Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

fidorka81
12. zář 2007

Jo a včera jsem se byla potěšit za synovečkem Jeníčkem (ve fotogalerii). Je s ním sranda. Teď jsem ho víc jak týden neviděla. Když jsme si se Zuzkou (jeho maminou) povídaly a něčemu se smály, tak on se začal smát taky. 😀 😀 Ani nevěděl čemu, to se mi hrozně líbilo 🙂 Má krásný zoubky, jako perličky a je strašně "ukecanej". Jo a je to strašpytel. Byly jsme zavřený v obýváku, aby nikam nemohl zdrhnout a když se ozvala rána (někdo zabouchnul dveře-bydlí v paneláku), tak se hned ke mě přišel schovat. Ale to vám byla rychlost! A pak koukal celou dobu ke dveřím a ukazoval na ně, pak opatrně k nim šel a díval se na nás, jestli ho dyžtak zachráníme. 😀 😀 No sranda je s ním.

extravaganca
12. zář 2007

fid,s děckama je děsná prča 😀 Nedávno se dohadoval brácha s malou(neteř):Aničko ty lžeš.Anička říká..nelžu,brácha na ni ale lžeš....Anička...ne,nelžu já si jen vymýšlím 😀

motylek
12. zář 2007

Ahoj holky, tak jsem dobrala poslední dávku utroše, teplotka dneska vzorně klesla, takže zase nic.

http://www.fertilityfriend.com/home/1ac1de

Holky, měla bych jít teď k dr., po tom utroši, ale říkala jsem si, co kdybych jeden měsíc počkala, co mi budou teplotky dělat bez utroše??? Ale trpím na ty cysty, tak nevím, co mám teď dělat. Ta moje dr. je taková divná, tak možná proto mám i tak trochu strach, s čím na mě zase vyrukuje. Nějak nemám odvahu tam za ní jít a říct jí, že teda 3 měsíce utroše a nic. No takže tak nějak.

Dasty, co to povídáš, to není možný, já tomu taky tak moc věřila, že se to povede hned napoprvé. Ale je fajn, že to bereš sportovně. Mě manža včera udělal po roce a půl konečně novej sušák na prádlo na okno (nemáme balkon) a dneska chci jet do ikei pro garnýže, který mi taky slibuje už hafo dlouho, tak musím využít toho, že máme dovolenou, aby udělal i tohle. Tak jsem zvědavá s jakou se probudí 😀 😀 😀 .

Fidorko, nevěš hlavu, tenhle měsíc taky bereš clostil??? Už se to sakra holky musí prolomit, jinak fakt nevím.

Mějte se a množte se 😉

extravaganca
12. zář 2007

Motýlku,já když jsem měla jít prvně po dobrání 3 balení utroše k doktorce,tak jsem z toho byla taky na nervy...ale moje doktorka je naštěstí fajn.Zato teď se budu bát jak čert kříže.Měla jsem celé léto brát utroš a já se na to elegantně vyflákla 😅 a začala ho brát až tento cyklu.Ta mě asi pověsí za uši do průvanu 😀 Mám se objednávat až tento měsíc hned jak to dostanu,takže můžu být ještě nějaký čas v klidu..Jinak je mi líto,že to ani u Tebe nedopadlo.

Sakra už 😠 To přece není normální....někdo to prostě musí prolomit!

fidorka81
12. zář 2007

extro, to jo, Jeníčkovi je 14,5 měsíce. Je to fakt brouček. Ale Anička si vymýšlí, to je fakt úžasná reakce 😀 😀 😀

motýlku, to je mi líto ☹ Už mi to přijde jak začarovanej kruh. Ty co jsou těhotný, tak budou brzy rodit a nový se moc neobjevujou, chjo 😠 Clostil tenhle cyklus brát nemám, jen Utroš. V říjnu se pak mám hlásit u dr. Jsem zvědavá co se mnou bude dělat, jestli mi bude chtít dát Clostil, tak se budu bránit. Jelikož bude přítel celou zimu doma (teď se míjíme a je problém se trefit do ovulky) a tak jsme se dohodli, jestli do tý doby nepočnem, tak ten Clostil si necháme napsat na zimu, aby jsme to měli snažší a bez stresu, že se zase netrefíme.

fidorka81
12. zář 2007

A ještě motýlku, nebylo by lepší změnit dr?

extravaganca
12. zář 2007

Dala jsem si trochu práce,a našla poslední příspěvek od želvika.Naposledy psala 5.9. že jede na týden na Slovensko a že se po návratu ozve a nahlásí zda dorazila mrcha.Psala,že si bere sebou i těhu testíky..tak uvidíme co nám nahlásí

fidorka81
12. zář 2007

super, takže další naděje!
Anýsek je na dovče, ta by se měla ozvat příští týden.

