Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

len
5. dub 2007

Teď jde jenom o to, kdy byla ovu 🙂 Jestli až později, tak možná si tělo vyrábí ještě nějaký progesteron samo. Ale jestli +- v té době co minule, tak je to fakt nadějné 😉

allena
5. dub 2007

No podle bolesti břicha ovu zase tak 14-15 den jako obvykle. MOžná si tělo ještě vyrábí samo, ale takhle vysoké teploty jsem nikdy neměla. Taky je mi divný ten 20DC - 36,9,když už měl působit progesteron, že to je tak nízké. Zrovna tenhle cyklus jsem si řekla, že už se na to měření vykašlu, protože jsem na to všechno chtěla spíš zapomenout a pak jsem si řekla, že jsem zvědavá co ty prášky udělají s tou teplotou a znovu jsem začala měřit. NO nic. TeĎ to asi nemá cenu řešit, uvidíme zítra, co ta teplota udělá.
ALe díky Len za ochotu a podporu. 🙂

len
5. dub 2007

V úterý čekám na // 🙂 A o Velikonocích moc nepopíjej 😀

allena
5. dub 2007

Rozkaz! 😀

paseky
5. dub 2007

já mám holky ještě zkušenost s polohou při sexu teď nám to "trvalo" od září v prosinci se zdařilo. ale musela jsem se nastavit vždy zezadu je to trapmý,ale u mě tak fungovalo, prototže v prosinci frekvence našich by se dala spočítat na prstech maximálně ruky a půl. Už při prvním těhu to bylo zezadu. tak jsem to v prosinci zkusila a zdařilo se 😲

dasty
5. dub 2007

extravaganca •.:moc díky za zprávičky a držím pěstičky aby za 14dní bylo na tvém testíku znát to co si přeješ //Pak napiš ,že to vyšlo-záměrně nepíšu,zda to výjde,ale že to vyšlo 😀 Držím pěstičky 😀 😀

zanetik
autor
6. dub 2007

Ahoj holky tak si přestavte, že po vysazení HA loni v březnu jsem měla MS po +-55dnech a to jen s vyvolávačkou, od září jsem najela na Utroše, asi 4cykly jsem to dostávala 28-30DC, poslední 2cykly se prodloužily na 36a 38dní a dnes jsem 24DC a já to dostala jsem úplně v šoku a ještě nemám ani Utroše dobraného, má smysl ho dobrat????

janickabez
6. dub 2007

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné mít z utrogestanu mastná bílá oka v moči.....???? zavedla jsem si ho ráno a ještě odpoledne plavali na moči bílé obláčky... může to být z toho????

dasty
7. dub 2007

ahoj zanetíku jen ho dober ,já to mám zase na prodloužení cyklu a teď to budu brát podruhý tak jsem taky zvědavá 🙂 Třeba se jen tělo brání,že ro bereš dlouho 😖
janickabez-já ti neporadím,ale vím,že útroš ze mě dlouho vytékal.Tak si myslím,že to možné je 😉

zanetik
autor
7. dub 2007

Dasty díky doberu ho a uvidím už ho mám jen na příští cyklus pak laparka a pak ho snad nebu¨du už nikdy potřebovat! 😀

dasty
7. dub 2007

zanetíku tak držím pěsti ať ty hormony už nebudeš potřebovat,moc držím pěstičky 🙂 🙂

extravaganca
10. dub 2007

dasty:Díky moc za přání 🙂
Jinak poslušně hlásím,že na mě utroš při 3.cyklu asi zabral 😀 Jsem 26.DC a v posledních dvou cyklech jsem MS dostala hned den po dobrání utroše,což je právě 26.DC a to vždy brzo ráno.Takže ikdybych to dnes dostala,tak několikahodinové "zpoždění" beru jako obrovský úspěch 😀
A já už se bála,že jsem divná,že na mě utroš nepůsobí 😀

dasty
10. dub 2007

extravaganca :tak to moc blahopřeju,každý malý pozdržení je velký úspěch.a třeba to zdrženíčko bude něčím jiným 😀 😝 Moc bych ti to přála 🙂

