Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

extravaganca
28. zář 2007

želviku,ano jsem sama a je mi hrozné smutno.Nejsem ráda sama.V novém bytě to ještě nějak zvládám,ale tady u našich jsem absolutně hotová.Jsem v celém velikém baráku sama,tak na mě ta samota víc doléhá.Ale nedá se...půjdu si teď číst a pak spát a zaspím to.Ráno bude veseleji 😉
Tak se mějte krásně a hezké sny.Pa

zelvik
28. zář 2007

Pá a ať se ti něco hezkého zdá a pak ať se to hezký vyplní!!!!!!!!

anysek1
29. zář 2007

ahoj holky normalne se nemuzu dostat na ff bo mi to prej zmenilo heslo!teploty mi sly zas dolu ☹

no to ze v zari je malo turistu vi ale ji to nezajima proste musim vydelat a je ji jedno jak!je to muj problem!

holky uz melu z posledniho!dnes rano jsem malem nevstala!nastesti zitra jdu od 7 jen do 12cti!vcera jsem brouzdala po netu na neplodnosti a nasla jsem ze nekteri dr posilaj na inseminaci jeste pred laparkou!co si o tom myslite?me je jasne ze me nejdriv ceka laparka(teda doufam)

anysek1
29. zář 2007
zelvik
29. zář 2007

Ahojky,
anýsku, to je teda pech, ta tvoje práce. i když, blbákov je asi všude, ale aby sahala na peníze, když za to vlastně nemůžeš, to už je moc.
Graf máš taky jak na houpačce, co,

No a já? Když už to má stát za prd, tak pořádně - jdu taky s teplotama dolů

http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6 😒

S IUI a laparkou zkušenosti nemám a ani naznám pořadí. Teprv se do CARu budu objednávat, tak pak vysonduju jak to chodí...

gabrlinka
29. zář 2007

Ahoj holky, děkuji moc za gratulace 😉 Taky jsme to včera pořádně oslavili s bandou u nás doma, tak bylo super. Akorát můj miláček už to ke konci nezvlád, chudák, bylo mu moc špatně, ale povídejte chlapovi, aby moc nepil 😀 Ještě teď spinká.A já zatím uvařila, uklidila, vyprala atd. Dneska je venku moc krásně, tak to vidím na kolo, i když s vložkou, ale to nevadí, už mi to končí. Měla jsem to jen 2 dny 😒
U nás byly včera dvě duhy vedle sebe, nádhera. A já říkám, že je to znamení a někdo řek: to budou dvojčátka až se vám zadaří. 😀
želviku: ten graf je opravdu na prd, já si to poprvé zažila, takže jsem z toho poklesu měla depku, protože jsem věděla, že se nepovedlo, ale zase pro mně nebylo už takové zklamání, když mrška dorazila.
Extro: tak to jsme na tom zase stejně, já nemůžu být sama, přes den ještě to snesu, ale v noci ne....bojím,bojím 🙂
Anýsku: tvůj graf je opravdu podivuhodný, takové skoky, to člověka fakt potěší,že? 😉

extravaganca
29. zář 2007

Krásné sluníčkové odpoledne 😵
želvíku,ten pokles mě mrzí...je to škoda

gabrlinko,já to taky měla jen 2 dny už taky končím 😀 Je až podezřelé,jak to máme všechno stejně 😀 Na kolo bych taky šla,jenže to mám od doktora zakázané...ach jo... teď je přímo ideální počasí na kolo..ale tak co nadělám,že jo 🙂

gabrlinka
29. zář 2007

jéééé, ahoj sluníčko, to jsem moc ráda, že jsi tu!!!!!!!!!!!!!!!
tak to je fakt zajímavé, až podezřelé, jak to máme všechno stejné 😀
měla jsem ji i bez bolesti,akorát včera večer mně nějak bolelo na pravé straně vaječníku, tak sem si musela vzít ibalgin, asi za to mohl ten alkohol a kouření, a to obsluhování hostů atd.

extravaganca
29. zář 2007

Jsem ráda,že mě tu ráda vidíš...já Tebe taky 😉
Já měla bolesti ze čtvrtka na pátek a ještě včera dopoledne..teď už mám absolutně klid...ani nevím,že to mám..no vlastně už skoro nemám 🙂

anysek1
29. zář 2007

ahoj holky vsadim se ze zadna z vas se nebavi tak jak ja!sem se vratila do detskych let!normalne jsem se vpraci nudila tak jsem sla ven a nasbirala par listu a zacla je obkreslovat a vystrihovat a udelam tady dekoraci!juhuuu to je parada clovek ma hned lepsi naladu!vrele doporucuji(hlavne do prace 😀 ) asi jsem se fakt minula povolani!mela jsem jit na zdravku nebo na pajdak a bylo by hned veseleji nekde v nemocnici s detma nebo ve skolce!to bych je pak mozna dom ani nechtela! 😀 😀 😀

gabrlinka
29. zář 2007

a můžu vědět, z jakého důvodu Ti to doktor zakázal?

