Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

fidorka81
25. říj 2007

Ahojky holky.

Dasty, nene ještě nejdeme do CARu, moje internistka mi nechala udělat imunologické vyšetření krve a za týden si jdu pro výsledky. Mimojiné mi nechala udělat i protilátky proti chlamydiím. Docela se bojím, co tam zjistí. A s těmahle výsledkama se pak objednám na gyndu a gyndr. mě třeba už konečně udělá hormonální profil.
A MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC Ti gratuluju k Cipískovi a jeho srdíčku. Takže hodně zdraví tobě i mimískovi 🙂

Gabi, to je mi líto, ale nic nevzdávej, za chvíli se na to zase vrhnete a budeme napjatě očekávut // 😉

Zelvíku, držím pěsti, teplotky jsou zatím krásný 🙂

kupska2
25. říj 2007

no gab,dekuji

fidorka81
25. říj 2007

Jinak holky dobrá zpráva - v úterý dorazily peníze za byt majitelům, tak teď už budeme jenom čekat, až se vysttěhujou (mají čas do 30.11, ale doufám, že to bude dřív). Byteček už je náš 😀

dasty
25. říj 2007

Holky moje zlatý.... 😀 😀 😀
Jani EX.hned jak budu moc napíšu,je mě fakt tak zle,že sotva lezu.Chodím ještě do práce a pro Patrička a pak padnu ☹ Těším se na zprávičky od tebe a zítra držím pěsti 😉
Gabrlinko:je mě to líto,jednou ta mrcha mrchová musí sakra skončit. 😉
želvíku ještě neblázni:já teď taky cítila předzvěsti mrchy a vidíš nebyla.Jinak mě je 31let a můj obličej je na tom po těch hormonech podobně a ještě jsem po nich přibrala,faaaaaaaaaakt kočka 😀
Fid:velký gratulace k bytečku a šupky ať už jsou majitelé pryč.To máte hezký dárek k vánocům.Holky nafocený to už mám ,ale jsem antitalent a potřebuju ty fotky od chlapa zmenšit.Tak až ho dokopu uvidíte to naše 5mm štěstí.Fid neboj to dopadne dobře musííííííííííííííííí.
Zatím papapapapa posílám hodně těhu bacilůůůůůůůůůůůůů 😀 😀 😀

fidorka81
25. říj 2007

Dasty, super, schytala jsem je první, tak jestli do měsíce neotěhotním, tak jsi málo prskala 😉 😀 😀 😀
Díky za gratulace, v sobotu se jdeme ještě na byteček podívat, majitelka (teď už bývalá 😀) říkala,že je to tam samá krabice, tak mě aspoň uklidnila, že balí 🙂 Měj se krásně a užívej 🙂

dasty
25. říj 2007

Fid:tak ty jsi jich nachytala viď -za dva ??? 😀 😀 😀
Tak to jsou dobrý zprávičky,holky vy mě těšíte pěkně pozitivně myslíte 😀 😀 😀 Ze mě bude básník,zatím papapapapa opravdu už se loučím 😝

fidorka81
25. říj 2007

Dasty, nic jiného nezbývá - s pozitivní náladou brzy všechny těhotné budou 😀 😀
Páááááááááá 🙂

berina
25. říj 2007

Ahoj berušky.
Vy jedete,ani to všechno nepřečtu.Já ted neměla nějak čas.Nálada taky nic moc.Leze na mě nějaká podzimní depka,potvora jedna 😠 .Jinak v pondělí jsme byli pro výsledky spermia.Dopadlo to dobře,je to v normě.Zatím máme zkoušet,tak do konce roku.Ještě chce u mě doktor udělat nějakej hormonální profil z krve.Tak tam mám jít 1-4 den ms na odběr.Tak uvidíme co z toho vyleze.
Fid:Tak stěhování začíná co.Hurá do nového. 😉
Želvíku:No pěkné teplotky drž se!!!!!!! 😵 Moc Ti to přeju.Vám všem to moc přeju!!!
Dasty:Ani nevíš jak Ti závidím ty Tvoje nevolnosti 😅

Jinak přemýšlím že tento měsíc nevezmu utroš.Ksichtík mám jak puberták,no hrůza.A taky mě zajímá kdy dojde ms bez utroše.Tak to udělám.

fidorka81
25. říj 2007

Beriii!!
No to ti řeknu kdy, já jsem tenhle cyklus bez Utr. 19DC jsem špinila a teď nic, tak čekám a čekám a ani nevím, kdy mi to přijde. Uvidíme.
Gratuluju k dobrýmu spermiu! Těch pár měsíců do konce roku uteče jako voda 🙂 (taky je tu možnost, že se zadaří do vánoc a k vánocům dáš miláčkovi nejkrásnější dárek 🙂 )
No už se moc těším. Příští týden začnu lehce balit a příští víkend máme v plánu udělat si výlet do Prahy do Ikei 🙂

berina
25. říj 2007

Ty jo,19 dc?A kdy si měla ovu? Já jsem dnes 13 dc a teplota je hodně nízko tak 36,2.Na ten utroš asi kašlu.Připaám si po něm jak pubertačka,samej vřed.A vůbec se necítím dobře.

