Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

zelvik
22. říj 2007

Ahojky Extro, beruško, budu na tebe v pátek moc myslet, ať vám to spermio dopadne na 1 s * 🙂
Budete vědět výsledky ještě ten den?
Jinak já dneska takhle:http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6

extravaganca
22. říj 2007

ahoj želviku,sluníčko 😵
Děkuji za přání a ano,budeme to vědět do hodiny.Jen nám asi do ruky vrazí papír a nazdar...víc nám k tomu řekne moje doktorka,ke které s výsledkama půjdu příští týden.
Teplotky máš krásné 😵

zelvik
22. říj 2007

Jéé, to myslíš, že k tomu neřeknou ani "á" nebo "bé" ? To ybch je k tomu teda donutila 😀
Beru Utroš, tak ještě aby teplotky nebyly krásné.... 😒

extravaganca
22. říj 2007

No tak mrkni na mě,já utroš taky brala a teplty k 37 vůbec nevyšplhaly 😠 Já si myslím,že nám k tomu fakt asi nic neřeknou...netuším jak to tam hodí...tak uvidíme...poptám se tady holek,co tam na spermiu už byly,zda jim k tomu něco řekli...

fidorka81
22. říj 2007

Ahojky holky!

Zelvíku, tvůj grafík je naprosto úžasnej!!!

Anýsku, gratuluju k dobrým výsledkům!! Teď už se to pohne jenom dopředu 🙂

Holky, dneska ráno jsem prožila šok. Normálně jsem dostala MS, ani ne po třech týdnech. Dneska mám akorát 19DC 😲 Ale přičítám to tomu, že jsem nezačala brát tenhle cyklus Utroše. Co myslíte?

extravaganca
22. říj 2007

fidorko,no může to tím být,ale já když nebrala utroš,tak mi to nic neudělalo...je to divné..Zeptej se na to doktorky a uvidíš,co Ti na to řekne 😉

fidorka81
22. říj 2007

extro, já čekám na výsledky krve a pak až půjdu k dr. Nechce se mi tam lítat 2x během pár dní. Moje internistka se divila, že mi gyndr. ještě neudělala žádný vyšetření krve, tak mě poslala na imunologický vyš. krve, budou tam dělat i protilátky proti chlamidiím, to jsem zvědavá, jak to dopadne (jdu tam příští čtvrtek). Tak počkám na výsledky a pak se hnedka vrhnu na gyndu. Zrovna dneska jsem byla na krvi a brali mi 5 zkumavek!!

zelvik
22. říj 2007

Ahojky,
Fid - to je divný, že ti nedělali žádný krevní vyšetření. Ani ten hormonální profil?A na základě čeho ti dala Utroš? 😠

Jinak holky, bolají vás při braní Utroše prsa? Mně začly včera a dneska mně bolejí jako zespodu (možná je to i podprsenkou, co já vím)...

zelvik
22. říj 2007

Jéé, tak jsem si sem dala taky krásnou ikonku miminka a koukám, že ty vaše - Mtýlku a Gab už zmizely ☹ Když jsem ji sem zadávala, všimla jsem si, že tam je v Nastavení poznámka, že se má vkládat jen NAŠE aktuální foto, jinak bude smazáno. Tak se mi tu ta moje ikonka taky dlouho neohřeje☹ Admin se v tom hrabe ☹

dasty
22. říj 2007

ahoj sluníčka,všechny vás zdravímmmmmmmmmmmmm 😀 😀
Jani Ex psala jsem IP. 😉
Fid,žalvíku,Gabrlinko-mooooooooooc držím pěstičky 😅 😅
Anýsku velká gratulace k výsledkům. 😉
Motýlku,těhulko jak je???Já jdu ve středu do Sanusu na ultrazvuk 😉
Jinak mě taky holky nedělal nikdo doposud hormonální profil a přesto jsem brala clostil i utroš,holt to asi střílej od boku.Ale v Sanusu už jsem utroš nedostala vůbec ani po IUI.Tak jsem na suchu 😀 😀 😀

