Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

zelvik
4. zář 2007

ahoj holky, tak si připadám jak blázen, Ms zatím nikde a ani břicho nebolí. Tak vám nevím. Přijde mi, že Berina je na tom podobně, já jsem dneska 30.DC, test jen s /, pokleslá teplota a MS nikde.a to jsem zpoždění nikdy neměla.

Anýsku - ty jsi mě pobavila 😎 že už i váš pes je na tom podobně 🙂

Dasty - taky príííma úvaha 😀 prsoím tě, vždyť by chlap tohle všechno nepřežil a nebo by to brzo vzdal...Proto to všechno podstupujou ženský...

zelvik
4. zář 2007

jééé, Pajčo - to mě mrzí ☹ kde jsi k tomu proboha přišla, 😕 Tak se hlavně brzo uzdrav a o to víc to pak bude ONO.

pajca
4. zář 2007

ja ti nevím ale bolesti jsou to neprijemne

berina
4. zář 2007

Čau zelviku.Taky mám pocit že jsme na tom podobně.CHci se tě zeptat,bolí tě břicho jak na ms?Mě právě ani ne,je mi to divný.Mám strach aby to třeba nebyl nějaký zánět.Ale to by se asi nějak projevilo ne?Trošku mě popíchává na pravé a někdy i na levé straně.Už jsem z toho na mrtvici.

pajca
4. zář 2007

holky snazili bysete se tehotnet:Ty atb mam na tri dny a za tri dny bych mela mit ovu teda podle ultrazvuku.

berina
4. zář 2007

Ptala jsi se gyn?

pajca
4. zář 2007

rikala ze by to nechala na dalsi cyklus ale ja se na to tak tesila

berina
4. zář 2007

Tak jestli tohle řekla doktorka,tak to bychradši nechala na další. 😢 .Příště to určitě vyjde uvidíš!!!😉

pajca
4. zář 2007

asi jo je pravda ze jeden mesic vydrzet je lepsi nez mit pak problemy s mimcem 😕

zelvik
4. zář 2007

Pajco - radši to nech, při tom dlouhým čekání už zě jeden měsíc nevytrhne a aspoň budeš klidnější. Já vím, že to cítíš jako beznaděj, ale bude to lepší...

Berino - právě že mě břicho bolelo den předem, než jsem si myslela, že MS dostanu. Včera ještě trochu a dneska vůbec. Takže jsem ani dneska skoro nemyslela na to, že TO vlastně nemám a že bych měla hlídat čas od času WC, kdyby mě TO přepadlo. Je to fakt dost divný, no uvidíme, třeba je na test ještě brzy, kolik už jsi jich zkusila? Já jen jeden, a to dneska -a nic 😖

Nevím, jestli se sem ještě ráno dostanu (ráda bych), jedeme na týden na Slovensko. Určitě s sebou vezmu testík a uvidíme, co nahlásím po návratu...

berina
4. zář 2007

Želviku já už dělala tak 4 😀 .Jsem jak prdlá,jak je testík doma tak tady nevydrží.Dnes jsem měla poslední.Budu muset nakoupit.Tak mi dej vědět zítra jak pokračuješ.Doufám že nám to vyjde!Pá jdu chrupčit 😔 .

zelvik
4. zář 2007

Berino, já ráno testovat nebudu, jen změřím teplotu, tu určitě nahlásím. Graf asi zaktualizovat nestihnu.
Taky doboru, už máme sbaleno, tak jdu taky spát.pa

zelvik
5. zář 2007

Tak jsem tu a plním slib - teplota se zastavila a zůstává a vypadám takto http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6
MS zatím nikde, ale začlo mě bolet břicho, i mně to vzbudilo.Ale když jsem si lehlana břicho, tak to přestalo (mám zakloněnou dělohu, tak nevím, jetsli to může souviset.

Pa za týden a držte mi palce, ať nemusím navštívit slovenské nemocnice...

anysek1
5. zář 2007

ahoj holky dnes potrebuju radu.vzbudila jsem se v 1 rano a merila se bo jsem potrebovala na wc a teplota byla 37.0 normalne si ji merim v 6 rano takze bych nmela pricis 0.5° ze ale pak jsem se vzbudila v 5.30 a to jsem mela jen 36.7 a ted v osum rano jsem mela 39.0 tak nevim kterou hodnotu si zapsat bo ty dve druhe uz byly po wc a chozeni po byte...prosim poradte

extravaganca
5. zář 2007

Ahojky holky 🙂
Tak já dnes opět začala měřit 🙂Už se i docela těším na to napětí jaká teplota bude další ráno a co mi ukáže graf 😀

dasty:Verunko..ty jsi fakt číslo 😉 Ale s těma chlapama máš naprostou pravdu 😀

pajca:Jéé,tak to je mi líto,že jsi nemocná...se snažilkováním bych určo počkala do dalšího cyklu..doktorka ví proč to říká 😉

berina a zelvik:Holky naše zlaté....co vy to máte za trápěníčko ☹ Ani nevíte jak je mi líto,že teď prožíváte co teď prožíváte...já už bych šílela.Nezkoušely jste se objednat k doktorce?Třeba by vás poslala na krevní testy a ty ukážou hned jestli jste nebo nejste těhu...

anýsku,já sice vůbec nejsem odborník na BT,ale já bych napsala tu druhou teplotu.

fidorka81
5. zář 2007

Ahojky holky, tak teplota stále na 37°C a zítra bych měla dostat MS. No uvidíme, jestli budu muset o víkendu testovat 🙂

Dasty, přesně tohle si myslím. Oni jdou na vyšetření, kde se zavřou do kabinky, nikdo na ně nekouká, nikdo na ně nesahá a dělají z toho strašnou vědu. U nás se spermia bojí mladej, jako čert kříže a začíná to bejt čím dál tím horší. Už aby to bylo za námi.

