Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

gabrlinka
24. zář 2007

halóóó, je tu někdo? 😕

anysek1
24. zář 2007

jo jo holky to je des to kecani schvalne jak dlouho se ktera snazite?ja rok a pul.

anysek1
24. zář 2007

jo ja jsem tady

monikapa
24. zář 2007

Ahoje, jsem tu nová a snažilka od 3/07. Beru Utrogestan 2 měsíc vždy 21. den cyklu po dobu pěti dnů, chtěla bych se zeptat, jestli některá nemá zkušenosti s tím, že ho vzala o jeden den více než měla /blbě jsem si nastavila alarm, jsem hrozná/. Mám ho teď brát těch správných 5 dnů, nebo to zkrátit na 4???

berina
24. zář 2007

Holky já ted osmej měsíc. 😒 .Myslela jsem že to bude jednoduší.

zelvik
24. zář 2007

Ahoj Dasty - já ti ještě dlužím IP - snad se k tomu dostanu🙂Jinak je to jasný, TY to tu rozsekneš a vítězství bude tvoje... 😉

Anýsku - my se snažíme od ledna...

Vítám Moniku - moni, to se vůběc nic neděje, tady si ho víceméně ordinujeme samy 😉 trochu jinak, než podle Dr. Já ho mám např. brát od 17.DC a začínám třeba až 19., protože si myslím, že mám později ovulaci...

anysek1
24. zář 2007

monikapa ja myslim ze si ho mas vzit normalne a neboj me se to dnes stalo taky s hruzou jsem rano zjistila ze jsem si mela utrac vzit uz vcra a nejak jsem zapomela no tak si to posunu svet se nezbori! 😀

gabrlinka
24. zář 2007

Anýsku, my se snažíme rok a čtvrt

anysek1
24. zář 2007

kurna to se snazime nejdyl??a to jsem ke vsemu nejmladsi!kurna... 😝 v cem je zakopanej pes

fidorka81
24. zář 2007

gabi, mě to teď vylítlo a grafík mám někde na str. 79-80, tak tam jukni 🙂 A nedělej mi chutě kaštanama!!! 😀

anýsku, my se snažíme 14 měsíců

ahojky mončo, buď v klidu, utroš ber normálně 5dní jak máš 🙂

zelvik
24. zář 2007

Holky, vám to přiznám - já si byla loni v listopadu tak jistá (dneska vím, že naivní), že jakmile vysadím HA a dám si měsíc pauzu, pak se to hned povede - že jsem se nenechala ani očkovat proti chřipce, že jsem si nekoupila roční kupón na MHD (teď ho jak trotl kupuju po čvrtletích a o 300,- dráž)a podobný ptákoviny....

monikapa
24. zář 2007

Moc díky za odpověď, jak dlouho už ho berete? Někdo tady psal, že i přes rok, ale to už se mi zdá krapet dlouhý. Moje dr. mi řekla, že to zkusíme 3 měsíce a pak půjdeme na něco nového... Už aby se to povedlo, jsem hrozně nedočkavá! Ale na našeho prvorozeného jsme čekali dva roky, nutno dodat, že jsme tomu nijak nepomáhali

fidorka81
24. zář 2007

zelvíku, já si loni touhle dobou myslela, že loňský vánoce už oslavím 2v1 a že od novýho roku 2007 půjdu na PN 😀 Teď se tomu chechtám 😀

fidorka81
24. zář 2007

Tak já se loučím, za necelých 10minut jdu domů, mějte krásný večer 🙂

gabrlinka
24. zář 2007

já se taky přiznám, já byla hodně naivní a myslela si, že otěhotním hned po vysazení antikoncepce,haha

dasty
24. zář 2007

holky jste zlatý,ale negativismus je můj.
Holky to bude až to tu prolomíme naráz 😀 😀 😀 😀
Sice je tu pár nováčku,ale jinak se mě zdá,že jsme tu stará garda 😉 😉
GabI.neboj ta laparka ti určo k těhotenství pomůže neboj.
Holky musím se oloučit a vykoupat dravou zvěř ale nebojte čtu vás tak páček

zelvik
24. zář 2007

Fid - pa.

