Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

zelvik
27. zář 2007

v sobotu doberu Utroš, pak čekám pokles teploty a v úterý nejdýl je tu mrcha...

Tak mě se chce brutálně spát, venku leje, je tam tma a mně to tu neba. Ještě že je zítra volnooooooooooooooo 😉

fidorka81
27. zář 2007

a mě hrabe, hra a hra a hrabe mi-iiiiii 😀

No nic, zatím se loučím a po 14té se tu ukážu a jelikož mám až do 18ti, tak tu budu s vámi 🙂

(želvíku, stejně si myslím, že Tvoje MS nedorazí 😉)

zelvik
27. zář 2007

To je dobře že ti hrabe, aspoň máš dobrou náladu a nesmutníš 😔
Zatím pa

berina
27. zář 2007

Čau holčiny.
Zdravím fid!No začali jsme pěkně ale u mě je to katastrofa,žádná ovulka ☹ .
Kuknite http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

zelvik:Včera jsme se museli minout o vteřinku. 🙂

extro:Ty jsi to čekala,tak asi nejsi ani moc překvapená že.Tak příště bude ta holčina ju! 😉 .

berina
27. zář 2007

Anys:nezoufej,já taky kolem sebe mám samí těhule,už se mi o tom i zdá.Musíme trošku vypnout,jinak zmagoříme.Já jdu dnes zase do posilky,dobrá odreagovačka.Neboj někdy to musí přijít kurna ne? 🙂

berina
27. zář 2007

Nikde nikdo,tak jdu cvičit.Večer se ukážu,zatím pá 🙂

fidorka81
27. zář 2007

Teda, já jsem zpocená až kamsi. Jsem si myslela, jakej tu dneska bude klid a já se zatím nezastavila a propásla jsem Beri. No tak jí zdravím a přeju hezký cviční, když už nemá tak hezkej grafík. Chjo, jsem si myslela, jak se budem na konci našeho cyklu hecovat a ono nic ☹

extravaganca
27. zář 2007

ahojky 🙂
fidorko,byla jsem sice ráda,že mrcha dorazila,ale to jen z toho důvodu,že mi už fakt bylo hodně špatně....nevím zda mám mít radost z Tvé gratulace....gratulovat mi k mrše s 😀 tímto výrazem...já Ti nevím...zas takový důvod ke gratulaci si myslím není ☹
Ikdyž jsem ji čekala,tak smutním,že po 2letech a 1 měsíci to opět nevyšlo 😢

beri,zlatko...já se pokusím splnit plán s holčičkou 😵

želviku,nesmutni...kdybych nevěděla,že podle tvé doktorky není ta ovulka co vyznačil ff možná,tak bych v Tobě viděla těhuli...nesmutni sluníčko 😉

Tak se mějte a já se zas ukážu...

fidorka81
27. zář 2007

extro,já to nemyslela zle. Vím, že jsi na MS už čekala, jak na boží smilování, ale MS tady nepřeju nikomu ☹

gabrlinka
27. zář 2007

Ahoj holky, mně dnes menska taky dorazila, jako obvykle hned ráno 😀
Extro, my jsme na tom tak stejně, to je fakt zvláštní, ale je to fajn, budeme mít stejné dny cyklu, tak můžeme opět porovnávat a hádat se 😀 😉

gabrlinka
27. zář 2007

Fidorko, pěkný grafík, tak ať se teplotky drží 😉

fidorka81
27. zář 2007

gabi, tak to je mi líto ☹ Chjo, 2 MS v jednom dni. A děkuju za povzbuzení 🙂

gabrlinka
27. zář 2007

Fid,mně nevadí že došla, já jsem i ráda, že mi konečně poprvé dorazila sama a včas, díky clostilu. Aspoň vím, že je vše na dobré cestě k mimi. Ovu 15.dc a ms 29.dc, to je ideální cyklus,ne?14 dní luteální fáze, jsem ukázkový typ 😀 😀 😀
Tak budu držet palečky, aby se vám zadařilo a abys to tu prolomila 😉

fidorka81
27. zář 2007

gabi, tak to je dobře, že to neseš statečně 🙂 a máš ukázkovou luteální fázi 😀
Moc děkuju, už by opravdu tu smůlu tady měl někdo prolomit, je to jak začarovanej kruh. Už z toho vypadla i Beri, ta má tentokrát anovulák, no hrůza. Ale nadějná je i zelvík, tej to leze krásně nahoru 🙂

gabrlinka
27. zář 2007

a ještě jsem ráda, že je ms normální, znamená to, že sliznice byla celkem narostlá,že?když jsem brala to svinstvo(orgametril), tak mi tu ms stále zeslaboval, až jsem dopadla tak, že byla jen dva dny a stačily mi i slipovky, tím pádem mi naměřili i nízkou děložní sliznici a anovulaci, děs,že? takže sem fakt ráda za tu ovulaci a normální ms.
Tak to budu držet palce i Želvikovi 😉

