Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

lussi
14. srp 2007

fidorko ahojky🙂
já bych se po mateřské taky měla kam vrátit, ale nemám vůbec chuť se sem vracet.

fidorka81
14. srp 2007

Lussi, já doufám, že se tu to osazenstvo po dobu mojí mateřský změní. Jedna je tu už důchodovýho věku a mám pocit, že přesluhuje a ona je právě ta, kvůli který bych byla schopna změnit práci. No a další 3 jsou stejně starý jako moje mamina (48-55), takže tady by se mohlo taky leccos změnit.

lussi
14. srp 2007

nooooooooooo o duchodkyních mi ani nemluv, tady je to klub veteránů 😠 ..i pár mladých slečen tu je, ale jsou to slepice, pomlouvají se mezi sebou a kolektiv tu není vůbec žádný. Navíc i vidina zvýšení platu se někam vytratila a pochybuji o tom, že tomu někdy bude jinak.

fidorka81
14. srp 2007

Tady je taky pár mladejch, ale většinou dělaj v jiný budově. Už abych šla na mateřskou. A ani bych se už nebránila rizikovýmu.

lussi
14. srp 2007

rizikovýmu? Já kdybych měla známého na gyndě tak si rizikové nechám napsat z hned.

fidorka81
14. srp 2007

No já si dřív říkala, že budu ráda chodit s bříškem do práce a chlubit se jak to půjde, ale jak mě to tu čím dál tím víc se.e, tak se na to můžu vykašlat.

anysek1
14. srp 2007

no pokud delate 12ctky tak vas doma nechaj takze me by to melo klapnout!no teda pokud otehotnim...no ja bych se mohla vyprdnout chodit sem s briskem jeste by me vic stresovali a premlouvali at tady zustanu co nejdyl..

lussi
14. srp 2007

já mám pracovní dobu 8,5 hodny a málokdy to tu vydržím, tak odcházím dříve, takže nevím no☹

anysek1
14. srp 2007

aha tak to jo..to muzes odejit driv?ja ne musim prijit v 7.00 odejit 19.00 a prestavka presne na minutu 12-12.30 😅

fidorka81
14. srp 2007

anýsku, tak to já 12tky nedělám 😒 Ale zase taháme knížky, natahujem se po regálech (já jsem malá, tak se musím natahovat extra), takže bych tu byla ženským malá pomoc. No uvidíme, to je ještě ve hvězdách 😖

anysek1
14. srp 2007

fidorko tak to ti do da...no na me jde zas spatna nalada..zurim ze porad nic vy mate aspon nadeji ale ja vim ze musim zas cekat na konec kramu atd

fidorka81
14. srp 2007

anýsku, to by bylo úplně super 🙂 No naděje umírá poslední, tak nesmutni. 🙂 Mě je dneska už mnooooooooooooooooooohem líp než včera a v uplynulých pěti dnech.

anysek1
14. srp 2007

a jak to vypada?

zelvik
14. srp 2007

Ahoj holky, dlouho jsme se neukázala, mám toho moc v práci a manža včera nebyl doma a notebook měl s sebou, takže jsem z domova ani nemohla juknout 😨
Tady se toho zase událo.
Fidorko - to je mi líto, že těhu nejsi ☹ ale ono to jednou přijde, neboj...
s tím testováním při MS (nebo při krvácení) - nevím, ale zase kdybys měla tampon, tak se ti do moče krev nedostane, ne?

Já mám za sebou dobrání Clostilu - z vedlejších účinků jsem zaznamenala zatím jeden - a to návaly horka.Slepoň jsem normálně (mám brýle na dálku) 😀 , takže zhoršení zraku jsem nepozorovala. Akorát teď mě bolí břicho, mám ho jakoby těžké. Tak nevím, co se tam děje. Mám jít i k Dr., tak snad se neudělaly cysty - ještě toho trochu by mi chybělo...

Mějte se.Pa

fidorka81
14. srp 2007

Je mi veselo, není mi ouzko. Nejsem nas.aná na okolní svět a všechny lidi. Holt to jednou musí přejít a to těhu jednou zase přijde 🙂
Jinak Anýsku, teď jsem přišla z oběda a víš co si s sebou nesu? 20dkg ovesných vloček v jogurtu ze zdravý výživy, 10dkg slunečnice v karobu, 5dkg medových zrníček v čokoládě a 10dkg borůvek v jogurtu. Samozřejmě to nechci sníst najednou, ale dostala jsem chuť na sladký a tohle je zdravý sladký 😀 😀 😀

lendiiik
14. srp 2007

fidorka81,lussi,anysek1: když vás tak čtu, tak mi to připadá nějaký povědomý 🙂 Taky si pořád říkám, že nebudu měnit práci, že půjdu na mateřskou, ale nějak si to říkám už moc dlouho 😀

zelvik
14. srp 2007

A taky vám přijde, že je to v té práci čím dál horší? Jak už si říkáte, že to nemáte zapotřebí... Jenže se mimi nedaří a tady to musím skousnout...

lussi
14. srp 2007

tak to jsem ráda, že nejsem sama koho to v práci se*e🙂

anysek1
14. srp 2007

jo jo zelviku me to tak nepripada ono to tak je, ale zas na druhou stranu, prace je potreba (a tak mam 2prace 😀 )

fidus je mnam to bude asi dobre, ale ja mam dnes divnou naladu a nemam chut na jidlo navic se mi chce zvracet a porad me boli deloha nebo neco tam dole 😒 tak nevim ...holky to cekani snad nikdy neskonci... ☹

anysek1
14. srp 2007

holky je normalni ze mam ted extremne silnou ms a desne me boli levej vajecnik nebo neco tam dole mam dojem jak kdyby mi tam neco nevim prasklo nebo tak neco je to desne chvilema nemuzu ani sedet..kurna to jsou problemy co???nikdy me pri ms nic nebolelo..tak nevim... 😝

lussi
14. srp 2007

anysku a nepotrácíš????? Mazej na pohotovost nebo někam k doktorovi, to není žádná prdel.

