sama. Nebo bych ho musela donutit změnit povolání, už takhle se děsím toho, že budu na jedno dítě sama.

pupcok
30. črc 2007

ahojte 🙂 🙂 🙂
tak pokračujem v liečbe, od stredy clostil a potom pridávam utroš 😉 , keby tak lieky pomohli..

motylek
30. črc 2007

Ahojky,
tak ovu nedorazila, dnes jsem měla začít s utrošem, ale bojím se, že mi tu ovu, pokud by ještě měla dorazit, zarazí. Holky co s tím?? Je teda fakt, že nemám ani plodnej hlen, nic, teploty hluboko pod bodem mrazu.

Jak to řešíte vy, když u vás ještě nebyla ovulka??? Prdíte na to a nasadíte utroš???

motylek
30. črc 2007

Jo jinak já jsem z Brna a sehnat Utroš je tu taky pěknej problém, řekli mi ať jdu do nějaké nemocniční lékarny, že tam budou mít starší zásoby. Nakonec jsem ho včera splašila, ale nakonec jsem si ho stejně nevzala, důvod viz výše 😀 😀 😀

fidorka81
30. črc 2007

Pupcok, já teď beru Utroš 3. cyklus, kterej mám super upravenej. Teď jsem 10DPO a čekám, jestil v pátek nebo sobotu mrcha dorazí. Jestli ne, tak už Clostil nebudu muset brát 😀 Kéž by, po roce snažení bych to už uvítala 🙂

Motýlku, utroš by neměl ovu zarážet, někde je tu na to odkaz, kde to nějakej gynekolog vysvětluje.

lendiiik
30. črc 2007

Tak jsem ten Utrogestan nakonec sehnala. Měli poslední balení v lékárně, kde teď měli 14 dní dovolenou, takže jim tam zbyl. Od rána mi ho tam hlídali - už ho mám v kabelce. Včera mi to skončilo, tak se na to můžeme vrhnout. Doufám, že tentokrát to dopadne dobře. 😅

pupcok
30. črc 2007

fidorka, ja som predtým brala utroš 3cykly, potom som mala prestávku, no a teraz už zas začínam druhý cyklus s clostilom a utrošom,tiež by som privítala, aby mi mrcha dala po roku snaženia pokoj..nech ide na 9mesiacov na dovolenku 😀
Budem Ti silno držať palce, aby mrcha nedorazila, ani v piatok,ani v sobotu ani ďalších 9mesiacov 😵 😵 😵

dasty
30. črc 2007

ahoj utrošky... 😀
pupčok to mě je líto ,že mrcha přišla 😒Neboj clostil zabere´,na
fidor a neměla jsi tu bolest,že ti rupnul teprv folik???Že by byla posunutá avu???Mě totiž jednou takhle strašně bolelo břicho a pak mě bylo potvrzeno prasknutí foliku. S těma dvojčatam tě plně chápu,každý na co se cítí,ale kdyby náhodou přece to druhý neutopíš??? 😀 😀 😀 😀
Motýlku s tou ovu nevím,ale neboj já taky u syna žádný plodný hlen neměla a otěhotněla jsem.Minulý měsíc jsem taky žádný plodný hlen jsem neměla a přesto jsem měla krásný vajíčko.
Lendíku: s tím utrošem to je fakt hustý,já naštěstí mám várku s minulýho měsíce,ale taky bych asi byla vyděšená.
Holky snad se nám všem brzy zadaří už mě to neba jsem hrozná 😠

fidorka81
31. črc 2007

dasty, to je jasný, že i kdyby to byly trojčátka, tak je přece nepůjdu utopit v kýblu jak koťata 😉 😀 Byl by to šok, ale zvládnout by se to muselo! Jinak s tím folikem nevím. Ten den jsem měla nejvyšší teplotu z celýho cyklu a navíc kdyby to tak bylo, tak můžu rovnou očekávat menzes, protože přítel přijel až v pátek, takže snaženíčko bylo v pátek odpoledne, mě to bolelo ve čtvrtek odpoledne. Nebyla to bolest k nevydržení, ale byla nepříjemná (v pubertě mě bolel podbřišek při MS mnooooooohem víc)

