Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

fidorka81
6. pro 2007

Ex!! To je mi moc líto!!! Doopravdy 😢 Jsem do Tebe vkládala naději, potřebujeme novou těhulku a bacílky a nepovedlo se. Jednou za čas je třeba se vyplakat a od toho jsme tady i my, aby jsme Tě podpořily, však Ty děláš to samý nám 🙂 No nic, vzhůru do novýho cyklu a třeba to bude Novoroční dárek 😉 🙂

Zelvíku, děkuju moc, s tím autem je to fakt k nas.ání, když má člověk z něčeho radost, tak se musí vždycky něco pokazit.
Jinak stále neměřím. Začnu v lednu. Teda po tomto cyklu. MS mám dostat těsně před Ježíškem (to bude teda dáreček 😖) a až do menzesuju, tak na to zase vlítnu.

barag
6. pro 2007

joj, to já bych tak neřekla, že zoufalec, to bych si teda nedovolila a navíc si to ani o sobě nemyslim,
já sem taky žila té době, kdy sem se na to upnula i jinými věcmi, lidmi, jógou, posilovnou, kolem, kamarádama, chodila sem občas na pivko, do kina, za kulturou, ale pár měsíců po sobě sem prostě čekala jak trubička, že jo, že to vyjde, protože tohle, protože tamto. a vím, že to je k prdu, tak proto píšu, aby ses na to taky vykašlala. nestojí to za to trápení, obzvlášť když k vám brzy ten čáp nebo vrána zavítá 😉
možná taky hraje svou roli taková ta převánoční nálada, a taky byly včera čerti, tak ti potvory nasypali před dveře trochu blbý nálady. tak přeju, ať se ti co nejdřív zvedne

barag
6. pro 2007

píšu jak blbec, já po ránu bývám fakt hloupá a dnes sem vstával o dost dřív- myslela sem že Ti přeju, aby se Ti brzy zvedla nálada ex, ale tys to pochopila, viď 😉

barag
6. pro 2007

jo a ex, když je člověku smutn, tak by si měl udělat radost,určitě že jo, tak si něčím radost udělej, něčím se dnes rozmazli, jo 😉

fid, tak to sme na tom čekání na "dáreček" v podobě MS stejně!

extravaganca
6. pro 2007

Já nevím jestli jsou to hormony nebo jestli jsem blázen,ale mám pocit,že se tu špatně pochopil můj příspěvek....
Ano,prožila jsem si ráno těžkou chvilku,ano bylo mi líto,že podle všeho to opět nevyšlo,ano říkala jsem si,že by to byl fajn vánoční dárek,ale bylo to pouze v rovině krásného,sladkého snění,nikoliv v rovině upnutí se.A znova zdůrazňuju,že má plačtivá nálada je způsobená hormonama,akorát to vlivem předvánočního času,kdy jsem vždy naměko,bylo holt silnější než kdy jindy.
Nehroutím se a na nic se neupínám...tyto fáze mám dávno za sebou...

Fid,strašně,strašně díky moc za podporu 😉 Ty víš jak to mám,že 🙂
Jo,a nechceš mi příště poslat nějaký volný den co máš před MS po dobrání duphíku...čóveče,já to potřebuju jak sůl 😀

extravaganca
6. pro 2007

A ještě abch neošilidila Gábinku a želvika 😵
Holky moje zlaté statečné 😀
Gábi,je mi líto,ale já Ti neporadím...já na veškerá infa o hormonech,o ovu a já nevím o čem všem ještě,hledím jak tele z jara a absolutně tomu nerozumím...znáš mě 😀 Jednou za 3 měsíce vlítnu k doktorce s papírkem,pak jsem chytrá jak rádio jerevan a když se mě někdo zeptá na něco jiného,než co mám od doktorky,tak jsem v pééérdelce 😀

želviku,a neříkala jsem,že budou hodní a že to bude super 😵 Vidíš,určo vám pomůžou a budeš brzo hlásit // 😵

