Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

barag
20. lis 2007

hahaha

barag
20. lis 2007

né fakt já za sebe slibuju, že o tom budu přemýšlet, teď mě napadá, co takhle koupit flašku vínča, vzít botníkovej katalog, udělat si pěkný odpoledne se sousedkou a vyhlásit válku nevkusnejm botníkům společně? 😉

extravaganca
20. lis 2007

barag,tak to by si o mě myslela,že jsem švihlá a poslala by na mě ještě švihlejšího svého muže...kdyby to byla holka v mém věku,tak ji to řeknu normálně a poprosím ji,aby ho dala aspoŃ na druhou stranu,když ho tam potřebuje...ale vona je to ženská kolem 50tky .... no nevím...poradím se s mamčou...ta je expert..vždy mi něco poradí...Kdyby ten botník fakt nebyl hned u mojich dveří,tak dejme tomu...je to hnus,ale tak dobře..ale ať si ho má jen u svých dvěří(kór,když to jde)Já nevím...já kdybych si chtěla dát něco před dveře a mělo by to zasahovat i k sousedům,tak bych se slušně zeptala,zda by jim to nevadilo...ale oni ani nepípli a prdli tam tu hrůzu 😠

barag
20. lis 2007

týjo, tak je mi líto, že máš hnusnej botník, ale jestli Ti to v něčem pomůže, tak si mě dnes dost pozvedla náladu, protože si vtipná!

fidorka81
20. lis 2007

Ex, ahojky 🙂, třeba má takhle zařízenej celej byt - alá komunismus 😀 Zkus jí ten humusnej botník šoupnout před dveře, třeba baba pochopí 😀

extravaganca
20. lis 2007

ahoj fid,ale ona ho má u dveří....má ho v rohu a já ho mám od vchodových dveří tak 10cm...víc k jejich dveřím to fakt dát nejde ☹

fidorka81
20. lis 2007

ex, já myslela přímo před dveře. Před vchod do bytu 🙂

extravaganca
20. lis 2007

jo táák,já to nepochopila 😀 Jsem tak rozčílená,že mi to nezapaluje 😀 Já si počkám co mi poradí mamča a pokusím se nějak se sousedkou domluvit...Kdyby to byl nějaký pěkný,moderní botník,tak neřeknu...čert vem,že je i u našich dveří,ale takový kýč u dveří je fakt děsný ☹

extravaganca
20. lis 2007

Málem bych zapomněla...včera jsem dobrala poslední clostilek a cítím se po něm super 😵 sem tam pidi píchnutí v oblasti vaječníků,ale jinak pohodka obrovská 🙂 Ještě,že jsem si nečetla ten příbalový leták..bych teď určitě už umírala 😀 Sugesce je děsná potvora 😀 Jééé,kdyby se tak dalo vsugerovat těhu..to by byla prčááá 😀

fidorka81
20. lis 2007

ex, já to blbě napsala, občas mám problém se pořádně vyjádřit 😅
Jsi dobrá, žes vydržela nečíst příbalák. Já jsem čtením příbaláků posedlá, takže to dělám jako první, když si domu přinesu nějakej novej prášek 😀

extravaganca
20. lis 2007

fid,vy jste mě totiž s tím clostilem a jeho vedlejšíma účinkama tak vyděsily,že jsem neměla odvahu ho číst 😀 No a než jsem ho začala brát,tak jsem stihla vše špatné o něm zapomenout 😀 Jsem zvědavá,co mi ještě s teplotama udělá duphík 😀

fidorka81
20. lis 2007

ex, zatím máš naprosto ukázkovej graf. Tady lehounce poznáš ovulku 😀 Já se vždycky bála, že jí podle grafu nepoznám. NO a 2 cykly už neměřím a ovulku jsem poznala i bez teploměru 😀
Já duphíka doberu zítra večer, tak jsem zvědavá, kdy přijde MS. Už druhý den mě pobolívá podbřišek a píchá v prsou. Podbřišek před MS je u mě normální, ale prsa ne-e. Uvidíme, počkáme, asi je to tím duphem.