motylek
12. zář 2007

No asi by to bylo lepší, říká mi to hodně lidí, ale zase jsem si říkala, než začínat někde u novýho dr. nanovo, tak ještě chvilku vydržím tady a když se mnou nebude dělat nic kloudnýho, tak půjdu jinam. Uvidím podle příští návštěvy, kdyby mi zase nedej bože chtěla dát HA, tak jí pošlu někam, ale pokud mi třeba napíše konečně spermio pro manžela nebo mě aspoň pošle na horm.profil, tak u ní zůstanu. Ono moc dr. nový pacientky nepřibírá, ale kdybych měnila, tak bych šla rovnou do repromedy nebo někam, kde už se tím zabývají.

extravaganca
12. zář 2007

motýlku,tys taky ještě nebyla na hormonálním profilu?Já vám nevím holky,ale to bylo první,co moje doktorka udělala,když se dozvěděla,že se víc jak rok snažíme.

lussi
12. zář 2007

to je fakt, mě taky dělali nejdříve hormonální profil, současně vyšetřili i manžu a pak do mě začali cpát prášky a IUI apod.

extravaganca
12. zář 2007

Já budu žádat o vyšetření miláčka při příští náštěvě u doktorky.Mě prostě přijde divně jen tak mrsknou někomu prášky,aniž by se dělalo nějaké vyšetření 😒

fidorka81
12. zář 2007

motýlku, tak si zkus gyndr. obvolat, kterej bere a podle toho se potom zařídit. Když ze svý doktorky nemáš dobrý pocit, tak to neni OK.

extro, no mě ho taky nedělala, ale my se snažili rok teprve nedavno. Přijde mi to divný, ale stále doufám, že ví co dělá. 😖

extravaganca
12. zář 2007

Já Ti nevím fidorko....asi bych ji o to vyšetření při další náštěvě požádala...mě jen překvapilo,že mě na krev posílala v 1.den menstruace...prý se to tak dělá...ale stejně jsem šla až 2.den menstruace totiž přišla odpoledne....
A jak vlastně probíhalo to spermio?Pokud to není moc drzá otázka.Abych kdyžtak věděla,na co mám miláčka připravit...

motylek
12. zář 2007

No mě ten utroš nasadila proto, že jsem měla cystu a nedostávala jsem MS. Na tu cystu mi dala proveru a pak mi zase nacpala HA, já jsem totiž úplně blbá a nedokázala jsem jí říct ne. No říkala jsem si, že snad ví co dělá. Po půl roce jsem tam šla, že u HA nechci a tak mi rovnou vrzla utroš, asi abych dostávala MS. To zatím funguje, tak nevím jestli tam mám jít hned po MS nebo si ten měsíc počkám. Jenom doufám, že ovuluju, protože po clostilu se dělají cysty, no a ty se mě dělají normálně, tak abych potom zase nestálo na tom, že mi pořád bude ničit ty cysty a mimísek pořád nikde. Proto bych možná šla hned do repromedy, s tím, že bych jim neřekla o tom půl roce braní HA. Ale je fakt, že ta moje dr. se k ničemu nemá, pořád by mi cpala HA. Že bych měla nejdřív zhubnout a přestat kouřit. To se snažím. Taky podle ní se všechny děti snad musí narodit s rozštěpem, downem a všema možnýma alergiema, a tak nějak bych řekla, že podle ní, by se radši ani děti rodit neměly (možná jí křivdím, ale když na mě tohle spustila, tak jsem se úplně styděla za to, že vlastně toužím po dítěti ) 😖 😖 😖

lussi
12. zář 2007

tak to mě říkali v CARu, že horm. profil se dělá 2. - 5. DC 😅
co se týče sperimia - tak manžovi brali krev jestli je taky ok (na HIV ) a pak dostal kelímek, šel do kabinky, tam byly časopisy ...no a ...pak odevzdal vzorek a šlo se se dom.

motylek
12. zář 2007

A ty tam s ním jít nemůžeš, že bys mu jako pomohla 😀 😀 😀

fidorka81
12. zář 2007

extro, mě ten utroš dávala na srovnání cyklu, je fakt, že se mi +- po něm upravil. asi jí příště řeknu, ani UTZ mi ještě nedělala a rovnou dala Clostil.
Spermio, nevím, jak jinde, ale u nás hrůza. Sestřičky sice suprový, ale - dali mu zkumavku s malým otvorem, zavřeli ho do pidikabinky, kde bylo WC, jeden usmolenej výtisk Flirtu (nebo Filtru, teď nevím jak se ten erotickej časák jmenuje) (prej jediný na co šlo koukat byly reklamy) a jinak nic. Vzhledem k tomu, že 6dní abstinoval, tak byl rychle hotovej. pak mi vyprávěl, že v chodbě byly uklízečky a jak vytíraly, tak narážely smetákem do jeho dveří 😀 😀