Verunko těhulko 😵 ,
Ty naše chodící mlékárno...špatně jsi prskala...špatně cérenko.Takže pro příště víc vylaď formu a PRSKEJ HODNĚ,ČASTO A POŘÁDNĚ 😀

barag
6. pro 2007

ex, tak to je dobře, že je ti dobře, že na tyhle náladky prdíš, to je móóc dobře, by nemělo děťátko robátko plakavou maminku. já např. i když se nehroutím, tak ty hormony u mě dělaj divy, třeba když je nějak dojemně natočená reklama, tak se to spustí, přítel se mi vřdycky směje a já se z toho brekotu začnu smát taky, hormony sou pacholci!jinak sem to ex nemyslela nijak proti tobě, jen sem řekla, že blbý nálady sou na houby, jen je obtížný se zbavit myšlenky na mimi, když nám o mimi jde, ale to tady asi zná každá snažilka

jo, přirovnání chytrá jak rádio jerevan sem fakt už dlouho neslyšela, se tu teď potichu tlemim

zelvik
6. pro 2007

ahojky holky,
Extruško, beruško, copak to je? Smutníme? ☹ Ale já tě chápu a moc - vždyť i když si to navenek nechceme připouštět, v koutku duše čekáme a doufáme všechny a každý měsíc 😒 A před vánocema možná o to víc☹
Já sice z CARu odcházela s pocitem, že to snad půjde, ale pořád to je běh na dlouhou trať a pokud tam po novém roce budu stálý host, tak se nedoplatím - když se bude u Dr. platit...

Takže - vyhlašuju konec smutnění a zahajuju období těšení se na vánoce!!!!My už máme stromeček, koupili jsme ho cestou z CARu🙂 Héééč🙂
Tím teda nechci ukolébat Dasty, aby nedej bože přestala prskat🙂 Dasty, per to do nás hlava nehlava!!!

extravaganca
6. pro 2007

ahoooj želvi,hele,moc se nechlub,páč mi si včera taky koupili stromeček 😀 Copak máte?My máme opět normandskou jedli...malou,košatou a tak kráááásnou 😵
Už nesmutním...ale přece mám právo si taky poplakat,ne 😅 Šak je to dávno co jsem naposled plakala,že to nevyšlo 😉

Včera jsme koupili jedny z posledních dárků...jen musím manči ještě něco sehnat..koupili jsme kuchyňskou váhu,ale protože jsme pro ni nevyšerpali finanční limit,tak jí musím sehnat ještě něco...netuším ale co 😅

zelvik
6. pro 2007

Jééé, tak to máme asi stejný stromeček🙂 Taky máme malou a košatou normandskou jedličku.Borovice se mi nelíbí a smrček (ten jsme mívali vždycky u našich doma)by nám v paneláku nevydržel. A malá jedlička je roztomilá a aspoň se sem s ní povejdeme🙂
Jak stromeček skladujete? My na balkóně a doufám, že vydrží a neuschne☹

no ale s dárkama jsi mě teda trumfla - já nemám nic🙂

extravaganca
6. pro 2007

My ho máme daný u našich v garáži v kýblu s vodou...naši to tak maj taky.
Já mám letos brzo pokoupené 😀 Právě jsem našla na netu chlapa,který dělá kožené obaly na knihy...nádherné,tak u něj asi objednám pro mamču 😉

barag
6. pro 2007

holky vy už máte stromeček, týjo, já mám stres a žádnej dárek...blé, sem to ale brzda!
to víš že máš x si nárok poplakat, ale taky máš nárok si udělat radost nebo se zaradovat a být v pohodě. tak já se teda jdu taky těšit na Vánoce, ale nevím jak to mám absolutně nepřipravená udělat 😅

barag
6. pro 2007

ex, jestli sis to brala nějak osobně, pak mě to mrzí, ale jen sem ti chtěla říct, hlavu vzhůru, mimi bude

extravaganca
6. pro 2007

Motýlku těhulko 😵
Ještě jednou obrovské díky za nádhernou IP 😵

fidorka81
6. pro 2007

Ex, heleď já ti nevím. 😵 Já bych nejradši, abych příště po duphíku (v tomhle cyklu ho brát nebudu, nestihnu si dojít k dr.) neměla do MS pár dní, ale několik a několik měsíců 😀 😀 😀 Je pravda, že jsem Duphík brala 15-24 a MS dorazila "až" 28DC. A je fakt, že jsem na tom s DC líp jak ty.
A jinak nemáš zač, od toho jsme tady 🙂