mufy
10. dub 2007

Holky nevíte jak dopadla Allena?Je teda těhulka? 🙂

extravaganca
10. dub 2007

dasty:Děkuji moc,jsi zlatá,ale vzhledem k teplotám,které jsem tento měsíc naměřila to vypadá,že vůbec neproběhla ovulace,takže mimíškem to určo nebude.Ale nevadí,i tak jsem moc spokojená 🙂Máme se během léta stěhovat,tak si říkám,že mimíšek asi čeká až budem v novém bytečku,konečně sami bez rodičů a že pak za námi teda příjde 😀

juliet
10. dub 2007

Allena má ve svém grafu + u testu, vypadá to na těhu 🙂. Mrkněte na její odkaz, jestli vidím správně...

kacka2
10. dub 2007

ahoj holky, po delší době se ozývám, stále beru jen estrogen, včera jsem měla mít první dávku utrogestanu ale raději počkám do zítřka, zda teplota stoupne abych měla jistotu že OVU proběhla, co vy na to?
http://www.fertilityfriend.com/home/18d09e
nějak se jí pořád nechce nahoru..

dasty
10. dub 2007

extravaganca:to víš,že ano hlavně,že si člověk vezme to pozitivní-myslím tím,že bude mimísek v kludu v novém stvořen 🙂 My zase chceme předělávat začátkem července byt,děcák apod. a buď do tédoby otěhotním,nebo se nebudu nervovat alespoň budu moc víc pomáhat při uklízení a stěhování a mimi příjde do krásnho pokojíčka s bráškou 🙂
Kačko 2 já bych to taky viděla na ovu,pokud zítra teplota stoupne 🙂

extravaganca
11. dub 2007

dasty:Jak tak sleduju,tak to berem obě stejně a to je dobře 😉 Taky si říkám,že si aspoň v klidu pouklízím (jsem na úklid děsný puntičkář 😀 V klidu se pak přestěhujeme a mimíšek určo přijde.A nebo ještě si s manželem říkáme,že když jsme teda ze všech sourozenců poslední kdo nemá miminko,a že když z manželovi strany se rodí jen kluci,tak si říkáme,že to nejlepší přijde nakonec a bude to holka 😀 Ikdyž budem vděční i za kluka 🙂

dasty
11. dub 2007

extravaganca: víš ono mě to přestalo bavit být každý měsíc v depce a tak tomu čelím a už se na to tak neupínám.Přestala jsem vnímat kdy mám ovulaci a milueme se když máme chuťúbylo to tak i se synem/mám nabídku jet s kámoškou k moři/přinejhorším pojedu jako těhule v září/ chodím vypomáhat 8krát do měsíce do bývalé práce.tam b´vědí,že chceme otěhotnět,ale přesto by rádi kdybych se vrátila.a dostala jsem d září dvě pracovní nabídky.Tak třeba i nastoupím a budeme to zkoušet dál.červenec ,září,předělávat byteček a kupovat malýmu věci do školky.Ještě od září anglina a poč.kurz abych měla v ruce atest,že s počítačem umím.To víš,že nejlepší rodí když to nikdo nečeká a aby místo jednoho mimi jsi si pak nepřivezla dvě.Mě je to taky jedno hlavně ať je to zdravé 🙂 Právě něco mě to dalo,že jsem teď hned neotěhtněla.s Patričkem to bylo do 3 měsíců a ani jsem si toho moc nevážila/prostě jsem to brala,že to tak má být,když chceme/Ťeď si budu mnohem víc vážit těhotenství je mě jedno zda je to kluk nebo holka prostě beru klidně obojí.Zase si písneme musím jít jdeme slavit páček

