Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

fidorka81
20. lis 2007

ex, nezakřikni to, nerada (no i když i na takhle krátkej cyklus bych si klííííďo zvykla 🙂) bych stále klesala ve dnech mých cyklů. Sakra jsem se do toho nějak zamócala, ale ty to určo rozmóceš 😀

extravaganca
20. lis 2007

fid,ikdyž mám dneska fakt formu,tak kupodivu jsem to pochopila 😀
Ach jo,před chvíli miláček oznámil tchánovcům,že odešel z práce ve zkušební době...nedali mu z výplaty 5 tisíc,tak se sbalil a šel.No a tchánovci to trochu víc nevydýchávají ☹ Je celý špatný...bych tchána někdy fakt nakopala do řiti 😠 Oni prostě nechápou,že kuchaři a číšníci to mají prostě jinak...když se jim někde nelíbí,tak jdou jinam a hotovo...klidně i po týdnu...ach jo,kdybych věděla,jak mu pomoct ☹ Včera jsem mu sehnala telefony na všechny možné resturačky u nás,on taky volal známým a už se něco rýsuje,ale to tchánovce nezajímá...

fidorka81
20. lis 2007

ex, to si jen tak ta firma klidně pošle o 5tis. míň?? To je teda pěkná divočina! Kuchař je v dnešní době zaměstnání, který se nejlíp shání. Cedule s nápisama "přijmeme kuchaře" potkávám neustále.

extravaganca
20. lis 2007

fid,v této branži máš nějaké peníze uznané a máš na ně smlouvu a něco ti dávaj bokem.Jemu dávali bokem 5 tisíc.První měsíc je dostal a teď ne a vymýšleli si hovadiny,proč mu je nedají.Navíc dnes zjistil,že už minulý týden dali na pracák inzerát,že hledají kuchaře..prasárná první kategorie.

fidorka81
20. lis 2007

ex, to je fakt síla 😲 😲 Držím pěsti, ať má práci co nejdřív!

Valím na nákupy a pak dom, páčko!! 🙂

extravaganca
20. lis 2007

fid,díky a pa 🙂

barag
20. lis 2007

extro teď si to čtu, kamarádka má mažela kuchaře a suprovýho a taky s ním takhle vyje...li. v týhle branži asi chodí smetáci, to dělá někdo kdo na to má žaludek!
gábi píše, že už taky na ni mrcha došla a u mě pořád nic, ani břicho mě už nebolí, týjo, se na to vyprdnu, těhotná nejsem a mršce to zase bude trvat než si laskavě dovalí a konečně mě pošoupne k dalšímu snažení!vy si ty cykly zkracujete a já dnes jedu asi 31. den a vidím to až tak na zítřek, možná dýl.

extravaganca
20. lis 2007

bar,můj je taky strašně šikovný a navíc vyřezává do ovoce a zeleniny a taky chodí na předváděčky do Makra a dělá pro ně i rauty,takže nějaký nefakčenko nebo špatný kuchař rozhodně není..holt má smůlu na lidi...

barag
20. lis 2007

to je vždycky, když sou lidi poctiví, tak na sebe ty svině s prominutím vždycky přitahujou!

extravaganca
20. lis 2007

šak já mu furt říkám,ať v práci trochu používá lokty a nenechá po sobě dupat..ale on to holt nemá v povaze..on než aby se s někým hádal,tak jde pryč...a oni si pak dovolují

barag
20. lis 2007

jo extro, to je uplně stejnej jako ten můj, jeho (mnou velice oblíbená věta 😒 ) je že v každým vidí hlavně to dobrý.
já si pak připadám jako zlá čarodějnice, že si vedle toho světce dovolím vidět na někom taky něco špatného🙂

evikmi
20. lis 2007

ahoj holky...ve kterých dnech cyklu baštíte utroš? a dělá vám nějaký problémy?dr mi ho asi chce předepsat a já slyšela, že se blbě snáší,tak nevím 😒

barag
20. lis 2007

holky psaly, že jim po něm bylo zle, já si ho nemůžu vynachválit, jen první dva cykly se mi zpočátku dost motala hlava asi půl hodiny po utrogestanu

začínala sem proverou a z té sem teda blila jak alik sprominutím. utrogestan beru deset dnů počínaje 17 dnem cyklu. uvidíš, že ho snáší ostatní špatně neznamená, že ti po něm bude taky špatně, mě problémy nedělá.