fidorka81
26. říj 2007

Beri, nevím, já neměřím, ale podle hlenu jsem jí měla asi 13-14DC.
Teď jak neberu utroš, tak mám xichtík jak dětskou prdelku. Konečně se mi taky zahojily ty boláky z minulýho cyklu a tak jsem zase fešanda 😀

chiwule
26. říj 2007

ahoj holky, jak vás tak čtu, mám jeden dotaz k utrouši: jak hodně může ovlivňovat oddálení mrchy? chodím tady do diskuze ohledně IUI, ale je nás tam málo, které mají s utroušem zkušenost...

zelvik
26. říj 2007

Ahojky,
posílám vám svoje teplotky.Dneska odjíždím na víkend k babičce, budu v jedný ložnici s mojí mamkou, která o ničem neví, tak nevím, jak zvládnu měření teď ty dva dny☹
Ale teď jsem polkla poslední Utroš, tak čekám, že to půjde dolů...
http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6

Dasty - tobě je tak špatně? ☹ Ale najednu stranu - je to dobře, viď? Protože takhle špatně už bych taky chtěla 🙂

Fid - gratuluju k bydlení, teď to půjde samo🙂

fidorka81
26. říj 2007

Chiw, je to různý. Mě minule MS dorazila 26DC a to ho beru 15-26DC. 2x mi dorazila 28DC a jednou až 30DC a taky 34DC.

Zelvíku, to jsou krásný teplotky!! Tak zkus ty dva dny neměřit a v pondělí budeš překvapená 🙂 MS čekáš v pondělí?

chiwule
26. říj 2007

fid, díky moc za odpověď! 34DC bych měla být zítra, tak uvidím 🙂 je to teda dost velký rozpětí, to je děsný! 😠
jo a ještě jeden dotaz, mě v CARu říkali, že nemám utroš vysazovat do 38DC, pak mám přijít na krev a pak se teprve uvidí, jestli ho vysadíme nebo ne...takže je možný, že i když do tý doby mrcha nedorazí a v krvi nebude nic tak po vysazení tu potvoru červenou stejně dostanu?! 😲

zelvik
26. říj 2007

Ahoj Fid - ano, mrchu čekám v pondělí. No já to zkusím neměřit, ale já už jsem závislák 😎

Chiw - já nemám takovou zkušenost - beru Utroš 17. - 25.DC a dostáván mrchu pravidelně 28.DC (a to ať ho beru nebo neberu). Ale co se týče tvého dotazu - myslím, že když ho vysadíš (a nebudeš těhu), tak klesne hladina těch hormonů, které právě do sebe dostáváš Utrošem a ten pokles ti vyvolá uměle menstruaci. To je jako když jsme braly HA a pak dělaly 7denní pauzu - taky to bylo umělý....

fidorka81
26. říj 2007

Chiw, přesně. Mě jednou dr. řekla, že jestli MS nedorazí s Utrošem do 35DC a test bude negativní, tak mám přijít a přidá mi hormon. Jak je to ale s vámi, co vám dělají IUI to nevím. A na tu druhou otázku co se ptáš, tak bohužel neznám odpověď. 😒

Zelvíku, já byla taky závislák a teď je to pohodička, neměřím, na těhu každý ráno nemyslím 😀

chiwule
26. říj 2007

zelviku, fidorko, moc děkuji za vysvětlení! ještě že vás mám 😉

zelvik
26. říj 2007

Fid - já už na to teď taky nemyslím - začlo mě bolet břicho - takže mrcha už bude za rohem...A naopak prsa přestávají - takže je to jasný.To už mám vykoukaný☹ Kdyby prsa bolely dál, ještě bych si myslela, že třeba jooo...

fidorka81
26. říj 2007

Chiw, není zač, někdy poradíš zase ty nám 😉 🙂

zelvíku, to je škoda. No ale jestli má MS dorazit, tak ať co nejdřív, aby jste se mohli zase brzy snažilkovat 🙂

zelvik
26. říj 2007

Fid - to jo, to si říkám taky, a teť to bude velkýýý, to snažení. Protože máme poslední měsíc, kdy to můžem zvládnout ještě úplně sami - 5.12. jdem do CARu.

gabrlinka
26. říj 2007

Ahoj holky, šla jsem dnes k doktorce a měla tam ceduli : 25.-26.10. neordinujeme, takže tento měsíc budu bez clostilu, což mi vůbec nevadí 😀
Koupila jsem si kontryhel. Může se míchat s Femigardem, nevíte některá?
Želviku - to bude stres,co? neměřit bt 😉

fidorka81
26. říj 2007

zelvíku, tak zkus vypnout myšlenky na těhu a půjde to. Když si budeš říkat, že je poslední šance před CARem, tak to bude horší, ale zkus se hodit do pohody a relaxovat a třeba to na poslední chvíli vyjde 🙂

fidorka81
26. říj 2007

Jsem úplně zapoměla - extro, jak jste dopadli? Jak se manžovi "líbilo"? 😀

dasty
26. říj 2007

ahoj holky moje zlatý 😀
Beri:no já vím člověk si pořád stěžuje,mám být ráda za ty nevolnosti,ale moje zlatíčka až budete těhotný a to budete-TO SI PIŠTE 😝 ,tak ty nevolnosti jsou fakt hustýýýýý
želvíku jak píše Fid plně s ní souhlasím 😉
Jani EX:jsem napnutá jak šráňky 😅

motylek
26. říj 2007

Ahoj holky, chodím do práce, takže vůbec nemám čas jsem chodit. Vždycky přijdu domů a padnu do postele. Jsem hrozně unavená. Nějak to vůbec nedávám. Zuby mě bolí pořád, vůbec v noci kvůli tomu nespím a chodím minimálně 4x za noc čůrat. Už mě to nebaví. Jsem šíleně nevyspalá.

