Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

anysek1
24. zář 2007

lussi jo to ja jsem taky slysela a proto me to rozhazelo kdyz jsem byla u more a jen spinila a slabe krvacela ale test je stejne negativni takze tak no ale extro nedelej zavery vse se nejak vyvrbi!
takze pohoda jazz!ted mi volal skoro muz a byl uplne v soku bo jsem mu psala co je tady za bordel a normalne bych se z toho zblaznila dnes se tomu smeju tak se me ptal jestli prej nejsem zhulena 😀

lussi
24. zář 2007

přišla mi mrcha v sobotu, tak to bylo trochu au au au, ale teď už je to ok 🙂 Stehy po laparce už mám pryč, ale ještě se chci do konce týdne válet 🙂 To špinění bedlivě sleduj, jestli nedorazí mrcha v plné síle tak bych si udělala pro jistotu testík anebo možná nechat to byýt a pak tě u dokotora bude možná čekat milé překvapení 🙂

anysek1
24. zář 2007

lussi je co vsechno za vysetreni ti delali nez te poslali na laparku!ja uz chci na ni taky!a co ti vlastne rekli je vse ok?takze uz se budes snazilkovat a prolomis tady to zlo juhuuuu

lussi
24. zář 2007

anysku ahojky 🙂 , já jsem šla před nástupem do špitálu k obvodní, tam mi vzala krev a moč, poslala mě na EKG a to bylo všechno, takže nějaké velké lítání po doktorech to nebylo. V nemocnici jsem dostala 2 injekce do bříška, nějaké prášky a klistýr (to bylo ze všeho nejhorší). Řekli mi, že jsem někdy v minulosti prodělala nějakou infekci o které jsem nejspíš nevěděla (nechápu jak to ale žádný doktor před tím nepoznal, že mám nějakou infekci a taky můj expřítel se ku.vil, tak kdo ví co přitáhl)..no a tou infekcí jsme to tam měla jakoby slepené..ale nakonec se jim vejcovody podařili profouknout, takže teoreticky přirozeně otěhotnět můžu. Nicméně nám dali nějaký čas na snažení se doma a pak nás chtějí zařadit do programu IVF a do toho se mi sakra nechce.

anysek1
24. zář 2007

lussi neboj to prijde..ted mi taky zatuhla krev v zilach muj ex se taky kurvil kde mohl sakra tak to vbehnu do ordinace s tim ze chci hned na laparku!klistyr chapu ale na co injekce do bricha???jezisi fuj!a co ti delali za vysetreni nez jste se dostali na tu laparku jako co ti delal gyndr

extravaganca
24. zář 2007

lussi,tak to jsem moc ráda,že jsi v pořádku 😵 Já si taky říkám,že to bude buď a nebo...buď mrcha dorazí v plné síle a nebo 9.10. mě mile doktorka překvapí 🙂 Je to zvláštní...celé ráno jsem byla na nervy a po tom,co se objevilo to pidi špinění jsem se nějak uklidnila a až překvapivě jsem v pohodě...jen doufám,že až mrcha dorazí v plné síle nebudu mít moc velké bolesti...

anysek1
24. zář 2007

teda holky ted si pisu seznam co vse potrebuje miminko a je toho dost 😖 hlavne drahe jak blazen takze zacinam nakupovat pak nebudu mit penize!a aspon se odreaguju!normalne jsem nasla stranku kde je detskej pokoj za 180.000 😕

zelvik
24. zář 2007

Extro - přesně jak píše Lussi - chtěla jsem ti napsat to samý, jen jsem tu chvíli nebyla🙂 špinění je OK, dokud se nerozjede červená.
Takže ještě vyčkej a možná bude překvápko 😉

Jinak já taky rozhodně plánuju si nechat // pro sebe, dokud to nepotvrdí Dr. a rodině to řeknu až to bude relativně na 100% bezpečný. Jenže mě Dr. vyhrožovala už dávno, že až se to povede, že mě nechá hned doma, tak to dlouho neutají, 😒

anysek1
24. zář 2007

extro neboj nestresuj proste bud to prijde nebo ne....aspon s tebou pak dr neco udela

lussi
24. zář 2007

před laparkou už jsem na gyndě nebyla,naposledy když jsem si domlouvala termín laparky a to mi dělali jen vnitřní ultrazvuk, tam zjistili, že mám ovu, tak jsme měli zákaz sexování abych náhodou neotěhotněla. Ty injekce myslím byli myslím na ředění krve nebo tak něco, aby se mi to tam nesráželo po té operaci.
Já jsem přesvědčená o tom, že ty moje problémy souvisí s tím, že frajírek střídal jednu šlapku za druhou 😠 ..je fakt, že když jsme spolu chodili tak jsem měla sem tam nějaký ten zánět a léčili mi to, ale zřejmě ne pořádně.

extravaganca
24. zář 2007

želviku,tak jak tak sleduju,tak přemýšlíme stejně...vidíš,mě ani nenapadlo,že by mě taky doktorka mohla nechat doma...mám v párci celkem slušné nervy a ještě nervnějšího šéfa..navíc pořád běhám furt po schodech a taky tahám těžké věci...sice bych chtěla být nějakou dobu v práci,ale rikovat kvůli ní teda nechci...tak uvidíme...si myslím,že až to nastane,tak se to vyřeší nějak samo 🙂

zelvik
24. zář 2007

Extro - v práci mám taky nervy, navíc dojíždím, což v době chřipek je v buse fakt príííma, máme tu klimatizaci, což Dr. označila jako nejhorší faktor, který na organismus působí, v rodině bylo pár potratů, naši se o mně snažili 7 let - takže já mám na "domácí těhotenství" zaděláno...

