Už týden mám zalehlé ucho. Co mám dělat?

denousek
20. kvě 2011

ahojky.potřebuju poradit už od pondělí mám zalehlé ucho ..peroxid nefunguje,alpa taky ne,slivovice na vatu taky ne ,a Aurecon spray do ucha z lekarky taky ne.. ☹( jsem uz v koncich...kdyz mi to zacalo tak to v noci bolelo ale jen jednu noc a klid.. a dneska me tam sem tam píchne po tom spreji aurecon.nevíte co může ještě zkusit než navštívím ORL? ☹ díky

sisinka74
14. únor 2015

ja byla na proplachnuti ve stredu. Usi jsem mela zalehle, takze obrovska uleva a pak mi zacalo zase v jednoch uchu piskat a v druhem hucet a od rana mam opet usi zalehle 😒

nikus02
31. srp 2015

Dobrý den, chci se zeptat ? Mohl bych si doma vypláchnou ucho? Nebo musím zajít na Orl. Děkuji

luciferkaklaris
4. bře 2016

@nikus02 Ano, je to možné doma, sama to občas dělám. Do stříkačky nalít vodu, postavit se nad umyvadlo a na 1 zátah stříknout, trošku poskákat a znovu. Takto mi to trvá třeba 5x natáhnout než vyleze špuntík z ucha. A teď koukám, že tato diskuze byla naposledy aktivní loni v srpnu 😀 No ale třeba to někomu pomůže...

kohi83
15. bře 2016

Holky a když chci zajet na ORL musím mít předtím žádanku od obvodní doktorky? Děkuji za odpověď... 🙂

kika_21
15. bře 2016

@kohi83 U nás ne.

nastys
16. bře 2016

@kohi83
U nás s bolestí ne.. Jinak se musíme objednávat 🙂 pak je lepší mít tedy žádanku..

sany710
11. bře 2017

Ahojky 🙂 chtěla bych se podělit s vámi o mé zkušenosti,jelikož na zalehlé uši bohužel dost trpím :/ ..Někdy mi zalehne ucho z důvodu ušního mazu ,tak si koupim za 5,- v lékárně injekční stříkačku (jasne,ze bez jehli) a do zalehleho ucha tlakem stříkam teplou vodu,tevá mi to i 20 minut ale vse se vyplavý...peroxid vodiku nakapat do ucha a 10 minut lezet na boku a nechat vyplavit..hodně pit teplé napoje a zvykat ..pokud toto nezabere je něco špatně a doporučuji zajít k lékaři trápení skončí rychleji.

adam234
24. bře 2017

Ahoj jmenuji se Adam je mi 17 a mám 2 dny zalehle ucho předtím mě bolelo ale vyléčil sem ho tim že sem do něj dával Višňák .
Ale potom mi zalehlo ucho a když tam kapku např . Kapky tak mi zpět nic nevitece co mám dělat??☹ sem bezmocný a k doktorovi se mi moc nechce 😟😯 predtim mi ho pichaly bleee bolelo to .... Prosím odepiste dík 😀