gabrlinka
22. říj 2007

Ahoj utrošky moje, a je to v čoudu, opět mám tento měsíc útrum, ráno velmi rapidní pokles teploty, takže mrcha je tu ve čtvrtek cobydup ☹ Co jsem komu udělala? To je snad za trest. 😠 Takže jsem šla ráno do práce se "skvělou náladou" a byla velmi přísná a zákeřná učitelka. Holky, já jsem zoufalá 😢 😢 😢 Jste moc hodné, že ste mi držely palečky!!!!!!!!!!
Aspoň tu zůstanu s váma, vidíš Extruško, jak Tě věrně následuji 😉
Příští týden jdeme k dr. a chceme jít na IUI či IVF, u nás to asi přirozenou cestou nepůjde ☹
Želviku: krásný graf, držím palečky, ať se aspoň Tobě zadaří
Jak se daří těhulkám, Motýlkovi a Dasty? Doufám, že dobře. 😉
Administrátor mi smazal miminko, jak kdyby to bylo nějaké znamení mého poklesu. tady je: http://www.fertilityfriend.com/home/1be3ac

zelvik
22. říj 2007

Gabrli - mně ho admin taky smaže co nevidět, jen co na to přijde☹
ach jo - to je tedy smůla s tím tvým grafíkem ☹

Dasty - tak mně horm. profil dělala hned a kvůli vysokému testosteronu mi dala Utroš a kvůli mrňavým folíkům Clostil.Tak se tím svinstvem láduju, pleť mi to zhoršilo, břicho nafouklo, prsa mě bolej a výsledky nikde 😒

gabrlinka
22. říj 2007

Ahoj Želviku, já jdu ve čtvrtek k dr. a jsem zvědavá, co vymyslíme. Ten clostil se mi moc brát nechce. A navíc ji řeknu, ať mi píchá Pregnyl, vždyť ani neví, jestli se mi ty vajíčka uvolňují.

zelvik
22. říj 2007

No to jsem taky zvědavá, co ti poví. V příbalovém letáku píšou, že má být ženská sledovaná UTZ při clostilu o to víc a ta moje Dr. mě viděla všehovšudy 2x.Jestli mám cystu, vím houby☹
Já mrchu dostanu v neděli a pak bych měla v úterý zase vzít clostil - no nevím, jestli si to nerozmyslím.
Na co je Pregnyl? Není to až na to, aby folík prasknul?Na to tam ale musí nejdřív být...a na to máme ten blbej clostil

gabrlinka
22. říj 2007

ano, nejdřív tě stimulují clostilem nebo podobným sajrajtem (clomifen, clomhexal, pak i nějakými injekcemi Puregon, nebo tak nějak) a pak se píchá pregnyl na prasknutí, máš pravdu, já se asi blbě vyjádřila, ale myslela to tak
už v úterý clostil? ty ho vlastně bereš 3.dc,co? já bych měla začít v pondělí, pokud to dostanu ve čtvrtek (5.dc), proto jdu už ve čtvrtek k dr. v pondělí bych to nestihla, a jak říkám, uvidíme.
držím ti palečky, aby ti ta škaredá mrcha v neděli a ani pak nedorazila 😉

zelvik
22. říj 2007

Aha, no já si to tak myslela. To se ale toho clostilu nezbavíme☹Ach jo.
Děkuju ti za palečky, ale to ona potvora dorazí, já ji znám, ona se mě drží zuby nehty a jsme už sehraný ☹ I když mám lepší představy o "kámošce" 😖

gabrlinka
22. říj 2007

😀 😀 😀 jééé, Želviku, díky, tys mně rozesmála, tím, jak si to hezky popsala, jinak bych se tomu nesmála, ono je to spíš k uzoufání ☹
A nevzdávej to prosím Tě!!!!!!!!!!!!!!! 😉

zelvik
22. říj 2007

😀 to jsem ráda, že tu nesmutníme a že jsem někoho pobavila 😉
Nevzdám to a ty ani niko jiný tady taky NE!!! My to vydržíme....
I když už je toho trochu na nás moc, co?

