Vaginální suchost, máte zkušenost?

katiik
26. bře 2014

Od poloviny těhotenství mám problém s vaginální suchostí... (teĎ jsem už půl roku po po porodu, kojím) má s tím někdo zkušenost? Co se s tím dá dělat?

greese
26. bře 2014

Ja mam problemy taky zacala jsem pouzivat bylinne vlozky a musin zatukat ze jsem maximalne spokojena jde to zase do normalu...a po pouzivani tech vlozek by se to uz nemelo vratit...

katiik
autor
26. bře 2014

@greese používáš ty vložky jako při menstruaci nebo i když jí nemáš? Kde se dají sehnat? A jak dlouho už je používáš?

greese
26. bře 2014

Daji se pouzivat pri menatruaci a delaji i intimky.. zitra se dostanu na pc a vse ti napisu ano?

katiik
autor
26. bře 2014

@greese díky moc 🙂 já teď mám tělísko, tak menstruaci nemám, když budeš tak hodná, tak mi to prosím zítra napiš 🙂 díky moc...

ange_de_la_morte
26. bře 2014

Taky s tím docela bojuju, až po porodu teda a záleží v jaké části cyklu jsem, ale doktorka mi na to doporučila pribiotické globule - ještě jsem ale nezkoušela. Jinak HA neberu, ani jinou antikoncepci.

medvedinka
26. bře 2014

Mně byly po porodu doporučeny čípky CICATRIDINA. Trochu dražší, 10 čípků asi za 350 Kč, ale pomohly.

katiik
autor
26. bře 2014

@ange_de_la_morte
@medvedinka
díky moc holky 🙂

katiik
autor
30. bře 2014

@greese až budeš mít čas, tak mi to tedy prosím napiš 🙂 díky moc...

greese
30. bře 2014

promin nestiham =( hned jdu na to

greese
30. bře 2014

Denní vložky s metholem "Nefritová svěžest" (prevence gynekologických onemocnění, konsolidace výsledků léčby)
Popis
Určeno pro každodenní použití. Vložky "Nefritová svěžest" patří fytokompozici FCM z 19 léčivých rostlin (olej z černého pepře výtažky girchovnika vaginálního, heřmánek, motherwort, Sophora a další). Jsou napuštěné mentolem, což působí na veškeré "výtoky", které chcete účinně zastavit.
Pokud potřebujete doporučujeme:

při léčbě gynekologických onemocnění, projevech zánětlivých procesů, pro prevenci gynekologických onemocnění, normalizaci hormonální hladiny. Jsou účinné proti kvasinkám.

Účinky: povrch z přírodní bavlny je napuštěný výtažkem z bylin,výborně absorbuje vlhkost a zápach, má blahodárný vliv na sliznici genitálií. Vrstva z 100% bavlny efektivně zadržuje vlhkost, vrchnívrstva blokuje její zpětné prosakování.

Ingredients: gossypium herbaceum powder, cellulose, paper,polyetylene, camellia sinensis leaf, mentha piperita, menthol.

Použití: určeny pro každodenní použití

Upozornění: nepoužívat v těhotenství

greese
30. bře 2014

Denní vložky s metholem "Nefritová svěžest" (prevence gynekologických onemocnění, konsolidace výsledků léčby)
Popis
Určeno pro každodenní použití. Vlažky "Nefritová svěžest" patří fytokompozici FCM z 19 léčivých rostlin (olej z černého pepře výtažky girchovnika vaginálního, heřmánek, motherwort, Sophora a další).
Pokud potřebujete doporučujeme:

při léčbě gynekologických onemocnění, projevech zánětlivých procesů, pro prevenci gynekologických onemocnění, normalizaci hormonální hladiny. Jsou účinné proti kvasinekám.

Účinky: povrch ze přírodní bavlny je napuštěný extraktem aloe, výborně absorbuje vlhkost a zápach. Vrstva z 100% bavlny efektivně zadržuje vlhkost. Vrchní vrstva blokuje tekutinu.

