Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

extravaganca
19. zář 2007

zuzzik:Já bych neměřila,kdyby mi to doktorka nenakázala...nejdřív to byla šílená otrava a teď je to šílený adrenalin 😀

anysek1
19. zář 2007

no asi jsem mlada na blazinec to jo ale vite jak to je kazdej v rodine rodi jak o zivot a ja kurna nemuzu ani otehotnet kde je nejaka spravedlnost a nejvic me stejne stresuje prace kdybych mela praci ktera je lepsi tak to bude asi lepsi..tak ja tu vanu zkusim 😉

zuzzik
19. zář 2007

jenze dokud mi doktor neudela neco s tou ovu, tak asi stejne nebude co merit ☹

extravaganca
19. zář 2007

anýsku..tady jsme si už dávno vysvětlily,že žádná spravedlnost v tomto směru není ☹ Je to smutný,ale je to tak ☹ Dej si vanu a uvidíš,že hned bude líp 😵

zuzzik
19. zář 2007

anysek ja to chapu, taky si rikam nestresuj se nema to cenu a pak vzdycky potkam bubinek nekde nebo miminko a rikam si proc oni jo a ja nic :( a stresuju se zas

anysek1
19. zář 2007

zuziku merenim nic nezkazis aspon budes vedet jak tvoje telo pracuje a pak jak uz ovu bude tak budes uz vedet vse o mereni teplot a nekdy je to fakt sila

zuzzik
19. zář 2007

tak jo, skocim si o obede koupit teplomer 🙂

berina
19. zář 2007

Holky co jsem vysadila Ha, tak jsem samej jeboš ☹ .Nebo myslíte že je to po utroši?Nikdy jsem s tím neměla problémi.Taky mám pocit že pěkně kinu.

anysek1
19. zář 2007

jo kdyby sel stres odvolat mavnutim proutku tak je hned lip.jsem zvedava co mi napise ta dr

zuzzik
19. zář 2007

u me to funguje nejak obracene, kdyz jsem brala HA tak jsem mela problemy s pleti, od ty doby co jsem ji vysadila, tak to bylo super, tak jsem zvedava co se mnou udela utros 🙂

berina
19. zář 2007

Já to mám hodně na čele,takže kila makeupu a pudru deně 😀 .

anysek1
19. zář 2007

berinko ja pri utraci pribrala cca 4 kg a pusu mam taky jak reklamu na pubertu a to jsem driv byla v klidu

zuzzik
19. zář 2007

no tak to uz se nemuzu dockat 🙂 asi si dam ostrihat ofinu 🙂

berina
19. zář 2007

Anys hlavně už zahod ty testy blbý!!!Večer už se na něj nedívej,to stejně nemá smysl.Píše se tam že se máš na to dívat je do doby která je tam vyznačená,pak zahodit!!Nestresuj a usměv na rtu dobro kartu ju???

zuzzik
19. zář 2007

holky nestraste me tolik 🙂 , i kdyz hlavne kdybych to pomohlo, to budu mit klidne 10 kilo navic a jeden bedos vedle druhyho

berina
19. zář 2007

zuzik:Jé to je dobrej nápad 😀 .

extravaganca
19. zář 2007

Já taky nabrala při utroši 4kg,ale pleť mám celkem dobrou.Navíc jsem si koupila od nivei ten krém a čistící gel s kyslíkem a mám po tom pleť jak dětskou prdelku(toříká miláček) 😀

zuzzik
19. zář 2007

no jo, jsem zvedava, zatim je mi z toho leda tak pekne blbe 😒

anysek1
19. zář 2007

no tak je zahodim stejne mi jsou k nicemu...tehu nejsem a v sobotu ma byt dalsi ovu.,.doufam ze pak uz pujdu na laparku

zuzzik
19. zář 2007

no me stejne doktor rikal, ze by nejaky to kilco navic nevadilo, no tak treba utros pomuze aspon s timhle 🙂

berina
19. zář 2007

extro.Tu kosmetiku určitě nakoupím.Ale běda jesli nebude plet jak detská prdelka!! 😅 .

zuzzik
19. zář 2007

no mit misto cela prdylku 🙂 nevim jestli je to zas takova vyhra 🙂 🙂 🙂

anysek1
19. zář 2007

zuziku ty se mas ja pribrala a jsem jak tank potrebovala bych zhodit.myslite ze kdyz se objednam na dietologii ze se tam plati?

zelvik
19. zář 2007

Tak jdu taky se svojí troškou do mlýna - přibrala jsem po vysazení HA (ale dost to přičítám i tomu, že do svatby jsem cvičila, pak jsem se na to vybodla a taky v práci jen sedím).
O tom, jak vypadá moje pleť ani nemluvím - ani v pubertě jsem tak nevypadala, takže bez makeupu ani krok 😝

Berino - a kdy myslíš, že ta ovu u mně byla? Jak ukázal graf? Nebo jindy? Když Dr. ve 13.DC ale viděla jen mrňavé folíky (6 a 7 mm) a sliznici 3 mm, tak ovu asi fakt nebyla ☹

zuzzik
19. zář 2007

moje kamaradka na dietologii chodi a nic tam neplati, si tam zkus zavolat, oni ti reknou

berina
19. zář 2007

Zelviku:Já myslím že by to bylo podle toho grafu 11-12.Pozorovala jsi něco na sobě?Co hlen?

anysek1
19. zář 2007

zuzziku tak to urcite zkusim

zuzzik
19. zář 2007

holky, jak se pozna ta ovulace - odchazi u toho hlen ?

zelvik
19. zář 2007

Beri - a to by Dr. den na to nepoznala, že proběhla ovu? To je mi divný...
O hlenu se mi může leda zdát, ten nepozoruju nikdy že by byl, jak má ☹

berina
19. zář 2007

Já myslím že pomůže jedině cvičení.Chodila jsem 2 roky do posilovny a měla jsem postavičku na jedničku.Už víc jak rok necvičím a jsem jak prase!Od pondělka znovu začnu,alespon se zaměřím na něco jiného.Jo jeden můj známí co má posilovnu tak říkal že je to nějaké prokleté,že když přišla nějaká nová cvičit tak do 4 měsíců musela odejít poněvač byla těhule.Cvičení,hlavně posilování prý hodně pomáhá.Tak jdu na to hned v pondělí!!! 😀 .