anysek1
24. zář 2007

teda holky u nas nikdo nepotracel mamka si klekla omylem na tatovy trenky a hned byla v tom ale ja??ja mam smulu!jinak jsem taky mela zanet a muj byvaly dr ho lecil tak na oko tak jsem pak presla k jinemu a ten ho dolecoval takze to vidim taky marne.ach jo..

lussi
24. zář 2007

anysku snad budeš v pořádku, já tě nechtěla postrašit 🙂

anysek1
24. zář 2007

ne radsi tohle nez nemoct mit deti vubec at mam cokoli co se da nejak odstranit aby slo mimi jak po masle klidne at nam v tom pomuzou dr ale hlavne at to mimi je! 😀 zbytek je mi fuk

zelvik
24. zář 2007

Já když brečela manžovi na rameni, že se v nás budou hrabat doktoři a že si možná dítě "koupíme" (v CARu za 60.000,-), tak říkal, že je mu úplně jedno, jak to bude, že ho zajímá jen ten výsledek - mímo. To jsem od něj nečekala, myslela jsem, že jako každej ješitnej chlap to bude chtít zvládnout sám a zatím jsem to já, kdo má depku z toho, že to sami nedokážem....

anysek1
24. zář 2007

zelviku ja doma brecim skoro obden a pritel me porad ujistuje mimi bude at tak nebo tak!proste bude!a na to by jsme meli myslet!proste proc si nekoupit uz ted par oblecek pro radost par knizek o tehu atd.kamoska mi to poradila ze ji to pomahalo kdyz mela depky a me to taky pomaha.musime to brat tak nejde o to jak se k miminku dopracujem je dulezite ho mit!a vite mame desne stesti!ti kdo maj mimink hned tak nevi poradne co je to za zazrak malo kdo si z nich zjistuje jak mimi vypada kdyz roste v brisku atd...ja to vse mam nastudovane

zelvik
24. zář 2007

Anýsku, máš pravdu. Já už si taky připadám, že bych se i sama odrodila, jak to mám teoreticky zmáknuté 🙂
Tak proč si ten malej šmudla dává tak načas? ☹

anysek1
24. zář 2007

zelvik no abys z nej pak mela vetsi radost a odpustila mu to jak bude rvat! 😀 a taky ti dava cas aby ses jeste chvilku vyspala!holt to s tebou mysli dobre no! 😉

extravaganca
24. zář 2007

Já si taky myslím,že těm kterým se to povedlo hned,si až tak úplně nedokážou představit,co je to vlastně za obrovské štěstí a dar mít miminko 😵
U nás jsem to taky já,kdo plaší...miláček je zatím naprosto v pohodě...uvidíme,jestli mu to vydrží i po 9.10. počítám s tím,že nás doktorka pošle na spermio..se ukáže jaký je hrdina 😀

anysek1
24. zář 2007

extro treba to bude brat jak ten muj v klidu a normalne se sam objedna a sam tam pujde!no snad jo!neni to tak hrozne!jo mimi je dar a veda zaroven co? 😀

extravaganca
24. zář 2007

No já nemám strach,že by se tam objednal sám...už jsem mu říkala,že jak půjdu teď k doktorce,tak že se poptám,jestli by ho neposlala na spermio...se zarazil,díval se na mě jestli to myslím vážně.Jsem mu říkala,že já do sebe rvu hormony jak steklá,každé ráno měřím BT,tak to že půjde na spermio je maličkost,kterou na cestě za mimi může udělat..no a pak říkal,šak jo..Ale moc nadšený nebyl..
No věda je to ukrutná 😀

fidorka81
24. zář 2007

Ahojky holky, zdravím vás v rychlosti, nějak dneska nestíhám, grafík mám neuvěřitelnej, ukážu později. Zatím páčko 🙂

extravaganca
24. zář 2007

ahoj fidorko...budem se na ten neuvěřitelnej grafík těšit 😀

fidorka81
24. zář 2007

Tak mám chvilku. Uf, dneska je fakt den blbec a ještě ke všemu mě bolí hlava.
😖
http://www.fertilityfriend.com/home/18ef55

Vaše příspěvky si přečtu pozdějc, aby mi něco neuniklo 🙂

anysek1
24. zář 2007

tak teda kdyz fidorka nema cas vlozim sem jeji graf ja tak tady je http://www.fertilityfriend.com/home/18ef55

fidorka81
24. zář 2007

Anýsku díky 😀

anysek1
24. zář 2007

fidus tak prece jsi byla rychlejsi 😀 me to nedalo a hledala jsem kde mas posledni odkaz on se porad obnovuje takze jsem ho nasla pozde no co!ale grafik je krasnej to se musi nechat! 😀 zato ten muj je des bes!

anysek1
24. zář 2007

fid neni za co

fidorka81
24. zář 2007

anýsku, ale ovulku tam nikde nevidím. POdle mých bolestí a hlenu jako vaječný bílek to mělo být někdy ve středu nebo ve čtvrtek minulý týden a to mi teplota zůstala dole. NO uvidíme, co se z toho vyklube.
Zase musím letět, objevím se po 14té hod 🙂