zelvik
20. lis 2007

Ahoj holky,
tak já dneska takhle http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6
Jinak jsem doma na neschopence...A jestli až budu stará budu potřebovat doktory, tak mě radši zastřelte. Dr. ordinuje od 1/2 osmý. Šla jsem tam na sedmou, že jako budu mezi prvníma - byla jsem sedmá. Byli tam vesměs důchodci, dobrá polovina z našeho paneláku 😎 . Každý druhý šel na předoperační vyšetřění, tak trčel v ordinaci 20 minut. No domu jsem přišla v 10.Poslala mě ještě na výtěr krku a chtěla mi nacpat antibiotika. Řekla jsem, že se snažíme o mimi a že se rozhodně nechci cpát dalším svinstvem.Tak mám přijít pozítří, kdy bude mít výsledky z výtěru a uvidí se. Teda, já jsem doma, abych to vyležela a místo toho budu obden u Dr...

Extruško - s tím botníkem, to bych vykvetla. Ale baraq měla fakt super nápad🙂 a nebo bych se sousedky zeptala v jakým bazáru to koupila a kdy to hodlá otapetovat nebo nějak jinak zkrášlit🙂

Gabi a bataq - holky, já vás budu s mrchou za týden následovat 😖 a taky už mě to neba. A baraq - cítím to samé co ty, říkám si, že těhu nejsem, ale každý měsíc ve skrytu duše doufám v opak...

gabi78
20. lis 2007

Tak to jsem asi všechny stejné v tomhle směru, že si říkáme, že těhu nejsme, ale ve skrytu duše doufáme, že třeba právě už tento měsíc to vyšlo 😉
Želviku, buď ráda, že nebereš zatím antibiotika, já je dobrala, ale dnes místo v čekárně sem seděla na záchodě, mám po nich průjmy a křeče ve střevech, tak mi dr. napsala hylak forte na střeva a do práce jdu až v pondělí 😎 A prosím Tě, nevzdávej to dopředu, každá doufáme.... někomu z nás jednou ta mrcha nedorazí a najde // 😉
Fid: určitě za to můžeš Ty 😀 😀 😀 že mám kratší a kratší cykly 😉
Extruš: za chvíli Tě doženu na těch 24 😀 aspoň nemusím tak dlouho čekat na ms 😀

barag
20. lis 2007

gábi tobě už mrška dorazila viď, tak zkus nějakou antimykotickou směs, to už teď můžeš. jo a já jak sem trpěla na ty mykózy, tak sem dosti mívala i problémy s trávením - ty sviňuchy fakt vlezly všude, tak mě tehdá, třeba i po antibiotikách pomohl actimel, já vím reklamní žvásty a tak, ale fakt to bylo hodně patrný ten účinek, měla sem úplně bolavý křeče do břicha a to dost dlouho, bylo mi zle a do rána to přešlo.
jo extro a co říkala maminka na botníček sousedku a tak?

extravaganca
21. lis 2007

Krásné ráno sluníčka 😵
Gábi a želviku,vy holky moje nemocné ☹ Ani nevíte,jak je mi líto,že maradojete ☹ Být doma je fajn,ale ne když je člověk nemocný...
Holky,jsem na tom stejně...taky se snažím být realistka,ale vždy v koutku duše doufám,že tentokrát to vyjde....to je normální

evikmi:Já ze začátku s utrošem tak moc problém neměla,jen obrovská únava a motovica,ale v poslední době jsem i málem zvracela a nechutenství bylo už týden před MS...brala jsem ho od 16. do 25.DC.Když jsem řekla doktorce,jaké mám problémy,tak mi napsala duphaston...prý je šetrnější..utroš holt každé nesedne...ale po té zkušenosti co mám za 9 měsíců s utrošem...už nikdy více a pokud už Ti něco chce dát,tak ať Ti dá ten duphaston...je to to samé,jen šetrnější 😉