extravaganca
13. dub 2007

dasty:Promiň že píšu až teď,ale lehce nestíhám 😅 Copak jste slavili?V e středu jsem to dostala a kupodivu to snáším čím dál líp.Jakmile mrška odkráčí,začínám znovu měřit BT a tentokrát si budu dělat i ovulační testy.Pak musím k doktorce na kontrolu,protože jsem dobrala utroš a chce mi dát něco jiného,protože mi nevyšly dobře hormonální testy,tak jsem zvědavá co za dryják do sebe budu valit 😀 Po utroši jsem totiž jak ožralá 😀
A ještě k tomu jak jsi psala,že Patriček byl hned a bralas to jako,že to tak má být a teď si budeš vážit těhotenství víc....tak já si myslela,že budu těhu hned ale ono to tak nebylo a čím dýl se snažíme,tím víc si uvědomuju,jaký mě potká krásný zázrak až budu těhu 😵 Takže hodně štěstí nám oběma i všem ostatním 🙂

pikusa
13. dub 2007

Ahoj holky,tak já dobrala 5.balení utroše a MS se dostavila,ještě jsem měla před sebou poslední 2 večerní prášky.Mám ještě jedno balení a pak zase dr. a objednání do Prahy.
Takže šup šup na dlší snažení 🙂 at tam nemusíme

dasty
13. dub 2007

extravaganca :Hodně štěstí jak píšeš a ať už v bříšku máme fazolky.Slavéme znovu narozky Pá´tovi snad na třikrát všichni se nevejdeme,ve středu-ještě švagrový narozky a tchýnin svátek-veselo.Tak držím pěstičky já mám teď ovulaci a uvidíme zda se něco bude dít,příští pátek jdu do 2balení utroše ,ale ani si nic nemyslím,že by to mohlo vyjít.i když včera jsme si domlouvaly s kámoškou a dětma dovču k moři na září tak uvidím zda budu moc jet.Musím končit během víkendu písnu papapa
Pikusko:neboj přinejhorší ještě měsíc,držím pěstičky a´t nikam nemusíš a jak píšeš šup šup na snaženíško papapa 🙂

extravaganca
16. dub 2007

dasty:Ahojky,tak jaký byl víkend?My jsme slavili u tchánů narozeniny stchána,švagrofé a švagra a tento týden ještě narozky synovce,takže těch oslav máme takypožehnaně 🙂 Jinak jsem dnes začala opět měřit BT.Tento měsíc bude už bez utroše,což vítám,protože mi po něm nebylo nejlíp a navíc nějak nefungoval 😒 Mám taky nakoupené ovu testíky,tak snad už budu vědět přesněji,kdy u mě probíhá ovulace.
pikusa:Já taky dostávala MS a ještě jsem měla tak 1 nebo 2 tabletky v balení.Měla jsem jít tento měsíc k doktorce(vzhledem k tomu,že těhotenství se nekoná),ale řekla jsem si,že to ještě o jeden měsíc posunu a půjdu tam až příští.Mám přislíbené nějaké jiné léky pokud nebudu těhu,protože mi nedopadly nejlíp hormonální testy.Tak jsem zvědavá co to semnou ten příští měsíc bude dělat 😀

kacka2
16. dub 2007

ahoj,
tak se opět ozývám, teplota po Utrogestanu skutečně stoupla (37.0 jsem ještě nikdy nenaměřila), takže to zabralo! Zatím ho zavádím a špatně mi není, spíš to spaní, ale to taky nemusí být tím.
http://www.fertilityfriend.com/home/18d09e
Teď jsem spíš zvědavá, jestli se potom nastartuje i MS..

kacka2
17. dub 2007

ještě jeden dotaz, myslíte, že může Utroš zvyšovat chuť k jídlu? Myslím velkou chuť! 🙂

marky4
17. dub 2007

Kacko ahoj, tak já nevím,na každýho to může reagovat jinak. Já jsem po něm byla dost ospalá.... 🙂

makal
17. dub 2007

Já jsem brala utrogestan taky a chuť k jídlu byla a velká 😅 a švagrová na tom byla podobně.Ale může to na každýho působit jinak...

kacka2
17. dub 2007

holky dík, já mam hlad snad pořád a ještě k tomu spím jak můžu.. 😔
Hlavně že vím čím to je.

marky4
17. dub 2007

kacko jsou to přece jenom hormony 😉