Motýlku, já mám velkou nadváhu a mě dr. o zhubnutí nic neřekla!

motylek
12. zář 2007

No tak to do mě se pustila pěkně, že budu mít vysokej tlak a nateklý nohy, budou mě bolet záda a bla bla bla, no asi se bojí, že by musela řešit něco navíc. A tím si přidělávat práci 😠 😠 😠

fidorka81
12. zář 2007

motýlku, ale pravidelně, když tam jdu na kontrolu, tak se bojím, že s něčím vyrukuje, ale zatím nic neřekla.

motylek
12. zář 2007

No tak buď ráda, protože to tě téměř odradí, vždycky si říkám, že teda ještě počkám a pak mi kámošky i manžel řekne, že jsem blbá, že teda mám jít někam jinam, ale když já tak nerada něco měnííííííím.

extravaganca
12. zář 2007

fidorko,tak koukám,že to měl pěkně veselý 😀
motýlku,vem nohy na ramena a utíkej od ní pryč...co to proboha za doktorku...já při 168 vážím 72kg,což je dost a neřekla mi ani půl slova...Fakt se poohlídni po nové doktorce..
lussi,napadlo mě to samé co motýlka....to tam s miláčkem nemůžu jít,abych mu pomohla 😀 ?

motylek
12. zář 2007

Tak to já mám větší nadváhu, ty jsi naprosto v normě, ale jsou i tlustčí než já a jsou těhule a rodí zdravé děti.

lussi
12. zář 2007

holky joooo, to není problém, známá tam s manžou byla, ale ten můj chtěl mít soukromí 😀

extravaganca
12. zář 2007

Já taky viděla plno kulatějších než jsem já a s těhu nebyl problém

motylek
12. zář 2007

Fid, Jeníček je nádhernej, já už chci taky. Mám taky kamarádku, ta má Ondráška a ten je taky kouzelnej. Teď se celkově rodí nějak moc kluků, každej kdo v okolí porodí, tak má kluka. Třeba bych to mohla prolomit já 😀 😀 😀 . Ale u nás v rodině jsou zase samý holky, tak u nás by to chtělo trochu omužnit 😀

fidorka81
12. zář 2007

motýlku a ty máš velkou nadváhu? Vůbec na to nevypadáš. Jenda je fakt kouzelnej, včera jak se bál a jak se smál, když jsme se smály s jeho maminou nějakýmu drbu.... úžasný 😀
No kolegyni se teď narodila vnučka Eliška a druhý kolegyni v dubnu dcerka Kristýnka, ale co jsem vypozorovala, tak se opravdu rodí plno kluků, obě ty kámošky mají kluky.

lussi, ten můj tam chtěl jít taky sám, ale když jsem ho objednávala, tak mi sestřička říkala, že jestli budu trvat na tom, abych šla s ním, můžu, ale nedoporučujou to. A já jsem ráda, že jsem tam nešla, já se znám - celou dobu bych se jen smála 😀

extro, moje dvě kámošky jsou taky při těle a ani jedna neví, jak otěhotněly ☹

extravaganca
12. zář 2007

Jééé lussi,tak to jsi mě potěšila...ten můj by asi nevydýchal,kdyby tam měl jít sám 😀
motýlku,tak u nás je to přesně naopak...v rodině od miláčka,se rodí jen kluci...opravdu.Před 4 měsíci porodila švagrova už 11 kluka v rodě...to je děsný..žádná holka.Ikdyž to všichni myslíme v dobrém 😉 Tak si z nás všichni dělají srandu,že u nás to bude určitě holka,když si tak dáváme na čas.Rodina má totiž za to,že se do miminka moc nehrneme a my je necháváme při tom.Nepotřebujeme lítostné pohledy.Jen moji rodiče ví,že se nám nedaří.No a já taky říkám,že by to mohla být holka,když už si tak dává na čas 😀

fidorka81
12. zář 2007

extro, neboj, on to zvládne. Ten můj mi rovnou řekl, že nechce, abych tam šla s ním. Ale pěkně se nervoval a přitom zbytečně.

extravaganca
12. zář 2007

Já ani nevím,jak bude reagovat,až mu řeknu že bude potřeba,aby šel na spermio...Je spíš introvert a to že se nám nedaří nějak neřeší,aspoň mi to tvrdí..říká,že kdyby to furt nějak řešil,tak by to stejně nepomohlo,tak si s tím neláme hlavu.Ale určo ho mrzí,že ještě nemáme miminko,protože po něm taky touží a hlavně ví,jak po tom toužím já.