Holky, my jedeme pro stromeček teď o víkendu. Doufám, že nám do Vánoc neopadá, páč v ČB je dneska neuvěřitelných 9,5°C 😲

extravaganca
6. pro 2007

No já nevím kolik je u nás stupňů,ale je tu taky teplo..tak v garáži je naštěstí zima 😀
Tak jasně,že Ti přeji pár volných měsíců 😀 ale když pohodíš tak 2 dny,tak to se v těch měsících stratí 😀 Neškudli si jen pro sebe 😀

fidorka81
6. pro 2007

ex, my to můžeme mít na lodžii a tam odpoledne svíííítí sluníííčko 🙂 No ono už je jedno, jestli mám 28 nebo 26, coooo?? Tak příště 😉 (A stejně si myslím, že příště už budeš rozdávat bacily a moje dny už nebudeš potřebovat!!! 😵 )

extravaganca
6. pro 2007

Jo,když mě Verunka s Motýlkem a ještě někým pořádně poprská,tak snad jo 😀 Evidentně 2 prskající těhulky jsou na mě málo..taky jsem kus roby 😀 😀

fidorka81
6. pro 2007

Ex, nejen na tebe. Nikdo to pořádně od nich nechytl 😀

extravaganca
6. pro 2007

No tak se zlatíčka musíte víc činit,abyste do mé ovulky byly těhu a mohly mě všechny poprskat,abych byla taky 😀

fidorka81
6. pro 2007

Ex, no mě se asi začíná blížit. Včera mě píchalo v levým vaječníku a teď mám pocit mokra. Takže - uuuuž je to tady. Uuuuuž je to tady 😀

extravaganca
6. pro 2007

tak se pěkně čiňte,ať mě můžeš taky nakazit 😀

fidorka81
6. pro 2007

ex, až zíta, snad to bude stačit 😅

extravaganca
6. pro 2007

No to já nevím,jestli to bude stačit 😀

extravaganca
6. pro 2007

Berušky,já pro dnešek končím..odcházím dnes malinko dřív.Tak se mějte hezky a děkuji moc za podporu a nezlobte se za to ranní poplakání...

fidorka81
6. pro 2007

bohužel dřív nemůžu. znáš to 😖

fidorka81
7. pro 2007

Dobré ránko holky! Tééééda, taky je mrrrrtvoooo, to všecky pečete a gruntujete 😉 😀

extravaganca
7. pro 2007

Krásné ráno berušky 😵
fid,achoooj 🙂 Já jdu dnes v 11 hodin domů a budu uklízet a dělat těsta,páč o víkendu chci péct 😵
Jinak mrška ráno trochu vytáhla růžky..už jsem ani neměřila 😀 A rozhodla jsem se,že k doktorce vlezu,až budu těhule 😀 prdím na všechno....jen budu brát ještě 2 cykly clostil a duphík a toť vše...jsem zvědavá,jak dlouho mi to vydrží 😀 Už se vidím...mrcha bude pomalu na odchodu a já si budu na stolek chystat teploměr 😀 😀
Včera se mi povedla suprová věc.Na netu jsem našla chlapa,který dělá z kůže obaly na knížky(to si vymyslela mamača jako dárek pod stromeček).Kdybyste to viděly...to je nádhera co ten chlap umí...tak jsem hned u něj nechala na zakázku jeden obal udělat...bude mít v pravém dolním rohu ornament a dokonce mi tam mrskne i maminčin monokram...to si Ježíšek šplhne 😵 😀

extravaganca
7. pro 2007

Jo a náladu mám dnes supéééér 😀
Takže ještě jednou díky za včerejší podporu a ještě jednou motýlkovi těhulce za krásné IP 😵 která pohladila mou dušičku....Takže díííky motýlku těhulko 😵

motylek
7. pro 2007

Ahoj Ex, nemáš vůbec za co, prosím tebe. Já ráda 😀 😀 😀 , když někomu udělám radost. A vás tu mám moc ráda, takže vám dělám radost ještě raději 😉 . Musím jít něco pouklízet, jedeme na víkend k našim do Prahy, tak ať neodjíždíme z chlívu. Zrovna si peču bagetky, mám šílenej hlad, tak už se mi zbíhají sliny. No takže zatím páček, zase na vás juknu.

Papa

Fid, tak co byteček, hotovo????