Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

berina
21. zář 2007

Čau fid tak ty máš drahouše maroda.No to je jak naschvál co.Tak snad jste to stihli.Já dnes 36,5.Jsem z toho už zblblá.

extravaganca
21. zář 2007

beri,tak mail mi došel,ale nic se mi tam nezobrazilo...takže bohužel neporadím ☹

fidorka81
21. zář 2007

Beri, já jsem ráda, že je marod, protože je doma. 😀 Normálně bývá od pondělního rána do pátečního odpolende mimo ČB a tak nám to kolikrát na ovulku nevyjde. Tentokrát ho budu mít doma ještě příští týden, dostal neschopenku a antibiotika. Ovulku cítím už pár dní, ale teploty pořád dole, tak snad to vyjde. No to já měla včera a dneska mi to lehounce vyskočilo, ale graf je na předchozí stránce, tak jsi to určo viděla. Máme skoro stejný teploty 🙂

berina
21. zář 2007

Tak to je na prd.Já se tam zkusím zaregistrovat asi znovu jestli to půjde.To mě štve sakra.Ale dík.

berina
21. zář 2007

FId:Grafík jsem viděla máme to podobné.Jen já měla včera 36.2 a dnes 36.5.Ale zatím nic necítím.Tak já nevím,nerada bych z toho zcvokla 😵 .

fidorka81
21. zář 2007

beri, to je pravda. Nehrotit. 🙂

berina
21. zář 2007

Holky musím už jít pá a hezký den. 🙂

extravaganca
21. zář 2007

Tak právě mi volal miláček..poznal na hlase že jsem smutná,tak jsme mu oznámila,že ani tentokrát to nevyšlo...nejdřív bylo ticho a pak smutně řekl...tak to se nedá...teď nevím jestli je mi do breku z toho,že to nevyšlo nebo z toho,že ho to mrzí...asi z obojího 😢

fidorka81
21. zář 2007

extro, to je mi líto. Chjo, chtělo by to konečně nějakou dobrou zprávu 😒

Štve mě, že musím jít makat zrovna v tuhle chvíli, ale opravdu musím. 😠 Průběžně budu nakukovat.

extravaganca
21. zář 2007

fidorko to jo,chtělo by to dobrou zprávu...holt to bude někdo jiný než já

extravaganca
21. zář 2007

http://www.fertilityfriend.com/home/190380
To koukáte co 😀 Mi holky na měření BT poradily,ať to šoupnu takto dolů 😀
No já jsem fakt hoooodně zoufalá 😀

fidorka81
21. zář 2007

extro, jooooooooo jsi holka šiškovná (asi ti nemám kazit náladu tím, že už to taky umím, cooo? 😉 😀 )

extravaganca
21. zář 2007

fidorko,tak poté,co jsem si tak krásně upravila grafík,mi radost nepokazí niiiiiic 😀 Vím,že mrcha dojde,ale přece jen...tento graf vypadá mnohem líp na pohled...není tak depresivní...byť na konci nebude končit //
No jak málo mi stačí ke štěstí 😀

zelvik
21. zář 2007

Extro - jsem asi úúúúplně mimo - ale co a proč že jsi to provedla s grafem? Nějak nevím o co jde 😒

pajca
21. zář 2007

Ahoj Holky tak uz jsem 29DC a teplota porad 37,3 ale porad me pobolívá bricho tak to mam asi spis cekat MS co?

zelvik
21. zář 2007

Pajco - to bych tak jasně netvrdila, třeba zrovna ty zahlásíš // a bude ta smůla prolomená 😉

pajca
21. zář 2007

nevim znervoznuje me to bricho to asi nepatri mezi znamky tco 😒 ehu

fidorka81
21. zář 2007

pajco, i pobolívání podbřišku je známka těhu, ale ještě s testíkem vydrž 😉 🙂

fidorka81
21. zář 2007

extro, tak to je dobře 😀 i maličkost kolikrát stačí. Jsem teď kupovala segře k narozkám náááádhernou kytku složenou ze 3slunečnic, několika druhů chryzantém a heřmánku a je naprosto úžasná. Jsem si jí postavila na stůl a kochám se žlutou nádherou! 🙂

zelviku, extra myslí tu vodorovnou čáru, měla jí moc vysoko a teď si jí upravila podle svých potřeb 😀 Je to prostě šiškulka 🙂

extravaganca
21. zář 2007

fidorko....menší oprava...ne podle svých potřeb,ale podle toho,jak má správně být.Když jsem pohnula ovulací,tak ff odmítl smížit vodorovnou čáru..tak mi bylo řečeno,že mám tu vodorovnou čáru pusunout dolů,aby to bylo přesně tak jak má být.Holky mi řekly jakou teplotu tam mám napsat,aby tu vodorovnou hodil dolů a bylo to 🙂 Takto by to vypadalo,kdyby ff nechal tu ovu na 13.DC jak to bylo původně.

želviku,ff mi blbě vyznačil ovu,tak jsem ji na tvrdo bouhla na ten 13.DC,ale ff už nechtěl dát dolů tu vodorovnou čáru.A když byla tak vysoko,tak ten graf neodpovídal skutečnosti...36,8 je vysoká teplota a ne nízká,jak to dnes označil ff,tak proto jsem se radila s holkama na měření BT a poradily,ať to šoupnu natvrdo tak jak to má být,abych měla reálnější přehled jak na tom jsem 😉

fidorka81
21. zář 2007

extro, óká óká 😀 já to takhle myslela, jen jsem to drobet zkrátila.

Holky, mě už asi hodinu pobolívá podbřišek. Jako na menzes. Docela dost pobolívá. Nevím co se děje a začínám být nervní. 😅

extravaganca
21. zář 2007

Nebuď 😉 mě taky pobolívá podbřišek a to s přestávkami celej cyklus 😖

fidorka81
21. zář 2007

no když mě se to nikdy nestávalo. Jen před MS a v posledním cyklu to taky bylo, ale to jsem přičítala Clostilbegytu. Teď netuším z čeho to je. No uvidíme, pošečkáme.

extravaganca
21. zář 2007

fidorko a nemůže to být tou ovulací?

fidorka81
21. zář 2007

extro, asi jo. Jestli to ani po ovulce nepřestane, tak budu muset volat dr. Radši přestanu plašit, nebo budu mít po víkendu.

extravaganca
21. zář 2007

No to bude nejlepší 🙂
Já se v pondělí budu objednávat k doktorce...ach jo..a já tak doufala,že se tomu vyhnu...no ale co,život je boj,tak jdeme bojovat,ne 😀

fidorka81
21. zář 2007

Přesně. Nesmíme to vzdát, jednou to prostě vyjde.

zelvik
21. zář 2007

Extro - ahááááá, asi se v tom FF ještě tak neorientuju, protože bych si asi nevšimla něčeho divnýho a nestandardního...

Mně taky občas bolí podbřišek, teda ne bolí, spíš ho cítím - jako před MS, ale pokaždý v jinou dobu cyklu, tak netuším, co to je.

Holky, kdybych měla nějakou cystu, zjistilo by se to na UTZ při folikulometrii?

fidorka81
21. zář 2007

zelviku, to nevím. Ještě jsem žádný vyšetření neabsolvovala. Třeba ti to řeknou ostatní holkdy 🙂

zelvik
21. zář 2007

Extro - když jsi hýbala s grafíkem, tak víš asi jak má vypadat. U mně je ta čára OK? Dík 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6