extravaganca
20. lis 2007

fid,co máš z toho,mě prsa dřív bolela fakt jen před a při MS a teď mě bolí skoro každý den 😀 Jsem někde četla,že to můžu být i podprsenkou..bych to měla říct miláčkovi...kupuje mi nádherné prádlo a nevím jak to dělá...vždy se trefí do velikosti 😀

fidorka81
20. lis 2007

ex, bůh ví, na kom je zkouší, když to kupuje 😉 😀 (prosim tě, hlavně to ber jako vtip, občas něco plácnu a někdo to nepochopí 😵) Já mám s podprdama problém. Jak mám nadváhu, tak i velký prsa a někdy mě ty kostice pěkně škrtí. V "podprsenkárně" vždycky strávím celou polední pauzu 😀

extravaganca
20. lis 2007

fid,tak mě tvdrdí,že na to mrkne a vidí 😀 ,ale je fakt,že zná mou velikost..kupodivu si pamatuje,jak písmeno tak číslo 😀
Já si strašně nerada kupuju prádlo,proto jsem ráda,že miláček se v tomto činí,jinak bych asi neměla v čem chodit 😀 tak třeba kalhotky jsem si kupovala sama naposled na svadbu a to už je 2 roky a 2 měsíce 😀

fidorka81
20. lis 2007

ex, tak to je úžasný! Jednou, když jsem v podprsenkárně kupovala s maminou poprdu, tak tam přišel starší pán (50 mu bylo určitě) a šel kupovat někomu spodní prádlo. Hlavně chtěl tanga 😀 Tak jsem na něj koukala jak vyvoraná myš 🙂

barag
20. lis 2007

holky tak já nevím, asi sem divná, prsa moc velký nemám, takže si můžu dovolit nosit bezešvý prádlo - v podstatě takový zkrácený verze košilek 😀

ty kostice mě tak vytáčely, že sem jim dala sbohem, je teda fakt, že bych si mohla něco pořídit drahoušovi na svádění.. 🙂

teda toho svýho si v krámě se spodním prádlem představuju a musím se tlemit, toho by tam nedostaly ani heverem

extravaganca
20. lis 2007

Tak můj s tím nemá problém..ne že by tam chodil často,ale je mu jasné,že pokud mě chce vidět v něčem svůdném(a to on chce 😀 ),tak musí jít nakupovat sám 😀

fidorka81
20. lis 2007

barag, ten můj tam jednou byl a od tý doby mi radši na podprdy peníze dává (popř. proplácí) 😀 😀 Cítil se tam jak moucha v pavoučí síti 😀

extravaganca
20. lis 2007

Tak já holky nevím...budď mám doma divnýho chlapa,nebo je to moje zlatíčko největší 😵 Ale přikláním se k tomu druhému 😀 V pohodě zvládá nákupy,chodí semnou po doktorech a dokonce i na ženské a bez remcání a přemlouvání 😵 nakupuje spodní prádlo,chodí semnou do sexšopu..no chodí...byli jsme tam jednou 😀

barag
20. lis 2007

týjo, tak to my sme o sexshopu mluvily a u toho zůstalo, já bych tam s ním ani sama nešla a on teda se vytahoval že jo, ale nějak tam zatím nedošel... 😖 jinak mi teda bez problémů kupoval těhotenskej test, když sem byla nemocná, šel se podívat na dveře gyndy, když sem se k nim nemohla dovolat, taky je zlatíčko, i když nedojde pro podprdu, ale jinak než ty vaši zlaťáčci

barag
20. lis 2007

teda teď se na to koukám a zní to nějak divně jak sem nechtěla jakoby povýšeně, chtěla sem říct, že vy máte doma zlatíčka já taky mám jedno zlatíčko doma a každej z nich je jiný zlatíčko. teda to je ještě lepší!
já už asi dneska nebudu nic psát 😝

fidorka81
20. lis 2007

ex, tak do sexshopu by mě nikdo nikdy nedostal. Přítel tam byl 2x, ale vždycky sám 🙂

barag, neboj, my tě pochopily 😀

extravaganca
20. lis 2007

fid,no vidíš a my tam šli rádi 😀 šli jsme si pro vybrační kroužek 😀 super hračička 😀
barag:já to teda nepochopila 😀 😀 😀

fidorka81
20. lis 2007

ex, fakt? 😀 Hihi, začínám se červenat 😀

extravaganca
20. lis 2007

fid,a proč?šak jsem zas nic tak choulostivého nenapsala 😀 Ale fakt super věcička..hlavně pro ženskou 😀

fidorka81
20. lis 2007

Já vím, že ne 😀 Ale mám v poslední době docela chutě a doma nikoho 😀

gabi78
20. lis 2007

Ahoj holky, tak hlásím poctivě mrchu, dnes ráno dorazila, potvora jedna červená, ach jo 😠 😠 😠 To už je fakt k vzteku. Navíc se mi ty cykly nějak zkracují: 29,28 a teď 26....holky, takže 4.12. mně čeká ten UZV tak sem zvědavá, a co bude se mnou dr. dělat dál 🙂

fidorka81
20. lis 2007

gabi, já ten minulej i předminulej měla taky 26, asi nějaká nákaza 😀

extravaganca
20. lis 2007

Gábi achooj 😵
Holky,ale bacha na mě nemáte 😀 Já 24 😀