Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

extravaganca
26. zář 2007

želviku,já bych to neprotahovala...latunka(myslím,že to byla ona)tu napsala,že se na to ptala doktorky a ta jí řekla,že vysazení utroše nezpůsobí potrat..Já si taky pohrávala s myšlenkou to protáhnout,ale podle teplot vidím,že to nemá smysl..uvidíš jak se bude tvářit teplota,kdyžtak bys testla a na základě toho by ses rozhodla...

zelvik
26. zář 2007

Extro - spíš než přímo potrat jsem myslela, že by to mohlo způsobit pokles hormonů potřebných k uhnízdění a uchycení...Ale jestli to na to vliv nemá...

extravaganca
26. zář 2007

co jsem pochopila z toho co latunka psala,tak jí doktorka řekla,že ne....

zelvik
26. zář 2007

dobře, tak já nebudu experimentovat, už takhle mi stačí, že polykám ten Jeřáb 😕

Kde se nám toulají holky? To zase bude nářez večer🙂

extravaganca
26. zář 2007

Nevím kde se toulají ☹
Já se večer určo ale nezúčastním,protože jedeme se psem na náštěvu ke známé a býváme tam dlouho,takže dnes večer určo beze mě,ale budu na vás myslet 😀

fidorka81
26. zář 2007

zelviku, uvidíme příští týden, co nám nahlásíš (a ne že budeš lhát 😉 😀)

jinak souhlasím s extrou, latunka to tu psala, že potrat nebo vypuzení vajíčka v počátku těhu nezávisí jen na utroši, je okolo toho plno faktorů.

extravaganca
26. zář 2007

Já na nějaké experimenty taky kašlu...naordynovala jsem si utroš místo od 16.DC na 17.DC a dívejte,jak jsem dopadla..zadržuje mi mrchu,jen špiním a je mi špatně...kdybych si ho brala tak jak mám,tak se sice teď svíjím v křečích,ale aspoň by mi nebylo blivno...brala jsem gynex a jediný efekt,který jsem zaznamenala bylo zlepšení PMS,ale zato mě celý tento cyklus bolí podbřišek...končím s experimentama...

gabrlinka
26. zář 2007

Ahoj holky, včera mi koník vypadl, tak sem se nemohla ani rozloučit. Jak se máte? Já blbě, mám nějakou divnou náladu a fakt už jen čekám na tu mrchu http://www.fertilityfriend.com/home/1be3ac

fidorka81
26. zář 2007

holky, já večer taky nemůžu, doma nemám PC, ani net, tak až ráno v práci.

gabi, teda, tobě to vzorově kleslo. ☹ Zase o jednu naději míň 😒

gabrlinka
26. zář 2007

Fid, ale Tobě gratuluji k ovulce a zatím pěkný grafík, tak snad to tu už fakt prolomíš 😉

extravaganca
26. zář 2007

jááá gabrlinka,lentilka za námi přišla 😀 Achoooooj sluníííí 😀
Tak to jsme na tom setejně 😀 obě 14.DC a čekáme mrchu 😀 Jsme takové 2 čekatelky,co 😀
No mě to taky blblo..jsem byla tááááák nštvaná 😠 Měly jsme to perfektně rozjeté...až z toho koník zkolaboval 😀

extravaganca
26. zář 2007

gabrlinko,ty na mě působíš jako spouštěč 😀 sotva se někde objevíš,tak já začnu plácat hovadiny a směju se u PC jak vytelená kráva 😀

gabrlinka
26. zář 2007

já si dneska jedu pro ptačí jeřáb, už toho mám dost 😠 doufám tedy, že aspoň ta mrcha dorazí, protože bych jinak musela na vyvolávačku až příští čtvrtek odpoledne, a tak dlouho se mi čekat nechce, a pak zase clostil, zas budu vypadat jak balón a bude mně hodně bolet v podbřišku, ach jo

