Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

extravaganca
19. lis 2007

6elvíku achoooj 😵

bibova:Jak dlouhou máš luteální fázi?

barag
19. lis 2007

tak držím palce, ať přinese dobré zprávy!!!
třeba byl testik rozbitý? moje kamarádka si dělala test už nevím od jaké formy a vyšel celý romazaný, nic z něj nešlo poznat. jsou to pěkný nerviky, než to člověk ví, že? tak hodně štěstí 😉

bibova
19. lis 2007

Luteální fázi mám 13 dní jak vyšitých. A dělala jsem si mamatest prý jsou dost spolehlivý a bohužel by krásně čitelně bílý, tedy až na zkušební čárku

barag
19. lis 2007

bibova, že by psychika? no ale ta by asi tak nevyšroubovala tu teplotu, no třeba si měla ovulaci později - o nějaké ty tři dny, jak tak na ten tvůj graf koukám, a to by ani mamatest nemohl zjistit

bibova
19. lis 2007

Stejně mi nic jiného než čekat nezbývá. Je to ale horor 🙂 Každopádně díky za názory

extravaganca
19. lis 2007

Haloo,je tu někdo 😕

fidorka81
19. lis 2007

Ahojky holky,

jsem si v pátek vzala dovču, přítel měl být doma a tak jsme společně bílili, balili... No hrůza. Přišla jsem si do práce odpočinout 😀 Jsem urvaná jak kůň a unavená jako kotě a to je teprve začátek. 😖
Už máme ale nakoupený veškerý věci (mimo záclon), koberce, nábytek, lustry, ledničku a pračku. Nakupování bylo fakt únavný. Lednici a pračku nám přivezou rovnou do bytu příští čtvrtek, což je úplně super 😀
Tuším, že příští víkend by měla dorazit MS, ale nějak jsem to vypustila z hlavy a tak ani nevím kdy přesně. Taky beru ten Duphík a tak nevím kdy přesně čekat mrchu.

extravaganca
19. lis 2007

Ahoj fid,tak to sis teda pěkně mákla...no,jo...stěhování je fuška...mi povídej 😎
A jak vlastně bereš ten duphík?Já ho mám brát 1 ráno a 1 večer-Jinak clostil mi fakt nic nedělá,jen se mi zasekl teploměr na 36,7 😀 nemůže to být ním?Co dělat s teplotou Tobě?

fidorka81
19. lis 2007

Extro, vespod by měl být graf s Clostilem, tak na to jukni 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/18ef55

Duphík beru 15-24DC 1-0-1.

extravaganca
19. lis 2007

fid,díky...škoda jen,že ten clostil je tam i v době MS,mě díky mé 1 donní mrše vyšel clostil bez MS,tak jsem mohla začít velmi brzo měřit...se mi ještě nestalo,abych měřila už 3.DC 😀 No tento graf bude luxusní 😀 měřím téměř od začátku cyklu,bude s clostilem a duphíkem..no radost pohledět 😵
A jak ho snášíš?Já ho budu brát od 16.DC do 25.DC

fidorka81
19. lis 2007

Extro, nic mi nedělá. 🙂 Unavená jsem ze stěhování a žaludek mě při polykání Duphíku nebolí (při Utroši bolel).
Je fakt, že mě taky štvalo, že mám MS tak dlouhou a nemůžu hned začít měřit, ale ty první dny mají cca stejnou teplotu, tak si myslím, že je to normoš 🙂
Hodíš nám sem pak taky grafík? Kdy budeš mít 16DC?

extravaganca
19. lis 2007

http://www.fertilityfriend.com/home/190380
Já budu 16.DC za dlouho 😀 teď jsem teprv 7.DC 😀 Tak to jsem ráda,že Ti nic nedělá,tak snad to u mě bude stejné 🙂

fidorka81
19. lis 2007

Extro, tak koukám, že se Ti MS nakonec moc nerozjela. Tak takovejhle menzes bych chtěla mít 😀 😀 No jo, to máš ještě čas na Duphík. Jsem ráda, že mi ta nová dr. předepsala D. a ne U. Když si představim, jak jsem unavená z toho stěhování a ještě bych měla bejt unavená z U. ... 😵 V prosinci si dojdu pro Clostil, už se mooooc těším 😀

berina
19. lis 2007

Čau sluníčka 😵
Tak hlásím že jsem byla v pátek na krvi HP.A tento pátek mě čeká UZ.Tak mám divné pocity že bude něco špatně 😒 Ale to je asi normální,lepší počítat z horší variantou.