Pucok, nápodobně, nic jinýho si tady všechny ani nepřejem 😉 😀

pupcok
31. črc 2007

dobré ránko 🙂
dasty, aj mne je ľúto, že mrcha prišla ale ideme ďalej a hotovo, pošlem IP 😉

extravaganca
31. črc 2007

Ahojky všem 🙂

dasty:S tím topením to bylo dobréé...jsi mě hezky pobavila 😀 😀 😀 díííky 🙂

Jinak já měla včera začít brát další várku utruše,ale s ledovým klidem jsem se na to vykašlala.A jelikoš mě včera bolela prsa a dnes prozměnu podbřišek,tak počítám,že mrcha dorazí o víkendu....v můj klasický 22.DC 😀 Sice to není k tématu,ale nemáte náhodou nějaký dobrý recept co na menstruační bolesti?Rvu do sebe ibalgin jak lentilky a vím,že to není dobré...

fidorka81
31. črc 2007

Extra: mě v pubertě pomáhalo teplo na břicho a ledviny. Jinak nic. Ani brufen mi nepomáhal, mívala jsem průjmy, že jsem 1. den nemohla chodit do školy.

motylek
31. črc 2007

Fid, na to jsem byla úplně stejně, vždy jeden měsíc omluvenka - nevolnost, celej první den MS jsem proseděla na WC v křečích a nevěděla jsem jestli vykrvácím nebo se vy..ru z podoby 😀 😀 😀 .
I dneska mám teplotu pořád dole, takže ovu už nečekám a zítra přejdu na Utroš a pojedeme zase nanovo. Je to vážně věda otěhotnět.

Mějte se fanfárově 😀

dasty
31. črc 2007

fidor:každý měsíc není posvícení a když přítel jezdí mimo domov je to o dost těžší 🙄
pupčok:já vím měsíc se vleče viď,ale neboj zadaří se a bude super snažilkování uvidíš,na ip se těším papap
extravagance:Jani mě pomáhalo normální kafe,turek vypít horký.Měla jsem to co ty,neskutečný bolesti křeče,průjem.Budu se těšit až písneš papapap
Motýlku:je to fakt věda otěhotnět,ale vidíš baštíme vitamíny ,hormony a jedna skupina otěhotní ani neví jak.Je jeich hafo,kouří v těhotenství ,no spravedlnost holt není. 😒
Zatím páček 😀

fidorka81
1. srp 2007

Motýlku, koukám, že je to většinou všude stejný. Průjmy při MS v pubertě byly nekonečný. Po HA se to uklidnilo, akorát mě celej menzes bolela hlava 😒 Teprve poslední cca rok je mi OK. Věda otěhotnět opravdu je. Jak já byla před rokem naivní, že v tuto dobu si už budeme užívat mrňouse ☹

No ale držte mi pěsti, páč jsem 12DPO a v pátek nebo sobotu čekám MS!

motylek
1. srp 2007

Fid, snad nečekáš ne??? Já ti držím pěstičky, aby NEDORAZILA 😉 😉 😉. Já jsem ani neměla ovu, dneska jsem si zacedla utroš o půl sedmé a o půl desáté jsem měla natahovací hlen, tak nevím jestli za to může ten utroš nebo co. Ale co si pamatuju z minula, tak ten utroš vytéká bílej a kašovitej, ale mám dojem, že jsem četla něco o tom, že ten utroš jakoby vytváří hlen, ale teď nevím, jestli to nebylo u Duphastonu. Nemáte s tím některá zkušenost???

fidorka81
1. srp 2007

Motýlku, no já jí radši čekám, abych pak nebyla OPĚT zklamaná. 😉 Ještě dva dny a jestli to o víkendu nedostanu, tak se v pondělí testnu. Ale já tomu nevěřím.
S tímhle zkušenost nemám, já Utroše polykám, takže Ti neporadím. Začíná mě štvát, jak jsem po něm ospalá. První dva cykly mi nevadily, to mi po něm bylo "jen" špatně po ránu, ale teď jsem už přes týden ospalá jak kotě a nejradši bych opřela hlavu a usnula. 😠