Jinak už vážně uvažuju,že mám pokažený teploměr...no uznejte sami...je toto normální 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/190380
Ale potěšilo mě,že ho chvíli budu mít barevný...mám na 5 dní VIP 😀 Akorát nechápu,kde vzal,že mám čekat MS mezi 25.-30.DC,to už dávno budu mít po MS 😀
Jak dojdu domů,tak si změřím normálně teplotu...chci fakt zjistit,jestli opravdu není pokažený 😀

barag
21. lis 2007

ahoj holky, já teda teploměr nemám pokažený, jen chvílema náladu 😠 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

za ta léta co se snažílkujeme, zatím muž nebyl na spg, tak až si ta mrška dorazí a pojedu na gyndu, zeptám se na to. jen mě trápí, že ten můj byl na krvi včera - dával krev, on mi tvrdí, že je to dobře, že se mu tělo pročistí, ale já si myslím, že díky tomu bude spg na prd, co myslíte|? nesetkala ste se s tím některá?

olky přeju hodně zdravíčka!

extravaganca
21. lis 2007

barag,darování krve absolutně nemá nic společného se spermiem 😀 Můj chodí pravidelně darovat krev a spermio měl skvělé 😵

barag
21. lis 2007

ale jo, vím, že nedaruje spermie ale krev, jenže ýsledky ovlivňuje to, jestli kouří, co jí a tak, prostě celkov zdravotní stav, tak sem s řkala, jestli i tohle nemá nějaký neblahý vliv, dík, když už takhle někdo to zná ze svých zkušeností, sem klidnější, dík moc, jo a co mamka? dala radu skrze botník?

extravaganca
21. lis 2007

brag,ještě jsem s ní nemluvila...až zítra..tak uvidím...Ale fakt se toho darování krve neboj,můj nekouří,životasprávu má nic moc(jako kuchař není se čemu divit),ale jí hodně zeleniny a ovoce a navíc baští A,C,E,zinek a selen...navím jak se ty vitamíny přesně jmenují..

barag
21. lis 2007

no to ten můj "přírodňák" 😀 se nechal ukecat na Éčko teprve před dvěma dny, teda musela sem použít trochu psychického nátlaku, ale co...vždyť už na to mimi čekám fakt dva a půl roku jak na smilování, tak si to můžu dovolit trochu těch citů pro dobrou věc 😉

fidorka81
21. lis 2007

Ahojky holky 🙂

Zelvíku, tak ať ti výsledky z výtěru krku dopadnou dobře a nemusíš do sebe ládovat další chemii 🙂 Zatím vypadá tvůj grafík dobře 🙂

ex, grafík úžasnej 😀 😀 😀 Já zkoušela teploměr už když se držely teploty 3 dny po sobě a fungoval, odpoledne mi naměřil mnohem víc 🙂

barag, a ty pořád nic? Téda, nechceš si radši dojít k dr?

zelvik
21. lis 2007

Ahoj holky,
to jsme na tom zase všechny bledě, co? 😒
Teda, mně asi za chvlíli někdo spadne na hlavu, už toho vrtání mám dost a čekám, kdy se sem kdo propadne....

fidorka81
21. lis 2007

Zelvíku, nepropadej panice 😀 Sousedi rekonstruujou?

zelvik
21. lis 2007

Ja nevim, to se tak rozléhá, že ani nevím, co se kde děje. U nás totiž ještě neskončili s těma výtahama, tak jestli to je ono...

extravaganca
21. lis 2007

Ahoj fidorko 🙂
No já ho prubnu dnes večer a uvidím...tak snad nebude pokažený 😀

extravaganca
21. lis 2007

Ahoj marodku 🙂 Tak jak Ti je?Já no tom teda bledě nejsem..jsi neviděla můj nádherný graf? 😀

barag
21. lis 2007

fid děkuju za starost, jestli myslíš, že bych mohla být těhu tak to nee, protože teplota je pod bodem mrazu 😖 , přiznám se že i přesto sem si dělala test, samosebou negativní... 😀 ale jestli se mi ta potvora nerozjede ani zítra tak v pátek valím na gyn (zítra nee, má těhu poradnu), ať mě rozmenstruuje.

holky já vás teda lituju, u nás na vsi s 50 obyvateli ruší leda štěkající psíci 🙂

fidorka81
21. lis 2007

zelvíku, novej výtah? Jé tak to se máte, my budeme mít 2 starý a vetchý a budem s nima jezdit až do 9. patra 😀

Ex, myslím že ne. Třeba se Ti tělo ustálilo 😀 😀