Ingredients: cellulose, gossypium herbaceum powder, paper,polyethylene, camellia sinensis leaf eftract, mentha piperin extract, paper.

Použití: určeny pro každodenní použití

Nepoužívat v těhotenství

greese
30. bře 2014

Denní vložky "Nefritová svěžest" (prevence gynekologických onemocnění, konsolidace výsledků léčby)
Popis
Určeno pro každodenní použití. Vložky "Nefritová svěžest" jsou ve fytokompozici FCM složeny z 19 léčivých rostlin (olej z černého pepře výtažky girchovnika vaginálního, heřmánek, motherwort, Sophora a další).
Pokud potřebujete doporučujeme:

při léčbě gynekologických onemocnění, projevech zánětlivých procesů, pro prevenci gynekologických onemocnění, normalizaci hormonální hladiny. Jsou účinné proti kvasinkám.

Účinky: povrch z přírodní bavlny je napuštěný výtažkem z bylin, výborně absorbuje vlhkost a zápach, má blahodárný vliv na sliznici genitálií. Vrstva ze 100% bavlny efektivně zadržuje vlhkost, vrchní vrstva tekutinu blokuje.

Ingredients: cellulose, gossypium herbaceum powder, polyethylene,camellia sinensis leaf extract, mentha piperin extract, paper.

Použití: určeny pro denní použití

Upozornění: nepoužívat v těhotenství

tyto mam ted ja

greese
30. bře 2014
greese
30. bře 2014

Denní vložky "Nefritová svěžest" (prevence gynekologických onemocnění, konsolidace výsledků léčby)
Popis
Určeno pro každodenní použití. Vlažky "Nefritová svěžest" patří fytokompozici FCM z 19 léčivých rostlin (olej z černého pepře výtažky girchovnika vaginálního, heřmánek, motherwort, Sophora a další).
Pokud potřebujete doporučujeme:

při léčbě gynekologických onemocnění, projevech zánětlivých procesů, pro prevenci gynekologických onemocnění, normalizaci hormonální hladiny. Jsou účinné proti kvasinekám.

Účinky: anatomicky pod úhlem lisovaná vrchní vrstva DRY rychle a rovnoměrně vsakuje tekutinu v celé délce, čímž se zmenšuje nebezpečí protečení do krajů. Povrch ze 100% bavlny, napuštěný výtažkem z bylin, výborně absorbuje vlhkost a zápach, má blahodárný vliv na sliznici genitálií. Superabsorbent přeměňuje tekutinu na gel. Křidélka po stranách dobře lepí a zajišťují pohodlí při pohybu. Lepící vrstva pro fixaci vložky účinně zadržuje tekutinu.

Ingredients: gossypium herbaceum powder, sodium polyacrylate, cellulose, polyethylene, camellia sinensis leaf extract, mentha piperin extract, paper.

Použití: určeny pro použití při menstruaci

Upozornění: nepoužívat v těhotenství


menstruacni pokud se dela kura aby se nevynechalo( jsou moc prijemne a svezi clovek se i pri ms citi krasne a sveze

greese
30. bře 2014

vlozky se daji pouzivat po operaci spodku po porodu misto rosalginu v sestinedeli ( u druheho mimca chci vyzkouset) pri vytoku kdyz jsou kvasinky, pri suchosti a zlepsuji chut k sexu =D kdyby mi to nekdo rekl tak bych se mu vysmala =d ale mam ozkouseno =D

klara_sem
6. lis 2017

@katiik Tak upřímně mě po porodu nepomohlo vůbec nic. Je to prý zvýšeným prolaktinem. Jakmile jsem přestala kojit, tak se to zas vrátilo do normálu. Tady menopauzanaprechodu.cz/vaginalni-suchost/ je článek o vaginální suchosti z jiného úhlu, ale je to vlastně to samé. Je tam vysvětleno, proč se to děje a jak se vaginální scuhosti zbavit, třeba bylinkami a jakými.