Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

fidorka81
4. zář 2007

Zelvíku, takže MS přišla? To je mi líto ☹ ☹

Dasty, tak držím pěsti, aby se zadařilo! 🙂

Anýsku, jak je dneska? Kdy vlastně odjíždíte na tu dovolenou? Neměla by sis radši dojít k doktorce?

Tady teda máte můj graf. Jestli mi zítra teplota klesne, tak MS určo dorazí, jesti ne, tak budu čekat a čekat.
http://www.fertilityfriend.com/home/18ef55

extravaganca
4. zář 2007

fidorko,vypadá to moooc dobře...jak dlouho ještě budeš brát utroš?

fidorka81
4. zář 2007

V tomhle cyklu s ním dneska končím, večer polknu poslední.

extravaganca
4. zář 2007

Tak to můžeš počítat s menším poklesem,protže po utroši jsou teploty malinko vyšší....Ale moc přeji,aby se teploty držely 😉
Já zítra opět začínám měřit,a už se těším na adrenalin,co mi zas ff ukáže 😀

zelvik
4. zář 2007

Holky, právě že MS ještě nepřišla (Extro, já vím, můžu ještě doufat). Ale teplota se propadla a test měl jen /...
Po Utroši fakt klesla...

extravaganca
4. zář 2007

zelviku,nevím jak bych Ti teď ulevila....vím,že to čekání je děsné...vyčkej do zítřka a uvidíš jaká bude teplota zítra...

fidorka81
4. zář 2007

extro, jo FF je občas lhář, můj současný cyklus je toho svědkem. Posunul mi včera ovu o pěknej kus dál. No uvidíme, jak se vyvrbím, v každým případě, držte palce!! 😀

Zelviku, tak to ještě nesmutni!! Na testu se ti to může ukázat až později!

zelvik
4. zář 2007

To je v poho, když člověk ví, že v tom není sám, nese se to líp...Čekala jsem nějaký mírný pokles a ne hned o 2.
A víte co je nejhorší? Když už i tomu chlapovi začne docházet, že někde bude problém. Tomu mýmu to už dochází a bojí se, aby to nebylo v něm (ach ta ješitnost) a aby to pak třeba nebyla konečná....

extravaganca
4. zář 2007

zelviku,takto vůbec nesmíš přemýšlet 😠 Jaká konečná?Žádná konečná nebude a basta!Ten můj to nějak neřeší..od té doby co jsem se já přestala s každou MS hroutit je i on v pohodě...Prostě si říkáme,že jednou to vyjít musí 🙂 A nebuď smutná,třeba to ještě dobře dopadne 🙂

zelvik
4. zář 2007

Ještě dotaz - kolik ti je? Mně bude na vánoce 30, tak už mám dojem, že mi ujíždí vlak...

extravaganca
4. zář 2007

zelviku,pokud to byl dotaz na mě,tak mě je 29 a manželovi 25.Občas chytnu nerva,že m ujíždí vlak,ale naštěstí to není často 🙂

zelvik
4. zář 2007

Jojo, bylo to na tebe, Extro - tak to jsme na tom zatím my dvě stejně. Manžovi je o necelý rok míň - teď mu bude 29 v září.

extravaganca
4. zář 2007

Já z věku naštěstí opravdu nějak nepanikařím....připadám si furt jak puberťačka,takže si ani svůj věk nějak moc neuvědomuju 😀

zelvik
4. zář 2007

Jo to já taky, mám dojem, že jsem "zamrzla" někde na 19 🙂🙂
Ale tělo si to asi přestává myslet se mnou.... 😲

fidorka81
4. zář 2007

Tak holky, my jdeme na spermio v pátek, přítel je nervní už 2 měsíce. Jak jsem psala včera, dostane od mě v pátek pozvání na oběd, za hrdinnost. Chlapi jsou v tomhle fakt šílený. My můžeme podstupovat neustále nějaký vyšetření a když jde o ně, tak je to v p....i. 😒

Když už jste u toho věku, tak mě je 26 a přítelovi bude v prosinci 32.