fidorka81
27. zář 2007

gabi, tak to nevím. Já po Clostilu měla MS strašně slabou a krátkou. To se mi bez HA za ten rok a něco nestalo.
Zelvík teda popírá,že by mohla bejt, že měla malej folikul, ale i doktoři se mýlí 🙂

gabrlinka
27. zář 2007

jo, a nemám zatím skoro žádné bolesti, takže žádný ibalgin, tak fakt zatím pohoda, na rozdíl od minulé, to jsem baštila ibalgin porád

fidorka81
27. zář 2007

gabi, mě zase naopak. Po clostilu krátká a slabá MS, ale bolestivá. Bolesti hlavy a dooooost velký bolesti podřišku. Naštěstí MS přišla o víkendu, tak jsem mohla bejt v klidu a teple.

gabrlinka
27. zář 2007

tak o bolestech hlavy mi ani nemluv, teď jsem si vytrpěla poslední 3 dny jak blázen, jo a ještě mně záda bolela. A už nebereš clostil?

berina
27. zář 2007

Čau fid.jsi tam ještě,Já ted dorazila.Dala jsem si pěkně do těla.Je to fajn relax.Já to nechápu proč to mám tento měsíc tak na prd,jsem z toho nervní.Sakra at už se to někomu povede nebo já už nevím ☹

fidorka81
27. zář 2007

já tenhle týden taky trpěla. Dneska je to první den, co mě nebolí.
Clostil teď neberu, měla jsem ho jen na jeden cyklus.

Já se rovnou loučím, mějte krásný prodloužený víkend a v pondlěí páčko!

fidorka81
27. zář 2007

beri, nesmutni. Hlavně se nenervuj. Příště se budete s gabi a extrou předhánět, kdo se dřív pochlubí // 😀

Už musím fakt končit, tak se mějte všecky krásně! 🙂

berina
27. zář 2007

Tak pá 😉

gabrlinka
27. zář 2007

měj se hezky,papa

gabrlinka
27. zář 2007

je tu někdo? dneska je to tu jak po vymření 😖

zelvik
27. zář 2007

Ahojky,
zbyl tu ještě někdo, kdo si bude povídat? 😒
Gabrli - tak aspoň že v tom nejsi sama a jste s Extrou nastejno - to budou závody 🙂

Fid - ty jsi na tom jak? Já čekám mrchu nejdýl v úterý.

Beri, ty na tom budeš nakonec nejlíp - začla jsi sportovat a to je možná to nejlepší, jak se odreagovat...

Já si byla teď večer u Dr.pro tu zprávu. Tak mi dala tipy na CARy, budu si vybírat ze 3, tak nevím, které centrum si vybrat.asi tu procourám diskuze a chytím inspiraci.
Dr. mi řekla, že mi drží palce, málem mě dojala. Když jsem odcházela a zavírala dveře, slibovala jem si, že až se k ní budu vracet, budu už těhu 😉

anysek1
27. zář 2007

ahoj holky jenze me to vylitlo diky utraci teda myslim!nevim!vzdy to vyletne hned druhej den a ted se to nejak couralo.nesnazilkovali 😖 nejak jsem se smirila s tim ze ovu byla 11Dc a tak sjem byla nastvana ze nema cenu se snazit a vidite to!pochybuju ze by mrsky vydrzeli cekat na vajicko 6-7dni ☹ ach jo a k tomu jeste musim zitra a v patek do prace jezisku na krizku co jsem komu udelala?

jinak 1 nebo 2.10 jde bratranek znova do dovolby do vyvolenych tak jsem zvedava

zelvik
27. zář 2007

no nazdááár, anýsku, jsem ráda, že ses ukázala 😉
Jo, vím, o čem píšeš - taky jsem vždycky tak vydeptaná a rezignuju a že nemá cenu se snažit...
chuděrko, to by mě už asi zabilo jít do práce 🙄

gabrlinka
27. zář 2007

ahoj holky 😉 je to už fakt na palici,co?měřit teploty, čekat na ovu, pak čekat jestli zůstanou zvýšené teploty, pak nečekat na ms a furt dokola....
Želviku, máš fajn doktorku, já mám taky fajnou dr.jde vidět, že ji o mně jde a snaží se, tak jsem spokojená, vždy mně dokáže uklidnit

zelvik
27. zář 2007

ahoj Gab - no máš pravdu, už je to na hlavu, občas mám dojem, že bych měla příště zamířit na psychiatrii místo na gyndu 🙂

Taky jsem spokojená - začla mě řešit vlastně po 4 měsících snažení a neztrácí čas (no bude mi 30, tak už čas ani není)...

Holky a nesnižuje ten Clostil sliznici?Já po něm mám taky MS slabou, dýl špiním, než krvácím.a ty bolesti..vždycky se kroutím jak žížala