Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

zelvik
3. pro 2007

😀 😀 😀 no já do vánoc těch hodnot už stejně moc nevytvořím🙂, tak klidně budu mačkat palečky celé dny

My pejsáčka nemáme, byl by to chuděrka - ráno v 7 vypadnem, večer s evrátíme☹ ale až jendou budu doma, joj, to si hafíka pořídím...

dasty
3. pro 2007

želvíku:Praha je dobrá,dostala jsi se do dobrých rukou.Tak pořádně papírek,nasaď si brýle 😀 😀 a na vše se řádně vyptej:Hlavcně velká podpora je,že tam jdete s manžou spolu. 😉

extravaganca
3. pro 2007

Veru,tak to mě mrzí ☹ A věřím,že to musí být hrozné,takto vidět své dítě ☹ Ale neboj...jste určo bojovníci a ani se nenadějete a malý bude v pořádku a bude se těšit na Ježíška a až uvidíš ty jeho rozzářená kukadla u stromečku,tak na toto trápení,které teď máš hned zapomeneš 😉 Moooc na vás myslím,neboj a posílám strašně moooc síly 😵

želvi,tak to budeš až na mateřské,ale to si pejska nepořizuj...věř,není lehké zvládat mimčo a psí mimčo...já jsem měla co dělat,abych to naše psí miminko nějak zvládla a to byl jen pejsek 😀 Ale řeknu Ti...moje nervy...jsem se za ním naběhala 😀

dasty
3. pro 2007

Jani:tak to náš pes má 3kg a to je fakt malinkej rozdíl 😀 😀 😀
Jinak už si tě představuju jak chlupy lítaj a jak se rvete 😀 😀 Náš je spíš na starý kolena mazlík,ale Páťa ho chvilku nenechá ,to se pak dějou věci.Chudák pes až uvidí,že si vezeme další přírůstek kterej ho nenechá na pokoji,ho normálně šlehne.Už u Páti na nás koukal co se děje 😀 😀
Holky fakt jsem na začátku těhu a mám prsa děs běs,na konci je neunesu,ale tomu mýmu se to líbí,prej by to tak mohlo zůstat.No chlap kdyby to co já mám v prsou měl dole,taky by nadšený nebyl 😀 😀 😀

extravaganca
3. pro 2007

želvi,Verunka má pravdu...ten můj furt říká...nač to tak hrotit a jsem poklizená 😀 ale ne,když je třeba,tak mě drží,ale taky dohlíží,abych necvokatěla...no nevím do jaké míry se mu to daří,ale určo necvokatím z toho,že nejsem těhu...kdo ví z čeho jsem tak švihlá 😀

zelvik
3. pro 2007

Dasty - to věřím, to musí rvát srdíčko, když je dítě nemocný. Vzpomínám, jak jsem byla malá a marodila jsem a jak se mamka o mě starala a jak mi s ní bylo krásně doma🙂
Jojo, manža už plánuje, že mu udělají spmg hned ten den nebo max. druhý den a vůbec se tomu nebrání. Zrovna teď jsem mu psala, že se mi tam nechce, že teď už to nebude žádný lážo plážo, že už se s tím nikdo nebude crcat, jestli by to šlo a nebo nešlo tak a tak nebo onak - ale že do mě budou prát hormony hlava nehlava a že to možná nechápe, ale že já to beru jako pořádný selhání, že to nezvládnem sami.
No a on je ohromná podpora - jaký selhání, porstě to u nás nebude tak jednoduchý, tak se musíme dozvědět, kde to vězí.
Když já mám ty CARy spojený s tím, že to je jak na běžícím pásu, šup, šup...vystimulovat co nejvíc vajíček atd...

dasty
3. pro 2007

želvíku Jaňďa má pravdu,já si pamatuju ty začátky s pejskem a bylo by ti ho líto.Až prcek váš bude lepší určo si pořiď,je to dobrý kam,arád pro děti,ale i když máme mrňouse,je často sám.Na nákupy ho nechci brát aby čekal před nákupákem a je mě ho fakt líto.Je naučený jak kočka na bedýnku,ale stejně chodí ven denně,ale je to záhul.
Jani máš pravdu,už je to dobrý a moc se těšíme na vánoce hlavně kvůli prďouskovi,tenhle rok si teprve uvědomuje,že se blíží ježíšek 😀 😀