extravaganca
26. zář 2007

to jsou vyhlídky co 😀 A utěší Tě,že na tom říjnu budu stejně? 😀

gabrlinka
26. zář 2007

Extro, Ty mně vždycky tak hezky a mile přivítáš, jsi zlatíčko. 😉 Ale dnes mám asi nějakou depku,víš? ☹

extravaganca
26. zář 2007

Tak na depku velice ryhcle zapomeň 😀 Přeci nebudu jediná,kdo se tu bude tlemit jak tele 😀
Já a zlatíčko 😀 No tak to by Ti o tom můj miláček mohl něco povídat,hlavně v období PMS jsem nejzlatější 😀

fidorka81
26. zář 2007

gabi, děkuju 🙂 Uvidíme za 2 týdny, ještě nechci plašit 🙂

gabrlinka
26. zář 2007

to víš, že mně to utěší, že na to nejsem sama 😉 ale v říjnu už budu těhotná a budu čekat holčičku, mám takovou předtuchu,i když dnes v ní už moc nevěřím, ale Tobě se určitě zadaří příští měsíc, uvidíš a moc ti to přeju, protože si to zasloužíš, vlastně si to tu všechny zasloužíme 😵

gabrlinka
26. zář 2007

holky, sakra, prolomte to tu už někdo, ať jsou tu nějaké těhu bacily 😉

extravaganca
26. zář 2007

No počkej...já vlastně ten clostil brát nebudu,páč taky v říjnu budu čekat tu holčičku...tak to je fajn,to na tom budeme zase stejně 😀
Vidělas můj krásný grafík 😀 Je k zulíbání,co 😀 A to mi furt ff cpe ať testnu...to je takový pokušitel..horší než had v ráji...

extravaganca
26. zář 2007

já vás poprskám,chceš 😀 to budou tzv.předtěhu bacilky,které nám zajistí ty těhu bacilky 😀
Já bych asi měla jít domů... 😀

gabrlinka
26. zář 2007

Extro:asi budeš jediná se tady tlemící, mně dnes nějak není do smíchu, já si to asi včera vybrala a někdy mívám takové divné nálady před ms, i děcka to dnes odnesly ve škole, byla jsem hnusná na ně, ale oni taky

gabrlinka
26. zář 2007

sem četla, že ti to dneska večer nevyjde sem přijít, to je velká škoda, bude mi smutno 😉

extravaganca
26. zář 2007

Tak jo,tak já přestanu dělal blbinky,abych to ještě nezhoršila..to by mě mrzelo...Dívala ses na ten můj graf?

fidorka81
26. zář 2007

extro, tobě hrabe 😀 😀 😀 Kdybych nevěděla, že nesmíš alkohol, tak si myslím, že jsi na beton 😀 😀

gabrlinka
26. zář 2007

já taky budu muset končit, pojedu na kole do banky a pak do té lékárny, ale večer se tu možná objevím, tak zatím papa 😉

gabrlinka
26. zář 2007

jo, dívala, ale nevím, co si o tom myslet 😉 je to zajímavé, moc se v tom ještě nevyznám, víš?

extravaganca
26. zář 2007

fidorko,no hrabe...jsem říkala..gabrlinka je můj spuštěč..i včera mi takto hrabalo a fakt jsem nic nepila..někdo ze zoufalství páhá sebevraždu..utápí se v sebelítosti a mě prostě hrabe 😀

gabrinko,no nepřijdu a mě taky bude po vás obrovské smutno...jedeme ke známé,ale slibuju,že pokud nedovalíme nějak moc pozdě,tak za vámi přijdu 😉

fidorka81
26. zář 2007

gabi, hezký den a nesmutni, příští měsíc, jak jsme se tu domluvily, už těhu budem všecky 😀

gabrlinka
26. zář 2007

A Ty ses dívala? To je pokles,co? A mrcha nikde, nejhorší je,že nic necítím 😖