Anýsku, teda tobě ty teploty hnusně klesly! 😒 Ale neklesej na mysli, dokud není MS, naděje je vždycky! 🙂 Jinak i když v noci jdu na WC, tak se měřím až v ten čas co normálně. V klidu si dojdu na WC, usnu a v 5:20 jdu měřit. Takže jestli chodíš v noci na WC častěji, tak si z toho hlavu nedělej a měř pořád ve stejný čas. Samozřejmě pokud se vzbudíš před časem měření, tak napřed změř a až pak jdi na WC.

extro, tak přeju krásnou křivku 😀

fidorka81
5. zář 2007

A tohle je moje křivka 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/18ef55

extravaganca
5. zář 2007

Teda fidorko...to vypadá velmi nadějně....krásná křivka 😵 A děkuji za přání...pokusím se aby byla krásná 😀

dasty
5. zář 2007

ahoj holky 😝
Anýsku hlavně se nestresuj 😉
Ex.Jani:Je to tak,clapi ze všeho dělají vědu,chudinkové.Nakonec i po dlouhém otěhotnění si to musíme za odměnu odrodit 😀 😀 😀
Fid:neboj už to budete mít za sebóu a budete vědět co a jak 😉 😝
želvíku,EX ,-holky večer písnu IP,jsem kaput to ranní vstávání mě odrovná.Dneska v 03.30 a v 4.15 odjíždím z domu blééééééééééééé

fidorka81
5. zář 2007

extro, že jo, je to krásný se na to koukat. Jestli mi to ještě zítra vyleze, tak je to mnooooooooooooohem víc nadějnější, nějak mě mate, že se mi ty teploty drží a nerostou.

dasty, to takhle brzy ráno vstáváš kvůli tomu IUI? To je síla!!! 😨

berina
5. zář 2007

Čau holky snažilky.Tak já jsem na tom pořád stejně,teplota ráno 4:30,36,9.Je to už 6dní co se takhle drží.Myslím že kdybych ji neměřila ráno tak brzy tak je o nějaký stupínek nahoře.Protože jsem ji zkusila změřit přes den a to je tak 37,5.Už jsem z toho vyřízená.Dnes se mi objevilo mírné špinění ale vůbec mi nepřipadne že bych to měla dostat.Už totiž břicho nebolí a jsem ok.Takže zítra jdu na gyn. jsem zvědavá jak pořídím.Držte mi pěstičky.Mám z toho docela strach. ☹ .

Anysek:Počítala bych tu druhou teplotu.Zkoušela jsi někdy změřit přes den?
Ještě tě bolí břicho?

Fidorka:To vypadá dobře!Držím pěstičky.

Jsem zvědavá na zelvíka

fidorka81
5. zář 2007

beri, děkuju 😀 a na zítra držím pěsti a ničeho se neboj!! Nestresuj se předem, jestli jsi těhu, tak Ti to neprospěje 😉 🙂

berina
5. zář 2007

fidorko,ty jsi ještě asi nezkoušela testík že?Jak se cítíš?

anysek1
5. zář 2007

ahoj holky no uvidime bolelo me briccho jako by mela dojit ms takze cekam...no a nebudete mi verit uz i nas dzungerak nevi co by si vymyslel dnes jsem ho vytahla z akvarka at se probehne a nemuze chodit z patere ma udelanou horskou drahu kdyz se snazil utikat tak mu predni bezeli dopredu a zadni mu obe ujizdeli do prava nebo do leva malem jsemm ho obulela chtela jsem jet na veterinu ale mladej rikal ze by se nam tam vysmali kdybych rekla ze ho chci nechat uspat.jinak za par hodin odjizdime zdatne jsem vse pobalila takze uz jen cekame...ale reknu vam jsem smirena s tim ze ms prijde...takze krasky 16vecer prijedu a hned se ozvu!ja k bylo!takze mejte se krasne a snazte se at me pak nakazite ju?pa

berina
5. zář 2007

Anysku,krasnou dovolenou.Adržím pěstičky at to dopadne ok! 😉 .

fidorka81
5. zář 2007

Beri, ještě ne. Zatím jsem 27DC a u Utroše mi MS chodila 28DC (kromě minule, to mi dorazila 34DC). Takže to nechám buď na víkend, nebo na pondělí.
A jak se cítím? Jsem jen pořád strašně unavená, spala bych i v chůzi, jinak nic. Předchozích cca 14dní mě bolel podbřišek jak na menzes, ale mnohem slabějc, teď už nic.

Anýsku, tak šťastnou cestu, držím pěsti, aby se Ti na dovče ulevilo a tys jí neprozvracela, pak taky aby MS nedorazila a jestli budu těhu a ty ne, tak Ti pár bacilů schovám, než se vrátíš 😉 😀

fidorka81
5. zář 2007

Jo a ještě Beri, mám strašnou chuť na sex. Už se mi to dlouho nestalo, že bych chtěla takhle moc!! 😀 A to je blbý, protože v pátek nás čeká spermio a tak musíme držet půst. 🙄

berina
5. zář 2007

Fidorko to vydím až moc nadějně,příznaky jou podle mě úplně jasné 🙂 .Myslím že jsi 100% těhulka.

berina
5. zář 2007

😀 hm,tak to je docela sranda.Jdete na spermiogram když jsi těhule 😅 .

fidorka81
5. zář 2007

beri, radši to zaťukej, aby jsme to nezakřikly 😉 😀 Navíc je ještě brzy na závěry, ještě se neraduju, začnu vyšilovat až tak v sobotu 🙂