fidorka81
1. srp 2007

Jinak samozřejmě palečky drž, co kdyby náhodou 😉 😀

motylek
1. srp 2007

Fid, a zkoušela si ho zavádět??? Žádná ospalost, ani špatně mi není a četla jsem, že při zavádění do pochvy ty nažádoucí účinky nejsou. A je to i v pohodě, všechno udrží slipka a řekla bych, že to je i lepší. Takhle to jde přes žaludek a když jsem viděla, jak to potom ze mě vytéká, tak se mi udělo špatně při představě, že tahle sra..a mi jde celým trávícím traktem 😲

motylek
1. srp 2007

Fid, já taky radši čekám, že dorazí, ale snažilkujeme teprve 2 měsíce, tak to beru v pohodě. Taky si říkám, že je fůra času. Je mi 23. Kdyby mi bylo 30, tak to už bych měla v kalhotách. Moje kamarádka teĎ bude rodit, ta se má, je jí 30 a po 4 měsících snažení se jim to povedlo, ale i po tak krátké době totálně propadala panice. Kdybych jí poslala sem ať si přečte jak jiný holky čekají dlouho asi by z toho spadla ze židle. Ale celkem jí závidím, že se jim zadařilo takhle rychle. Jsem zvědavá jak dlouho to bude u nás. Kdybych aspoň měla tu zatracenou ovu. Takhle se můžeme snažit do aleluja a stejně nám to bude prd platný 😠 😠 😠

fidorka81
1. srp 2007

motýlku, vytéká i když to polykáš? To se mi nestalo! Mě je špatně jen občas a jen po ránu. Minule jsem brala obě tabletky večer, to bylo nejlepší. Nic mě nebolelo a spánek mě zmáhal v tu pravou chvíli 🙂

Tak to jste teprve na začátku! 😉 Každopádně Ti držím palečky, aby se zadařilo co nejdřív! My se snažíme už rok a od ledna si měřím BT. OVU sice mám, ale většinou přišla pozdě, takže jsem měla i krátkou luteální fázi. Tento cyklus přišla docela brzy, tak třeba by se mohlo podařit 😅 Mě je 26 a přítelovi bude v prosinci 32, a čas běží jak ztřeštěnej! 🙄 NO a jestli přijde MS i tenhle cyklus, tak budu brát Clostil, uvidíme, uvidíme 🙂

motylek
1. srp 2007

Fid, já to nepolykám, vytéká to, když to zavedu, ale jak se to tam dole rozblemcá, tak si představím, jak mi to takhle zas..e žaludek a střeva a tak, že bych to polknout nemohla. Proto radši udělám zásobu slipek a pak jsem ready 😀 . Jiné kamarádce je taky 26 a jejímu manžovi je taky 32 😀 😀 😀 , snaží se 7 měsíců a taky nic, ale tam máme podezření na manžu, podle Dr je ona naprosto v pořádku a vajíčka čekají jen je oplodnit. Ale její manže celej život nosí slipy a má sedavý zaměstnání (pořád v autě, což ten můj taky, ale nenosí slipy 😀 a je mu 25), tak tam asi bude problém v kvalitě spermijek.

fidorka81
1. srp 2007

motýlek, jo takhle 🙂 Občas jsem natvrdlá 😀 My máme jít na spermio v září, tak třeba ani nebudeme muset. Přítel nemá sedavý povolání a nosí trencle 🙂 Ale dělá denně v horku, takže to může taky ovlivnit spermijky, jak jsem nedavno četla nějakej článek. Časté horké koupele můžou ovlivnit kvalitu. On se sice nekoupe (jako v horký vodě ve vaně 😉 ), ale staví silnice po ČR a ten asfalt je dost horkej. No uvidíme v září.

motylek
1. srp 2007

Ježiš, to je chudák, a kor když jsou ty vedra. Jo taky jsem četla, že se mají ,,kuličky lásky,, (varlata mi přijde dost hnusný slovo 😀 😀 😀 )sprchovat studenou (vlažnou vodou), že to spermijkám dělá dobře, ale manža je hrozně teplovřivej a s vlažnou natož studenou vodou si na něj nepřijdu 😀

fidorka81
1. srp 2007

Motýlku, tak tohle jsem zase nečetla já, ale drahoušovi to nakážu 😉 😀 V těch vedrech si fakt užijou. 😖 Kuličky lásky je naprosto úžasnej výraz!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 To budu používat 😀