extravaganca
29. zář 2007

V loni v létě mi operovali ruku,v zimě tahaly ven šrouby a v lednu mi ta operovaná kost rupla..odmítla jsem další operaci,tak mi to dali jen do sádry a mám zakázaný veškerýs port,dokud se kolem té ruplé kosti nevytvoří dost svalků,které ztvrdnou a budou tak kost držet...kdybych šla na kolo a spadla na ruku,tak bych měla pobyt v nemocnici a dlaší operaci jestou..tak proto 😉

anysek1
29. zář 2007

teda extro s tou rukou ti to nezavidim to muselo bolet au 😖

extravaganca
29. zář 2007

anýsku,první operace byla dost náročná,to nepopírám....byla jsem dlouho a v hodně silné narkóze,takže i stav po probuzení tomu odpovídal...tak zle mi nikdy v životě nebylo...ale pak už to šlo...dopovali mě prvních 14 dní nejsilnějšíma práškama od bolest které jsou a já po nich i dost spala,takže to bylo fajn..druhá operace brnkačka a teď...musím si dávat pozor na zátěž,ale jinak v pohodě.Před operací jsem neudržela ani prázdný hrnek v ruce,takže jsem dost spokojená...varovali mě před určitou strátou hybnosti,což se i stalo,ale čekala jsem to horší...mám 17cm jizvu,ale naprosto krásně udělanou,takže ji ani nebudu dávat pryč...jediné co mě štve,že kolem jizvy a vrh dlaně mám takovou polomrtvou..takže nemám ráda,když mě v těch částech kdokoliv hladí..ani od miláčka to nesnesu..dwělá mi to zle...ale jinak fakt pohodka..jsou horší věcičky na světě.
Ještě se bavíš s dekoračkou?

anysek1
29. zář 2007

extro to je hrozne takove problemy!ted me kamosce vyrezali kus masa z predlokti asi na trech mistech nechali ji tam proste diry bez kuze s tim ze s tim nesmi hybat ani to odvazovat co si myslis?no hned to odvazala a zacla to rozcvicovat!doktori ke kterym sla na prevaz ti byli hotovy malem se pozvraceli kdyz to oddelali!no des!ja se na to divala a sla ji videt i kost me to zas tak nevadi!ten pohled!ta kamoska je osobnost!porad lezi po nemocnicich ted ma diry v ruce,zjistili ji leukemii,ma duchod na zada a jeste mela otok na mozku a ona je vecne vysmata!ma 3 deti a rozjizdi kavarnu!no rekni je toto normalni clovek?me prijde ze ne! 😀

extravaganca
29. zář 2007

anýsku,já bych řekla,že je normální...mě totiž přijde normálnéí nic v životě nevzdát a bojovat a naopak mi přijde nenormální při problémech vrazit ruce do klína a litovat se.Takže pro mě je normální a silná ženská 😉 Jak jsem tu už včera psala,nesnáším lidi co jen skuhrají a hoví si v tom svém trápeníčku...to není nic pro mě..

anysek1
29. zář 2007

jo jo presne tak ja ji obdivuji vzdy kdyz je mi zle si na ni vzpomenu a je mi hned lip!ale ten typ co ty nesnasis je presne brachova holka ta zije jen tim ze chce aby ji nekdo litoval!je to silene!holt kazdej je jinej a ja doufam ze jsem krapet silna osoba!

gabrlinka
29. zář 2007

To je mi líto, Extro, ale radši to fakt nechat pořádně zahojit, než riskovat zbytečně...já taky nevím, jestli půjdu na kolo, nějak se mi mrcha ještě navrácí 😒

extravaganca
29. zář 2007

gabrlinko,nebá Ti být co líto...jsem úúplně v pohodě 😵 Já byla před chvílí věšet prádlo a při té příležitosti si hrála se psem...byla to celkem sranda...je to moje zlatíčko 🙂
Ani ses nám nepochlubila,cos pěkného dostala k narozkám 😉

gabrlinka
29. zář 2007

dostala jsem kytičky, vínečko, parfém, halenku, penízky 🙂

gabrlinka
29. zář 2007

vidíš, taky musím jít pověsit prádlo 😠

extravaganca
29. zář 2007

no páni..tys musela být ale hodná 😵 jaký parfém?

gabrlinka
29. zář 2007

no, takový dost sladký, víš jak chlapi, moc tomu nerozumí, ale nevadí, i snaha se oceňuje, je to Cindy Crawford, waterfalls

extravaganca
29. zář 2007

aha,tak ten neznám..já mám ráda na podzim takové polotěžké něčím zajímavé a na zimu mám ráda těžké...parfémy jsou moje slabost 😅

gabrlinka
29. zář 2007

no, vida, co se člověk nedozví...já mám slabost na boty 😀

extravaganca
29. zář 2007

no tak boty mi ani nepřipomínej 😀 Jsem naštvaníá,že jsem nesehnala ty světlé koně...a navíc jsem se rozhodla,že si koupím ještě černé a k nim jednu super kabelu u Bati...no toto až se dozví miláček,tak ho ze mě klepne...no mě když chytne nakupování,tak to stojí za to 😀

zelvik
29. zář 2007

Ahojky holky,
u nás svítí sluníčko, jdeme se projít a dojdem k tetě, naši už tam jsou, bratranec má narozeniny, příští týden má strejda a můj táta svátek - no my z těch oslav nevyjdem, podzim je u nás hodně náročný 🙂

anýsku - NIKDY NENÍ POZDĚ NA COKOLIV - a jestli se vidíš v jiném povolání íc, tak jdi do toho 🙂

Jééé, parfémy mám taky ráda, ale většinou si vyberu sama a pak k tomu miláška dotlačím 🙂

No jo, já si z mého grafu moc nedělám, čekala jsem to, když ovu nebyla. Ale nehcce se mi do otho CARu, tak jsem pořád tak trochu doufala, že to přecijen budeme schopni zvládnout sami 😒

zelvik
29. zář 2007

Ježíííš, holky, já píšu jako čuňátko - samý překlep...

Tak my jdem, manža už je obutý u dveří - pá sluníčka, večer se na vás zase mrknu...

extravaganca
29. zář 2007

želviku,tak to s těma parfémama máme stejně...já si vyhlídnu a pak řeknu miláčkovi,že ho chci a om mi ho k nějaké příležitosti koupí...vlastně jsem si ještě někoupila parfém sama 😀

gabrlinka
29. zář 2007

já jen dověsím to prádlo, a jsem tu zpátky,jo?