Dasty, kdy ti začalo být blbě??? Mě nic není. Jako bych ani nebyla těhotná. Kromě toho čůrání a zubů.

Zelviku, nečekej ji. Nedorazí. 😉 😉 😉

Gab, je mi moc líto, že tobě mrcha dorazila 😠 , moc jsem tomu věřila. Teď budu netrpělivě čekat, jak budeš vypadat tento měsíc.

Fid, hlavně se u toho stěhování nestrhej. Přeji ti krásné zařizování bytečku. Pak to musíš postupně fotit a posílat nám, jak si to krásně zařizuješ 😉.

Jinak máme holky od pondělí malý štěnátko jezevčíka, holčičku Phoebe, takže já už svoje miminko mám 😀 😀 😀 . Je slaďoučká, ale pěkně zlobí. POřád do něčeho kouše a nejraději čůrá nakoberec, takže musím být pořád ve střehu. Přes den si ji manža bere do práce (dělá obchoďáka, takže si to může dovolit, má ji v autě), celej den chrápe a večer má napilno a nejvíc v noci 😀 😀 😀 . ale je boží, pak dám nějak fotky do alba.

Tak papa a mějte se famfárově

gabrlinka
27. říj 2007

Ahoj Motýlku, díky, já taky budu čekat tento měsíc 😀 co mi taky jiného zbývá,že? Ale budu se snažit oblbnout mozek a říkat si, že mimi nechci, že si chci ještě užívat svobody a další bláboly 😀
Včera jsem byla na tom melírku světlounkém, tak my ho všichni večer u piva chválili a ostatní koukali, tak jsem spokojená. Aspoň nějaká změna.
Zrovna popíjím kontryhel 😀 taková chuť o ničem, aspoň uvidím, jestli prý tak pomáhá na tu děložní sliznici, neboť sem měla ms normální jeden den a slabou už den druhý a dnes pouze špiním.
Toho pejska ti tiše závidím, já si ho můžu pořídit, až budu v důchodu, protože teď bych na něj neměla čas, anebo si ho pořídíme tehdy, jestli se nakonec rozhodneme stavět ten náš vysněný malinký domeček, i přesto, že je malinký tak ta cena už tak malinká není 😠

anysek1
28. říj 2007

ahoj holky tak jsem byla na gynde a dr se podivala na vysledky z nemocnice koukla na me a rekla ze jedine co muze udelat tak je test na alergii na spermie a pak mi muze vypsat doporuceni do CARu do brna takze se asi projedem 😖 no pockame do ledna a pak se rozhodnem jestli jeste pockame nebo jestli do toho pujdem.akorat vam reknu ze ted po te operaci mam teploty kolem 36,1 to je nizke na to ze mam dostat ms asi kolem 4.11. to asi neprijdou co?nemate s tim nekdo zkusenosti?

pochopila jsem to dobre?dasty je tehulka?je tak to gratulace nejvetsi!

kaslete na depky vzdyt je krasne listi je barevne, vzduch cistej,a jsme zdrave!

holky // jsou sice krasna vec ale za ty 4 dny v nemocnici jsem potkala nekolik maminek co zacli krvacet a o mimi prisli a ti blazni je hodi k nam na gyndu!bylo mi jich lito a uvedomila jsem si ze otehotneni jeste neni vyhra!drzte se!ono se to povede.od te operace jsem v poho jak nikdy,konecne uz vim ze chyba neni ani ve me takze proste priroda ma asi dovolenou🙂prirode se neda porucit!asi uz nebudu ani merit teplotu i kdyz to dr chce!nebavi me to!

tak pa kocky 😎

zelvik
28. říj 2007

Ahoj kočky, hlásím návrat a dávám graf. Ani bych nemusela - je mi to jasný. Bolí mě břicho, na okolí jsem děsně protivná ☹
Je fakt, že jsem dneska měřila postaru, takže v reálu vlastně o hodinu dřív - ale to asi není směrodatné, co?

Anýsku - hlavně, že už něco víš, to je dobře.
My jdeme do CARu 5.12. a ráda bych, kdyby nám stihli udělat spermio ještě do vánoc, ať mám taky aspoň jednu jistotu...

Gab - kontryhel jsem taky jeden cyklus pila. Je to jak sušeý seno chuťově, co? 😀

zelvik
28. říj 2007

Ještě ten grafík jsem zapomněla...
http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6