Ale takový mimi, jaký mám v ikonce - jojo, to by bylo...

gabrlinka
22. říj 2007

Viděla jsem tvůj graf, je pěkný. 😉

gabrlinka
22. říj 2007

narozdíl od té mé hybridy 😀 😀 😀
máš pravdu, je toho na nás moc, teď to počasí tomu taky nepřidá, jsem prospala celé odpoledne, tak teď tu datluju jak urvaná 😀
Já dám tomu snažení ještě nějakou dobu, jako že zkusíme ty pokusy IUI, IVF a když to ani pak nepůjde, tak si adoptuju mimi a bude to. Ale vím, že to taky není jednoduché.

zelvik
22. říj 2007

No jo, uvidíme, co mi graf předvede zítra...
Tak takhle daleko jsem zatím nemyslela - adopce je pro mě zatím vzdálený pojem a ani nevím, jestli bych k tomu dospěla...
pořád doufám, že se to nějak musí podařit!!!

gabrlinka
22. říj 2007

Mně to už šíleně chybí, starat se o dítě, hýčkat ho a vychovávat....
potřebuji tu být pro někoho, komu bych dávala lásku a péči, strašně se to ve mně hromadí, vždyť já už pomalu začínám šišlat na některé děti ve škole, třebe v 6. třídě je jeden takový pěkný, milý, malý, hodný, šikovný chlapeček, a jak fajně mluví, no to bys ho musela vidět, to se nedá popsat, si vždycky v duchu říkám, co bych dala za to mít takové roztomilé dítě

zelvik
22. říj 2007

Víš kdy mě přepadla touha mít vlastní dítě? Když se kolem mě kamarádky začly stávat maminami a ty děti se dostaly do věku (cca 5 měsíců a pak něco málo po roce), kdy nesnesou nikoho jiného než mámu. Tolik jsem si je chtěla chovat a muchlat a to bylo křiku a klid byl až u mámy...Tak od těch dob chci svoje, abych pro něj taky byla ta jediná máma...

Co učíš za předměty?

gabrlinka
22. říj 2007

teď si mně zase rozplakala dojetím 😢 krásně jsi to napsala
učím český jazyk 6. tř. a 8. tř. anglický jazyk 4. a 5. třídu a pracovní činnosti 7.tř.

zelvik
22. říj 2007

Tak to nééé, brečet se tady nebudeeeeeeeeee 😎

Já taky chtěla být učitelkou, studovala jsem 3 roky - taky češtinu 🙂
Ale nějak jem to vzdala, měla jsem k tomu i hudební výchovu a tam jsem ztroskotala...

gabrlinka
22. říj 2007

tak to je mi líto, že ti to nevyšlo, a můžu vědět, co děláš teď?kromě toho že se snažíš o mimi 😀

zelvik
22. říj 2007

Nelituj, já to vzdala víceméně sama🙂
Teď nejsem moc daleko od tématu - dělám na personálním,přijímám nové lidi, dělám s nimi pohovory a někdy je taky školím - takže učím, ale ty dospěláky 😅

Kočko, končím, jdu si udělat čajík a brzo to zapíchnu - zívám od rána...
Pa a dobrou a zítra se "uvidíme"

gabrlinka
22. říj 2007

Taky Ti přeji dobrou noc,papapapa 🙂

anysek1
22. říj 2007

diky za gratulace.bohuzel ted nemam cas sem moc chodit a psat ale koukam ze vam to tady keca i beze mne 😀 ted muj tata prisel s perfektnim napadem ze koupime jeden hotel tak jsem se celkem dost do toho obula doufam ze nam daj na to uver prece jen je to v radech par milionu 😒 ale jestli to klapne tak padam okamzite z te me "uzasne" prace!

lu007
23. říj 2007

Ahoj holky, dívám se často na Vaši diskusi, beru totiž taky už 3. měsíc Utroš,(o mimi se snažíme od června). Teď, poslední měsíc co jsem ho měla brát jsem měla ovulku, pak mi začaly pěkně stoupat teploty a 6.stý den při teplotě 36.8 jsem to večer dostala - ale je to trošku jiný krvácení. A to mám utroš ještě na jede celý den (beru ho od 16. dne cyklu). Četla jsem tu, že mrcha by měla dorazit až pod dobrání utroše. Nevíte co to znamená, dostat M 25. den a ještě před dobrání Utroše. (obyčejně mám M 28. -30. den) Moc díky za Vaše rady. k Mudr jdu příští pátek ( M jsem dostala včera večer)