A Zelvíku nesmutni, doktoři vám dyžtak pomůžou 🙂

extravaganca
4. zář 2007

fid,naprosto s Tebou souhlasím...kdybyste viděli,co všechno u nás předchází náštěve u doktora..teda když jde miláček...no to je děsný..jako by šel na popravu.. 😀
Já mám takové neblahé tušení,že pokud se nám mimi v tomto cyklu nepodaří,tak při náštěvě u doktorky nejenže vyfásnu clostil a budu chodit na ultrazvuk,ale asi mi manžílka pošle na spermio..no to bude nadělení 😲

fidorka81
4. zář 2007

extro, tak mladej strašně nerad chodí k dr. Naštěstí není tak často nemocnej a docela pravidelně chodí darovat krev (z čehož bych já osobně měla větší strach než ze spermia). Už jsi manžu připravovala na to, že ho může dr. poslat na spermio? Já jsem to jednou před ním předhodila a on mi na to řekl, že to budeme řešit, až na to přijde. Buch je to tady a už za 3 dny 🙂 Můžu Ti říct, že když mi dr. řekla, že má jít na spermio, tak jsem se málem počůrala smíchy, protože jsem věděla jak zareaguje. No mýlila jsem se. On to přijal, ale v telefonu na mě skoro nemluvil (až jsem si myslela, že mi to položí, měl dost zaraženej hlas), ani když přišel domu, tak bez pusy se hned zeptal co a jak a jak to probíhá atd. Od tý doby si myslí, že je chyba v něm. Skvělý, co 😒

zelvik
4. zář 2007

Holky, Clostil i Utroš mám za sebou (už 2 cykly) a NIC. Takže teď mě čeká UTZ a manžu právě spermiogram - aspoň takový nám Dr. přednesla scénář naposledy, když jsem tam byla.Jenže si neumím představit, jak to je nebo není náročný časově - odbíhat často z práce mi asi neprojde a pravý důvod jim tu neřeknu...

extravaganca
4. zář 2007

fid,jednou když jsem byla slušně poblbaná po utroši se mi tak neskutečně smál,že jsem mu to vrátila a s úsměvem jsem mu řekla,že ho ten humor přejde,až půjde na vyšetření spermií...čekala jsem,že se zarazí,ale on ne...chlámal se mi dál a říkal no jasně 😀 On to opravdu naštěstí moc neřeší...teď mu do předu nebudu nic říkat,aby z toho nebyl chudám vynervovaný,protože ikdyž dělá hrdinu,malá dušička v něm určo je.Až mi doktorka řekně,že ná jít na spermio,tak teprve pak mu to řeknu.Ona doktorka je v mém případě docela v klidu,protože jsem to byla já,kdo neměl úplně ve 100% pořádku hormonální obraz a navíc ví,že my dva se díky jeho směnám vidíme jak buben na noty,takže trefit se do ovulky je u nás dost problém...asi podobně jako u vás.Navíc,kdybych mu teď řekla o spermiu,tak bych mu ani nedokázala říct jak to bude probíhat,co ho čeká...páč to sama nevím 😀

fidorka81
4. zář 2007

zelvíku, nestresuj se tím ještě. Třeba je na tohle ještě brzy. Třeba jsou na UTZ i v odpoledních hodinách. Ještě si z toho hlavu nedělej, začni, až bude třeba 🙂

extravaganca
4. zář 2007

zelviku,já se přidávám k fidorce...nestresuj se,dokud není třeba 😉 Neboj,bude líp..určitě 😵

fidorka81
4. zář 2007

extro, no takže mě chápeš s tou ovu. Trefit se do ní je fakt unikum, když je mladej pořád v čudu. Teď ho mám třeba na noc doma, ale jezdí domů v půl desátý a je uravenej tak, že se umeje, nají a zalehne, ráno ho pak nemůžu vzbudit (vstává v 5:20, v tolik měřím BT). Je mi ho líto. No a na pátek se taky nevyspí, páč tam má být mezi 7-8 a bude se strašně stresovat. Ale bude mít volný odpoledne a tak si odpočine.
Až budeme mít po spermiu, tak napíšu jak to probíhalo, ono to bude všude +- stejný, abys byla v obraze 🙂

fidorka81
4. zář 2007

Chcete se upřímně od srdce zasmát?? Čtěte: http://blog.zbroj.info/488817-spermiogram.php

fidorka81
4. zář 2007

Tak já se pro dnešek loučím, mějte krásný zbytek úterý a držte mi palečky, ať teplota moc neklesne 🙂 Zítra páčko!!