extravaganca
3. pro 2007

Veru,tak to si piš,že by nebyl 😀 A chápu,že se mu líbí Tvá nová velikost...no fakt chlap 😀
No já když někumu řeknu,že koušu svého psa,tak na mě málem posílaj Srstku 😀 Ale když jemu se to tak líbí 😀 tak kdo by pak nekousal...ale nebojte,jsem něžná,což o jeho kousnutí říct nemůžu.Dřív jsem byla od něj tak dokousaná a plná modřin,že se dokonce někteří domnívali,že manža vládne doma tvrdou rukou 😀 😀 Ale fakt to bylo od toho "drobečka" 😀

extravaganca
3. pro 2007

želvi,ale co to čtu,jaký selhání 😕 Není to žádný selhání..jen to prostě nejde tak hladce jako u jiných,ale o to víc si toho pokladu budete vážit a vííííc si to všechno užívat 🙂 Neboj 😉 Když se já občas doma zeptám mojeho,jestli se na mě nezlobí,že ještě nemáme mimčo,tak na mě hledí jak tele a říká,že už 2 děti doma má(tím myslí mě a našeho psa 😀 )No a pak měj depku 😀 Dyť to ani nejde 😀

dasty
3. pro 2007

želvíku:měla jsem stejný pocity jako ty.Člověk se pořád tomu Caru brání a chce aby to přišlo samo.Ale když jsem to tam želvíku viděla,že nejsme sami,že toho je opravdu hodně.Tak mě to přišlo jako když jdu na gyndu. 😝
Je to nepříjemný,jak se člověka na něco pořád ptají atd,ale jsou tam proto,že ti chtějí pomoci.Nebooooooj,chlapi to zvládají líp než my.Já holky když ksem se dozvěděla,ýže u nás je problém v chlapovi,tak jsem s toho byla vyklepaná hrozně/bežela jsem mu hned koupit,takovej památeční řetízek/jak mě to bylo líto,že je to v něm.A přitom on to bral v poho,líp než já:Já si moc přála aby to bylo ve mě.želvíku,hlavně to neber jako selhání-dnes je super doba ,že se ti snaží pomoci.Dřív by s tebe prostě udělali neplodný pár.Vůbec takhle se snaž nepřemýšlet,ale mě pomohlo,že jsem si četla tady diskuze,komu se podařila IUI,komu se zadařilo IVF atd....

extravaganca
3. pro 2007

Veru,naprosto souhlasím 😵

zelvik
3. pro 2007

Tak jo, holky, ještě že vás mám, půjde se mi tam určo lehčeji...Pořád si říkám, že to ještě může být prkotina, mám zakloněnou dělohu, tak i to třeba může být jedno s druhým.Je fakt, že naši na mě čekali 7 let. Nikdy jsme se mmaky neptala, jak se to pak povedlo (jestli samo...)no a teď se ptát nemůžu (jen doufám, že to po mně v CARu nebudou chtít).Nikdo neví, kam až jsme došli a že se vůbec snažíme. A kdybych teď s tím na mamku vyrukovala, hned bude vědět, která bije. Ona je děsně vnímavá🙂

dasty
3. pro 2007

Jželvíku-Jaňda má pravdu.Já si u Patrička ani nevážila ,že jsem těhu.Prostě jsme si řekli-chceme mimčo a do 3 měsíců bylo.Brala jsem to automatickx,tahala těžký věci a moc ani nechtěla ukazovatř těhu bříško-no PIPINA.Ale jak se narodil super,hned mě takový blbosti přešly.
Teď u druhýho vidím jakej je to zázrak,něco na tom opravdu je 😉
Jani-ty jsi dílo,ale já si tak taky hraju s pejskem,ale jak říkáš nežně jemu se to taky líbí/no určo máte kluka/ 😀 😀 😀
Holky máme super mužský,když to dneska vidím ani za milion bych ho neměnila.Když jsem měla depky taky teď kvůli těhotenství,tak mě říkal-milujeme se,jsme zdraví co víc si přát 😉

dasty
3. pro 2007

želvíku:to je přece super,že se tu tak podporujeme 😉 To jsou zase věci co naše drahé polovičky nepochopí 😀
Jinak přesně může to být třeba jen tou zakloněnou dělohou,udělají vám IUI/Insemenaci a budeš těhule jak hrom/Právě,že je super ,že hledají příčinu a těší se s každýho těhotenství.U nás jsou super i sestry a hned mě řekly až porodím ať příjdu s prckem,že jsou zvědaví a ať jim přinesu fotku.no fakt mě to přišlo jak ordinace v ůžove.Holky a když jedu kolem vždycky si vzpomenu a v dobrém.Jen mě štvalo,že tam byli mladí doktoři a já jsem stydlín 😀 😀

zelvik
3. pro 2007

Veu - a co máte za pejska?Já bych horzně chtěla westíka🙂 A jesti jednou postavíme baráček, tak vlčáka. Manža ho měl, když bydlel ještě u rodičů (pak chudák pejsek ochrnul na zadní nohy), měl ho vycvičenýho, na cizí byl ostrý, ale když jsem začla patřit do rodiny, skamarádili jsme se. Byl to miláček...