Moni - jééé, taky ty už máš prcka? to závidím a gratuluju....
Teď se snažíte jak dlouho?
Já Utroš beru od půlky května, ale mám k tomu i Clostilbegyt - nemám ovulaci ☹

gabrlinka
24. zář 2007

Fid a Dasty, mějte se,papa

berina
24. zář 2007

Holky ted tak přemýšlím,když začnu brát utroš a ovu přijde třeba až později tak co, vadí to něčemu?Já už opravdu cvoknu,pořád mi něco šrotuje v hlavě,a nejde na to přestat myslet a nejde!!Já asi nikdy 😲 nebudu,to dřív zkončím v blázinci 🙂 .

monikapa
24. zář 2007

zelvik - jo jo, snažili jsme se o dítě dva roky a nic - pak jsme se rozhodli, že se vezmem a měsíc před svatbou (kdy jsme to už tak nějak neprožívali) jsem zjistila, že jsem těhotná - velkou roli hraje psychika😀 no a teď se snažíme od března... Utroš beru teď podruhé + calibrum baby plan

zelvik
24. zář 2007

Jéé, tak my toho máme společnýho víc než dost, co? Všechny. Neúspěch, naivitu 😅 , mizerný teploty...

Dasty - no nevím, jetsli je to výhra, že jsme tu stará garda tak pohromadě - už je to spíš trapný a chtělo by to se přesunout někam do těhu (ale spolu, ať nám není smutno)

gabrlinka
24. zář 2007

Želviku, to máš pravdu 😉 Tak příští měsíc se stěhujem všechny povinně do těhu,jo? 😀

extravaganca
24. zář 2007

Krásný podvečer 🙂
dasty:Verunko,moc jsem na Tebe celý den myslela,tak doufám,že brzo nahlásíš // a jsem šťastná,že jste měli lepší spermio.Já se na něm pokusím s doktorkou domluvit,ale pokud to půjde,budu chtít nechat miláčka ještě v klidu...

gabrlinko:Blázínku můj zlatý,za co se mi omlouváš???Ono to fakt vypadalo nadějne,ale holt si miminko myslí,že ještě není ten pravý čas,aby k nám přišlo..ale věřím,že si k nám tu cestu jednou najde 😵

Jinak i já pochopitelně mezi námi vítám Moniku

Dívala jsem se na netu na ten čínský horoskop,kkterý podle věku matky a měsíci početí mimi určí co to bude a pokud bysme spolodili mimi příští měsíc,tak to bude holčička.Takže jsem se rozhodla,že mimi prostě počnem příští měsíc 😀 Když mám předpovězenou holku,tak to prostě bude příští měsíc holčička jak vyšitá,,,a té kartářce ten měsíc,o který se sekla odpustím 😀 😵

gabrlinka
24. zář 2007

Ahojky, jsem ráda, že si přišla. 🙂 Mně taky vychází holčička příští měsíc podle toho.Už jsi viděla můj graf? Nevím, na čem jsem.http://www.fertilityfriend.com/home/1be3ac
tak snad se zítra teplota změní. A jak jseš na tom Ty? Jestli můžu vědět. Jako, jestli jenom špiníš nebo už se mrcha jedna škaredá rozjela?

zelvik
24. zář 2007

Extro - jaký měsíc, co se sekla? To už se ti TO rozjelo naplno?Nebo zatím jen špiníš?

Jééé, Gab - to by bylo príííma, kdybysme seodstěhovaly všechny do těhu🙂

Moni - to máš pravdu - jakmile máš jiný starosti, tak mimi přijde. Jenže já už mám svatbu za sebou, byt taky, manža chce stavět, ale to neprožívám, protože zatím splácíme pozemek, takže barák aktuální zatím není...a nějak nemám, na co jinýho bych myslela

berina
24. zář 2007

No jo,to se řekne nemyslet na to 🙂 .Jde to hodně těžko.
Zdravím moncu.

monikapa
24. zář 2007

extravaganca díky za přijetí
zelvik - taky už jsem přemýšlela, čím se teď odreaguji a zkusila jsem vaření, ale moc to nepomáhá 😀

zelvik
24. zář 2007

Moni - vaření? 😀 to dělám pravidelně a akorát z toho tloustnem 🙂to asi nebudou ty správný myšlenky 🙂

monikapa
24. zář 2007

berina - naprosto souhlasím, teď čekám jak na trní a každý měsíc jsem určitě těhotná a ono nic 🙄

berina
24. zář 2007

Já od zítřka začnu chodit cvičit,možná 😀 .Chtěla jsem už dnes ale vymluvila jsem se na hezké počasí,tak až od zítřka. 🙂