gabrlinka
4. zář 2007

Ahoj holky, právě před chvíli jsem se bavila s manžou o tom, jestli se nám napoprvé zadaří se trefit do ovulky. Beru clostil a jsem 7.dc a už cítím jemné popíchávání v pravém vaječníků, tak že by už vajíčko konečně začalo růst, hurááá.Také si měřím teplotky na fertility. Tak jsem zvědavá, jestli mi teplotka vzroste sama od sebe. Na druhou fázi cyklu totiž nic neberu, ale kdybych náhodou otěhotněla, pak mi napíše Utrogestan.

extravaganca
4. zář 2007

fid,tak ten odkaz je fakt super...chlámala jsem se v kanclu na celé kolo 😀 Tak to dám mojemu přečíst až nám bude hrozit spermio 😀 Fakt suprově napsané 😀 Jinak držím palečky,ať teplota neklesne 😉

berina
4. zář 2007

Ahoj holky.Tak mi dnes vyšel testík zase / ☹ .Už je to 27 DC.A mě normálně chodí po 23-24.Mám vypočítané a myslím že to i poznám že ovu.mám 11,12 den cyklu.Jenomže ted mi teplota stoupla až 21 DC. Od té doby mi teplota zůstává na 37,už šestý den.Tak mám v tom nějaký zmatek.Ještě nikdy se mi takhle dlouho nedržela,tak nevím co si mám myslet.Co Vy na to?Můžu být těhotná?Utroš beru 15 DC.10 DNÍ 2*1 tableta.

Želvíku:věk neřeš mě už je 31 a taky ☹ .

anysek1
4. zář 2007

ahoj holky dnes jsem jeste byla v praci. 😢 nechala jsem si udelat nehty na dovcu tak se mi blbe pise 😅 no teplota je 36.8 takze zadna slava...boli me brutalne bricho jako by mela prijit ms takze to cekam kazdym dnem.. 😨 blbe mi je uz jen chvilema...jo a vite co?ten muj pes taky uz sili dnes jsme s ni museli na veterinu a vit co?ona je falesne brezi takze si vsugerovala ze ma mlade... tak uz i nasemu psovi hrabe-diky bohu ze ja na to tak nejsem.jinak jdu varit a chystat na dovcu zira uz jedem ale at v 6 vecer takze se vam ozvu jak vypadaj ty me teploty jo?

dasty
4. zář 2007

ahojda .... 😀
želvíku nesmutni,písnu ti do Ip,co bere ten můj na ten spermiogram.neboj želviku nejsi v tom sama,u mě ani to,že jsme podstoupili IUI,neznamená těhotenství ☹
Fid:hele lepší,že budete vědět kde je problém.Tak nebojte, já očekávala,že mě řeknou spermiogram je výborný,budeme zkoumat vás.A ono houby ,koukala jsem jak jetel,ale pokud je to u chlapa je to jednodušší,tak se vůbec nebojte spermiogramu. 😉
Já když jsem ležela po IUI,tak jsem zrovna přemýšlela jestli to ty chlapi nemají jednodušší.u nás je problém na straně partnera,já lítám každý 3 dny na ultrazvuk,svlíkám se před každým,pomalu i před uklizečkou 😅 .Potom ležím,nohy mám na hoře když mě zavádějí katetr,u toho doktor hezounek tak 35let,u toho laborant mladej,to tam ležíte do půl těla nahatý a oba u toho a když vezmu chlapa,tak jen spermiogram a pak dopřání si v kabince,kde ho nikdo nevidí nahatýho,kelímek podává do okýnka kde nikdo není a hupky domů.To´t vše,nemaj se t chlapi líp 😉
To byla jen vsuvka pro pobavení 😀 😀 😀
Extr.Jani:moc díky ,co nejdříve odepíšu do Ip.ale do čtvrtka chodím do práce ,tak do pátka písnu.

pajca
4. zář 2007

ahoj holky, tak jsem dneska po praco skoncila na gynde s bolestma bricha.myslela jsem se ze mam ovu a misto toho zanet delozniho cipku, tak ze antibiotika a tenhle mesic se nesnazit a to mam za tri dny ovu.