jojo, manžela bych taky nevyměnila, ani za nic!!!!!!!!!!!!!!!!!

extravaganca
3. pro 2007

Veru,no máme kluka 😀
želvi a třeba jsi úplně v poho,jen je to třeba psychikou....
Si taky říkám....mám báječného chlapa(ikdyž je občas na zabití a už několikrát jsem se rozváděla 😀 )úžasného hafana,jsme zdraví a i všichni kolem nás a to je to nejdůležitější 😵 Hlavně si nekažme ničím a nikým vánoční náladu...si to v práci říkám furt dokolečka...mě nanatento...bude ježíšek 😀 A kupodivu to funguje.Příští týden máme vánoční večírek,pak už jen týden a bude Jěžíšek,pohádky,dobrotky....no není to krásné 😵

dasty
3. pro 2007

želvíku yourkšíra,zkusím najít fotku menšího formátu a vloži do alba ,jdu na to počekaj 😀 😀

dasty
3. pro 2007

je to tam holky,ale asi mě to smažou za chvilku,je to sice fotka nic moc,ale je to cukroušek

extravaganca
3. pro 2007

želvi,tak pokud plánuješ děti,tak rozhodně ne vlčáka...to není k malým dětem to pravé ořechové...ikdyž je suprově vycvičený,tak by ses divila,čeho je schopný...občas na cvičáku posloucháme děsné příběhy.Vlčák prostě k malým dětem nepatří..i vycvičený vlčák dokáže na pána zaútočit..má to v povaze.Ten náš(australský ovčák..honácké plemeno)je k děckám jak dělaný..synovec ho tahá za ocas,lehá si na něj a pesan se může štěstím zbláznit...a ikdyž se dožůráme a onn kouše,tak v momentě,kdy úcítí kůži,tak pustí a dává si na to místo pozor...takže na toto fakt pozor....

zelvik
3. pro 2007

Extruš - no já taky stříhám metr - bane, já se přiznám - já maám čokoládičkovej adventní kalendář, tak mlsám čokoládky a těším se na vánoce🙂 Ješte si asi odmarodím týden a pak ty dva už v práci přežiju🙂

Jasně - taky jsem už párkrát manžela zabíjela, nadávám, rozvádím se, ale pak se přitulím a neměnila bych. A každý má své mouchy a nikde by sis nepolepšila🙂

Jééé, Dasty - už ho vidím, ten je dobrééééj🙂 Takovej rošťák.-):-)

dasty
3. pro 2007

Janičko i želvíku jasně máme super muže a trím to hasne,žádné chmury,holky moje zlaťoučká bylo to dneska super ,ale musím jít vařit prďouskovi.Jak budu moci písnu,loučím se beruška a žádné chmury tytytytyt.Tak papapapapa

extravaganca
3. pro 2007

Veru,ten je sladký 😵 Mě admin žirafka vyhodila fotku,kde jsem byla já a náš Jedynek ☹

dasty
3. pro 2007

Je holky a víte kolik mu je 9 let,ale tohle není moc povedená fotka,ještě zkusím jednu počekať???

extravaganca
3. pro 2007

Neboj Veru,žádný chmury 😵 Poprskej nás ještě 😀

extravaganca
3. pro 2007

Tak to je v nejlepších letech 🙂

zelvik
3. pro 2007

9? bych neřekla, vypadá opravdu tak raubířsky.-)

Teda, dělat tu admina by mě asi nebavilo - pořád s eve všem hrabat a koukat, co kde je a nemá být. nebo to mají možná nějak nastavené, že jim to ty nepravosti hlásí samo...to přeci není v silách jednoho člověka, to probrat...

extravaganca
3. pro 2007

No fakt je sladký 😵 Takový mumací..hned bych se pomucinkala 😀

dasty
3. pro 2007

holky zkusila jsem jinou tak jukněte než mě ji smažou a jinak tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj stačí????

extravaganca
3. pro 2007

Veru,tak pro tuto chvíli jo,ale pro jistotku to pravidelně opakuj,aby ty bacilky nedošly 😀

dasty
3. pro 2007

Jani ex zkus ji tam na chvilku dát,já to taky hned smáznu