anysek1
14. srp 2007

nevim ...uz ze me padaly kusy krve tak nevim..ted momentalne nemuzu jsem v praci a odejit nemuzu na minutu bych letela...tak pockam do 19 hod a uvidim.. ☹ snad to prestane dost to boli

lussi
14. srp 2007

a nechceš si zavolat sanitku do práce????Přinejmenším tě ošetří a dostneš injekci proti bolesti. Neblbni. Kde to proboha děláš? Na návštěvu lékaře máš přece nárok 😠 Tady kolegyni bylo blbě, tak jí zavolali rychlou, chvili si poseděla v sanitce a šla znovu makat.

anysek1
14. srp 2007

ne ne ja pockam...nebudu jancit a treba to fatk prejde treba to je jen z ms nebo tak neco fakt nevim nikdy jsem nemela bolesti tak nemuzu posoudit...delam na hostelu recepcni a vzhledem k tomu ze nas chce sefka propustit a proste ceka na kde jako kravinu co udelame aby nas vyhodila tak radeji pockam...

zelvik
14. srp 2007

Koukám, že tady kvůli práci zblbneme jednou všechny. Já mám taky pomalu výčitky svědomí, když mám někdy chřipku 😒 Ale fakt je, že zdraví je přednější...
Lussi - jak je? Je to lepší?Máš nějaké podezření, že bys mohla být těhu?

lussi
14. srp 2007

no musíme to ještě nějak vydržet 😒
zelviku podezření na těhu nemám bohužel žádné 😠

fidorka81
15. srp 2007

Ahojky Zelviku, to me nenapadlo s tím tamponem, ale obvodní dr. mi to už jednou říkala, když jsem měla jít na krevní testy a měla jsem mít s sebou i moč.
Ke Clostilu - já mám taky šílený návaly horka. Slepoň jsem taktéž normálně (nosím čočky) a navíc chodím dost čurat. Uvidíme, jak se to vyvrbí, až ho zítra dopapkám.

Anýsku, s tebou to vypadá špatně. Radši si zajeď k doktorce, jestli jsi už nebyla večer na pohotovosti. A napiš, jak jsi dopadla!

Holky ještě k tý zpropadený práci - kolegyně, kterou tady nikdo nemusíme jde od prosince do polovičního důchodu a bude tu jen 4 hodiny denně!!! To jsme mely včera takovou radost, že jste to neviděly!! 😀 😀 😀

dasty
15. srp 2007

ahoj holky jsem tu na skok.
Fid:hlavu vzhůru,že mrcha přišla-já vím člověk je nedočkavej,ale určitě se brzy všechny dočkáme.
Anýsku:prosím tě neblázni co nejdříve k doktorce, práce počká.Já vím co píšu,chodila jsem do práce do 3 měsíce a mám dost těžkou práci zvedání 50kg věcí a dnes bych takovou blbost neudělala.Holt jsem k prvnímu těhu přišla jak slepá k houslím a taky to tak vypadalo.Anýsku opravdu si tam dojdi 🙄
Lusi:hodně štěstí,čtu tě na insiminaci-doufám,že tam mimískové budou dva jak si přeješ.I já bych brala dvě 😉 😉 Lusi kolikátý pokus jste na IUI???
želvíku:no konečně,ty bláho kde se touláš,??Aco novýho??
Gabrlinko:u nás zatím novýho nic,jen máme dovču tak pořád jak blbouni čekáme na ten nábytek pro prcka,co měl už dávno přijít.
Holky v neděli se mý kamarádce narodil druhý prcek,holčička Ester 2.4kg a 44cm,ale chudák měla embolii a málem kdyby jí nebylo zle a nejli do nemocnice-tu nechala dvě děti.Jsem s toho ještě dneska v šoku.
Fid:vždy´t tobě to s tou kolegyní může bát jedno,stejně už tam v prosinci nebudeš,to už totiž dávno budeš těhule 😀 😀 😀 😀

lussi
15. srp 2007

Dasty ahojky, máš dobrý nick(můj miláček hafánek se jmenuje Dasty 🙂 )
alespoŇ jednem mrňavej mimísek by mi stačil, ale za dva bych ještě radši 🙂 Mám za sebou druhou IUI, jestli to teď nevyjde, tak mě čeká laparoskopie 😒

extravaganca
15. srp 2007

Ahoj holky 🙂
Dlouho jsem tu nebyla....absolutně nestíhám.Začali jsme se stěhováním,práci mazec...můj šéf zastupuje našeho ředitele a hooodně mu z toho hrabe a je s ním k nevydržení 😠
Jinak u mě nic nového....MS odešla,snažilkování snad brzo proběhne(miláček je furt v práci a dělá až do 11 hodin a to já už dávno spinkám).Zítra začnu druhou kůru kapek gynex,které jsem začala brát místo utroše.Jsou to taky hormony ale rostlinné.Tak uvidíme.Ale už bych fakt mohla být těhule,páč mě to v práci,stejně jako vás pěkně tentuje(ať nejsem moc sprostá 😀 )
Tak se holky držte a já zas při chvilce za vámi přiběhnu 😉
Pa