extravaganca
19. lis 2007

Jééé beríííí,achooooj slunííí 😵
A jak Ti dopadl HP?Neboj,vše bude v pořádku 😉
fid,no mi povídej...to byla luxusní mrcha 😀 Jeden den a pak nic...to špinění co mám zaznačené v grafu vlastně nebylo nic..jen ráno cosi malinkého a pak celý den nic...to byl fakt luxus 😀

fidorka81
19. lis 2007

Beri, ahojky!!
Neboj, určo to dobře dopadne a když nebudou výsledky stoprocentní, tak aspoň budeš vědět na čem jsi a co a jak bude dál. Lepší než nic nevědět 😉 Pak nám musíš dát vědět, jak jsi dopadla, budem Ti držet pěsti 🙂

fidorka81
19. lis 2007

Extro, to teda! Nesnáším dlouhý MS. 😠 Stejně je zajímavý, že aspoň teda já, mám jeden MS dlouhej a bolavej a další MS krátkej a téměř bez bolesti. 😕

berina
19. lis 2007

Hp ještě nevím asi mi to řeknou až po uz.Chodíme na Obilnák k docentovi Crhovi.Tak si myslím že po uz půjdem k němu a on nám řekne co a jak.
Fid díky,to víš že vás budu informovat 🙂

extravaganca
19. lis 2007

Beri,budem netrpělivě čekat co nám řekneš 🙂 Ale jsem přesvědčená,že to budou nen dobré zprávy 😉

berina
19. lis 2007

Jé ex kéž by jsi měla pravdu.Já ted vůbec nevím jestli mám pokračovat v tom utroši.Ms mě dorazla bez něj ok,docela silná.Tak nevím co dál.

berina
19. lis 2007

Ta moje gyn se tomu moc nevěnuje,nasadí utroš a řekne přijdi za půl roku.Divný ne.Ani se mi nechce tam chodit se s ní domlouvat.

extravaganca
19. lis 2007

Beri,tak to je špatný přístup doktorky...vem nohy na ramena a jdi pryč...Ta moje semnou taky žádné zázraky nedělá,ale spíš to nechce hrotit a nechat tomu aspoň trochu volný průběh,abych se neblokla psychicky...ale mám HP a výsledky spermia,ultrazvuk,takže stará celkem dobře...utroš mi nedala,když jsem si na něj postěžovala a neřekla ani půl slova...já jsem spokojená 🙂

berina
19. lis 2007

Ten hp a uz navrhl pan docet ji by to snad ani nenapadlo.Jé extro ten uz je vnitřní nebo normální?

extravaganca
19. lis 2007

Mě dělala vnitřní 🙂 a našla tam tenkrát ten krásný folik 😵

berina
19. lis 2007

A kolikátý dc jsi tam byla?Já mám přijít 9-10 dc

berina
19. lis 2007

Už budu muset jít,valím do práce.Tak hezký den,zítra se ukážu. 😉

motylek
19. lis 2007

Ahoj holky,
tak jsem vás přišla zkontrolovat 😀 .
Ve středu jsem byla na ko a bylo všechno ok. Srdíčko prý taky viděla, tak snad nekecala 😀 😀 😀 . Chtěla jsem fotku, ale řekla mi, že nedává, že by to stálo 50,-, ale prý je to zbytečný, že tam stejně není moc co vidět. Další kontrolu mám 12.12., takové pěkné datum, že??? No a den předtím jsem objednaná na NT + biochemický screening vrozených vývojových vad. Stojí to 1500,-, to je šlupka jako blázen. Téměř autosedačka, třeba 😀 😀 😀 . Je to fakt nářez, jak je to všechno drahý, ale pro mimi všechno, že. U toho je i ultrazvuk 3D, nevím teda jestli i fotka je v ceně. No uvidíme. Telefon na recepci vzala nějaká baba, která mluvila tak unyle a potichu, že jsem jí téměř nerozuměla. No takže se necháme překvapit, co bude. Jinak se mám pořád dobře, žádné nevolnosti se nedostavili i ta šílená únava už mě celkem opouští.

Tak se holky mějte jak chcete, co nejlíp a pište samý pěkný věci. Moc na vás všechny myslím, aby se už zadařilo, ale to víte, co?

Dasty, kde se ty pořád touláš??? Už jsem tě neviděla ani nepamatuju. Co tvůj mimís??? Půjdeš na´to NT taky???

Fid, tak už se ti to krátí, co??? Za chvilku ve vlastním, to bude paráda. To budou nádherný vánoce. Závidím ti to jak budete mít všechno nový, neopotřebovaný, voňavý, hmmmmmmmm. Taky bych to brala ale i s tím novým bytem. Je mi v našem 1+1 nějak těsno 😀 😀 😀 😀

Extro, to byla teda divná MS, byla to vůbec MS?????????????????? 😝

Tak pa pa berušky 😉 😉 😉

extravaganca
19. lis 2007

Ahoj motýlku těhulko 😵
Tak toje super,že jste v pořádku 😵 Verunka jde k doktorce teď ve čtvrtek(nebo ve středu 😅 )
Jinak beru to jako MS,ikdyž to fakt téměř MS nebyla..nebýt toho prvního dne,tak bych defakto o MS ani nevěděla 😀 Co6 je super 😀

jajicek
19. lis 2007

Ahojky holky, stále se mi nedaří, otěhotnět, jsme z toho špatná, ovulační testíky mi nic neukázali, bojím se ☹

jajicek
19. lis 2007

ted už druhý měsíc beru ultorš a nic?? Achjuuu, pomalu začínám mít pocit že si raději koupím psa a mimi nikdy nebude .. .